0 Üye ve 1 Ziyaretçi Konuyu İncelemekte. Aşağı İn :)
Sayfa 1 ... 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 ... 678
Konu: Kitap Yorumları Buraya.  (Okunma Sayısı: 1323984 Kere Okundu.)
Yanıtla #1090
« : Temmuz 23, 2014, 11:58:06 ÖÖ »

Bendis
*
Üye No : 140261
Konu Sayısı : 3308
Karizma = 14453

Aşkın İki Yüzü - Susan Mallery

Yıllar önce babasının baskısıyla sevdiği adam Mitch'ten ayrılarak başka biriyle evlenen Skye genç yaşta dul kalmıştır. Mitch, Skye onu terk ettiğinde Amerikan askeri ordusu SEAL'e katılmış ve patlamada tek bacağını kaybetmiştir. Mitch'in döndüğünü öğrenen Skye yeniden birleşmeyi iştemektedir ancak Mitch Skye'ı affetmeye istekli değildir.. Kızları baskı altında tutmaya çalışan kötü baba Jed Titan Skye'ı yine Mitch'ten ayırma girişimlerine devam etmekte ve en hassas noktalarından vurmaya devam etmektedir. 3.kız kardeş Izzy'e üzüldüm. Sırada onun hikayesi var ve ben okumak için sabırsızlanıyorum.. Kitapta en çok sevdiğim karakter Skye'ın kızı Erin oldu. Bıcır bıcır..
Jed'in gayrimeşru oğlu ve kızların üvey abileri Garth'ın sonunu çok merak ediyorum. Adam baya sağlam zarar veriyor..

Bu seriyi sevdim. 2. kitap bitti, sırada 3 var..
WeBCaNaVaRi Botu

Bu Site Mükemmel :)

Çevrimİçi Çevrimİçi

View Profile
Re: Kitap Yorumları Buraya.
« Posted on: Nisan 27, 2024, 11:47:32 ÖÖ »

Üye Olunuz.!
Merhaba Ziyaretçi. Öncelikle Sitemize Hoş Geldiniz. Ben WeBCaNaVaRi Botu Olarak, Siteden Daha Fazla Yararlanmanız İçin Üye Olmanızı ŞİDDETLE Öneririm. Unutmayın ki; Üyelik Ücretsizdir. :)

Giriş Yap.  Kayıt Ol.
Anahtar Kelimeler: Kitap Yorumları Buraya. e-book, Kitap Yorumları Buraya. programı, Kitap Yorumları Buraya. oyunları, Kitap Yorumları Buraya. e-kitap, Kitap Yorumları Buraya. download, Kitap Yorumları Buraya. hikayeleri, Kitap Yorumları Buraya. resimleri, Kitap Yorumları Buraya. haberleri, Kitap Yorumları Buraya. yükle, Kitap Yorumları Buraya. videosu, Kitap Yorumları Buraya. şarkı sözleri, Kitap Yorumları Buraya. msn, Kitap Yorumları Buraya. hileleri, Kitap Yorumları Buraya. scripti, Kitap Yorumları Buraya. filmi, Kitap Yorumları Buraya. ödevleri, Kitap Yorumları Buraya. yemek tarifleri, Kitap Yorumları Buraya. driverları, Kitap Yorumları Buraya. smf, Kitap Yorumları Buraya. gsm
Yanıtla #1091
« : Temmuz 23, 2014, 03:56:34 ÖS »

esatir
*
Üye No : 108131
Konu Sayısı : 0
Karizma = 7

yüreğimdeki son perde :yazarın okuduğum üçüncü kitabı ve beğendim .kadın karakteri jemma olanı beğenmemiştim.sıcak yaz günlerinde yarım bırakmadığım bir kitap oldu yüreğimde son perde.acaba şimdi hangisini okusam harriet mi isodore mi .
Yanıtla #1092
« : Temmuz 23, 2014, 04:20:25 ÖS »

çıtçıt
*
Üye No : 82056
Konu Sayısı : 20
Karizma = 2149

S.S. Atıcı - Kimliksiz

yazar sanırım facebookta yazmaya başlamış hikayelerini. hala mevcut bir sayfası da bulunmakta. kitaba gelirsek aslında çok aşırı orijinal bir kurgusu yok lakin kitap kendini okutuyor. erkek başkarakter tam psikopat gerçekten. kızı ne kadar sevse de an geliyor gözünü karartıyor, çevresindekilere zarar verebiliyor. kız ise başta "ne ayaksın sen kızııım yaa" diyeceğim olaylara girdi ki kızın amacını sonradan anlaşıldı. zaten az çok tahmin edebiliyorsunuz. bence umut vaadeden bir Türk yazar, o yüzden kitabı öneririm Gülmek :) özellikle FMA sevmeyen biri olarak ben bu kitaba bayıldım  Gülmek :)
Kimliksizi bende çok sevmiştim.Ama okumadıysan Kimliksizin oğlunun anlatıldığı kitabı daha da güzel.Onu da tavsiye ederim.
Evet ısrar üzerine yazarın okuduğum ilk kitabı doğrusu FMA dan kat kat fazla övgüyü hak ettiğine inanıyorum Kayıp Şehir serisi adı altında yazar Kimliksizle birlikte dört kitap yazmış Dr. Ömer'in '' Pinokyonun rüyası'' ve Adem'in oğlu ve Ömer'in kızının hikayesini anlatan '' Kalbim sende kalmış'' kitaplarına da göz atmanızı tavsiye ederim Gülmek :)

Gitme'yi de bitirdim. evet başta kız bana biraz sümsük gelse de sonradan toparladı. bir hikayede tahammül edemeyeceğim nadir şeylerdendir kızların güçsüz olması. neyse güzel yazıyor kadın yaa bence de kesinlikle FMA dan çok çok daha iyi. valla böyle çok yazarlar var keşfedilemiyor arada kaynayıp gidiyor, bazı yazarlar ve kitaplar da haketmediği halde yayınlanıyor, hikaye namına birşey olmadan çok üzülüyorum.

Tavsiye için teşekkür ederim Pinokyonun Rüyasına başladım bakalım o nasılmış Gülmek :)

Çılgın Hırsız Öptüm.

beriseda
Yanıtla #1093
« : Temmuz 23, 2014, 05:05:40 ÖS »

htc1998
*
Üye No : 159097
Karizma = 0

türk yazarların aşk romanlarına karşı ilgiliyim bu aralar. İlk başta canan tan ve fatih murat arsalı okudum tartışmasız gözüm kapalı tavsiye edeceğim yazarlardır. son birkaç gündür ise müjde aklanoğlu ve vefa enverin eserlerine merak saldım gerçekten beğenerek okuduğum ve tavsiye ettiğim kitaplardır.okumanızı tavsiye ederim
hatta biraz  önce vefa enverin sana aşık değilim adlı kitabını bitirdim beklentilerim ve kitap için hayallerim daha farklı olsa da güzeldi
« Son Düzenleme: Temmuz 23, 2014, 05:08:31 ÖS Gönderen : htc1998 »
Yanıtla #1094
« : Temmuz 23, 2014, 06:12:12 ÖS »

ESMA1
*
Üye No : 184542
Karizma = 0

canan tanın EN SON YÜREKLER ÖLÜR kitabi cok güzel
Yanıtla #1095
« : Temmuz 23, 2014, 06:42:36 ÖS »

Peri__
*
Üye No : 186281
Karizma = 3

S.S. Atıcı - Kimliksiz

yazar sanırım facebookta yazmaya başlamış hikayelerini. hala mevcut bir sayfası da bulunmakta. kitaba gelirsek aslında çok aşırı orijinal bir kurgusu yok lakin kitap kendini okutuyor. erkek başkarakter tam psikopat gerçekten. kızı ne kadar sevse de an geliyor gözünü karartıyor, çevresindekilere zarar verebiliyor. kız ise başta "ne ayaksın sen kızııım yaa" diyeceğim olaylara girdi ki kızın amacını sonradan anlaşıldı. zaten az çok tahmin edebiliyorsunuz. bence umut vaadeden bir Türk yazar, o yüzden kitabı öneririm Gülmek :) özellikle FMA sevmeyen biri olarak ben bu kitaba bayıldım  Gülmek :)
Kimliksizi bende çok sevmiştim.Ama okumadıysan Kimliksizin oğlunun anlatıldığı kitabı daha da güzel.Onu da tavsiye ederim.
Evet ısrar üzerine yazarın okuduğum ilk kitabı doğrusu FMA dan kat kat fazla övgüyü hak ettiğine inanıyorum Kayıp Şehir serisi adı altında yazar Kimliksizle birlikte dört kitap yazmış Dr. Ömer'in '' Pinokyonun rüyası'' ve Adem'in oğlu ve Ömer'in kızının hikayesini anlatan '' Kalbim sende kalmış'' kitaplarına da göz atmanızı tavsiye ederim Gülmek :)

Gitme'yi de bitirdim. evet başta kız bana biraz sümsük gelse de sonradan toparladı. bir hikayede tahammül edemeyeceğim nadir şeylerdendir kızların güçsüz olması. neyse güzel yazıyor kadın yaa bence de kesinlikle FMA dan çok çok daha iyi. valla böyle çok yazarlar var keşfedilemiyor arada kaynayıp gidiyor, bazı yazarlar ve kitaplar da haketmediği halde yayınlanıyor, hikaye namına birşey olmadan çok üzülüyorum.

Tavsiye için teşekkür ederim Pinokyonun Rüyasına başladım bakalım o nasılmış Gülmek :)

[/quote]
Kesinlikle o kiz orda sustukca ben burda delirdim tepki vermesi oldukca uzun surdu dogrusu Pinokyonun Ruyasini daha keyifli buldugumu soylemeden edemem umarim seversiniz canim ve kesinlikle katiliyorum kagit israfi gorulucek kitaplar basiliyor iken boylesinin kesfedilmemesi uzucu.. Keyifli okumalar..

Yüce Tanrım! Ya ona azıcık merhamet ver , ya bana çokça dayanma gücü. Ya bendeki sevginin birazını ona ver; ya ondaki vurdumduymazlığın  birazını bana. Tanrım! Ya onu bana ver ya da beni ona..

Efsane - İskender Pala
Yanıtla #1096
« : Temmuz 24, 2014, 12:32:18 ÖÖ »

BÖRÜLCE
*
Üye No : 182234
Konu Sayısı : 1488
Karizma = 2457

Rita Hunter - Aşkın Ateşi
İlkdefa bir Rita Hunter kitabı okuyorum.Bazı yerlerde,özellikle şu küslük mevzularında biraz uzattığını düşünüyorum ama onun dışında gayet güzel bir kitaptı.Bu tarz kitaplarda erkeklerin aşık olduklarını itiraf etmeleri baya vakit alıyor ya o beni kızdırıyor biraz.
Yanıtla #1097
« : Temmuz 24, 2014, 01:13:21 ÖÖ »

Sanem.
*
Üye No : 170187
Konu Sayısı : 16
Karizma = 72

Rüya Ateşi - Karen Marie Moning

Öncelikle bi oha demek istiyorum. Bu nasıl bir sondur arkadaş.seriyi en başından beri takip edenler sizlere sesleniyorum siz 4. Kitaptan sonra nasıl bekleyebildiniz 5. Kitabı ?  Tebrikler. içim eridi gitti yani. Akıllara ziyan bir son  Hönk.! Kitap genel olarak güzeldi ben sevdim hatta bayıldım. Ama Barrons  Ağlıyorum. of nasıl olucakta dirilecek veya hiç mi ölmedi orasını bilmiyorum ama direk öbür kitaba uçuyorum. Okumayanlara kesinlikle tavsiye edilir  Bye Bye
« Son Düzenleme: Temmuz 24, 2014, 01:13:51 ÖÖ Gönderen : Ckmksm »

"Just Have a Little Faith." Micheal J. Scofield

Yanıtla #1098
« : Temmuz 24, 2014, 02:06:45 ÖÖ »

CarolineF
*
Üye No : 164272
Karizma = 5

Sadece Sen-Jessica Sorensen

Karakterlerimizi Ella ve Micha'nın hikayelerinden tanıyoruz zaten,birbirlerine ters ters konuştukları ilk andan itibaren gönlümdeki tatlı çiftlerden biri olmuşlardı çok yakıştırmıştım bu ikiliyi dolayısıyla onların kitabını okumak da ayrı zevkli oldu. Ella ve Micha da kendi çaplarında sorunlu iki gençti,Ethan'ın hikayesini de biraz biraz biliyorduk zaten ama Lila'yı okuyunca 'haddi canım' demekten kendinizi alamıycaksınızdır eminim, bu kadar sorunlu bi geçmişi tahmin etmiyordum açıkçası ben de Ethan'ın başta tahmin ettiği gibi şımartılmış bir kız olduğunu düşünmüştüm. Okuyunca acaba yazarın da çocukluk travmaları var mı diye merak etmeden duramadım kadın öyle bir yazıyor ki hadi biraz daha okuyum biraz daha geçmişten bişeyler öğreniyim diye düşünmeden edemiyorsunuz. Hı bi de karakterlerin arasındaki duygusal ve cinsel çekimi o kadar yukarda tutmuş ki yemin ederim bütün kitap boyu sanki Ethan'ı ben öpücekmiş gibi heycanlandım ve o öpücüğü dört gözle bekledim. Kitabın orjinal ismi The Temptation Lila and Ethan zaten,of of hem de ne baştan çıkarılmaydı  Utanıyorum.

Ethan bi Micha olmasa da baş tacım oldu bu kitapla, ben böyle bad boy görünen serseri tipli erkeklerin içten içe duyarlı olmasına bayılıyorum  Öptüm. Lila'ya ise hak vere vere harap oldum yemin ederim o cadı anasıyla babasını bi kaşık suda boğasım var.

Gelecek kitabı ise acayip merakla bekliyorum çünkü Ella'cım sağolsun yine bize son dakika golü attı,umarım serinin devam kitapları hemen hemen çevrilir Gülmek :)
Yanıtla #1099
« : Temmuz 24, 2014, 10:16:26 ÖÖ »

BÖRÜLCE
*
Üye No : 182234
Konu Sayısı : 1488
Karizma = 2457

Kıera Cass-Sonsuza Dek
Okuduğum en güzel serilerden birisi.Son kitap elime geçer geçmez iki kere okumuştum.Bu seri çok doğal,samimi ve romantik bence.Benim favorim hep Maxon'du.Bazıları kitap boyunca davranışlarına kızdı ama bana her yaptığı çok doğal ve yerinde gibi geldi.Yazar keşke uzatsaymış,daha yazsaymış da ben de okusaymışım dediğim tek seri.
Sayfa 1 ... 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 ... 678
Yukarı Çık :)
Gitmek istediğiniz yer: