Duyurular
27.10.2007 yılında kurduğumuz webcanavari.net Bugün itibariyle 12. yaşına girmiş bulunmaktadır. Bu uzun süre zarfında desteklerini esirgemeyen eski / yeni ve mevcutta bulunan yönetim kadromuza, saygıdeğer üyelerimize teşekkür ederiz.

0 Üye ve 1 Ziyaretçi Konuyu İncelemekte. Aşağı İn :)
Sayfa 1
Konu: Davutoğlu 'ndan Bahçeli 'ye Tunceli Yanıtı  (Okunma Sayısı: 233 Kere Okundu.)
« : Kasım 29, 2014, 03:58:48 ÖS »

imge34
*
Üye No : 117785
Nerden : İstanbul
Cinsiyet : Bayan
Konu Sayısı : 6025
Mesaj Sayısı : 10.493
Karizma = 36676


Başbakan Ahmet Davutoğlu'ndan, MHP lideri Bahçeli'nin Tunceli ziyareti için açıklama geldi.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin Tunceli’de kendisine yönelik sözlerini değerlendirmesi istenen Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Bahçeli’nin Tunceli ziyaretinden memnun oldum. Ama keşke Tunceli’ye gitmek için bizim çağrımızı beklememiş olsaydı. Keşke Tunceli’ye gittiğinde sadece Tunceli’ye bir mekan ziyareti yapmanın ötesinde, Tuncelilerle kucaklaşabilme, onlarla göz göze bakarak konuşabilme imkanı ve cesareti bulmuş olsaydı. İstifa çağrısını duymamıştım, böyle bir çağrı varsa bu Bahçeli’nin haddi de değil hakkı da değil" dedi.
 
Başbakan Ahmet Davutoğlu, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin "Başbakan cesaretimi sınamıştı. İşte Tunceli’deyim" şeklindeki sözlerini değerlendirerek, "Her şeyden önce sayın Bahçeli’nin Tunceli ziyaretinden memnun oldum. Ama keşke Tunceli’ye gitmek için bizim çağrımızı beklememiş olsaydı. Keşke Tunceli’ye gittiğinde sadece Tunceli’ye bir mekan ziyareti yapmanın ötesinde, Tuncelilerle kucaklaşabilme, onlarla göz göze bakarak konuşabilme imkanı ve cesareti bulmuş olsaydı. Ama her halükarda bütün siyasilerimizin ülkemizin her yerine gidebilmesi önemlidir. Ziyaret hala devam ettiği için tahriklerden kaçınılması çağrısında bulunuyorum. Sayın Bahçeli’nin ziyareti nedeniyle Tunceli’de her türlü güvenlik önlemi alınmıştır. Özellikle esnafların kepenkleri kapatması sebebiyle bir şekilde alınması gereken tedbirler vardı. Bütün Tuncelili kardeşlerimi tahriklere kapılınmaması, bu ziyaretin suhuletle gerçekleşmesi konusunda tavsiyelerde bulunuyorum. Ümit ederim ki Türkiye’nin her yerinde siyasete yapabilme cesareti bundan sonra gösterilir" diye konuştu.
 
BAHÇELİ’NİN HADDİ DE DEĞİL HAKKI DA DEĞİL"
 
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin Tunceli’de kendisine yönelik sözlerini değerlendirmesi istenen Başbakan Ahmet Davutoğlu, "İstifa çağrısını duymamıştım, böyle bir çağrı varsa bu Bahçeli’nin haddi de değil hakkı da değil. Biz halkımızla kucaklaşarak hem sandıktan yetki alırız hem de her ziyaretimizde halkımızla kucaklaşarak onlardan yetkiyi gönülden gönüle alırız. O bakımdan 2015 seçimlerinde herkes yetkinin kime verildiğini bir kez daha görecek" dedi.
 
"SORUŞTURMA KOMİSYONU’NUN YAPTIĞI BU BİR YARGI GÖREVİDİR" 
 
Soruşturma Komisyonu’nun yargı görevini yerine getirdiğini belirten Başbakan Davutoğlu sözlerini şöyle sürdürdü: "İki hususa dikkatinizi çekmenizi isterim. Yargısal sürecin bir parçasıdır. Herhangi bir meclis faaliyeti şeklinde telakki edilmemesi lazım. Yargı sürecinin mahremiyeti konusunda kararlar vardır. Bu meselede bu yargı sürecinde, işleyen bir konu olduğu için, ilkeleri ve kuralları içinde değerlendirmek lazım. İkincisi ise şeffaflık meselesi. Hükümetimiz şeffaflık konusunda ve yasaklara karşı tutumumuz açık ve net olmuştur. Hükümetlerimiz yolsuzluklara, yasaklara yoksulluğa mücadele konusunda ilkelerle hareket etti. Bu konuya istinaden söylüyorum, Soruşturma Komisyonu’nun yaptığı bu bir yargı görevidir."

imgenin şiddetiyle çoğalır anlam
parçalana parçalana

geçtiğimiz yollardan

onca yaprak düşer
birkaç şiir kalır yalnızca
o derin ağaçlardan

kendi sesimize uyandığımız rüyalarda "Murathan Mungan"
WeBCaNaVaRi Botu

Bu Site Mükemmel :)

*****

Çevrimİçi Çevrimİçi

Mesajlar: 222.148


View Profile
Re: Davutoğlu 'ndan Bahçeli 'ye Tunceli Yanıtı
« Posted on: Aralık 09, 2019, 10:59:16 ÖÖ »

 
      Üye Olunuz.!
Merhaba Ziyaretçi. Öncelikle Sitemize Hoş Geldiniz. Ben WeBCaNaVaRi Botu Olarak, Siteden Daha Fazla Yararlanmanız İçin Üye Olmanızı ŞİDDETLE Öneririm. Unutmayın ki; Üyelik Ücretsizdir. :)

Giriş Yap.  Kayıt Ol.
Anahtar Kelimeler: Davutoğlu 'ndan Bahçeli 'ye Tunceli Yanıtı e-book, Davutoğlu 'ndan Bahçeli 'ye Tunceli Yanıtı programı, Davutoğlu 'ndan Bahçeli 'ye Tunceli Yanıtı oyunları, Davutoğlu 'ndan Bahçeli 'ye Tunceli Yanıtı e-kitap, Davutoğlu 'ndan Bahçeli 'ye Tunceli Yanıtı download, Davutoğlu 'ndan Bahçeli 'ye Tunceli Yanıtı hikayeleri, Davutoğlu 'ndan Bahçeli 'ye Tunceli Yanıtı resimleri, Davutoğlu 'ndan Bahçeli 'ye Tunceli Yanıtı haberleri, Davutoğlu 'ndan Bahçeli 'ye Tunceli Yanıtı yükle, Davutoğlu 'ndan Bahçeli 'ye Tunceli Yanıtı videosu, Davutoğlu 'ndan Bahçeli 'ye Tunceli Yanıtı şarkı sözleri, Davutoğlu 'ndan Bahçeli 'ye Tunceli Yanıtı msn, Davutoğlu 'ndan Bahçeli 'ye Tunceli Yanıtı hileleri, Davutoğlu 'ndan Bahçeli 'ye Tunceli Yanıtı scripti, Davutoğlu 'ndan Bahçeli 'ye Tunceli Yanıtı filmi, Davutoğlu 'ndan Bahçeli 'ye Tunceli Yanıtı ödevleri, Davutoğlu 'ndan Bahçeli 'ye Tunceli Yanıtı yemek tarifleri, Davutoğlu 'ndan Bahçeli 'ye Tunceli Yanıtı driverları, Davutoğlu 'ndan Bahçeli 'ye Tunceli Yanıtı smf, Davutoğlu 'ndan Bahçeli 'ye Tunceli Yanıtı gsm
Sayfa 1
Yukarı Çık :)
Gitmek istediğiniz yer:  


Benzer Konular
Konu Başlığı Başlatan Yanıtlar Görüntü Son Mesaj
Başbakan Davutoğlu'ndan Önemli Açıklamalar
Güncel Haberler
Bendis 0 307 Son Mesaj Ekim 10, 2014, 11:35:40 ÖÖ
Gönderen : Bendis
Davutoğlu 'ndan Istifa Yanıtı
Güncel Haberler
imge34 0 202 Son Mesaj Kasım 14, 2014, 01:22:52 ÖS
Gönderen : imge34
Davutoğlu 'ndan Tunceli Mesajları
Güncel Haberler
imge34 1 466 Son Mesaj Kasım 24, 2014, 09:07:12 ÖS
Gönderen : aylinssl
Davutoğlu 'ndan Koruyucu Aile Çağrısı
Güncel Haberler
imge34 0 261 Son Mesaj Aralık 25, 2014, 04:13:50 ÖS
Gönderen : imge34
Davutoğlu 'ndan Flaş Tüsiad Kararı
Güncel Haberler
imge34 0 223 Son Mesaj Aralık 31, 2014, 03:52:16 ÖS
Gönderen : imge34


Theme: WeBCaNaVaRi 2011 Copyright © 2011 Simple Machines SiteMap | Arşiv | Wap | İmode | Konular