Duyurular
27.10.2007 yılında kurduğumuz webcanavari.net Bugün itibariyle 12. yaşına girmiş bulunmaktadır. Bu uzun süre zarfında desteklerini esirgemeyen eski / yeni ve mevcutta bulunan yönetim kadromuza, saygıdeğer üyelerimize teşekkür ederiz.

0 Üye ve 1 Ziyaretçi Konuyu İncelemekte. Aşağı İn :)
Sayfa 1
Konu: Yök Başkanından Atama Bekleyen Öğretmenleri Kızdıracak Açıklamalar!  (Okunma Sayısı: 388 Kere Okundu.)
« : Ocak 03, 2015, 04:58:52 ÖS »

imge34
*
Üye No : 117785
Nerden : İstanbul
Cinsiyet : Bayan
Konu Sayısı : 6025
Mesaj Sayısı : 10.493
Karizma = 36676
Binlerce Eğitim Fakültesi mezunu atama beklerken YÖK Başkanı Prof. Dr. Yekta Saraç'ın açıklamaları atama bekleyen öğretmenler arasında şaşkınlıkla karşılandı. Saraç, gerekli görüldüğü taktirde formasyon için ek kontenjan açılabileceğini belirtti. Öğretmen havuzunun bu kadar dolu olduğunu düşündüğümüzde yapılan bu açıklamalar şaşkınlıkla! karşılandı.

YÖK Başkanı Saraç, kişisel sosyal medya sayfalarında yapmış olduğu açıklamada; Pedagojik Formasyon Eğitimi ile ilgili üniversite öğrencilerinden kendisine yoğun bir şekilde iletilen görüş ve önerileri takip etmekte olduğunu ve bu talepleri YÖK olarak dikkate aldıklarını belirtti.

Bu kapsamda yaz döneminde YÖK tarafından üniversitelere verilen Pedagojik Formasyon Programlarının bir kısmının üniversitelerde başlatıldığını, bir kısmının ise bugünlerde başlatılmak üzere olduğunu hatırlatan Başkan Saraç öğrencileri yılbaşı akşamında heyecanlandıran ve sevindiren yeni bir haberi daha paylaştı. 2014 yılında üniversitelere verilen pedagojik formasyonlara ilave olarak, gerekli olduğu takdirde, 2015 Şubat döneminde, yeterli şartlara sahip olan üniversitelerin mezun ve son sınıfta okuyan öğrencilerini kapsamak üzere ek kontenjan verilecek diyen YÖK Başkanı'nın sayfası öğrenciler tarafından özellikle teşekkür içerikli mesaj yağmuruna tutuldu.

YÖK Başkanı, pedagojik formasyon talep eden binlerce öğrenciyi heyecanlandıran ve umutlandıran 2015 Şubat döneminde ek kontenjan verilmesi hususundaki bilgilendirme mesajında "gerekli olduğu takdirde yeterli şartları taşıyan üniversitelere verileceğini ve mezun veya son sınıf öğrencilerini kapsayacağının" altını çizdi. Yapılan paylaşımlar;

"Değerli arkadaşlar, Pedagojik Formasyon Eğitimi ile ilgili sizlerden gelen görüşleri takip etmekteyim."

"Pedagojik Formasyon ile ilgili taleplerinizi dikkate almaktayız."


"Yaz döneminde üniversitelere verilen Pedagojik Formasyon Programlarının bir kısmı üniversitelerimizde başlatılmış, bir kısmı başlatılmak üzeredir."

"Bunlara ilave olarak, gerekli olduğu takdirde Şubat döneminde, yeterli şartlara sahip olan üniversitelerin mezun ve son sınıfta okuyan öğrencilerini kapsamak üzere ek kontenjan verilecektir."

imgenin şiddetiyle çoğalır anlam
parçalana parçalana

geçtiğimiz yollardan

onca yaprak düşer
birkaç şiir kalır yalnızca
o derin ağaçlardan

kendi sesimize uyandığımız rüyalarda "Murathan Mungan"
WeBCaNaVaRi Botu

Bu Site Mükemmel :)

*****

Çevrimİçi Çevrimİçi

Mesajlar: 222.148


View Profile
Re: Yök Başkanından Atama Bekleyen Öğretmenleri Kızdıracak Açıklamalar!
« Posted on: Aralık 09, 2019, 02:07:36 ÖS »

 
      Üye Olunuz.!
Merhaba Ziyaretçi. Öncelikle Sitemize Hoş Geldiniz. Ben WeBCaNaVaRi Botu Olarak, Siteden Daha Fazla Yararlanmanız İçin Üye Olmanızı ŞİDDETLE Öneririm. Unutmayın ki; Üyelik Ücretsizdir. :)

Giriş Yap.  Kayıt Ol.
Anahtar Kelimeler: Yök Başkanından Atama Bekleyen Öğretmenleri Kızdıracak Açıklamalar! e-book, Yök Başkanından Atama Bekleyen Öğretmenleri Kızdıracak Açıklamalar! programı, Yök Başkanından Atama Bekleyen Öğretmenleri Kızdıracak Açıklamalar! oyunları, Yök Başkanından Atama Bekleyen Öğretmenleri Kızdıracak Açıklamalar! e-kitap, Yök Başkanından Atama Bekleyen Öğretmenleri Kızdıracak Açıklamalar! download, Yök Başkanından Atama Bekleyen Öğretmenleri Kızdıracak Açıklamalar! hikayeleri, Yök Başkanından Atama Bekleyen Öğretmenleri Kızdıracak Açıklamalar! resimleri, Yök Başkanından Atama Bekleyen Öğretmenleri Kızdıracak Açıklamalar! haberleri, Yök Başkanından Atama Bekleyen Öğretmenleri Kızdıracak Açıklamalar! yükle, Yök Başkanından Atama Bekleyen Öğretmenleri Kızdıracak Açıklamalar! videosu, Yök Başkanından Atama Bekleyen Öğretmenleri Kızdıracak Açıklamalar! şarkı sözleri, Yök Başkanından Atama Bekleyen Öğretmenleri Kızdıracak Açıklamalar! msn, Yök Başkanından Atama Bekleyen Öğretmenleri Kızdıracak Açıklamalar! hileleri, Yök Başkanından Atama Bekleyen Öğretmenleri Kızdıracak Açıklamalar! scripti, Yök Başkanından Atama Bekleyen Öğretmenleri Kızdıracak Açıklamalar! filmi, Yök Başkanından Atama Bekleyen Öğretmenleri Kızdıracak Açıklamalar! ödevleri, Yök Başkanından Atama Bekleyen Öğretmenleri Kızdıracak Açıklamalar! yemek tarifleri, Yök Başkanından Atama Bekleyen Öğretmenleri Kızdıracak Açıklamalar! driverları, Yök Başkanından Atama Bekleyen Öğretmenleri Kızdıracak Açıklamalar! smf, Yök Başkanından Atama Bekleyen Öğretmenleri Kızdıracak Açıklamalar! gsm
Sayfa 1
Yukarı Çık :)
Gitmek istediğiniz yer:  


Benzer Konular
Konu Başlığı Başlatan Yanıtlar Görüntü Son Mesaj
Öğretmenleri Bekleyen Rahatsızlıklar
Güncel Sorunlar & Hayat
dreamily 0 598 Son Mesaj Eylül 04, 2008, 11:15:06 ÖS
Gönderen : dreamily
Belçikalı Belediye Başkanından Özür
Güncel Haberler
Honey_Face 0 401 Son Mesaj Kasım 10, 2011, 12:37:15 ÖS
Gönderen : Honey_Face
Atama Bekleyen Öğretmenlere Müjde
Güncel Haberler
sanane_61 0 239 Son Mesaj Kasım 07, 2013, 03:10:24 ÖS
Gönderen : sanane_61
Tarih Öğretmenleri Osmanlıca 'ya Talip
Genel Konular
imge34 0 364 Son Mesaj Aralık 16, 2014, 05:35:55 ÖS
Gönderen : imge34
Veda Eden Eski Tüsiad Başkanından Zehir Zemberek Açıklama.
Güncel Haberler
SaviorAngel 0 257 Son Mesaj Ocak 22, 2015, 01:07:15 ÖS
Gönderen : SaviorAngel


Theme: WeBCaNaVaRi 2011 Copyright © 2011 Simple Machines SiteMap | Arşiv | Wap | İmode | Konular