0 Üye ve 1 Ziyaretçi Konuyu İncelemekte. Aşağı İn :)
Sayfa 1
Konu: Yeni Kimlikler Için Tarih Belli Oldu  (Okunma Sayısı: 378 Kere Okundu.)
« : Kasım 13, 2014, 03:49:52 ÖS »

pineapple
*
Üye No : 132308
Nerden : Balıkesir
Cinsiyet : Bayan
Konu Sayısı : 736
Mesaj Sayısı : 1.189
Karizma = 73


Kamu hizmetlerine erişimde kimlik doğrulama amacıyla kullanılacak, biyometrik unsurları da içeren elektronik kimlik kartının, 2015 sonuna kadar 25 milyon kişiye dağıtılması planlanıyor.

015 Yılı Programı'ndan derlediği bilgilere göre, yeni yılda kamu hizmetlerinin elektronik ortamda sunumunda vatandaş ve iş dünyasının ihtiyaçları temel alınacak, kamu iş süreçleri bu anlayış çerçevesinde basitleştirilecek. e-Devlet hizmet sunumunda kullanıcı talep ve ihtiyaçlarının belirlenmesi ve karşılanmasında mobil uygulamalara ve e-katılıma önem verilecek.

Kamu kurumlarının e-devlet projesi hazırlama ve yönetme kapasiteleri geliştirilecek, bilgi işlem birimlerindeki insan kaynağı güçlendirilecek.

Kamu hizmetlerine erişimde kimlik doğrulama amacıyla kullanılacak, temel kimlik bilgilerini ve biyometrik unsurları da içeren elektronik kimlik kartının yaygınlaştırılması çalışmalarına devam edilecek. Bu kapsamda 2015 yılı sonuna kadar 25 milyon kişiye elektronik kimlik kartı dağıtılacak.

e-Yazışma Projesinde, kayıtlı elektronik posta altyapısıyla entegrasyona ve hukuki altyapıya ilişkin çalışmalar tamamlanacak. Açık ihale usulüyle yapılan mal alım ihalelerinin, tekliflerin gönderilmesi ve değerlendirilmesi de dahil tüm aşamaları elektronik ortama aktarılarak işlemler Elektronik Kamu Alımları Platformu (EKAP) üzerinden gerçekleştirilecek.

Kamu kurumlarının sosyal medya kullanımının teşvik edilmesi amacıyla rehber hazırlanacak.

Gelecek yıl, TÜİK- Ulusal Veri Yayımlama Takvimi çerçevesinde kullanıcılara sunulan Resmi İstatistik Programı (RİP) kapsamında yer alan istatistiklerin tüm süreçlerle ilgili bilgi verecek şekilde "resmiistatistik.gov.tr", "officialstatistics.gov.tr" adresinden ulusal ve uluslararası kullanıcılara sunulması için yazılım faaliyetleri sonuçlandırılacak.
WeBCaNaVaRi Botu

Bu Site Mükemmel :)

*****

Çevrimİçi Çevrimİçi

Mesajlar: 275.613


View Profile
Re: Yeni Kimlikler Için Tarih Belli Oldu
« Posted on: Kasım 27, 2020, 11:39:00 ÖS »

 
      Üye Olunuz.!
Merhaba Ziyaretçi. Öncelikle Sitemize Hoş Geldiniz. Ben WeBCaNaVaRi Botu Olarak, Siteden Daha Fazla Yararlanmanız İçin Üye Olmanızı ŞİDDETLE Öneririm. Unutmayın ki; Üyelik Ücretsizdir. :)

Giriş Yap.  Kayıt Ol.
Anahtar Kelimeler: Yeni Kimlikler Için Tarih Belli Oldu e-book, Yeni Kimlikler Için Tarih Belli Oldu programı, Yeni Kimlikler Için Tarih Belli Oldu oyunları, Yeni Kimlikler Için Tarih Belli Oldu e-kitap, Yeni Kimlikler Için Tarih Belli Oldu download, Yeni Kimlikler Için Tarih Belli Oldu hikayeleri, Yeni Kimlikler Için Tarih Belli Oldu resimleri, Yeni Kimlikler Için Tarih Belli Oldu haberleri, Yeni Kimlikler Için Tarih Belli Oldu yükle, Yeni Kimlikler Için Tarih Belli Oldu videosu, Yeni Kimlikler Için Tarih Belli Oldu şarkı sözleri, Yeni Kimlikler Için Tarih Belli Oldu msn, Yeni Kimlikler Için Tarih Belli Oldu hileleri, Yeni Kimlikler Için Tarih Belli Oldu scripti, Yeni Kimlikler Için Tarih Belli Oldu filmi, Yeni Kimlikler Için Tarih Belli Oldu ödevleri, Yeni Kimlikler Için Tarih Belli Oldu yemek tarifleri, Yeni Kimlikler Için Tarih Belli Oldu driverları, Yeni Kimlikler Için Tarih Belli Oldu smf, Yeni Kimlikler Için Tarih Belli Oldu gsm
Sayfa 1
Yukarı Çık :)
Gitmek istediğiniz yer:  


Benzer Konular
Konu Başlığı Başlatan Yanıtlar Görüntü Son Mesaj
Yeni Iphone'un Tarihi Belli Oldu
Apple IpHone, IPad
@sen@ 1 1024 Son Mesaj Temmuz 12, 2011, 08:21:53 ÖS
Gönderen : By.CeZa
Yeni Dizisi Şimdiden Belli Oldu! « 1 2 »
Televizyon & Radyo & Magazin
imge34 10 1267 Son Mesaj Haziran 28, 2013, 09:43:54 ÖS
Gönderen : durankübra
Yeni Dizisi Belli Oldu
Televizyon & Radyo & Magazin
pineapple 6 896 Son Mesaj Nisan 20, 2013, 02:50:19 ÖS
Gönderen : portakal
Tarih Belli Oldu
Oyun Haberleri
sanane_61 1 497 Son Mesaj Ekim 12, 2013, 05:46:51 ÖS
Gönderen : Arshavin
Istanbulluların Beklediği Haber! Tarih Belli Oldu
Güncel Haberler
imge34 0 274 Son Mesaj Ağustos 19, 2014, 04:07:23 ÖS
Gönderen : imge34Theme: WeBCaNaVaRi 2011 Copyright © 2011 Simple Machines SiteMap | Arşiv | Wap | İmode | Konular