0 Üye ve 1 Ziyaretçi Konuyu İncelemekte. Aşağı İn :)
Sayfa 1
Konu: Yeni Haftanın Gökyüzü Hareketleri Sizi Nasıl Etkileyecek?  (Okunma Sayısı: 931 Kere Okundu.)
« : Ekim 22, 2010, 04:02:27 ÖÖ »
Avatar Yok

Mavi_Kiyamet
*
Üye No : 26505
Nerden : Yurt Dışı
Cinsiyet : Bayan
Konu Sayısı : 12252
Mesaj Sayısı : 47.787
Karizma = 55162


20 Ekim Çarşamba günü Merkür Akrep burcuna geçiyor. Merkür Akrep Burcunda hareket ederken düşünceler derinleşiyor.

20 Ekim gününden itibaren, Merkür'ün özellikleri Akrep Burcunun özellikleriyle birleşerek açığa çıkacak.

Merkür, Akrep Burcunu sever ve özelliklerini yapıcı bir biçimde ortaya koyar. Dikkat yükselir, konsantrasyon artar. Büyük bir dikkatle takip edilen işler ne pahasına olursa olsun kararlı bir inatla sonuna kadar götürülür.

Merkür'ün Akrep Burcunda dolaşmaya başlaması, istikrarlı çalışmalar ve tutarlı planlar yapabilmek açısından son derece olumlu olacak. Bu devre içinde yeni girişimlerde bulunulabilir, önceden başlatılan işleri tamamlamak için son derece kararlı ve başarılı çalışmalar ortaya konulabilir. Bu arada derin düşünceler endişe ve kuşkuyu da arttırabilir.

Paranoya, alınganlıklar ve duygusallıklar ortaya çıkabilir. Tabii bu durum, ilişkilere zorluk getirecektir. Eğer Akrep'teki Merkür kişisel haritanızı sert etkiliyorsa çevrenizdeki kişilerin size sorun çıkarttıklarını, geçimsiz olduklarını düşünüp öfke duyabilir, sert ve alaycı bir tepki ortaya koyabilirsiniz.

Gökyüzünün bu konumundan en fazla etkilenecek olanlar, Akrep'ler, Boğa'lar, Kova'lar ve Aslan'lar olacak. Akrep'lerin konsantrasyon yeteneği artarken, Boğa'lar, dikkatlerini bir tek noktaya odaklamakta zorlanacaklar.

Düşünceler hızlanacak, fakat zihin odaklanma güçlüğü çekecek. Bu yüzden kararlı davranmak zorlaşabilir. Olumsuz etkilenen Aslan ve Kova'lar ise, kararsızlıklar yaşayabilir, sivri dilli ve alaycı bir tutum içinde bulunabilirler. Karar vermek ve önceden alınmış kararları değiştirmek için acele etmemek gerekiyor.

Olumlu etkilenen Yengeç, Balık, Oğlak ve Başak'lar ise kararlı, girişimci, sosyal ve kültürel faaliyetler açısından son derece hareketli bir döneme giriyorlar.

İkizler, Yay, Koç ve Terazi'ler ise endişeli, şüpheci, huzursuz düşünceler içinde olabilir ve karar vermekte güçlük çekebilirler.

23 Ekim'de Güneş Akrep burcuna geçiyor ve Akrep enerjisinin harekete geçmesini sağlıyor.
Astrolojide Akrep burcu ölüm ve yaşam arasındaki güçlü mücadeleyi ve büyük dönüşümleri anlatır. Bu burçla ilişkilendirilen her olay veya kişi mücadeleci, zorlayıcı ve güçlü olmak zorundadır. Çünkü doğaları gereği yaşamla ölüm arasındaki uç noktalara dokunmayı çok severler. Ama tercihleri hayatta kalmaktan yanadır.

Kendilerini korumak için de gizlenmeyi yeğlerler. Her ne kadar kendilerini göstermekten hoşlanmasalar da 23 Kasıma kadar Güneş bu burçta kalacak ve ışığını Akreplerin üzerine çevirecek. Bu da Akreplerin, kendilerini ve enerjilerini ortaya koymalarını sağlayacak.

18 Ekim haftasında Ay'ın enerjisi sizi nasıl etkileyecek?

18-19 Ekim'de Ay Balık burcunda hareket ediyor.
Duygusallığın ve belirsizliğin arttığı günler. Bilinçaltını etkileyen unsurlar etkileyici olabilir. Sağlık ve şifa konularında farklı yöntemler uygulanabilir. Yardımlaşma konuları ön plana çıkabilir. İlişkilerde iyi duygular ortaya konabilir.

20 Ekim sabah saatlerinde Ay, Jüpiter ve Uranüs'le uyumlu etkileşim içinde olacak.
Çok ilginç gelişmeler meydana gelebilir. Aniden ortaya çıkan durumlar son derece şaşırtıcı olabilir. Beklenmedik gelişmeler sürpriz fırsatları da beraberinde getirebilir.

20 Ekim akşam saatlerinde Ay Koç burcuna geçecek ve 22-23 Ekim günleri bu burçta hareket edecek. Yeni projeler yapmak için uygun günler. Girişimde bulunmak ve yeni başlangıçlar yapmak için güçlü arzuların uyanacağına işaret eden gökyüzünün konumu aynı zamanda endişe uyandıran bazı karışıklıkların da olabileceğini gösteriyor.

Alışkanlıkların değişmesi için zorlayan olaylar baskı uyandıracak fakat aynı zamanda disiplin ve sabır geliştirilmesini sağlayacak.

23 Ekim sabaha karşı Koç burcunda Dolunay meydana geliyor. İkili ilişkiler, tamamlanması gereken işler için uygun bir dönem. İki hafta önce başlamış olan girişimlerin sonuçları alınabilir.

24-25 Ekim günleri Ay Boğa burcunda hareket edecek.Güvenlik, ilişkiler ve yatırım arzularının arttığı bir dönem. İlginç aşk maceraları yaşanabilir. Birden bire başlayan maceralar heyecan uyandırabilir ve ani değişiklikler meydana gelebilir.

Sahip olma arzusunun artmasıyla birlikte kaybetme korkusu da açığa çıkabilir. Olumsuz ve karmaşık düşünceler tartışmalara neden olurken geçmişle ilgili duygular ilişkilerin bambaşka bir yön kazanmasına neden olacak.

Geçmişe ait olayların ortaya çıkmasıyla birlikte endişeler, evhamlar ve ilginç fanteziler de ortaya çıkabilir. Aslında fırsatların bulunduğu bir dönem. Ancak gerilim ve büyük isteklerin doğuracağı baskı ve korkulardan kaynaklanan tutucu tavır, fırsatların kaçırılmasına neden olabilir.

Türkiye'de neler olacak?

18-19 Ekim günleri yabancı ülkeler, basın yayın konularında hareketli gelişmeler yaşayabilir.

20 Ekim günü ülke yönetimini, yargıyı ilgilendiren konularda sürpriz gelişmeler yaşanabilir.

21-22 Ekim tarihlerinde, yurt güvenliğini ilgilendiren konular önem kazanırken, yurt içi ve yurt dışı kaynaklı baskı uyandıran gelişmeler yaşanabilir.

23-24 Ekim' de gizli stratejilerin yapılacağını işaret eden gökyüzünün konumu büyük beklentilerin yaratacağı sabırsızlık ve heyecanı da beraberinde getirebilir.

Güç savaşlarına girmek istenildiği gibi sonuçlanmayabilir. Ayrıca gizli düşmanlıklar da ortaya çıkabilir ve istekler yön değiştirebilir.

İstek & Öneri ve Şikayetlerinizi: WeBCaNaVaRi'na Üye Olmadan Link'leri ve Kod'ları Göremezsiniz.
Link'leri Görebilmek İçin. Üye Ol. veya Giriş Yap.
Adresine İletebiliriniz.
WeBCaNaVaRi Botu

Bu Site Mükemmel :)

*****

Çevrimİçi Çevrimİçi

Mesajlar: 222.162


View Profile
Re: Yeni Haftanın Gökyüzü Hareketleri Sizi Nasıl Etkileyecek?
« Posted on: Ekim 22, 2020, 03:47:53 ÖS »

 
      Üye Olunuz.!
Merhaba Ziyaretçi. Öncelikle Sitemize Hoş Geldiniz. Ben WeBCaNaVaRi Botu Olarak, Siteden Daha Fazla Yararlanmanız İçin Üye Olmanızı ŞİDDETLE Öneririm. Unutmayın ki; Üyelik Ücretsizdir. :)

Giriş Yap.  Kayıt Ol.
Anahtar Kelimeler: Yeni Haftanın Gökyüzü Hareketleri Sizi Nasıl Etkileyecek? e-book, Yeni Haftanın Gökyüzü Hareketleri Sizi Nasıl Etkileyecek? programı, Yeni Haftanın Gökyüzü Hareketleri Sizi Nasıl Etkileyecek? oyunları, Yeni Haftanın Gökyüzü Hareketleri Sizi Nasıl Etkileyecek? e-kitap, Yeni Haftanın Gökyüzü Hareketleri Sizi Nasıl Etkileyecek? download, Yeni Haftanın Gökyüzü Hareketleri Sizi Nasıl Etkileyecek? hikayeleri, Yeni Haftanın Gökyüzü Hareketleri Sizi Nasıl Etkileyecek? resimleri, Yeni Haftanın Gökyüzü Hareketleri Sizi Nasıl Etkileyecek? haberleri, Yeni Haftanın Gökyüzü Hareketleri Sizi Nasıl Etkileyecek? yükle, Yeni Haftanın Gökyüzü Hareketleri Sizi Nasıl Etkileyecek? videosu, Yeni Haftanın Gökyüzü Hareketleri Sizi Nasıl Etkileyecek? şarkı sözleri, Yeni Haftanın Gökyüzü Hareketleri Sizi Nasıl Etkileyecek? msn, Yeni Haftanın Gökyüzü Hareketleri Sizi Nasıl Etkileyecek? hileleri, Yeni Haftanın Gökyüzü Hareketleri Sizi Nasıl Etkileyecek? scripti, Yeni Haftanın Gökyüzü Hareketleri Sizi Nasıl Etkileyecek? filmi, Yeni Haftanın Gökyüzü Hareketleri Sizi Nasıl Etkileyecek? ödevleri, Yeni Haftanın Gökyüzü Hareketleri Sizi Nasıl Etkileyecek? yemek tarifleri, Yeni Haftanın Gökyüzü Hareketleri Sizi Nasıl Etkileyecek? driverları, Yeni Haftanın Gökyüzü Hareketleri Sizi Nasıl Etkileyecek? smf, Yeni Haftanın Gökyüzü Hareketleri Sizi Nasıl Etkileyecek? gsm
Yanıtla #1
« : Ekim 24, 2010, 03:30:29 ÖS »

cadı_kız
*
Üye No : 28085
Yaş : 27
Nerden : İstanbul
Cinsiyet : Bayan
Konu Sayısı : 378
Mesaj Sayısı : 3.856
Karizma = 13164


Basak Burcunu Göremedim Nanik-Nanik :P

*Her yaranın bedeLini gözLer çeker..!
GözLer ağLar, gözLer sevdiğni görmk ister..!
Her gece uykuLarn böLünür , hayaLi hep gözLerinin önündedir , kör oLmak istersn bazen , birdaha görmemek , güLüşLerini görmemek ..! KaLP AğLarken onun güLüşLerini görmemek..!

iMza : 'cadı_kız  *
Sayfa 1
Yukarı Çık :)
Gitmek istediğiniz yer:  Theme: WeBCaNaVaRi 2011 Copyright © 2011 Simple Machines SiteMap | Arşiv | Wap | İmode | Konular