0 Üye ve 1 Ziyaretçi Konuyu İncelemekte. Aşağı İn :)
Sayfa 1
Konu: Vakıf Katılım Ankara Şubesiyle Hizmet Ağını Genişletmeye Devam Ediyor  (Okunma Sayısı: 389 Kere Okundu.)
« : Ekim 18, 2016, 05:43:39 ÖS »
Avatar Yok

demirdoven
*
Üye No : 210783
Nerden : İstanbul
Cinsiyet : Bay
Konu Sayısı : 572
Mesaj Sayısı : 572
Karizma = 10


Katılım bankacılığında referans kurum olma vizyonuyla faaliyetlerini sürdüren Vakıf Katılım,  Ankara Şubesi’nin açılışını gerçekleştirdi. Yoğun ilgi gösterilen açılışta bir açıklama yapan Vakıf Katılım Genel Müdürü İkram Göktaş, yılsonuna kadar en az 30 şube açmayı amaçladıklarını belirterek “Vakıf Katılım olarak çıktığımız yolda ülkemize ekonomik olarak büyük katkılar yapan Ankara’nın yanında olacağız ve kalkınmasına katkıda bulunacak projelere destek vereceğiz” dedi.

Vakıfların paylaşım kültürünü ve kamunun gücünü birleştirerek katılım bankacılığına yeni bir soluk getirmek hedefiyle bu yılın Şubat ayında hizmete giren Vakıf Katılım, müşterilerine daha yakın olmak stratejisi kapsamında yeni şubeler açmaya devam ediyor. Bu doğrultuda Ankara Şubesi’ni hizmete sunan Vakıf Katılım, bireysel müşterilerin ve KOBİ’lerin her türlü finansal ihtiyaçlarını karşılamayı ve birikimlerini değerlendirirken onlara destek olmayı hedefliyor.
Vakıflar Genel Müdürü Dr. Adnan Ertem, Vakıf Katılım Yönetim Kurulu Üyesi Ercüment Özbek, Vakıf Katılım Genel Müdürü İkram Göktaş,  Vakıf Katılım Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Ocak, Vakıf Katılım Ankara Şube Müdürü Oğuz Avan’ın katılımıyla gerçekleştirilen açılış törenine müşteriler de yoğun ilgi gösterdi. Açılışa katılanlar Vakıf Katılım’ın uzman danışmanlarından faizsiz bankacılık konusunda bilgi aldı.
Hedef yılsonuna kadar en az 30 şubeye ulaşmak
Açılış töreninde bir açıklama yapan Vakıf Katılım Genel Müdürü İkram Göktaş, katılım bankacılığının Türkiye’de kamu yatırımları ile birlikte yeni bir boyut kazandığını belirterek şöyle konuştu: “Belki sektörün en genç oyuncusuyuz. Ama yüzyıllara dayanan vakıf kültürü, kurucumuz Vakıflar Genel Müdürlüğü’nün geçmiş bankacılık / katılım bankacılığı tecrübeleri ve kamu desteği doğrultusunda hızlı bir büyüme süreci geçireceğimizi öngörüyoruz. Yeni bir katılım bankası olarak ilk etapta hızla şubeleşmek ve olabildiğince çok müşteriye temas etmek için çalışıyoruz. Bu doğrultuda kısa bir süre içerisinde 24 şube açarak coğrafi olarak ülkemizin önemli bir kısmına eriştik. Şubeleşme çalışmalarımızı sürdürerek 2016 sonunda en az 30 şubeye ve yaklaşık 500 çalışan sayısına ulaşmayı


hedefliyoruz. Şube açtığımız bölgelerde halkımızın yoğun ilgisiyle karşılaşıyoruz; bize gösterilen bu teveccüh çalışma azmimizi ve inancımızı daha da güçlendiriyor.”
Göktaş: “Amacımız sektörü büyütmek”
Üretimi, ticareti ve dolayısıyla ekonomik büyümeyi destekleyen bir model olan katılım bankacılığının, bankacılık sektöründen aldığı payın büyüdükçe ülke ekonomisine olan katkısının da büyüyeceğini belirten Göktaş, “Vakıf Katılım olarak vizyonumuzu katılım bankacılığında referans kurum olmak şeklinde belirledik. Bu vizyon kapsamında öncelikli amacımız sektörü büyütmek; hem yurt içi hem de yurt dışında daha fazla fonu sisteme dahil etmek ve daha fazla kişiye ulaşmak. Biz de sektörle birlikte büyüme hedefimiz kapsamında katılım bankacılığında pazar payımızın 2018 yılında yüzde 10’lar seviyesine çıkmasını ve 2023’te sektör liderliğini bize getirecek seviyeye ulaşmasını bekliyoruz” dedi. 
Göktaş konuşmasının sonunda “Ankara başkent olması hasebiyle Türkiye’de katma değer üreten önemli şehirler arasında ön sıralarda yer alıyor. Vakıf Katılım olarak çıktığımız bu yolda ülkemize ekonomik olarak büyük katkılar yapan Ankara’nın yanında olacak ve bölgenin kalkınmasına ve gelişmesine katkıda bulunacak projelere destek vereceğiz” dedi.
WeBCaNaVaRi Botu

Bu Site Mükemmel :)

*****

Çevrimİçi Çevrimİçi

Mesajlar: 275.613


View Profile
Re: Vakıf Katılım Ankara Şubesiyle Hizmet Ağını Genişletmeye Devam Ediyor
« Posted on: Kasım 27, 2020, 08:26:22 ÖS »

 
      Üye Olunuz.!
Merhaba Ziyaretçi. Öncelikle Sitemize Hoş Geldiniz. Ben WeBCaNaVaRi Botu Olarak, Siteden Daha Fazla Yararlanmanız İçin Üye Olmanızı ŞİDDETLE Öneririm. Unutmayın ki; Üyelik Ücretsizdir. :)

Giriş Yap.  Kayıt Ol.
Anahtar Kelimeler: Vakıf Katılım Ankara Şubesiyle Hizmet Ağını Genişletmeye Devam Ediyor e-book, Vakıf Katılım Ankara Şubesiyle Hizmet Ağını Genişletmeye Devam Ediyor programı, Vakıf Katılım Ankara Şubesiyle Hizmet Ağını Genişletmeye Devam Ediyor oyunları, Vakıf Katılım Ankara Şubesiyle Hizmet Ağını Genişletmeye Devam Ediyor e-kitap, Vakıf Katılım Ankara Şubesiyle Hizmet Ağını Genişletmeye Devam Ediyor download, Vakıf Katılım Ankara Şubesiyle Hizmet Ağını Genişletmeye Devam Ediyor hikayeleri, Vakıf Katılım Ankara Şubesiyle Hizmet Ağını Genişletmeye Devam Ediyor resimleri, Vakıf Katılım Ankara Şubesiyle Hizmet Ağını Genişletmeye Devam Ediyor haberleri, Vakıf Katılım Ankara Şubesiyle Hizmet Ağını Genişletmeye Devam Ediyor yükle, Vakıf Katılım Ankara Şubesiyle Hizmet Ağını Genişletmeye Devam Ediyor videosu, Vakıf Katılım Ankara Şubesiyle Hizmet Ağını Genişletmeye Devam Ediyor şarkı sözleri, Vakıf Katılım Ankara Şubesiyle Hizmet Ağını Genişletmeye Devam Ediyor msn, Vakıf Katılım Ankara Şubesiyle Hizmet Ağını Genişletmeye Devam Ediyor hileleri, Vakıf Katılım Ankara Şubesiyle Hizmet Ağını Genişletmeye Devam Ediyor scripti, Vakıf Katılım Ankara Şubesiyle Hizmet Ağını Genişletmeye Devam Ediyor filmi, Vakıf Katılım Ankara Şubesiyle Hizmet Ağını Genişletmeye Devam Ediyor ödevleri, Vakıf Katılım Ankara Şubesiyle Hizmet Ağını Genişletmeye Devam Ediyor yemek tarifleri, Vakıf Katılım Ankara Şubesiyle Hizmet Ağını Genişletmeye Devam Ediyor driverları, Vakıf Katılım Ankara Şubesiyle Hizmet Ağını Genişletmeye Devam Ediyor smf, Vakıf Katılım Ankara Şubesiyle Hizmet Ağını Genişletmeye Devam Ediyor gsm
Sayfa 1
Yukarı Çık :)
Gitmek istediğiniz yer:  

Theme: WeBCaNaVaRi 2011 Copyright © 2011 Simple Machines SiteMap | Arşiv | Wap | İmode | Konular