Duyurular
Uzun süredir sunucu kaynaklı yaşanan problemlerden ötürü özür dileriz. Yeni sunucu'ya geçiş yaptık ve artık sorunsuz olarak yayın hayatına tekrar başlamış bulunmaktayız. Problem ve Sorunlarınız için SaviorAngel adlı Adminimize P.M ile ulaşabilirsiniz.

0 Üye ve 1 Ziyaretçi Konuyu İncelemekte. Aşağı İn :)
Sayfa 1
Konu: Türkiye’nin Dijital Dönüşümüne Turkcell’den 550 Proje  (Okunma Sayısı: 96 Kere Okundu.)
« : Kasım 14, 2018, 09:59:08 ÖÖ »
Avatar Yok

deltafx
*
Üye No : 155148
Yaş : 31
Nerden : İstanbul
Cinsiyet : Bay
Konu Sayısı : 831
Mesaj Sayısı : 832
Karizma = 11


Dijital altyapı ve teknoloji sağlayıcısı olma vizyonuyla kurumsal müşterilerine hizmet sunan Turkcell, 2018’de farklı sektörlerde toplam 550 projeye imza attı. Kurumların rekabet gücünü artıran Turkcell, Türkiye’nin dijital ekonomisini de her geçen gün büyütüyor.
 
Dünyanın ilk dijital operatörü Turkcell, dijital altyapı ve teknoloji sağlayıcısı olma vizyonuyla kurumları ileriye taşıyacak kritik projelere imza atmaya devam ediyor. Kurumsal alanda uçtan uca çözüm yaklaşımını benimseyen şirket, ‘Dijital Entegrasyon ve BT Çözümleri’ organizasyonuyla müşterilerin her türlü teknolojik ihtiyaçlarına yönelik dijital çözümleri tek noktadan sunuyor. Farklı sektörlerden müşterilerinin ihtiyaçlarını analiz edip doğru çözümler oluşturan Turkcell; network, güvenlik ve sistem yönetimi, uygulama yönetimi, son kullanıcı desteği, veri merkezi hizmetleri, dijital dönüşüm, nesnelerin interneti, mobil uygulamalar ve mobil kullanıcı desteği gibi çözümleri iş süreçlerine uygun şekilde sunmaya devam ediyor.
 
Altyapıdan son kullanıcıya kadar
Hayata geçirilen projelerle firmalar, tüm bilişim ihtiyaçlarını Turkcell’e emanet edebiliyor. Erişim hizmetlerinden, veri merkezi ve bulut hizmetlerine anahtar çözümler sunan Turkcell teknolojisiyle şirketler hiçbir yatırım bütçesine gerek duymadan dijital dönüşüm yolculuğuna çıkabiliyor. İşletim sisteminden başlayıp en tepedeki uygulama katmanına kadar ihtiyaç duyulan tüm servis ve hizmetleri sunan Turkcell, son kullanıcı desteğini de içerecek şekilde uçtan uca çözümler oluşturuyor.
 
‘Türkiye’nin dijitalleşmesine katkı sağlıyoruz’
Bu önemli tablo ile ilgili konuşan Turkcell Genel Müdür Yardımcısı Murat Erkan, “Dijital Entegrasyon ve BT Çözümleri vizyonumuz doğrultusunda 2017 yılında 200’ün üzerinde projeyi hayata geçirmiştik. 2018 itibarıyla ise proje sayısı 550’yi geçti. Bu projelerde her sektörden müşterilerimizin ihtiyaçlarını analiz edip doğru çözümü adresliyor ve proje yönetim ekibimizle çözümlerimizi iş süreçlerine uygun şekilde uygulamaya alıyoruz. Bunlara ek olarak, ülkemizi ileriye taşıyacak yeniden yapılanma süreçlerinde, kritik iş ortağı olma misyonunu benimsiyoruz” dedi.
Bu doğrultuda kamu sektöründe de önemli projelere imza atan Turkcell, sağlıkta dijital dönüşümün öncüsü olan “Şehir Hastaneleri”nde de etkin rol alıyor. Türkiye genelinde öğrencilerin yeteneklerini keşfetmek üzere Gençlik ve Spor Bakanlığı ile hayata geçen “Yetenek Tarama” projesinde de Turkcell’in imzasının bulunduğunu belirten Erkan, şöyle devam etti: “Farklı sektörlerde yaptığımız yüzlerce projeyle dijitalleşmenin kurumların her seviyedeki organizasyonuna etkilerinin farkındayız. Kurumlarda da bu farkındalığı yaratmak, işlerine değer katmak ve Türkiye’nin dijitalleşmesine katkı sağlamak için Turkcell olarak çözüm ve hizmetlerimizle müşterilerimizin yanındayız.”
 
İhtiyaca özel çözümler
Turkcell, kendi işini yapan kurumsal işletmelerin ihtiyaçlarına özel, sektörel dijital çözümler geliştiriyor. Bu çözümleri oluşturan parçaları, müşterilerin değişen iş ve operasyonel ihtiyaçlarını karşılamak için her geçen gün gelişim sağlayan Turkcell, teknolojinin getirdiği yeniliklerle donatıyor. Turkcell böylece firmaların raf ürünlerindeki kullanmadıkları özellikler yerine ihtiyaçlarına uygun ve avantaj sağlayacakları fırsatlarla bir araya gelmelerine öncülük ediyor.
 
Maliyetler azalıyor, verimlilik artıyor
Turkcell’in çeyrek asırlık deneyimi sayesinde geliştirilen süreç, otomasyon ve entegrasyonu ile kurumlar, maliyetleri azaltan ve verimliliğini artıran IOT (nesnelerin interneti) çözümlerine kavuşturuluyor. Veri odaklı anlayışların ve sensörle bütünleşik sistemlerin bir araya getirilmesini sağlayan Turkcell, işletmelerin envanter yönetimi, insan kaynakları yönetimi, güvenlik, enerji ve ulaşım dahil olmak üzere birçok alanda operasyonlarını iyileştirmesine de yardımcı oluyor.
 
 
7500 Turkcell çalışanı Elçiler Zirvesi’nde buluşacak
Turkcell, mağaza çalışanlarını bilgilendirmek ve motivasyonunu artırmak için düzenlediği Elçiler Zirvesi’nin bu yıl 11’incisini KKTC’de yapacak. Beş farklı gruptan 7.500 Turkcell çalışanının katılımıyla KKTC’de gerçekleştirilecek  organizasyonda, Turkcell Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Akça, Turkcell Genel Müdürü Kaan Terzioğlu ve Turkcell Genel Müdür Yardımcısı Murat Erkan elçilerle bir araya gelecek. Bu yıl ‘Gücünü Hisset’ mottosuyla gerçekleştirilecek etkinlikte, Turkcell’in vizyonu ve global hedeflerinin yanı sıra Turkcell elçilerinin güçlerinin farkına varması ve daha başarılı bir iş hayatı için yapılması gerekenler aktarılacak.
WeBCaNaVaRi Botu

Bu Site Mükemmel :)

*****

Çevrimİçi Çevrimİçi

Mesajlar: 222.139


View Profile
Re: Türkiye’nin Dijital Dönüşümüne Turkcell’den 550 Proje
« Posted on: Ekim 21, 2019, 03:48:40 ÖÖ »

 
      Üye Olunuz.!
Merhaba Ziyaretçi. Öncelikle Sitemize Hoş Geldiniz. Ben WeBCaNaVaRi Botu Olarak, Siteden Daha Fazla Yararlanmanız İçin Üye Olmanızı ŞİDDETLE Öneririm. Unutmayın ki; Üyelik Ücretsizdir. :)

Giriş Yap.  Kayıt Ol.
Anahtar Kelimeler: Türkiye’nin Dijital Dönüşümüne Turkcell’den 550 Proje e-book, Türkiye’nin Dijital Dönüşümüne Turkcell’den 550 Proje programı, Türkiye’nin Dijital Dönüşümüne Turkcell’den 550 Proje oyunları, Türkiye’nin Dijital Dönüşümüne Turkcell’den 550 Proje e-kitap, Türkiye’nin Dijital Dönüşümüne Turkcell’den 550 Proje download, Türkiye’nin Dijital Dönüşümüne Turkcell’den 550 Proje hikayeleri, Türkiye’nin Dijital Dönüşümüne Turkcell’den 550 Proje resimleri, Türkiye’nin Dijital Dönüşümüne Turkcell’den 550 Proje haberleri, Türkiye’nin Dijital Dönüşümüne Turkcell’den 550 Proje yükle, Türkiye’nin Dijital Dönüşümüne Turkcell’den 550 Proje videosu, Türkiye’nin Dijital Dönüşümüne Turkcell’den 550 Proje şarkı sözleri, Türkiye’nin Dijital Dönüşümüne Turkcell’den 550 Proje msn, Türkiye’nin Dijital Dönüşümüne Turkcell’den 550 Proje hileleri, Türkiye’nin Dijital Dönüşümüne Turkcell’den 550 Proje scripti, Türkiye’nin Dijital Dönüşümüne Turkcell’den 550 Proje filmi, Türkiye’nin Dijital Dönüşümüne Turkcell’den 550 Proje ödevleri, Türkiye’nin Dijital Dönüşümüne Turkcell’den 550 Proje yemek tarifleri, Türkiye’nin Dijital Dönüşümüne Turkcell’den 550 Proje driverları, Türkiye’nin Dijital Dönüşümüne Turkcell’den 550 Proje smf, Türkiye’nin Dijital Dönüşümüne Turkcell’den 550 Proje gsm
Sayfa 1
Yukarı Çık :)
Gitmek istediğiniz yer:  


Benzer Konular
Konu Başlığı Başlatan Yanıtlar Görüntü Son Mesaj
Pazarlamanın Duayenleri Turkcell Dijital Akademi’de
Genel
deltafx 0 759 Son Mesaj Temmuz 16, 2015, 01:20:42 ÖS
Gönderen : deltafx
Turkcell’den Kardelenler’e Dijital Dönüşüm Desteği
Güncel Haberler
demirdoven 0 520 Son Mesaj Mart 17, 2016, 01:00:12 ÖS
Gönderen : demirdoven
Turkcell | Türkiye Dijital Eğlenceye Daha Kolay Ulaşacak
Güncel Haberler
demirdoven 0 329 Son Mesaj Mayıs 26, 2017, 02:49:26 ÖS
Gönderen : demirdoven
Izmir Turkcell’in Dijital Uygulamalarını Çok Sevdi
Güncel Haberler
deltafx 0 364 Son Mesaj Haziran 01, 2018, 08:06:08 ÖS
Gönderen : deltafx
Türkiye’nin Yerli Ve Milli Girişimlerine Turkcell’den Dijital Destek Programı
Güncel Haberler
deltafx 0 140 Son Mesaj Aralık 17, 2018, 07:39:12 ÖS
Gönderen : deltafx


Theme: WeBCaNaVaRi 2011 Copyright © 2011 Simple Machines SiteMap | Arşiv | Wap | İmode | Konular