Duyurular
27.10.2007 yılında kurduğumuz webcanavari.net Bugün itibariyle 12. yaşına girmiş bulunmaktadır. Bu uzun süre zarfında desteklerini esirgemeyen eski / yeni ve mevcutta bulunan yönetim kadromuza, saygıdeğer üyelerimize teşekkür ederiz.

0 Üye ve 1 Ziyaretçi Konuyu İncelemekte. Aşağı İn :)
Sayfa 1
Konu: Turkcell Ve Turkcell Superonline’dan Gaziantep’e 130 Milyon Tl Yatırım  (Okunma Sayısı: 524 Kere Okundu.)
« : Haziran 05, 2014, 07:42:11 ÖÖ »
Avatar Yok

deltafx
*
Üye No : 155148
Yaş : 32
Nerden : İstanbul
Cinsiyet : Bay
Konu Sayısı : 831
Mesaj Sayısı : 832
Karizma = 11Turkcell Superonline’dan eşsiz fiber internet deneyimi
Turkcell ve Turkcell Superonline’dan Gaziantep’e 130 milyon TL yatırım

Turkcell Superonline, dört yıl önce fiber internet hizmetiyle tanıştırdığı Gaziantep’i geleceğin akıllı şehirleri arasına katacak ve küresel rekabette öne çıkaracak altyapı yatırımlarını sürdürüyor. Bugüne kadar 100 bin ev ve işyerinin kapısına kadar 1000 Mbps hızında fiber internet hizmetini ulaştıran Turkcell Superonline, müşteri odaklı abone merkezleri, OSB’lere özel kampanyaları, belediye işbirlikleri ve uçtan uca hizmet sunduğu kurumsal müşterileri ile Gaziantep’in teknolojik kalkınmasına önemli destek sağlıyor.
Dijital dünyada hayatı kolaylaştıran vazgeçilmez teknoloji ortağı Turkcell Superonline, gerek Türkiye genelinde gerekse Güneydoğu’nun sanayi ve ticaret merkezi Gaziantep’te günümüzün lider internet teknolojisi fibere yönelik yatırımları ile bu altyapıyla sunulabilecek ürün ve hizmetleri çeşitlendirme çalışmalarını anlattığı bir basın toplantısı düzenledi.Turkcell Superonline Genel Müdürü Murat Erkan, basın toplantısında yaptığı konuşmada, 2008 yılında Türkiye’yi geleceğin teknolojisi ile donatmak üzere fiber optik yatırımlarına başladıklarını ve ışık hızında interneti 14 ilde 1,8 milyon ev ve işyerinin kapısına kadar getirdiklerini belirtti.

‘’Müşterilerimize eşsiz internet deneyimi yaşatmaya odaklandık’’ 
Artık yeni bir vizyonla çalışmalarına yön verdiklerini söyleyen Erkan, “İyiden mükemmele olarak adlandırdığımız bu yolculukta başarılı finansal sonuçları, memnuniyet seviyesi yüksek müşterilerle birleştirdiğimizi görüyor; bunun getirdiği azim ve kararlılıkla aynı istikrarlı büyümeyi,  Türkiye’yi de büyütmeye devam ederek sürdürmeyi hedefliyoruz. İlk yıllarda işimizin büyük kısmını oluşturan altyapı çalışmaları sonucunda hızlı ve kaliteli internetle anılır hale geldik. 2013 yılında pazar payını artıran tek operatör olduk. Şimdi bu başarımızı yeni ürün ve hizmetlerle sürdürürken müşterilerimize eşsiz internet deneyimi yaşatmaya odaklandık” diye konuştu. 

“Ülkemizde akıllı şehirciliğin gelişmesi için işbirliklerimiz devam edecek’’
Şehirler için yeni bir gelişme alanı olan akıllı şehircilik uygulamaları konusundaki çalışmalara verdikleri önemin de altını çizen Erkan, şu bilgileri paylaştı:
“Bu akıllı şehirleri şimdiden inşa etmek için hem dünyada hem ülkemizde önemli çalışmalar yapılıyor. Gaziantep de bölgesinde hızla büyüyen, sanayi ve ticarete yön veren bir şehir olarak, bu konuda öncü rol üstlenme potansiyeline sahip. Biz de bu doğrultuda Gaziantep Büyükşehir Belediyesi’nin 30 hizmet binası arasında en hızlı iletişimi sağlayacak altyapıyı sunuyoruz.”

27 bin fiber internet müşterisi
Turkcell Superonline Bireysel Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ceyhun Özata ise, Gaziantep’i 490 kilometresi şehir merkezinde olmak üzere toplam 885 kilometre fiber ağla donattıklarını belirterek, “4 yıl önce başladığımız yatırımların ardından bugün İbrahimli, Karataş, Güvenevler semtlerinin yanı sıra Merveşehir, Seyrantepe ve Beykent’teki TOKİ konutlarında 88 bin ev ve işyerinin kapısına kadar 1000 Mbps hızında fiber internet hizmetini ulaştırdık. Halihazırda 27 bin fiber müşterimiz, 14 bin ses müşterimiz bulunuyor” dedi.

Gaziantepliler ayda ortalama kişi başı 31,60 GB data tüketiyor
Gaziantep’te fiber kullanım alışkanlıklarına ilişkin verileri de paylaşan Özata, şehirdeki müşterilerinin tamamına yakınının limitsiz paketlerden yararlandığını, müşteri başına ortalama hızın saniyede 24,86 Mbps; ortalama kullanım miktarının ise 31,60 GB olduğunu, en çok data kullanan müşterilerin Karataş, İbrahimli ve Güvenevler’de yaşadığını anlattı.

Abone merkezi çalışanlarına 85 bin saat eğitim
Ceyhun Özata, telekomünikasyon gibi çok sayıda müşteriye temas eden bir sektörde kaliteli altyapıyı, müşteri odaklı bir hizmet anlayışıyla tamamlamanın önemini vurgulayarak, Gaziantep’te geçen yılın Ağustos ayında ikinci Turkcell Superonline Abone Merkezi’nin (SAM) açıldığını söyledi. Bu merkezlerde şehir sakinlerinin ihtiyaç duyduğu her türlü ürün ve hizmeti bir arada sunduklarını belirten Özata, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Gaziantep’teki SAM’larımızdan Megatech, 2013 yılındaki performansıyla şirket içinde satış performans ödülüne layık görüldü. Burada hem çalışanlarımızın çabası ve azmi hem de Gaziantep halkının teknolojiye yakın ilgisinin önemli rol oynadığını söyleyebiliriz. SAM’larda müşterilerin beklenti ve taleplerini doğru şekilde karşılamak için çalışanların eğitimine özel önem veriyoruz. Tüm Türkiye’de saha ekibinde 2 bin çalışanımız bulunuyor. 2013 yılında yaklaşık 1.700 kişiye toplam 32 bin saat eğitim verdik. Bu sene ise 2.700 kişiye toplamda 85 bin saatlik eğitim vermeyi hedefliyoruz”

Antepia, Turkcell Superonline’ın ışık hızına terfi etti
Özata, bölgeye yaptıkları yatırımlarla Gazianteplilerin her türlü iletişim ihtiyaçlarını en hızlı ve kaliteli şekilde karşılamak için çalıştıklarını ifade etti. Gaziantep’e yeni bir yaşam alanı sunan ve Mart ayında hizmete açılan Antepia projesi kapsamında, ilk etabın tamamına fiber internet hizmeti vermeye başladıklarını söyleyen Özata, diğer etaplardaki Gazianteplilere de 1000 Mbps hızında internet sunmak için çalışmalarına devam ettiklerini belirtti.

Bireysel müşterilere yapılan yatırımların yanı sıra kurumsal alandaki çalışmalarla ilgili de bilgi veren Özata, Gaziantep’te 160 aktif kurumsal müşteriye toplam telekom çözümleri sunduklarını söyledi.  Organize Sanayi Bölgesi’nde de 450 firmaya ulaşan 52 kilometrelik fiber altyapıya sahip olduklarını belirten Özata, özellikle ekonominin belkemiği olan KOBİ’lere maliyeti düşürecek, hizmet kalitesini artıracak katkılarda bulunmayı hedeflediklerini; bunun için buradaki işletmelere özel yüzde 35 indirimli internet ve ses paketleri sunduklarını kaydetti.
WeBCaNaVaRi Botu

Bu Site Mükemmel :)

*****

Çevrimİçi Çevrimİçi

Mesajlar: 222.152


View Profile
Re: Turkcell Ve Turkcell Superonline’dan Gaziantep’e 130 Milyon Tl Yatırım
« Posted on: Ocak 26, 2020, 01:44:53 ÖÖ »

 
      Üye Olunuz.!
Merhaba Ziyaretçi. Öncelikle Sitemize Hoş Geldiniz. Ben WeBCaNaVaRi Botu Olarak, Siteden Daha Fazla Yararlanmanız İçin Üye Olmanızı ŞİDDETLE Öneririm. Unutmayın ki; Üyelik Ücretsizdir. :)

Giriş Yap.  Kayıt Ol.
Anahtar Kelimeler: Turkcell Ve Turkcell Superonline’dan Gaziantep’e 130 Milyon Tl Yatırım e-book, Turkcell Ve Turkcell Superonline’dan Gaziantep’e 130 Milyon Tl Yatırım programı, Turkcell Ve Turkcell Superonline’dan Gaziantep’e 130 Milyon Tl Yatırım oyunları, Turkcell Ve Turkcell Superonline’dan Gaziantep’e 130 Milyon Tl Yatırım e-kitap, Turkcell Ve Turkcell Superonline’dan Gaziantep’e 130 Milyon Tl Yatırım download, Turkcell Ve Turkcell Superonline’dan Gaziantep’e 130 Milyon Tl Yatırım hikayeleri, Turkcell Ve Turkcell Superonline’dan Gaziantep’e 130 Milyon Tl Yatırım resimleri, Turkcell Ve Turkcell Superonline’dan Gaziantep’e 130 Milyon Tl Yatırım haberleri, Turkcell Ve Turkcell Superonline’dan Gaziantep’e 130 Milyon Tl Yatırım yükle, Turkcell Ve Turkcell Superonline’dan Gaziantep’e 130 Milyon Tl Yatırım videosu, Turkcell Ve Turkcell Superonline’dan Gaziantep’e 130 Milyon Tl Yatırım şarkı sözleri, Turkcell Ve Turkcell Superonline’dan Gaziantep’e 130 Milyon Tl Yatırım msn, Turkcell Ve Turkcell Superonline’dan Gaziantep’e 130 Milyon Tl Yatırım hileleri, Turkcell Ve Turkcell Superonline’dan Gaziantep’e 130 Milyon Tl Yatırım scripti, Turkcell Ve Turkcell Superonline’dan Gaziantep’e 130 Milyon Tl Yatırım filmi, Turkcell Ve Turkcell Superonline’dan Gaziantep’e 130 Milyon Tl Yatırım ödevleri, Turkcell Ve Turkcell Superonline’dan Gaziantep’e 130 Milyon Tl Yatırım yemek tarifleri, Turkcell Ve Turkcell Superonline’dan Gaziantep’e 130 Milyon Tl Yatırım driverları, Turkcell Ve Turkcell Superonline’dan Gaziantep’e 130 Milyon Tl Yatırım smf, Turkcell Ve Turkcell Superonline’dan Gaziantep’e 130 Milyon Tl Yatırım gsm
Sayfa 1
Yukarı Çık :)
Gitmek istediğiniz yer:  


Benzer Konular
Konu Başlığı Başlatan Yanıtlar Görüntü Son Mesaj
Turkcell Superonline’dan Samsun’a 27 Milyon Tl Yatırım
Genel
deltafx 0 525 Son Mesaj Aralık 11, 2013, 03:01:12 ÖS
Gönderen : deltafx
Turkcell Superonline’dan Trabzon’a 30 Milyon Tl Yatırım
Genel
deltafx 0 455 Son Mesaj Aralık 11, 2013, 03:27:22 ÖS
Gönderen : deltafx
Turkcell Ve Turkcell Superonline Enerjide 1 Yılda 26,7 Milyon Tl Tasarruf Sağlad
Genel
deltafx 0 585 Son Mesaj Ocak 09, 2014, 12:06:56 ÖS
Gönderen : deltafx
Turkcell Superonline’dan Antalya’ya 90 Milyon Tl Yatırım
Genel
deltafx 0 503 Son Mesaj Mart 03, 2014, 12:20:35 ÖS
Gönderen : deltafx
Turkcell Ve Turkcell Superonline 30,7 Milyon Tl’lik Tasarruf Sağladı
Genel
deltafx 0 595 Son Mesaj Ocak 10, 2015, 10:07:18 ÖS
Gönderen : deltafx


Theme: WeBCaNaVaRi 2011 Copyright © 2011 Simple Machines SiteMap | Arşiv | Wap | İmode | Konular