Duyurular
Yönetici kadromuz da olmak isteyenler Wm ve ya wm yardımcılarına mesaj atabilir Hadi bize katılın Gülmek :)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi Konuyu İncelemekte. Aşağı İn :)
Sayfa 1
Konu: Turkcell Ön Ödemeli Kartı Paycell Card’ı Tanıttı, Hedef 10 Milyon Müşteri  (Okunma Sayısı: 291 Kere Okundu.)
« : Şubat 27, 2017, 02:17:12 ÖS »
Avatar Yok

demirdoven
*
Üye No : 210783
Nerden : İstanbul
Cinsiyet : Bay
Konu Sayısı : 572
Mesaj Sayısı : 572
Karizma = 10


Paycell herkese teknolojik ödeme çözümleri sunacak

Turkcell ön ödemeli kartı Paycell Card’ı tanıttı, hedef 10 milyon müşteri
•   Turkcell, birbirinden cazip hizmetler sunacak ödeme kartı “Paycell Card”ı Barcelona’da düzenlenen Mobil Dünya Kongresi’nde tanıttı. Paycell Card bir yandan kullanıcılarına alışverişlerinde avantajlı bir dünyanın kapılarını açarken, bir yandan da günlük harcama alışkanlıklarına ve ihtiyaçlarına yönelik teknolojik bir çözüm dünyası sunacak. Hedef 3 yılda 10 milyon Paycell Card’lı müşteri.
•   Turkcell Genel Müdürü Kaan Terzioğlu, herkesin finansal hizmetlere artık daha hızlı, kolay ve güvenilir biçimde ulaşmak istediğini ifade ederek, “Müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik en yenilikçi finansal hizmetleri sağlamayı hedefliyoruz. Bu doğrultuda finansal çözümler alanında sunduğumuz ürün ve hizmet yelpazemizi her geçen gün daha da genişletiyoruz. Bir yandan Financell ile müşterilerimizin teknolojik ihtiyaçlarına finansman sağlarken, diğer yandan Paycell ile yeni nesil ödeme çözümlerimizi sunmaya devam ediyoruz” diye konuştu.
•   Turkcell’in iletişim alanındaki gücünü, müşterilerine finansal hizmetleri ulaştırırken de göstermeyi hedeflediklerini belirten Terzioğlu, “Ülkemizde bankacılık hizmetlerini neredeyse nüfusun sadece yarısı kullanıyor. Yeni nesil finansal çözümlerimizle bu oranı çok daha yukarılara taşıyarak ülke ekonomimize katkıda bulunmayı amaçlıyoruz” açıklamasını yaptı.

BARCELONA - Mobil dünyanın devlerinin buluştuğu Mobil Dünya Kongresi (MWC) öncesi bir grup gazeteci ile bir araya gelen Turkcell CEO'su Kaan Terzioğlu yeni nesil ödeme kartı Paycell Card’i anlattı. Turkcell Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu’ndan (BDDK) alınacak onayın ardından, birbirinden cazip fırsatlar sunacak olan "Paycell Card"ı müşterileriyle buluşturacak. Paycell Card kullanıcılarına alışverişlerde avantajlı bir dünyanın kapılarını açarken, entegre mobil uygulaması ile de finansal servisleri cep telefonuna taşıyor. Yurt içi, yurt dışı ve internet üzerinden yapılan alışverişlerde kullanılabilecek olan Paycell Card, kullanıcıların ihtiyaçlarına özel cazip çözümler sunacak.
Turkcell’in ödeme alanında hizmet veren iştiraki Turkcell Ödeme ve Elektronik Para Hizmetleri A.Ş’nin sunduğu çözümlere Paycell Card ile bir yenisini daha eklemeye hazırlandıklarını söyleyen Turkcell Genel Müdürü Kaan Terzioğlu, “Finans ve teknolojinin buluştuğu Fintek alanında sunduğumuz ürün ve hizmet yelpazemizi her geçen gün daha da genişletiyoruz. Bir yandan Financell ile müşterilerimizin teknolojik ihtiyaçlarına finansman sağlarken, diğer yandan Paycell ile fark yaratan ödeme çözümlerimizi sunmaya devam ediyoruz. BDDK’ya yapacağımız başvurunun ve gerekli izinlerin alınmasının ardından çok yakında müşterilerimizi yeni nesil ödeme kartımız Paycell Card’ın sunacağı avantajlar ile de tanıştıracağız. Hedefimiz 3 yılda 10 milyon Paycell Card’lı müşteri. Cep telefonu ile kurduğumuz iletişim ve güven ilişkisini finansal hizmetler alanına da taşıyoruz. Müşterilerimizin bu alandaki ihtiyaçlarına yönelik basit ve teknolojik çözümler sunarak onlarla olan ilişkimizi daha da güçlendiriyoruz” dedi.
“Finansal kapsamayı genişleterek ekonomiye katkı sağlayacağız”
Sundukları çözümler ile ekonominin kayıt altına alınmasıyla Türkiye’nin dönüşümüne katkı sağladıklarını da sözlerine ekleyen Genel Müdür Kaan Terzioğlu, “Türkiye’de bankacılık dahil finansal hizmetleri nüfusun yüzde 50’lik bir kısmı kullanıyor. Bu oranı gelişmiş ülkelerdeki olduğu gibi yüzde 90’lara taşıma konusunda katkıda bulunmayı amaçlıyoruz. Böylece mobil iletişim alanında Türkiye’nin tümüne yayılan üstün kapsama gücündeki başarımızı finansal hizmetler alanına da taşımayı hedefliyoruz. Bu anlamda bankaların rakibi değil finansal hizmetler sistemini tamamlayıcı ve kurumlara çözüm ortağı olan bir platform oluşturmak için yola çıktık. Yakında bu noktada çok konuşulacak işbirliklerimizi de göreceksiniz.” diye konuştu.
Mobil ve dijitalleşmenin her sektörü yeniden tanımladığını dile getiren Turkcell Genel Müdürü Kaan Terzioğlu, “Dijitalleşen finansal servisler ekonominin kayıt altına alınabilmesi adına büyük bir katkı sağlıyor. Bu anlamda Turkcell olarak sunduğumuz yeni nesil servislerimiz ile kayıt dışı ekonomiyle mücadeleye de katkı sağlayacak bir rol de üstleniyoruz. 2010 yılında mobil ödeme servisi ile başlayan bu yolculuğumuzda artık BDDK’dan aldığımız lisans ile yeni hedeflere doğru emin adımlarla ilerliyoruz. Turkcell Mobil Ödeme ile ulaştığımız müşteri sayısı 4 milyonu aştı. Geçen yıl Google Play, Shell ve Zubizu gibi markalarla yaptığımız işbirlikleriyle ilklere imza attık. Çok yakın gelecekte Paycell markası ile hizmet veren ödeme platformumuzun sadece Türkiye’de değil bölge ülkelerde de değer yaratacağına inanıyorum” diye konuştu.
BDDK lisanslı ilk operatör markası: Paycell
Turkcell müşterilerinin ödeme çözümleri alanlarında hayatlarını kolaylaştıran ve ilk BDDK lisansını alan operatör iştiraki Turkcell Ödeme Hizmetleri A.Ş, hali hazırda Turkcell faturası ile ödeme alanında pazarda öncü konumda. Faaliyetlerin genişletilmesine yönelik BDDK’ya yapılacak başvuruların kabul edilmesi sonrasında, gelişmiş teknolojik yetenekler ile yeniden tanımlanacak ödeme ekosistemi sayesinde Paycell hem Turkcell abonelerine hem de diğer müşterilere hizmet verecek yeni finansal çözümlerini müşterileri ile buluşturmaya devam edecek.

Paycell Card’a ulaşmak çok kolay
İsteyenler Paycell Card’ı Turkcell İletişim Merkezleri’nden (TİM) veya anlaşmalı mağazalardan başvuru sürecini beklemeden anında isimsiz olarak satın alabilecek. Satın alınan bu karta nakit veya kredi kartı ile para yüklenerek hemen kullanıma açılabilecek. İsme özel kart isteyenler ise Paycell uygulaması ve web üzerinden ya da Platinum ve gnc gibi diğer Turkcell uygulamalarından bilgilerini ileterek kartın adreslerine teslim edilmesini sağlayabilecek.
Paycell Card’a nasıl para yüklenecek
•   TİM’lerden ve anlaşmalı mağazalardan nakit
•   Paycell uygulaması üzerinden kart ile
•   Bankaların havale/EFT sistemlerinden kart numarasına havale ile
•   Anlaşmalı banka ATM’leri ile
WeBCaNaVaRi Botu

Bu Site Mükemmel :)

*****

Çevrimİçi Çevrimİçi

Mesajlar: 221.857


View Profile
Re: Turkcell Ön Ödemeli Kartı Paycell Card’ı Tanıttı, Hedef 10 Milyon Müşteri
« Posted on: Haziran 22, 2018, 07:45:46 ÖS »

 
      Üye Olunuz.!
Merhaba Ziyaretçi. Öncelikle Sitemize Hoş Geldiniz. Ben WeBCaNaVaRi Botu Olarak, Siteden Daha Fazla Yararlanmanız İçin Üye Olmanızı ŞİDDETLE Öneririm. Unutmayın ki; Üyelik Ücretsizdir. :)

Giriş Yap.  Kayıt Ol.
Anahtar Kelimeler: Turkcell Ön Ödemeli Kartı Paycell Card’ı Tanıttı, Hedef 10 Milyon Müşteri e-book, Turkcell Ön Ödemeli Kartı Paycell Card’ı Tanıttı, Hedef 10 Milyon Müşteri programı, Turkcell Ön Ödemeli Kartı Paycell Card’ı Tanıttı, Hedef 10 Milyon Müşteri oyunları, Turkcell Ön Ödemeli Kartı Paycell Card’ı Tanıttı, Hedef 10 Milyon Müşteri e-kitap, Turkcell Ön Ödemeli Kartı Paycell Card’ı Tanıttı, Hedef 10 Milyon Müşteri download, Turkcell Ön Ödemeli Kartı Paycell Card’ı Tanıttı, Hedef 10 Milyon Müşteri hikayeleri, Turkcell Ön Ödemeli Kartı Paycell Card’ı Tanıttı, Hedef 10 Milyon Müşteri resimleri, Turkcell Ön Ödemeli Kartı Paycell Card’ı Tanıttı, Hedef 10 Milyon Müşteri haberleri, Turkcell Ön Ödemeli Kartı Paycell Card’ı Tanıttı, Hedef 10 Milyon Müşteri yükle, Turkcell Ön Ödemeli Kartı Paycell Card’ı Tanıttı, Hedef 10 Milyon Müşteri videosu, Turkcell Ön Ödemeli Kartı Paycell Card’ı Tanıttı, Hedef 10 Milyon Müşteri şarkı sözleri, Turkcell Ön Ödemeli Kartı Paycell Card’ı Tanıttı, Hedef 10 Milyon Müşteri msn, Turkcell Ön Ödemeli Kartı Paycell Card’ı Tanıttı, Hedef 10 Milyon Müşteri hileleri, Turkcell Ön Ödemeli Kartı Paycell Card’ı Tanıttı, Hedef 10 Milyon Müşteri scripti, Turkcell Ön Ödemeli Kartı Paycell Card’ı Tanıttı, Hedef 10 Milyon Müşteri filmi, Turkcell Ön Ödemeli Kartı Paycell Card’ı Tanıttı, Hedef 10 Milyon Müşteri ödevleri, Turkcell Ön Ödemeli Kartı Paycell Card’ı Tanıttı, Hedef 10 Milyon Müşteri yemek tarifleri, Turkcell Ön Ödemeli Kartı Paycell Card’ı Tanıttı, Hedef 10 Milyon Müşteri driverları, Turkcell Ön Ödemeli Kartı Paycell Card’ı Tanıttı, Hedef 10 Milyon Müşteri smf, Turkcell Ön Ödemeli Kartı Paycell Card’ı Tanıttı, Hedef 10 Milyon Müşteri gsm
Yanıtla #1
« : Mart 10, 2017, 12:06:36 ÖS »
Avatar Yok

hanımelisi
*
Üye No : 169960
Nerden : Balıkesir
Cinsiyet : Bayan
Konu Sayısı : 1
Mesaj Sayısı : 1.786
Karizma = 18


çok teşekkürler
Sayfa 1
Yukarı Çık :)
Gitmek istediğiniz yer:  


Benzer Konular
Konu Başlığı Başlatan Yanıtlar Görüntü Son Mesaj
Hedef, 1 Milyon Gence Ulaşmak
Network ve İnternet
.By.pisLick.* 0 563 Son Mesaj Aralık 31, 2009, 03:20:52 ÖS
Gönderen : .By.pisLick.*
Turkcell’in Yeni Online Müşteri Destek Kanalı Turkcell Forum Açıldı
Genel
deltafx 0 369 Son Mesaj Temmuz 08, 2014, 03:38:47 ÖS
Gönderen : deltafx
2,7 Milyar Tl Yatırım, 735 Bin Fiber Müşteri, 2,1 Milyon Haneye Işık Hızında Int
Genel
deltafx 0 292 Son Mesaj Şubat 19, 2015, 02:35:51 ÖS
Gönderen : deltafx
Defacto - Hedef: 2016'da 206 Milyon Tl Yatırım, 100 Yeni Mağaza
Güncel Haberler
demirdoven 0 267 Son Mesaj Ocak 14, 2016, 03:49:06 ÖS
Gönderen : demirdoven
Paycell Ile Google Play ’de Alışveriş Yapan Turkcell’liye Hediye
Güncel Haberler
deltafx 1 727 Son Mesaj Haziran 24, 2016, 12:11:59 ÖS
Gönderen : hanımelisi


Theme: WeBCaNaVaRi 2011 Copyright © 2011 Simple Machines SiteMap | Arşiv | Wap | İmode | Konular