0 Üye ve 1 Ziyaretçi Konuyu İncelemekte. Aşağı İn :)
Sayfa 1
Konu: Turkcell Genel Müdürü Kaan Terzioğlu Telekomda Avrupa’nın En Etkili 10 Isminden  (Okunma Sayısı: 750 Kere Okundu.)
« : Ekim 05, 2015, 08:44:54 ÖS »
Avatar Yok

deltafx
*
Üye No : 155148
Yaş : 32
Nerden : İstanbul
Cinsiyet : Bay
Konu Sayısı : 830
Mesaj Sayısı : 831
Karizma = 11


                                                         
Turkcell Genel Müdürü Kaan Terzioğlu
telekomda Avrupa’nın en etkili 10 isminden biri

İngiltere merkezli Global Telecoms Business dergisi, 2015 yılında teknoloji ve telekomünikasyon alanında dünyanın en güçlü 100 ismini belirledi. Türkiye’den listeye giren tek isim Turkcell Genel Müdürü Kaan Terzioğlu oldu. Terzioğlu, yüzlerce liderin aday gösterildiği Avrupa kategorisinde, en güçlü 10 lider arasında gösterildi.

Teknoloji ve telekomünikasyon dünyasının en güçlü isimleri, sektörün en itibarlı yayınlarından Global Telecoms Business dergisi tarafından açıklandı. 2015 yılının en güçlü 100 teknoloji insanı listesinde (GTB Power100 2015) Türkiye’yi temsil etme gururu, Turkcell Genel Müdürü Kaan Terzioğlu’nun oldu. Terzioğlu, Avrupa’nın en etkili 10 ismi arasında yer aldı. 
Neden Terzioğlu?
Global Telecoms Business, Kaan Terzioğlu’nun Genel Müdür olarak göreve başladığı Nisan ayından bu yana geçen kısa sürede, Turkcell’in mobil ve sabit hizmetlerini entegre bir yapıya kavuşturarak bir dönüşüm başlattığına dikkat çekti. Global Telecoms Business ayrıca Terzioğlu’nun yönetiminde Turkcell’in TV+ gibi yenilikçi ürünlere artık daha yoğun şekilde odaklandığına ve 5G’de bölgesel liderlik hedefiyle Ericsson, Huawei ve Aselsan ile anlaşmalar imzaladığına da yer verdi.
Listede kimler var?
Bu yıl önceki yıllardan farklı olarak kategorilere bölünen Power100 listesinde, dünyanın en büyük telekomünikasyon operatörlerinin yöneticilerinin yanı sıra, teknoloji şirketlerinin temsilcileri de yer alıyor. Avrupa kategorisinde TeliaSonera CEO’su Johan Dennelind, Deutsche Telekom CEO’su Timotheus Höttges gibi yöneticiler bulunurken, diğer kategorilerde de Facebook CEO’su Mark Zuckerberg, Google CEO’su Sundar Pichai, Amazon CEO’su Jeff Bezos, Apple CEO’su Tim Cook gibi isimler vardı.

Kaan Terzioğlu yönetiminde Turkcell

1 Nisan’da Turkcell Genel Müdürlüğü görevine gelen Kaan Terzioğlu, Turkcell’in vizyonunu yeniden tanımladı ve Turkcell’i, entegre iletişim ve teknoloji hizmetleri sağlayan bir şirket olarak tekrar şekillendirdi. Turkcell, “Turkcell Türkiye”, “Turkcell Uluslararası” ve “Diğer İştirakler” olarak yapılandırıldı.
 
Turkcell’in Ukrayna’daki iştiraki life:) 19 Mayıs’ta Lviv’de, 3 Haziran’da Kyiv’de yaptığı lansmanlarla, Ukrayna’yı 3G ile tanıştıran ilk GSM operatörü oldu. Turkcell, Haziran sonundaki life:)’ın tamamını satın aldı. Turkcell’in uluslararası alandaki büyümesinin pilot ülkesi olarak konumladığı Ukrayna’daki operasyonları da yeni bir ivme kazandı. 

Turkcell, 26 Ağustos’ta yapılan 4.5G ihalesine de damgasını vurdu. İhalede en yüksek miktarda frekansı alan Turkcell, 1 Nisan 2016’da, müşterisine 375 mbps hızında mobil internet sunabilecek tek operatör olmanın altyapısını hazırladı.

Turkcell Türkiye’yi teknolojide tüketen değil üreten ülkeye dönüştürme kararlılığını, 5G işbirlikleriyle de gösterdi. ASELSAN, Huawei ve Ericsson ile AR-GE’de işbirliği anlaşmaları imzalandı.

İletişimde ürün ve servis çalışmalarına da hız veren Turkcell, anında mesajlaşma platformu BiP’i de yeni bir boyuta taşıdı. BiP, yeni dönemde VoIP (internet tabanlı çağrı) özelliğiyle de müşterisiyle buluşacak. Turkcell BiP’i Ukrayna ve Almanya’da da kullanıma sunacak.

WeBCaNaVaRi'na Üye Olmadan Link'leri ve Kod'ları Göremezsiniz.
Link'leri Görebilmek İçin. Üye Ol. veya Giriş Yap.

WeBCaNaVaRi Botu

Bu Site Mükemmel :)

*****

Çevrimİçi Çevrimİçi

Mesajlar: 222.164


View Profile
Re: Turkcell Genel Müdürü Kaan Terzioğlu Telekomda Avrupa’nın En Etkili 10 Isminden
« Posted on: Eylül 20, 2020, 01:11:21 ÖS »

 
      Üye Olunuz.!
Merhaba Ziyaretçi. Öncelikle Sitemize Hoş Geldiniz. Ben WeBCaNaVaRi Botu Olarak, Siteden Daha Fazla Yararlanmanız İçin Üye Olmanızı ŞİDDETLE Öneririm. Unutmayın ki; Üyelik Ücretsizdir. :)

Giriş Yap.  Kayıt Ol.
Anahtar Kelimeler: Turkcell Genel Müdürü Kaan Terzioğlu Telekomda Avrupa’nın En Etkili 10 Isminden e-book, Turkcell Genel Müdürü Kaan Terzioğlu Telekomda Avrupa’nın En Etkili 10 Isminden programı, Turkcell Genel Müdürü Kaan Terzioğlu Telekomda Avrupa’nın En Etkili 10 Isminden oyunları, Turkcell Genel Müdürü Kaan Terzioğlu Telekomda Avrupa’nın En Etkili 10 Isminden e-kitap, Turkcell Genel Müdürü Kaan Terzioğlu Telekomda Avrupa’nın En Etkili 10 Isminden download, Turkcell Genel Müdürü Kaan Terzioğlu Telekomda Avrupa’nın En Etkili 10 Isminden hikayeleri, Turkcell Genel Müdürü Kaan Terzioğlu Telekomda Avrupa’nın En Etkili 10 Isminden resimleri, Turkcell Genel Müdürü Kaan Terzioğlu Telekomda Avrupa’nın En Etkili 10 Isminden haberleri, Turkcell Genel Müdürü Kaan Terzioğlu Telekomda Avrupa’nın En Etkili 10 Isminden yükle, Turkcell Genel Müdürü Kaan Terzioğlu Telekomda Avrupa’nın En Etkili 10 Isminden videosu, Turkcell Genel Müdürü Kaan Terzioğlu Telekomda Avrupa’nın En Etkili 10 Isminden şarkı sözleri, Turkcell Genel Müdürü Kaan Terzioğlu Telekomda Avrupa’nın En Etkili 10 Isminden msn, Turkcell Genel Müdürü Kaan Terzioğlu Telekomda Avrupa’nın En Etkili 10 Isminden hileleri, Turkcell Genel Müdürü Kaan Terzioğlu Telekomda Avrupa’nın En Etkili 10 Isminden scripti, Turkcell Genel Müdürü Kaan Terzioğlu Telekomda Avrupa’nın En Etkili 10 Isminden filmi, Turkcell Genel Müdürü Kaan Terzioğlu Telekomda Avrupa’nın En Etkili 10 Isminden ödevleri, Turkcell Genel Müdürü Kaan Terzioğlu Telekomda Avrupa’nın En Etkili 10 Isminden yemek tarifleri, Turkcell Genel Müdürü Kaan Terzioğlu Telekomda Avrupa’nın En Etkili 10 Isminden driverları, Turkcell Genel Müdürü Kaan Terzioğlu Telekomda Avrupa’nın En Etkili 10 Isminden smf, Turkcell Genel Müdürü Kaan Terzioğlu Telekomda Avrupa’nın En Etkili 10 Isminden gsm
Sayfa 1
Yukarı Çık :)
Gitmek istediğiniz yer:  
Theme: WeBCaNaVaRi 2011 Copyright © 2011 Simple Machines SiteMap | Arşiv | Wap | İmode | Konular