0 Üye ve 1 Ziyaretçi Konuyu İncelemekte. Aşağı İn :)
Sayfa 1
Konu: Turkcell, Birleşmiş Milletler’de Toplum Ve Insan Odaklı Projelerini Anlattı  (Okunma Sayısı: 201 Kere Okundu.)
« : Kasım 23, 2018, 06:11:57 ÖS »
Avatar Yok

deltafx
*
Üye No : 155148
Yaş : 32
Nerden : İstanbul
Cinsiyet : Bay
Konu Sayısı : 830
Mesaj Sayısı : 831
Karizma = 11


Türkiye’nin New York Borsası NYSE’de kote olan ilk ve tek şirketi Turkcell, New York’ta gerçekleştirilen bir başka uluslararası etkinlikte daha Türkiye’yi başarıyla temsil etti. Turkcell, 2005 yılında dönemin İspanya Başbakanı Jose Luis Rodriguez Zapatero ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın girişimleriyle hayata geçen Birleşmiş Milletler Medeniyetler İttifakı çatısı altında düzenlenen forumda özel sektör temsilcisi olarak yer aldı. Bu yıl sekizincisi gerçekleşen forumda "Üretken İşbirliği: Barışın Tesisinde Özel Sektör ve Sivil Toplumun Gücünü Kullanmak" başlıklı oturuma katılan Turkcell Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Akça, şirketin toplum ve insana yatırım odaklı projeleri hakkında bilgi verdi.

Birleşmiş Milletler Medeniyetler İttifakı Global Forumu bu yıl 8.kez gerçekleştirildi. 19-20 Kasım 2018 tarihlerinde Birleşmiş Milletler'in New York'taki Genel Merkezinde gerçekleştirilen foruma Türkiye'yi temsilen Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu katıldı. Türkiye'yi temsilen etkinliğe katılan tek özel sektör temsilcisi olarak Turkcell Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Akça da forum kapsamında bir konuşma gerçekleştirdi.

Forumun ilk günü düzenlenen "Üretken İşbirliği: Barışın Tesisinde Özel Sektör ve Sivil Toplumun Gücünü Kullanmak" başlıklı oturumda konuşan Akça, Turkcell'in toplum ve insan odaklı projeleri hakkında bilgi verdi.

Konuşmasında Türkiye’nin Birleşmiş Milletler Medeniyetler İttifakı’nın kurucularından biri olduğunu vurgulayarak başlayan Ahmet Akça barışın tesisi için en önemli noktanın tüm insanların yaşam hakkına saygı göstermek olduğunu belirtti. Akça sözlerini şöyle sürdürdü: “Türkiye bugün insani yardıma dünyada en yüksek bütçe ayıran ülke ve Turkcell de bu ülkeye yakışan işler yapmak için çalışıyor. İlkokuldan doktoraya eğitim her alanında yer alıyoruz ve destek veriyoruz. Öğrenci bursları, okul inşaatları, üniversite işbirlikleriyle gelirlerimizin yüzde birini toplumsal fayda odaklı projelere ayırıyoruz. Okullarda teknoloji sınıfları açıyoruz, Suriyeli misafirlerimize teknolojik altyapımız ve dijital servislerimizle hizmet veriyoruz, girişimciliği destekliyoruz.”

Toplumdaki dezavantajlı gruplara fırsat eşitliği yaratmak adına da önemli projeler yürüttüklerine dikkat çeken Akça özel sektör tarafından gerçekleştirilen sosyal sorumluluk projelerinde başarının sırrını “iyiliği kurumsallaştırmak” olduğuna dikkat çekerek şöyle konuştu: “Günümüz dünyası, yalnızca devletlerin sorumluluk almasıyla çözülemeyecek kadar karmaşık problemlerle mücadele ediyor. Bu anlamda tüm dünyadaki özel sektör temsilcilerine büyük görevler düşüyor. Biz de bu sorumluluk bilinciyle hareket ederek projelerimizi daha güçlü, etkili, verimli, şeffaf ve daha yüksek fayda yaratacak bir noktaya taşımak ve ‘iyiliği kurumsallaştırmak’ adına Turkcell Vakfı’nı kurduk.  Turkcell markasının gücünü ve güvenini de arkasına alan Turkcell Vakfı ile hem ülkemize, hem de tüm insanlığa hizmet etmeye devam edeceğiz.”

WeBCaNaVaRi Botu

Bu Site Mükemmel :)

*****

Çevrimİçi Çevrimİçi

Mesajlar: 222.163


View Profile
Re: Turkcell, Birleşmiş Milletler’de Toplum Ve Insan Odaklı Projelerini Anlattı
« Posted on: Eylül 27, 2020, 05:29:30 ÖS »

 
      Üye Olunuz.!
Merhaba Ziyaretçi. Öncelikle Sitemize Hoş Geldiniz. Ben WeBCaNaVaRi Botu Olarak, Siteden Daha Fazla Yararlanmanız İçin Üye Olmanızı ŞİDDETLE Öneririm. Unutmayın ki; Üyelik Ücretsizdir. :)

Giriş Yap.  Kayıt Ol.
Anahtar Kelimeler: Turkcell, Birleşmiş Milletler’de Toplum Ve Insan Odaklı Projelerini Anlattı e-book, Turkcell, Birleşmiş Milletler’de Toplum Ve Insan Odaklı Projelerini Anlattı programı, Turkcell, Birleşmiş Milletler’de Toplum Ve Insan Odaklı Projelerini Anlattı oyunları, Turkcell, Birleşmiş Milletler’de Toplum Ve Insan Odaklı Projelerini Anlattı e-kitap, Turkcell, Birleşmiş Milletler’de Toplum Ve Insan Odaklı Projelerini Anlattı download, Turkcell, Birleşmiş Milletler’de Toplum Ve Insan Odaklı Projelerini Anlattı hikayeleri, Turkcell, Birleşmiş Milletler’de Toplum Ve Insan Odaklı Projelerini Anlattı resimleri, Turkcell, Birleşmiş Milletler’de Toplum Ve Insan Odaklı Projelerini Anlattı haberleri, Turkcell, Birleşmiş Milletler’de Toplum Ve Insan Odaklı Projelerini Anlattı yükle, Turkcell, Birleşmiş Milletler’de Toplum Ve Insan Odaklı Projelerini Anlattı videosu, Turkcell, Birleşmiş Milletler’de Toplum Ve Insan Odaklı Projelerini Anlattı şarkı sözleri, Turkcell, Birleşmiş Milletler’de Toplum Ve Insan Odaklı Projelerini Anlattı msn, Turkcell, Birleşmiş Milletler’de Toplum Ve Insan Odaklı Projelerini Anlattı hileleri, Turkcell, Birleşmiş Milletler’de Toplum Ve Insan Odaklı Projelerini Anlattı scripti, Turkcell, Birleşmiş Milletler’de Toplum Ve Insan Odaklı Projelerini Anlattı filmi, Turkcell, Birleşmiş Milletler’de Toplum Ve Insan Odaklı Projelerini Anlattı ödevleri, Turkcell, Birleşmiş Milletler’de Toplum Ve Insan Odaklı Projelerini Anlattı yemek tarifleri, Turkcell, Birleşmiş Milletler’de Toplum Ve Insan Odaklı Projelerini Anlattı driverları, Turkcell, Birleşmiş Milletler’de Toplum Ve Insan Odaklı Projelerini Anlattı smf, Turkcell, Birleşmiş Milletler’de Toplum Ve Insan Odaklı Projelerini Anlattı gsm
Sayfa 1
Yukarı Çık :)
Gitmek istediğiniz yer:  


Benzer Konular
Konu Başlığı Başlatan Yanıtlar Görüntü Son Mesaj
Birleşmiş Milletler Demeci
Dünya Kültürleri
xxRuzqaRxx 8 1348 Son Mesaj Mayıs 25, 2008, 02:58:15 ÖÖ
Gönderen : Ebru$h
Birleşmiş Milletler Demeci -20. Yüzyıl Tarihi-
Tarih
Furkan 0 492 Son Mesaj Ağustos 12, 2008, 09:11:42 ÖÖ
Gönderen : Furkan
Birleşmiş Milletler -20. Yüzyıl Tarihi-
Tarih
Furkan 0 487 Son Mesaj Ağustos 12, 2008, 09:32:49 ÖÖ
Gönderen : Furkan
Birleşmiş Milletler'de Gazze Personeli Için Yas
Güncel Haberler
Bendis 0 342 Son Mesaj Ağustos 08, 2014, 09:06:53 ÖÖ
Gönderen : Bendis
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Birleşmiş Milletler'e Güvenim Yok
Güncel Haberler
Bendis 0 393 Son Mesaj Eylül 24, 2014, 10:21:56 ÖÖ
Gönderen : Bendis


Theme: WeBCaNaVaRi 2011 Copyright © 2011 Simple Machines SiteMap | Arşiv | Wap | İmode | Konular