Duyurular
Uzun süredir sunucu kaynaklı yaşanan problemlerden ötürü özür dileriz. Yeni sunucu'ya geçiş yaptık ve artık sorunsuz olarak yayın hayatına tekrar başlamış bulunmaktayız. Problem ve Sorunlarınız için SaviorAngel adlı Adminimize P.M ile ulaşabilirsiniz.

0 Üye ve 1 Ziyaretçi Konuyu İncelemekte. Aşağı İn :)
Sayfa 1
Konu: Turkcell, 1 Ocak’ta 2 Milyondan Fazla Ev Ve Işyerinde Akk’yı Kaldırıyor  (Okunma Sayısı: 113 Kere Okundu.)
« : Kasım 21, 2018, 10:23:34 ÖS »
Avatar Yok

deltafx
*
Üye No : 155148
Yaş : 31
Nerden : İstanbul
Cinsiyet : Bay
Konu Sayısı : 831
Mesaj Sayısı : 832
Karizma = 11


Turkcell, BTK’nın 2016 yılında yayınladığı düzenlemeye uygun olarak 1 Ocak 2019 itibariyle AKK(Adil Kullanım Kotası)’lı tekliflerde olan tüm sabit internet müşterilerinde şartsız, koşulsuz, AKK’yı kaldırıyor. Türkiye’nin Turkcell’i, dijitalleşen dünyada ülkemizin internete ve bilgiye erişimini kısıtlayan AKK (AKN) uygulamasının kaldırılmasını destekliyor ve güçlü alt yapısından aldığı güvenle iki milyondan fazla ev ve işyerinde, kavram karmaşası yaratmadan limitsiz internet veriyor.


Türkiye’nin Dijital hedeflerine Turkcell desteği

Dünyanın ilk dijital operatörü Turkcell, ülkemizin dijitalleşme hedeflerine ulaşmasını sağlayacak olan internet otobanlarındaki limitleri kaldırıyor ve böylece 1 Ocak itibariyle, hizmet verdiği iki milyondan fazla ev ve iş yerinde AKK uygulaması sona eriyor. Dünyayla yarışan ışık hızındaki fiber altyapısıyla ve kalitesi ile Turkcell, limitsiz internete geçişte de müşterilerini herhangi bir koşul, şart sunmadan limitsiz internetle buluşturuyor. Yeni dönemde Turkcell;  tüm kurumsal ve bireysel fiber ve DSL kullanıcılarını ek paket-hediye gibi kafa karıştırıcı önerilerle uğraştırmadan gerçek limitsiz kullanıma taşıyor.
 1 Ocak itibarıyla tüm Turkcell kullanıcıları hızları hiç düşmeden internete bağlanmaya devam edecek. Bunun için; bir sözleşme ya da dilekçe olmadan kullanıcılar sistem tarafından otomatik olarak AKK’sız dünyaya geçirilecek.
 
 “Kafa karıştırmadan, formalite olmadan kolay geçiş“

Turkcell Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Murat Erkan, AKK’sız yeni döneme geçiş öncesi müşterilerine kafa karışıklığı yaratmadan ve formalite yaşatmadan gerçek limitsiz internet kullanımı yaşatacaklarını belirterek, “Dijital altyapı ve teknoloji sağlayıcısı olma vizyonuyla Türkiye’nin dijital ekosistemini güçlendirmek ve çeşitlendirmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Türkiye'nin geleceği ve menfaatleri için dijital dönüşümün kaçınılmaz olduğunu hep birlikte görüyoruz. Dijital dönüşümün ve dijitalleşen dünyanın havası suyu da hiç şüphesiz ki internet bağlantı hizmetleri diyebiliriz. Biz Turkcell olarak 1 Ocak itibariyle Turkcell’li iki milyondan fazla ev ve işyerinde, dijital ekosistemde diledikleri gibi yaşayabilmeleri için daha önce de sonuna kadar desteklediğimizi belirttiğimiz AKK’sız internet kullanımını başlatıyoruz. Mevcutta, AKK’li tekliflerde bulunan müşterilerimizi ek paket, ek fiyat, hediye gibi kavram karmaşasına sokmadan net bir şekilde AKK’sız internet dünyasına geçiriyoruz” dedi.

“ Gerçek limitsiz internet keyfi Turkcell’de “

Erkan sözlerini şöyle sürdürdü: ”Hem var olan müşterilerimiz hem de Turkcell’e yeni gelecek müşterilerimiz bu dönemle birlikte gerçek limitsiz internetin keyfini sürecekler. Türkiye’nin Turkcell’i olarak müşterilerimizin hayatlarını her alanda kolaylaştırmak için çabalıyoruz, onları dinliyoruz ve onların talepleri doğrultusunda paketler hazırlıyoruz. Bu geçiş sürecinde de yine müşterilerimizin limitsiz tarifelere geçişlerini gerçekleştireceğiz fakat bu çözümlerin nihai çözüm olmadığını da her fırsatta dile getiriyoruz. Ülkemizdeki internete erişim maliyetlerinin düşürülmesi ve yüksek hızda internetin tüm Türkiye’ye en kısa sürede yayılabilmesi için ortak fiber altyapı kurgusunun bir an önce hayata geçmesi gerekiyor.“
WeBCaNaVaRi Botu

Bu Site Mükemmel :)

*****

Çevrimİçi Çevrimİçi

Mesajlar: 222.139


View Profile
Re: Turkcell, 1 Ocak’ta 2 Milyondan Fazla Ev Ve Işyerinde Akk’yı Kaldırıyor
« Posted on: Ekim 21, 2019, 03:12:39 ÖÖ »

 
      Üye Olunuz.!
Merhaba Ziyaretçi. Öncelikle Sitemize Hoş Geldiniz. Ben WeBCaNaVaRi Botu Olarak, Siteden Daha Fazla Yararlanmanız İçin Üye Olmanızı ŞİDDETLE Öneririm. Unutmayın ki; Üyelik Ücretsizdir. :)

Giriş Yap.  Kayıt Ol.
Anahtar Kelimeler: Turkcell, 1 Ocak’ta 2 Milyondan Fazla Ev Ve Işyerinde Akk’yı Kaldırıyor e-book, Turkcell, 1 Ocak’ta 2 Milyondan Fazla Ev Ve Işyerinde Akk’yı Kaldırıyor programı, Turkcell, 1 Ocak’ta 2 Milyondan Fazla Ev Ve Işyerinde Akk’yı Kaldırıyor oyunları, Turkcell, 1 Ocak’ta 2 Milyondan Fazla Ev Ve Işyerinde Akk’yı Kaldırıyor e-kitap, Turkcell, 1 Ocak’ta 2 Milyondan Fazla Ev Ve Işyerinde Akk’yı Kaldırıyor download, Turkcell, 1 Ocak’ta 2 Milyondan Fazla Ev Ve Işyerinde Akk’yı Kaldırıyor hikayeleri, Turkcell, 1 Ocak’ta 2 Milyondan Fazla Ev Ve Işyerinde Akk’yı Kaldırıyor resimleri, Turkcell, 1 Ocak’ta 2 Milyondan Fazla Ev Ve Işyerinde Akk’yı Kaldırıyor haberleri, Turkcell, 1 Ocak’ta 2 Milyondan Fazla Ev Ve Işyerinde Akk’yı Kaldırıyor yükle, Turkcell, 1 Ocak’ta 2 Milyondan Fazla Ev Ve Işyerinde Akk’yı Kaldırıyor videosu, Turkcell, 1 Ocak’ta 2 Milyondan Fazla Ev Ve Işyerinde Akk’yı Kaldırıyor şarkı sözleri, Turkcell, 1 Ocak’ta 2 Milyondan Fazla Ev Ve Işyerinde Akk’yı Kaldırıyor msn, Turkcell, 1 Ocak’ta 2 Milyondan Fazla Ev Ve Işyerinde Akk’yı Kaldırıyor hileleri, Turkcell, 1 Ocak’ta 2 Milyondan Fazla Ev Ve Işyerinde Akk’yı Kaldırıyor scripti, Turkcell, 1 Ocak’ta 2 Milyondan Fazla Ev Ve Işyerinde Akk’yı Kaldırıyor filmi, Turkcell, 1 Ocak’ta 2 Milyondan Fazla Ev Ve Işyerinde Akk’yı Kaldırıyor ödevleri, Turkcell, 1 Ocak’ta 2 Milyondan Fazla Ev Ve Işyerinde Akk’yı Kaldırıyor yemek tarifleri, Turkcell, 1 Ocak’ta 2 Milyondan Fazla Ev Ve Işyerinde Akk’yı Kaldırıyor driverları, Turkcell, 1 Ocak’ta 2 Milyondan Fazla Ev Ve Işyerinde Akk’yı Kaldırıyor smf, Turkcell, 1 Ocak’ta 2 Milyondan Fazla Ev Ve Işyerinde Akk’yı Kaldırıyor gsm
Sayfa 1
Yukarı Çık :)
Gitmek istediğiniz yer:  
Theme: WeBCaNaVaRi 2011 Copyright © 2011 Simple Machines SiteMap | Arşiv | Wap | İmode | Konular