Duyurular
Uzun süredir sunucu kaynaklı yaşanan problemlerden ötürü özür dileriz. Yeni sunucu'ya geçiş yaptık ve artık sorunsuz olarak yayın hayatına tekrar başlamış bulunmaktayız. Problem ve Sorunlarınız için SaviorAngel adlı Adminimize P.M ile ulaşabilirsiniz.

0 Üye ve 1 Ziyaretçi Konuyu İncelemekte. Aşağı İn :)
Sayfa 1
Konu: Turkcell’de Iki Üst Düzey Atama Gerçekleşti: Turkcell Iç Terfi Ile Büyüyor  (Okunma Sayısı: 422 Kere Okundu.)
« : Haziran 30, 2015, 02:32:28 ÖS »
Avatar Yok

deltafx
*
Üye No : 155148
Yaş : 31
Nerden : İstanbul
Cinsiyet : Bay
Konu Sayısı : 831
Mesaj Sayısı : 832
Karizma = 11Turkcell’de iki  üst düzey atama gerçekleşti: Turkcell iç terfi ile büyüyor

Turkcell’in yönetici kadrosu, iki yeni atamayla güç kazandı. Turkcell Kurumsal Satış Grup Başkanlığı görevine Tuğrul Cora, Turkcell Global Bilgi Genel Müdürlüğü görevine ise Çağatay Aynur, getirildi. Her iki atamada da Turkcell bünyesi içinden terfi sistemi işletildi. Turkcell’in yılbaşından buyana ulaştığı iç terfi oranı, yüzde 89 ile rekor seviyede. 

Büyüyen işleriyle daima yeni istihdam yaratan Turkcell, yönetici kadrosunu iç terfi sistemiyle güçlendirmeye devam ediyor. İçeriden yönetici yetiştirme geleneğinin  son örneği gerçekleştirilen iki üst düzey atama ile bir kez daha ortaya kondu. 2011 yılından bu yana Turkcell Kurumsal Satış Direktörü olarak görev yapan  Çağatay Aynur, Turkcell Global Bilgi Genel Müdürü olarak atandı. Turkcell Kurumsal Satış Grup Başkanlığı görevi ise, 2012 yılından itibaren Turkcell Stratejik Müşteri Yönetimi Direktörlüğü’nü yürüten Tuğrul Cora’ya teslim edildi.
Tülay Cerit: “yılbaşından beri, yüzde 89 gibi eşi benzeri olmayan seviyede iç terfi oranımız var.”
Turkcell Çalışan İlişkileri Yönetimi Direktörü Tülay Cerit, atamalara ilişkin açıklamasında şunları söyledi:
“Turkcell, sadece kendi sektörüne değil Türkiye çapında tüm özel sektöre değerli ve nitelikli insan kaynağı yetiştiren bir okul. Yönetim anlayışının sağladığı katma değeri en güzel gösteren örneklerden biri, uzun yıllardır sağlıkla işlettiğimiz yetenek yönetim sürecimizin çıktıları olan iç terfi oranımız. Başarıyla yürüttüğümüz terfi sistemimiz sayesinde, yılbaşından beri, yüzde 89 gibi eşi benzeri olmayan seviyede iç terfi oranı ortaya çıktı. İç terfinin önemi bizim için çok büyük. Tüm çalışanlarımızı kapsayan bir performans yetenek yönetim sistemimiz bulunuyor. Performans tarafında üstün bir başarı gösteren ve bunu sürdürülebilir kılan kişiler bir sonraki yılın potansiyel yönetici adayları olabiliyor. Bu durum, şirketimiz açısından da büyük bir avantaj çünkü bu şekilde çalışan ve şirket arasındaki bağların daha da kuvvetlendiğini düşünüyoruz. Turkcell olarak kendi yöneticilerimizi kendi içimizden yetiştiriyoruz ve bu bize gurur veriyor. İki önemli görevi üstlenen Çağatay Aynur ve Tuğrul Cora’nın bu gururu daha da büyüteceğinden eminiz. Kendilerine yeni görevlerinde başarılar diliyoruz.”
 
Turkcell Global Bilgi Genel Müdürü Çağatay Aynur kimdir?
18 Haziran 2015 tarihinde yapılan Turkcell Global Bilgi Yönetim Kurulu toplantısında alınan karar gereği, 1 Temmuz 2015 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere, Çağatay Aynur, Turkcell Global Bilgi Genel Müdürü olarak atandı.
Çağatay Aynur, Orta Doğu Teknik Üniversitesi Metalurji Mühendisliği bölümünden 1993 yılında mezun oldu. 2000 yılında Turkcell bünyesine  Müşteri Yöneticisi olarak katıldı, sırasıyla Stratejik Müşteriler ve Kamu’dan sorumlu Bölge Müdürü, Büyük Ölçekli İşletmelerden sorumlu Satış Müdürü ve Büyük Ölçekli İşletmelerden sorumlu Kurumsal Satış Direktörü olarak görev yaptı. Çağatay Aynur, Turkcell Global Bilgi Genel Müdürü olarak atanmadan önce Orta Ölçekli İşletmelerden sorumlu Kurumsal Satış Direktörü görevini yürütmekteydi.

Turkcell Kurumsal Satış Grup Başkanı Tuğrul Cora kimdir?
18 Haziran 2015 tarihinde yapılan Turkcell Yönetim Kurulu toplantısında alnınan kararla, Turkcell Kurumsal Satış Grup Başkanlığı görevine, 1 Temmuz 2015 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere Tuğrul Cora atandı.
Tuğrul Cora, Orta Doğu Teknik Üniversitesi Elektonik-Haberleşme Mühendisliği Bölümü’nden 1991 yılında mezun oldu. 1993’te Virginia Politeknik Enstitüsü’nde İşletme Yüksek Lisansı’nı tamamladı. Kariyerine Aselsan’da başlayan Cora,  Aztech Electronics, Digital Equipment Türkiye ve Hewlett-Packard şirketlerinde farklı pozisyonlarda görev aldıktan sonra 2004-2010 yılları arasında Millenicom Telekomünikasyon şirketinde Genel Müdürlük görevini yürüttü. 2010 yılında Turkcell bünyesine katılan Tuğrul Cora, 2012 yılına dek Orta Ölçekli Müşteri Yönetimi Direktörü olarak görev yaptı. Ardından Stratejik Müşteri Yönetimi Direktörlüğü’ne getirilen Cora, Turkcell Kurumsal Satış Grup Başkanı olarak atanana kadar bu görevini sürdürmekteydi. 

WeBCaNaVaRi'na Üye Olmadan Link'leri ve Kod'ları Göremezsiniz.
Link'leri Görebilmek İçin. Üye Ol. veya Giriş Yap.
www.turkcellmedya.comWeBCaNaVaRi Botu

Bu Site Mükemmel :)

*****

Çevrimİçi Çevrimİçi

Mesajlar: 222.119


View Profile
Re: Turkcell’de Iki Üst Düzey Atama Gerçekleşti: Turkcell Iç Terfi Ile Büyüyor
« Posted on: Eylül 18, 2019, 04:24:46 ÖÖ »

 
      Üye Olunuz.!
Merhaba Ziyaretçi. Öncelikle Sitemize Hoş Geldiniz. Ben WeBCaNaVaRi Botu Olarak, Siteden Daha Fazla Yararlanmanız İçin Üye Olmanızı ŞİDDETLE Öneririm. Unutmayın ki; Üyelik Ücretsizdir. :)

Giriş Yap.  Kayıt Ol.
Anahtar Kelimeler: Turkcell’de Iki Üst Düzey Atama Gerçekleşti: Turkcell Iç Terfi Ile Büyüyor e-book, Turkcell’de Iki Üst Düzey Atama Gerçekleşti: Turkcell Iç Terfi Ile Büyüyor programı, Turkcell’de Iki Üst Düzey Atama Gerçekleşti: Turkcell Iç Terfi Ile Büyüyor oyunları, Turkcell’de Iki Üst Düzey Atama Gerçekleşti: Turkcell Iç Terfi Ile Büyüyor e-kitap, Turkcell’de Iki Üst Düzey Atama Gerçekleşti: Turkcell Iç Terfi Ile Büyüyor download, Turkcell’de Iki Üst Düzey Atama Gerçekleşti: Turkcell Iç Terfi Ile Büyüyor hikayeleri, Turkcell’de Iki Üst Düzey Atama Gerçekleşti: Turkcell Iç Terfi Ile Büyüyor resimleri, Turkcell’de Iki Üst Düzey Atama Gerçekleşti: Turkcell Iç Terfi Ile Büyüyor haberleri, Turkcell’de Iki Üst Düzey Atama Gerçekleşti: Turkcell Iç Terfi Ile Büyüyor yükle, Turkcell’de Iki Üst Düzey Atama Gerçekleşti: Turkcell Iç Terfi Ile Büyüyor videosu, Turkcell’de Iki Üst Düzey Atama Gerçekleşti: Turkcell Iç Terfi Ile Büyüyor şarkı sözleri, Turkcell’de Iki Üst Düzey Atama Gerçekleşti: Turkcell Iç Terfi Ile Büyüyor msn, Turkcell’de Iki Üst Düzey Atama Gerçekleşti: Turkcell Iç Terfi Ile Büyüyor hileleri, Turkcell’de Iki Üst Düzey Atama Gerçekleşti: Turkcell Iç Terfi Ile Büyüyor scripti, Turkcell’de Iki Üst Düzey Atama Gerçekleşti: Turkcell Iç Terfi Ile Büyüyor filmi, Turkcell’de Iki Üst Düzey Atama Gerçekleşti: Turkcell Iç Terfi Ile Büyüyor ödevleri, Turkcell’de Iki Üst Düzey Atama Gerçekleşti: Turkcell Iç Terfi Ile Büyüyor yemek tarifleri, Turkcell’de Iki Üst Düzey Atama Gerçekleşti: Turkcell Iç Terfi Ile Büyüyor driverları, Turkcell’de Iki Üst Düzey Atama Gerçekleşti: Turkcell Iç Terfi Ile Büyüyor smf, Turkcell’de Iki Üst Düzey Atama Gerçekleşti: Turkcell Iç Terfi Ile Büyüyor gsm
Sayfa 1
Yukarı Çık :)
Gitmek istediğiniz yer:  


Benzer Konular
Konu Başlığı Başlatan Yanıtlar Görüntü Son Mesaj
Turkcell Global Bilgi’de Yeni Atama
Genel
deltafx 0 867 Son Mesaj Ocak 27, 2014, 10:58:50 ÖS
Gönderen : deltafx
Turkcell Global Bilgi’de Yeni Atama
Genel
deltafx 0 471 Son Mesaj Mart 31, 2014, 11:09:26 ÖÖ
Gönderen : deltafx
Turkcell’in “engel Tanımayanlar” Hareketi Her Geçen Yıl Büyüyor
Genel
deltafx 0 2566 Son Mesaj Mayıs 13, 2014, 05:04:11 ÖS
Gönderen : deltafx
Turkcell Global Bilgi’de Yeni Atama
Genel
deltafx 0 465 Son Mesaj Haziran 17, 2014, 02:39:59 ÖS
Gönderen : deltafx
Turkcell’e Iki Üst Düzey Atama
Güncel Haberler
demirdoven 0 442 Son Mesaj Temmuz 19, 2016, 12:50:21 ÖS
Gönderen : demirdoven


Theme: WeBCaNaVaRi 2011 Copyright © 2011 Simple Machines SiteMap | Arşiv | Wap | İmode | Konular