Duyurular
WeBCaNaVaRi'na Üye Olmadan Link'leri ve Kod'ları Göremezsiniz.
Link'leri Görebilmek İçin. Üye Ol. veya Giriş Yap.
WeBCaNaVaRi Toolbar'ı Kurdunuz mu ?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi Konuyu İncelemekte. Aşağı İn :)
Sayfa 1
Konu: Tuğçe Dural Kendine Çağla Şikel’i Örnek Alıyor  (Okunma Sayısı: 1335 Kere Okundu.)
« : Nisan 15, 2010, 07:22:53 ÖS »

-LoSS AnGeL-
*
Üye No : 12693
Nerden : Tekirdağ
Cinsiyet : Bayan
Konu Sayısı : 5276
Mesaj Sayısı : 23.373
Karizma = 45516
Ünlü modacıların gözde  modeli  Tuğçe Dural'ı yakından tanımaya ne dersiniz?

"Bir insanda art niyet sezersem yüzüne söylerim" diyecek kadar dobra, "Çağla Şikel ve Tülin Şahin'i örnek alıyorum" diyecek kadar kendine güvenen, "Sesim kötüdür" diyecek kadar da kendiyle barışık..

2010'un yükselen modeli Tuğçe Dural'a hedeflerini, yeni projelerini, moda dünyası hakkındaki görüşlerini ve aşk hayatını sorduk.
İşte genç modelin samimi cevapları ve sıcacık sohbeti..

Tuğçe Dural uzun zamandır moda dünyasının içinde. Ama biz adını Best Model 2009 Yarışması'nda aldığı 2.lik sonrası daha sık duymaya başladık.. Kimdir Tuğçe Dural, bize kısaca anlatır mısın?

Yaklaşık 5 yıldır modellik yapıyorum. Halkla ilişkiler ve Reklamcılık mezunuyum ayrıca Açıköğretim İşletme fakültesi 3. sınıf öğrencisiyim.


ANNEM BENİ ÇOK DESTEKLEDİ
 Modellik fikrine  ailenin  bakış açısı nasıl?

Ailem, özellikle de annem, beni bu işi yapmam için çok destekledi. Zaten bu işlerde aile desteği olmazsa çok tehlikeli durumlar oluyor. Arkanızda ailenizin durması çok güven verici, bu yüzden çok şanslı olduğumu düşünüyorum.

Best Model 2009'da aldığın dereceyi nasıl değerlendiriyorsun?

Bu seneki Best Model yarışması, son senelerin en iyi yarışmasıydı bence. Bu yuzden aldığım dereceden memnunum. Sağolsun Erkan Bey'den (Erkan Özerman) çok şey öğrendim.
Hiçbir zaman desteğini üzerimden eksik etmedi. Best Model profesyonelliğe doğru atılmış büyük bir adımdı benim için, sonuçları da çok olumlu oldu.

İleriye dönük hedeflerin neler? Moda dünyasının dışında farklı projelerde yer almayı düşünüyor musun?

İleriye dönük olarak, modellikle aynı anda yürütmeyi düşündüğüm ve sonrasında da devam etmek istediğim meslek; oyunculuk. Aslında TV düşünüyorum bunun için de şu anda Newyork Film Akademisi'nden Sezer San Tibet'ten özel ders alıyorum. Ve ilerleyen günlerde kaliteli projelerde yer almak istiyorum.

ÇAĞLA ŞİKEL'İ ÖRNEK ALIYORUM

Türk moda dünyasını ve Türk modelleri nasıl değerlendiriyorsun?

Türkiye'de moda sektörü aslında her geçen gün kendini geliştirmekte, tekstil firmaları kendini geliştirmekte; Türkiye'de modellik, aslında artık çok dejenere oldu. Modelliğe talep çok artıyor bu yüzden de kalite düşüyor.


Kendine örnek aldığın isimler kimler, Türk modellerden beğendiklerin var mı?

Evet var, Çağla Şikel, Ece Sükan ve Tülin Şahin bence çok kaliteli projelerde yer alan modeller ve bu anlamda kendilerini artık kanıtlamışlar.

SESİM KÖTÜDÜR

Mankenlikten şarkıcılığa geçiş son yıllarda oldukça popüler oldu.. Senin de albüm yapmak gibi bir hayalin var mı?

Hayır yok.. (Gülüyor) Sesim kötüdür. herkes bence iyi olduğu yönü bulup onun üzerine gitmeli. Bu böyle olmayınca gerçekten o meslekte yetenekli olan insanların bi anlamda hakkı yeniyor, boş yere rekabet ortamı yaratılıyor.


KENDİME GÜVENİM SONSUZ

Genç yaşta bu camianın içine girmiş olmak seni tedirgin etmiyor mu?

Hayır neden etsinki?

Kendine güvenin tam yani?

Elbette.. Kendime güvenim sonsuz.. İyi kararlar alıp uygulayabilen bir insanım. Bir kere her şeyi önce aileme danışırım. Yanlış olduğunu düşündüğüm bir şeyi asla yapmam, kimsenin de yaptırım gücü olamaz üzerimde.


BİR İNSANDA ART NİYET SEZERSEM YÜZÜNE SÖYLERİM

Seni rahatsız eden tepkiler ya da teklifler aldığın olmuyor mu?

Hayır, şimdiye kadar olmadı. Çünkü bu kişinin kendisiyle alakalı bi durum, herkes kendinden sorumlu. Kimse kimseye zorla bişey yaptırmıyor. Herkesin kendine layık gördüğü bir yaşam var onu yaşıyoruz.

Şartları zor olan bir camianın içindesin. Kendini korumak için ne gibi önlemler alıyorsun?

Bir insanda art niyet sezersem, içimde ona karşı kötü bir his uyanırsa, açık olurum ona karşı. Yani yüzüne ne düşündüğümü söylerim. Zaten kendi halinde bir insanımdır vaktimin çoğunu ailemle ve çok yakın bir iki dostumla geçiriyorum.

Sen artık bu yolda tecrübe sahibisin. Senin gibi model olmak isteyen genç kızlara ne tavsiye edersin?

Bence kesinlikle ilk önce kendilerini eleştirmeyi bilmeleri lazım. Ancak öyle eksiklerini giderip kendilerini geliştirebilirler. Yapmak istedikleri ne ise, en iyisi olana kadar sabretmelerini ve mücadeleyi bırakmamalarını öneriyorum.

HAYATIMDA KİMSE YOK
Her şeyin çok çabuk tüketildiği bi çağdayız.. Sen kalıcı olmak için ne yapmak istiyorsun?

Evet maalesef çabuk tüketiliyor her şey, kalıcı olmak için ismimizin markalaşması gerekiyor. Bu yüzden de akılda kalıcı sürekliliği olan projelerde yer almak istiyorum.

Biraz da aşktan konuşalım. Hayatında özel biri var mı?

Hayır şu anda birlikte olduğum biri yok

Birlikte olacağın insanda ne gibi özellikler ararsın?

Her şeyden önce dürüst olmalı, güvenilir olmalı. Bana olan sevgisini ve güvenini hissettirebilmeli.. En önemlisi işime ve bana saygı duymalı, destek olmalı.

Medyatik aşklar hakkında ne düşünüyorsun?

İki ünlü insanın aşk yaşıyor olması çok doğal tabi.. Bu konuya ben çok değişik bir açıdan bakıyorum aslında. Sonuçta işimiz gereği bu camiadayız ve bulunduğumuz ortamlarda çoğunlukla iş arkadaşlarımız var haliyle.. İlişki yaşayan kişilerin aynı camiadan olması kaçınılmaz oluyor bu yüzden.

AŞK İKİ KİŞİ ARASINDA KALMALI

Günümüzde pek çok model gündemde kalmak için reklam aşkı yaşıyor. Bu konuya bakış açın nasıl, nasıl değerlendiriyorsun?

Ben bunu doğru bulmuyorum. İşim dışında hiçbir şeyle gündeme gelmek istemiyorum. Aşk güzel bir duygu, iki kişi arasında yaşanmalı bence. Bunun medyaya yansıması her iki tarafı da yıpratır, üzer.. Aşkın gerçeği hakkında bunları düşünürken sadece reklam için yapılmış aşklar hiç bana göre değil güzel işler yapıp öyle anılmak istiyorum.

Diğer Sitelerimizi Ziyaret Ettiniz mi.?

Bayanlara: WeBCaNaVaRi'na Üye Olmadan Link'leri ve Kod'ları Göremezsiniz.
Link'leri Görebilmek İçin. Üye Ol. veya Giriş Yap.
www.kadincaforum.net

4EverRAP: WeBCaNaVaRi'na Üye Olmadan Link'leri ve Kod'ları Göremezsiniz.
Link'leri Görebilmek İçin. Üye Ol. veya Giriş Yap.
www.rapcanavari.net

4EverROCK: WeBCaNaVaRi'na Üye Olmadan Link'leri ve Kod'ları Göremezsiniz.
Link'leri Görebilmek İçin. Üye Ol. veya Giriş Yap.
www.rockcanavari.net

Twilight Saga FAN: WeBCaNaVaRi'na Üye Olmadan Link'leri ve Kod'ları Göremezsiniz.
Link'leri Görebilmek İçin. Üye Ol. veya Giriş Yap.
www.twilightturkiye.com

FlashOyun: WeBCaNaVaRi'na Üye Olmadan Link'leri ve Kod'ları Göremezsiniz.
Link'leri Görebilmek İçin. Üye Ol. veya Giriş Yap.
www.flashoyuncu.net
WeBCaNaVaRi Botu

Bu Site Mükemmel :)

*****

Çevrimİçi Çevrimİçi

Mesajlar: 222.122


View Profile
Re: Tuğçe Dural Kendine Çağla Şikel’i Örnek Alıyor
« Posted on: Haziran 19, 2019, 08:16:26 ÖS »

 
      Üye Olunuz.!
Merhaba Ziyaretçi. Öncelikle Sitemize Hoş Geldiniz. Ben WeBCaNaVaRi Botu Olarak, Siteden Daha Fazla Yararlanmanız İçin Üye Olmanızı ŞİDDETLE Öneririm. Unutmayın ki; Üyelik Ücretsizdir. :)

Giriş Yap.  Kayıt Ol.
Anahtar Kelimeler: Tuğçe Dural Kendine Çağla Şikel’i Örnek Alıyor e-book, Tuğçe Dural Kendine Çağla Şikel’i Örnek Alıyor programı, Tuğçe Dural Kendine Çağla Şikel’i Örnek Alıyor oyunları, Tuğçe Dural Kendine Çağla Şikel’i Örnek Alıyor e-kitap, Tuğçe Dural Kendine Çağla Şikel’i Örnek Alıyor download, Tuğçe Dural Kendine Çağla Şikel’i Örnek Alıyor hikayeleri, Tuğçe Dural Kendine Çağla Şikel’i Örnek Alıyor resimleri, Tuğçe Dural Kendine Çağla Şikel’i Örnek Alıyor haberleri, Tuğçe Dural Kendine Çağla Şikel’i Örnek Alıyor yükle, Tuğçe Dural Kendine Çağla Şikel’i Örnek Alıyor videosu, Tuğçe Dural Kendine Çağla Şikel’i Örnek Alıyor şarkı sözleri, Tuğçe Dural Kendine Çağla Şikel’i Örnek Alıyor msn, Tuğçe Dural Kendine Çağla Şikel’i Örnek Alıyor hileleri, Tuğçe Dural Kendine Çağla Şikel’i Örnek Alıyor scripti, Tuğçe Dural Kendine Çağla Şikel’i Örnek Alıyor filmi, Tuğçe Dural Kendine Çağla Şikel’i Örnek Alıyor ödevleri, Tuğçe Dural Kendine Çağla Şikel’i Örnek Alıyor yemek tarifleri, Tuğçe Dural Kendine Çağla Şikel’i Örnek Alıyor driverları, Tuğçe Dural Kendine Çağla Şikel’i Örnek Alıyor smf, Tuğçe Dural Kendine Çağla Şikel’i Örnek Alıyor gsm
Yanıtla #1
« : Nisan 16, 2010, 10:59:03 ÖS »
Avatar Yok

Mavi_Kiyamet
*
Üye No : 26505
Nerden : Yurt Dışı
Cinsiyet : Bayan
Konu Sayısı : 12253
Mesaj Sayısı : 47.791
Karizma = 55160


kötü birisini örnek almasinda cagla sikel'i aLsin Gülmek :)

İstek & Öneri ve Şikayetlerinizi: WeBCaNaVaRi'na Üye Olmadan Link'leri ve Kod'ları Göremezsiniz.
Link'leri Görebilmek İçin. Üye Ol. veya Giriş Yap.
Adresine İletebiliriniz.
Sayfa 1
Yukarı Çık :)
Gitmek istediğiniz yer:  Theme: WeBCaNaVaRi 2011 Copyright © 2011 Simple Machines SiteMap | Arşiv | Wap | İmode | Konular