Duyurular
27.10.2007 yılında kurduğumuz webcanavari.net Bugün itibariyle 12. yaşına girmiş bulunmaktadır. Bu uzun süre zarfında desteklerini esirgemeyen eski / yeni ve mevcutta bulunan yönetim kadromuza, saygıdeğer üyelerimize teşekkür ederiz.

0 Üye ve 1 Ziyaretçi Konuyu İncelemekte. Aşağı İn :)
Sayfa 1
Konu: Sınavmatik 4  (Okunma Sayısı: 730 Kere Okundu.)
« : Mart 01, 2009, 07:48:03 ÖS »
Avatar Yok

mEkansIz_qEnc
*
Üye No : 588
Yaş : 29
Nerden : Rize
Cinsiyet : Bay
Konu Sayısı : 3519
Mesaj Sayısı : 17.287
Karizma = 17406


SınavMatik v4.62

Sınavmatik program paketi kendi soru bankanızı oluşturup yönetmenizi ve yapılan sınavların ölçme değerlendirme işlemlerinin otomatik olarak gerçekleştirilmesini sağlayan iki programdan oluşur.

Sınavmatik Soru Bankası Yönetimi programı, binlerce soruluk profesyonel bir soru bankası oluşturulması ve bu bankadan zengin kriter seçenekleriyle soru seçilmesine olanak tanırken;
Sınavmatik Ölçme Değerlendirme programı ise yapılan bir sınavın geniş kapsamlı olarak değerlendirilmesini ve çok sayıda farklı türde analiz raporlarının çıkarılmasını mümkün kılar.

Her iki program entegre olarak çalışarak ürettikleri bilgilerin en verimli şekilde kullanılmasını sağlarlar...


  Her türlü test ve anket uygulamasına elverişli esnek yapı


Sınavmatik'in modüler yapısı; soru girişinden internet/intranet üzerinden test sunumuna, verilerin tasniflenmesinden en detaylı analiz raporlarının çıkarılmasına kadar bütün işlem basamaklarını içerir.

Profesyonel uygulamalar için hazırdır. Basit testlerin yanında karmaşık yapılı ve özel analizler gerektiren uygulamalar içinde altyapı oluşturur.

Soruların kaynağı, içeriği (metin, denklem, şekil, animasyon, ...), test veya anketlerin yapısı, sunuş şekli (doküman, internet, java, ...), puan hesaplama yöntemleri, katılımcı yanıtlarının giriş tercihleri (optik okuyucu, internet, ...), raporların ve analizlerin sunuş şekli (doküman, Excel, internet, ...) seçenekleri ile kurumunuzun gereksinimlerine en uygun yapıyı kurabilir, çok farklı uygulamaları aynı sistemle takip edebilirsiniz.

Çok kullanıcı desteği ve diğer yenilikler


Çok kullanıcılıdır. Aynı anda birden fazla operatör soru girebilir, test hazırlayabilir, değerlendirme yapabilir. 4.0 versiyonu ile hem eski kullanıcılara güncelleme desteği verilmiş hem de programa onlarca yeni özellik eklenmiştir.

Profesyonel Ölçme - Değerlendirme işlevi


Uzman gözüyle çalışır. Testler için geçerlilik / güvenilirlik analizlerini, madde ve çeldirici analizlerini bir ölçme ve değerlendirme uzmanının kullandığı yöntemlerle yapar. Analizler üzerinde yorum yaparak uzman olmayan kullanıcıları da yönlendirir.

Her türlü internet uygulamalarına tam destek:  Sınavmatik İnternet Modülü


Sınavmatik 4.0, komple bir internet/intranet sınav ve anket otomasyonu sistemi olarak kullanılabileceği gibi, internet üzerinden eğitim veren web sitelerine de test uygulama/değerlendirme/analiz modülü olarak entegre edilebilir.

Büyük bir hızla büyüyen ve önemini artıran internet ortamında veya bilgisayar laboratuarlarında sınav yapılması ve sonuçların yine internet ortamında duyurulması gibi yeni yüzyılın artık olağan sayılan beklentilerine siz de yanıt verebilirsiniz.

Entegrasyona ve geliştirmeye açık yapı


Sınavmatik, SQL uyumlu başka veritabanı sistemlerine (Oracle HR gibi) kolayca entegre edilebilir, online veri alışverişi (personel bilgileri, test sonuçları vb.) otomatik olarak yapılabilir.

Profesyonel eğitim sistemi ile daha yüksek başarıya ulaşın


Profesyonelce yönetilen bir soru bankasına sahip olarak ve profesyonel ölçme-değerlendirme tekniklerinden yararlanarak, kısa vadede kurumunuzun öğretim başarısının gözle görülür biçimde yükseldiğini göreceksiniz.

WeBCaNaVaRi'na Üye Olmadan Link'leri ve Kod'ları Göremezsiniz.
Link'leri Görebilmek İçin. Üye Ol. veya Giriş Yap.
« Son Düzenleme: Eylül 17, 2011, 10:38:03 ÖS Gönderen : Liza »

Diğer Sitelerimizi Ziyaret Ettiniz mi.?

Bayanlara: WeBCaNaVaRi'na Üye Olmadan Link'leri ve Kod'ları Göremezsiniz.
Link'leri Görebilmek İçin. Üye Ol. veya Giriş Yap.
www.kadincaforum.net

4EverRAP: WeBCaNaVaRi'na Üye Olmadan Link'leri ve Kod'ları Göremezsiniz.
Link'leri Görebilmek İçin. Üye Ol. veya Giriş Yap.
www.rapcanavari.net

4EverROCK: WeBCaNaVaRi'na Üye Olmadan Link'leri ve Kod'ları Göremezsiniz.
Link'leri Görebilmek İçin. Üye Ol. veya Giriş Yap.
www.rockcanavari.net

Twilight Saga FAN: WeBCaNaVaRi'na Üye Olmadan Link'leri ve Kod'ları Göremezsiniz.
Link'leri Görebilmek İçin. Üye Ol. veya Giriş Yap.
www.twilightturkiye.com

FlashOyun: WeBCaNaVaRi'na Üye Olmadan Link'leri ve Kod'ları Göremezsiniz.
Link'leri Görebilmek İçin. Üye Ol. veya Giriş Yap.
www.flashoyuncu.net
WeBCaNaVaRi Botu

Bu Site Mükemmel :)

*****

Çevrimİçi Çevrimİçi

Mesajlar: 222.144


View Profile
Re: Sınavmatik 4
« Posted on: Kasım 17, 2019, 03:17:08 ÖÖ »

 
      Üye Olunuz.!
Merhaba Ziyaretçi. Öncelikle Sitemize Hoş Geldiniz. Ben WeBCaNaVaRi Botu Olarak, Siteden Daha Fazla Yararlanmanız İçin Üye Olmanızı ŞİDDETLE Öneririm. Unutmayın ki; Üyelik Ücretsizdir. :)

Giriş Yap.  Kayıt Ol.
Anahtar Kelimeler: Sınavmatik 4 e-book, Sınavmatik 4 programı, Sınavmatik 4 oyunları, Sınavmatik 4 e-kitap, Sınavmatik 4 download, Sınavmatik 4 hikayeleri, Sınavmatik 4 resimleri, Sınavmatik 4 haberleri, Sınavmatik 4 yükle, Sınavmatik 4 videosu, Sınavmatik 4 şarkı sözleri, Sınavmatik 4 msn, Sınavmatik 4 hileleri, Sınavmatik 4 scripti, Sınavmatik 4 filmi, Sınavmatik 4 ödevleri, Sınavmatik 4 yemek tarifleri, Sınavmatik 4 driverları, Sınavmatik 4 smf, Sınavmatik 4 gsm
Sayfa 1
Yukarı Çık :)
Gitmek istediğiniz yer:  Theme: WeBCaNaVaRi 2011 Copyright © 2011 Simple Machines SiteMap | Arşiv | Wap | İmode | Konular