Duyurular
Yönetici kadromuz da olmak isteyenler Wm ve ya wm yardımcılarına mesaj atabilir Hadi bize katılın Gülmek :)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi Konuyu İncelemekte. Aşağı İn :)
Sayfa 1
Konu: Mafya Üyelerine Aşık Olan Ünlüler  (Okunma Sayısı: 20326 Kere Okundu.)
« : Haziran 09, 2011, 01:16:48 ÖS »
Avatar Yok

@sen@
*
Üye No : 74554
Nerden : İstanbul
Cinsiyet : Bayan
Konu Sayısı : 693
Mesaj Sayısı : 4.117
Karizma = 8


Kimi zaman gösteri dünyasının ünlüleri ile yeraltı dünyasının mensuplarının yolları beklenmedik bir anda kesişir... Genellikle de gönül ilişkileri olur bu iki ayrı dünyanın insanlarını biraraya getiren...

İşte kimi karanlık dünyayala ilişkileri yüzünden cezaevine giren kimi bu yakınlığın bedelini canıyla ödeyen 'mafyaya aşık' ünlü kadınlar ve benzerine ancak filmlerde rastlanabilecek bir öykü...

ONUN İÇİN HER ŞEY BİR NİSAN GECESİ BİTTİ

Gencecikti... Ve öyle bir sesi vardı ki...Dinleyenin içini titretirdi... Taht Kurmuşsun Kalbime adlı şarkıyla hala hatırlanıyor ama, o aslında dönemine damga vuran müthiş bir arabesk repertuarına sahipti... Gerçek adıyla Esen Ağan'ın ya da herkesin bildiği adıyla Esengül'ün öyküsü de katıldığı bir ses yarışmasıyla başladı..
Konservatuar mezunu bir annenin kızıydı.. Bu yüzden en büyük destekçisi annesiydi... Sokak Çocuğu Ali'ye plaklarında vokal yapan Esengül, ilk 45'liğini 1971'de yaptı. Cavit Deringöl, A. Nail Bayşu, Orhan Akdeniz ve Selami Şahin'le çalıştı.

Esengül'ün karmaşık ve biraz da karanlık bir özel yaşamı vardı. Bu yönüyle de ilgi çekiyordu. Adnan Şenses'le imam nikahı kıyan şarkıcının onu terk edip Beşiktaşlı futbolcu Tayfun'a kaçışı da dönemin magazin basınında yer işgal etmişti..
Sadece müzisyen ve futbolcularla değil kabadayılarla da ilişkisi vardı Esengül'ün.

Dönemin magazin muhabirleri kadar polisin istihbarat elemanlarını da peşinden koşturuyordu.

Esengül'ün izini süren polisler onun ilişki içinde olduğu mafya üyelerini yakalıyorlardı.
Esengül'ün sahneye çıktığı yerlerin müdavimleriyle yeraltı dünyasının ünlüleri.. Hatta acımasız kabadayı Oflu İsmail bir gece Esengül'ün söylediği gazinoya gitti. O sırada seslendirdiği şarkıyı yarıda keserek "Taht Kurmuşsun Kalbime'yi istedi. Olaya müdahale edeng aino sahibi Akbulut Karaoğlu ve şef garson Ofl İsmail'in tabancasından çıkan kurşunlarla hayata veda etti.
Esengül yeraltı dünyasının evli üyeleriyle ilişki kurmayı özellikle tercih ediyordu.

Hatta bir röportajında bir magazin muhabirine "Evli erkeklerle aşk yaşamak hoşuma gidiyor. Çünkü eşlerinin çektiği acı bana zevk veriyor' demişti.
Esengül'ün 24 yıllık kısacık yaşamı 18 Nisan 1979 gecesi geçirdiği bir trafik kazasında sona erdi.

Yanında yine evli bir adam, işadamı Faruk Özfıratlı vardı. Geç saatlere kadar eğlendi ikili. Sonra da Beyoğlu'na doğru yola çıktılar. Ataköy'den geçerken caddenin ortasındaki kalasları son anda fark eden Faruk Özfıratlı fren yaptı ama arabanın frenleri tutmuyordu. Bir köprünün bariyerlerine çarparak durabildiler ancak. Bu onlar için yolun sonuydu.

Bariyer korkuluklarından biri Esengül'e, diğeri Özfıratlı'ya saplanmıştı.
Ertesi gün kaza haberi duyulur duyulmaz dedikodu kazanı da kaynamaya başladı.

Söylentilere göre Özfıratlı'nın arabasının frenlerinin tutmamasının sebebi onun için hazırlanan ölüm oyununun bir parçasıydı. Fren telleri gevşetilmişti. Bu kaza polis tutanaklarına "alkol ve aşırı hız" olarak geçti. Ancak " mafya bir hesabı kapattı" yorumları uzun süre devam etti.

Hayranları Esengül'ün öldüğünü uzun süre kabul etmedi. Yeni bir hayata başlamak için öldüğü haberlerini yaydığına uzun süre inanmaya devam etti.'KİMSENİN GÜCÜ BENİ KOVMAYA YETMEZ' DEMİŞTİ

Yeraltı dünyasında ilişkisinin bedelini özgürlüğüyle ödeyen ünlülerden biri Tuğba Özay. İddialara göre sevgilisi Akın Büyükoğlu'ndan ayrılmak isteyen Özay, "Bedelini ağır ödersin" cevabını alınca, Yaşar Öz'den yardım istedi.

Öz'ün adamı Abdülcabbar Kibaroğlu, Büyükoğlu ile Özay'ın durumunu görüşmek için Akmerkez'de buluştuğunda taraflar arasında çatışma çıktı. Büyükoğlu'nun yanında bulunan Ümit Ortaç ve kardeşi Levent Ortaç, Kibaroğlu'nu silahla bacağından yaraladı. Bütün bu olaylar Özay için kötü günlerin başlangıcı oldu.

Önce gözaltına alınan Özay sonra tutuklanarak cezaevine gönderildi.
Adını önce podyumlarda duyuran Tuğba Öza, sonra oyunculuğa adım atmıştı.Rol aldığı dizilerde de hep güçlü kadın rollerini üstleniyordu Özay.
Dizilerde de mafya bağlantılı karakterleri canlandıran Özay, kendisini üne kavuşturan Aynalı Tahir'de güçsüzlerin yanında olan, güçlülere karşı kendi kanunlarını koyan genç bir kadını oynamıştı. Özay'ın diziden ayrılması da olaylı oldu. Disiplini bozduğu için kadrodan çıkarıldığı iddia edildi. Ama onun cevabı netti: Kimsenin gücü beni kovmaya yetmez.
Özay bir süre sonra Zehirli Çiçek adlı dizide oynadı. Senaryo gereği bir sevişme sahnesinde oynadığı için o dönemdeki sevgilisi Baran Süzer'den dayak yediği ileri sürüldü.
Dilek Örnek adlı uyuşturucu kuryesinin yaşam öyküsünden yola çıkan Yapayalnız adlı dizide Örnek'i canlandırdı..
Çiçek Taksı ve Bizim Otel gibi yapımlarda rol aldı ve hep "karanlık" rolleriyle hatırlandı.
Gerçek yaşamında da karanlık ilişkileri yüzünden zor günler geçiren Özay, şimdi bambaşka bir dünyaya ait olan eşiyle huzurlu ve mutlu bir hayat sürüyor.GELİNLİĞİ BİLE HAZIRDI

1995 yılında Bursa’da çalışırken Erol Evcil ile tanıştı. Üç yıl kesintisiz, bir aşk yaşadılar.
Erol Evcil’in adı Nesim Malki cinayetine karışınca tüm ilişkileri gibi aşkı da ortaya çıktı.
Ergen, Malki cinayetinin firari sanığı Erol Evcil’in sevgilisi olması nedeniyle gözaltına alındı.
18 saat sorgulanan Ergen, “Ben kendisinden korkuyordum, bu nedenle ayrılamadım." diyordu.
İşadamı adı altında yapılmış tüm işler ve para akışları incelendiği için Ergen bu konuda da zan altında kalıyordu.
Ergen daha sonra bu olayları değerlendirirken korkudan ayrılamadığını söylemişti..

Ama hayatını konu alan bir programda, Evcil yakalanmadan önce Gülben Ergen’le evlenme planları yaptığı hatta gelinliğinin bile hazır olduğu ortaya çıkmıştı.
Ergen şimdi bu hayatın çok uzağında.ÇEYREK ASIRLIK AŞK

Yeraltı dünyasıyla gönül ilişkisine giren ünlülerden biri Muazzez Abacı
Muazzez Abacı ile ünlü kabadayı Hasan Heybetli’nin birlikteliği çeyrek asrı geçti.
Bu süre içinde iki kez evlenip ayrıldılar ama bağlantıyı hiç koparmadılar. Hatta 14 aylık hapis cezası nedeniyle Heybetli’yi arayan polis, kabadayıyı o dönem hasta olan eski eşi Abacı’nın Etiler’deki evine kurduğu pusuda yakaladı.
Onlarınki dillere destan, tutkuyla ve şiddetle yaşanan bir aşktı.
Aşklarının buluşma noktası eninde sonunda cezaevleri oluyordu.
Bir keresinde Abacı aldatıldığını hissetti ve kaçak olan kocasını polise ihbar etti.

İntikamını böyle alan Abacı hapishanenin tam karşısında bir daire tuttu ve aylarca kocasıyla ıslık çalarak haberleşti.
2006’da 3’üncü kez evleneceklerini açıklayan çift hâlâ evlenmemelerine rağmen ayrıldıklarını da açıklamadı.HALA MUTLULUĞU ARIYORDU

Bir zamanların “Küçük Ceylan”nın değişmek istediği yıllardı.
Başından 4 evlilik geçmiş ama bir türlü mutluluğu yakalayamamıştı.
O artık “Küçük” sıfatından kurtulup olgun ve güçlü bir kadın olmak istiyordu. Tam da bu sırada ablası Nazan “Şu an hapiste olan Yaşar Öz var ya, sana hasta oluyormuş. Seninle tanışmak istiyor” demesiyle ilişkileri başladı.
Yaşar Öz, uluslararası uyuşturucu kaçakçılığı iddiasıyla halen Eskişehir Cezaevi’nde yatıyordu.
Cezavinde başlayan mafya-şarkıcı yakınlaşmasının ilk mektupları oldukça masumaneydi.
Daha sonra ilişkileri ateşli bir aşka dönüştü.
Her hafta sevgilisini Eskişehir Cezaevi’ne ziyarete giden Ceylan, sevgilisini DGM’deki duruşmalarda da yalnız bırakmıyordu.
Ancak büyük aşk Yaşar Öz’ün cezaevinde kaldığı 2 yıl boyunca sürdü.Yeraltı dünyasının ünlü ismi Alaattin Çakıcı, kırmızı bültenle aranırken 17 Ağustos 1998’de Fransa’nın Nice kentinde sevgilisi Aslı Ural’la birlikte yakalandı. Yapılan takip sırasında Çakıcı’nın telefonda istediği belgeler, Fransa’da bir kadına teslim edildi. Bu kadın Türkiye’nin tanınmış modacılarından Canan Yaka ve şarkıcı Selçuk Ural’ın kızı Aslı Ural’dı.
Nice’teki bir otelde beraber yakalanan Alaattin Çakıcı ve Aslı Ural, Fransız polisine teslim edildi. Aslı Ural’ın çantasında, 20 bin dolar ve Çakıcı adına düzenlenen sahte evraklar vardı. Sevgilisiyle birlikte gözaltına alınan Aslı Ural, polis ifadesinde, “İki aydır Alaattin Çakıcı ile birlikteyim“demişti.
O dönemlerde Alaattin Çakıcı’nın Aslı Ural’la aşkı, ölüm emrini verdiği eşi Dündar Kılıç’ın kızı Uğur Kılıç’a benzerliğine yorulmuştu.Eğer Uğur Kılıç ABD'de yaşasaydı, hayatı, muhtemelen çok izlenen ve çeken yönetmenin ustalığına göre The Godfather ile yarışacak efsene bir filme dönüşebilirdi.
En iyi öğretmenler eğitti onu. Ama buna rağmen liseyi birinci sınıfta yarım bıraktı..
Babasının hediye ettiği ve yaşıtlarının nefgesini kesecek güzellikleri oyuncak bebekleri elinin tersiyle kenara itti ve silahları sevdi.
Yıllar geçtikçe de "dediğim dedik" erkeklerin egemen olduğu o güçlü dünyada bir yer edindi kendine. İlk evliliğini 16 yaşındayken dönemin önde gelen gece kulübü sabiplerinden biriyle yaptı. İki çocukları oldu.. Ama Uğur Kılıç, ev kadını olmak istemiyordu, onun isteği "erkek gibi" bir kadın olmaktı. Evlilik bitti.
Daha sonra ikinci evliliğini yeraltı dünyasının bir başka önde gelen ismi Alaaddin Çakıcı ile yaptı Kılıç. Ama bu evlilik de uzun sürmedi. Civangate skandalı çiftin arasında gittikçe artan gerilimi doruğa tırmandırdı. Bursa'da çocuklarıyla tatil yaptığı sırada Çakıcı'nın tetikçisi, Kılıç'ın eski şoförü tarafından ateşlenen üç kurşunla yere yığıldı ve son nefesini verdi. Üstelik sonradan kendisi de yeraltı dünyasında bir yer edinmeye çalışacak olan oğlunun gözleri önünde.

Webcanavari.Net
Rapcanavari.Net
Rockcanavari.Net
KadincaForum.Net
VideoCanavari.Net
Kitaplar Hakkında Bilgi ve Özetler
E-book
Film İndir, Film İzle
Albüm ve Parçalar
Rap Rock Genel
Diziler
Yerli Filmler
Yabancı Filmler
Tüm Oyunlar
Oyun İndir
WeBCaNaVaRi Botu

Bu Site Mükemmel :)

*****

Çevrimİçi Çevrimİçi

Mesajlar: 221.737


View Profile
Re: Mafya Üyelerine Aşık Olan Ünlüler
« Posted on: Nisan 26, 2018, 03:51:13 ÖS »

 
      Üye Olunuz.!
Merhaba Ziyaretçi. Öncelikle Sitemize Hoş Geldiniz. Ben WeBCaNaVaRi Botu Olarak, Siteden Daha Fazla Yararlanmanız İçin Üye Olmanızı ŞİDDETLE Öneririm. Unutmayın ki; Üyelik Ücretsizdir. :)

Giriş Yap.  Kayıt Ol.
Anahtar Kelimeler: Mafya Üyelerine Aşık Olan Ünlüler e-book, Mafya Üyelerine Aşık Olan Ünlüler programı, Mafya Üyelerine Aşık Olan Ünlüler oyunları, Mafya Üyelerine Aşık Olan Ünlüler e-kitap, Mafya Üyelerine Aşık Olan Ünlüler download, Mafya Üyelerine Aşık Olan Ünlüler hikayeleri, Mafya Üyelerine Aşık Olan Ünlüler resimleri, Mafya Üyelerine Aşık Olan Ünlüler haberleri, Mafya Üyelerine Aşık Olan Ünlüler yükle, Mafya Üyelerine Aşık Olan Ünlüler videosu, Mafya Üyelerine Aşık Olan Ünlüler şarkı sözleri, Mafya Üyelerine Aşık Olan Ünlüler msn, Mafya Üyelerine Aşık Olan Ünlüler hileleri, Mafya Üyelerine Aşık Olan Ünlüler scripti, Mafya Üyelerine Aşık Olan Ünlüler filmi, Mafya Üyelerine Aşık Olan Ünlüler ödevleri, Mafya Üyelerine Aşık Olan Ünlüler yemek tarifleri, Mafya Üyelerine Aşık Olan Ünlüler driverları, Mafya Üyelerine Aşık Olan Ünlüler smf, Mafya Üyelerine Aşık Olan Ünlüler gsm
Yanıtla #1
« : Haziran 09, 2011, 07:58:17 ÖS »
Avatar Yok

Mavi_Kiyamet
*
Üye No : 26505
Nerden : Yurt Dışı
Cinsiyet : Bayan
Konu Sayısı : 12253
Mesaj Sayısı : 47.791
Karizma = 55159


ask bu iste sevdigin kisi kötüde olsa görmezsinki, hepsine teker teker geçmis olsun
« Son Düzenleme: Haziran 09, 2011, 07:59:03 ÖS Gönderen : Mavi_Kiyamet »

İstek & Öneri ve Şikayetlerinizi: WeBCaNaVaRi'na Üye Olmadan Link'leri ve Kod'ları Göremezsiniz.
Link'leri Görebilmek İçin. Üye Ol. veya Giriş Yap.
Adresine İletebiliriniz.
Yanıtla #2
« : Haziran 09, 2011, 08:57:13 ÖS »

labonde
*
Üye No : 18132
Nerden : Trabzon
Cinsiyet : Bayan
Konu Sayısı : 296
Mesaj Sayısı : 5.248
Karizma = 5229


askın gozu kordur ıstee ıspatı =))

Bu gönlüm gönlüm senindir
Çekinme bebeğim beni sevindir
Bak bu yürek sevgilim
Bir ömür geçsede yine esirin
İster öldür ister güldür bebeğim
İnanki değişmez bende sevgin

Sen henüz açmamış bir çiçeksin
İçinde bir meltem sıcak bir nefessin
Dinle bize birbirimiz lazım
Hadi gül gülümse benim çeşminazım...
Yanıtla #3
« : Ocak 10, 2013, 09:57:24 ÖS »

Alone_Angel
*
Üye No : 121367
Nerden : Bursa
Cinsiyet : Bayan
Konu Sayısı : 167
Mesaj Sayısı : 1.059
Karizma = 21


Hiç Birini Bilmiyordum Gülmek :) Teşekkürler.
aynn


"Üzülmeye değmez" diyor Dünya. "Bırakıp gidenin de, gidip gelmeyenin de canı cehenneme!"

Hayatta gerçek olan tek AŞK tır galatasaray
Yanıtla #4
« : Ocak 10, 2013, 10:04:02 ÖS »

mnıl
*
Üye No : 52532
Nerden : Yurt Dışı
Cinsiyet : Bay
Konu Sayısı : 629
Mesaj Sayısı : 3.570
Karizma = 8097


valla gönül ne mafya dinliyor nede başka bişey

İKİ KODA HÜKMEDEMİYORSAN EMEKLİ KUYRUĞUNA GİR1-0
Simsiyah kaderimin Bembeyaz umudusun.
Sayfa 1
Yukarı Çık :)
Gitmek istediğiniz yer:  Theme: WeBCaNaVaRi 2011 Copyright © 2011 Simple Machines SiteMap | Arşiv | Wap | İmode | Konular