Duyurular
27.10.2007 yılında kurduğumuz webcanavari.net Bugün itibariyle 12. yaşına girmiş bulunmaktadır. Bu uzun süre zarfında desteklerini esirgemeyen eski / yeni ve mevcutta bulunan yönetim kadromuza, saygıdeğer üyelerimize teşekkür ederiz.

0 Üye ve 1 Ziyaretçi Konuyu İncelemekte. Aşağı İn :)
Sayfa 1
Konu: Seni Sevdiğim Için Yaşayacağım  (Okunma Sayısı: 589 Kere Okundu.)
« : Ocak 22, 2010, 03:03:25 ÖS »

Hephaestus
*
Üye No : 26057
Yaş : 26
Nerden : Tekirdağ
Cinsiyet : Bay
Konu Sayısı : 4838
Mesaj Sayısı : 13.562
Karizma = 60061Bu gün bendeki resimlerini ve mektuplarını yakıyorum. Küllerini sana göndereceğim. İşte! Hepsi önümde duruyor. Şu resim çekilirken karşında ben vardım hatırladın mı? Üzerini "Seni daima seveceğim" diyerek imzalamışsın. Bu seni en çok anlatan resimdi biliyorum bana en yakın olduğun resimdi... Karşında ben vardım gözlerin gözlerimdeydi... İçin benimle doluydu bakışların gibi. Önce bu resmini yakacağım bu en çok sen olan resmini. Sonra da diğerlerini yakacağım. Hepsi birer birer kıvrılıp kül olacak sonunda. Ya mektupların? Herbirini çok çok öptüğüm mektupların... Satır satır içimde çakılı duran mektupların. Onlar da yanacak. Senden madde olan hiçbir şey kalmasın istiyorum bende.

İçimde bıraktığın eziklik yeter artık. Artık seninle değil verdiğin acılarla avunacağım. Seni bütün arzuların üzerinde bütün özlemlerin ötesinde seveceğim artık. Sensiz bir dünya yaratacağım senden. Dünya duracak ama sen durmayacaksın. Zaman bitecek ama sen bitmeyeceksin. Bir gün bütün çiçekleri solacak bahçelerin yıldızlar ışık vermeyecek güneş doğmayacak hiç. Ama sen solmayacaksın sen eksilmyeceksin. Seni maddenin dışına çıkarıyorum ölümsüzlüğün kapılarını açıyorum sana. Anlamıyor musun?

Daha düne kadar her yerini ayrı ayrı seviyordum. Ellerini tuttuğum zamanlar ürperirdim başım dönerdi gözlerine bakınca. Dudakların her öpüşte yeniden dünyaya getirirdi beni. Al işte hepsini sana bırakıyorum. Güzelliğin de senin olsun..

Göreceksin bir gün her yerin şu mektuplar şu resimler gibi kül olup dağılacak. Bir tel bile kalmayacak saçlarından. Niceleri gibi sen de göçüp gideceksin bir gün. Önce gençliğin terkedecek seni. Ellerin buruşacak belin bükülecek ak pak olacak saçların. Boş bir çuvala döneceksin. Sonra aynaya bakınca bugün çok güvendiğin güzelliklerinin de seni birer birer bıraktığı göreceksin. Gözlerinde o vahşi parıltı kalmayacak bütün ateşi sönecek dudaklarının.

Ama ben o halinle bile terk etmeyeceğim. Çünkü benim içimde hep bugünkü gibi kalacaksın. Taptaze sımsıcak ve korkunç güzel! Yalnız benim gözlerimde bir manası olacak bakışlarının. Ben yok olduğum zamanda satırlarımda yaşayacaksın. Hiç ihtiyarlamadan hiç değişmeden hiç tükenmeden... Adım adınla anılacak adın adımla...

Mektuplarınla resimlerini yakacak gücü kendimde bulamasam o zaman da kendimi yakardım. Şu herkeste seni gören gözlerimi şu her yerde sana koşan ayaklarımı ve şu her zaman sana yazan ellerimi yakardım. Tenimde yükselen alevler ta Allah'a kadar uzanır O'na çaresizliğimi anlatırdı.

Seni güçsüz zayıf bir insan tarafından sevilmenin hayal kırıklığına uğratmamak için şimdi benim yerime senden kalanları yakacağım. Ben yaşadıkça varlığımbütün çaresizliklere meydan okuyacak.

Unutma; seni sevdiğim için ölebilirdim seni sevdiğim için yaşayacağım...

Biraz sonra mektuplarınla resimlerini tutuşturarak bir kibrit çöpü gibi çekiliyorum hayatından. Her şeyiyle onu sana bırakıyorum. Hayatın senin olsun istersen hayatım da. Ama sen kendinin bile olamayacaksın artık... Ben yaşadıkça adım söylendikçe...

Seni bensizliğe ve kendimi sana mahkum ediyorum

Hayatınızda denge sorunu varsa etrafınıza dikkatlice bakın; muhtemelen birini yanlış bir yere koymuşsunuzdur.
WeBCaNaVaRi Botu

Bu Site Mükemmel :)

*****

Çevrimİçi Çevrimİçi

Mesajlar: 222.145


View Profile
Re: Seni Sevdiğim Için Yaşayacağım
« Posted on: Kasım 22, 2019, 10:45:00 ÖÖ »

 
      Üye Olunuz.!
Merhaba Ziyaretçi. Öncelikle Sitemize Hoş Geldiniz. Ben WeBCaNaVaRi Botu Olarak, Siteden Daha Fazla Yararlanmanız İçin Üye Olmanızı ŞİDDETLE Öneririm. Unutmayın ki; Üyelik Ücretsizdir. :)

Giriş Yap.  Kayıt Ol.
Anahtar Kelimeler: Seni Sevdiğim Için Yaşayacağım e-book, Seni Sevdiğim Için Yaşayacağım programı, Seni Sevdiğim Için Yaşayacağım oyunları, Seni Sevdiğim Için Yaşayacağım e-kitap, Seni Sevdiğim Için Yaşayacağım download, Seni Sevdiğim Için Yaşayacağım hikayeleri, Seni Sevdiğim Için Yaşayacağım resimleri, Seni Sevdiğim Için Yaşayacağım haberleri, Seni Sevdiğim Için Yaşayacağım yükle, Seni Sevdiğim Için Yaşayacağım videosu, Seni Sevdiğim Için Yaşayacağım şarkı sözleri, Seni Sevdiğim Için Yaşayacağım msn, Seni Sevdiğim Için Yaşayacağım hileleri, Seni Sevdiğim Için Yaşayacağım scripti, Seni Sevdiğim Için Yaşayacağım filmi, Seni Sevdiğim Için Yaşayacağım ödevleri, Seni Sevdiğim Için Yaşayacağım yemek tarifleri, Seni Sevdiğim Için Yaşayacağım driverları, Seni Sevdiğim Için Yaşayacağım smf, Seni Sevdiğim Için Yaşayacağım gsm
Sayfa 1
Yukarı Çık :)
Gitmek istediğiniz yer:  Theme: WeBCaNaVaRi 2011 Copyright © 2011 Simple Machines SiteMap | Arşiv | Wap | İmode | Konular