Duyurular
Yönetici kadromuz da olmak isteyenler Wm ve ya wm yardımcılarına mesaj atabilir Hadi bize katılın Gülmek :)

Sayfa: [1] 2 3 4 5 6 ... 10

 1 
 : Bugün 11:59:13 ÖÖ 
Başlatan deltafx - Son Mesaj Gönderen : deltafx
Ukrayna’yı 3G teknolojisiyle tanıştıran, 4.5G’ye geçişte de önemli bir rol üstlenen lifecell, Ukrayna’nın en önemli yatırımcılarından biri haline geldi. lifecell kısa bir süre önce yeni yönetim merkezine geçerken, Turkcell Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Akça ise Ukrayna Ulusal Yatırım Konseyi’ne seçilen tek Türk olarak konsey toplantılarına katıldı.

lifecell markasıyla global çapta önemli yatırımlara imza atan Turkcell, Ukrayna’daki konumunu güçlendirmeyi sürdürüyor. Ülkeye önemli yatırımlar yaparak Ukrayna’da mobil teknoloji konusunda önemli bir devrim yapan Turkcell, hem 3G hem de 4.5G altyapısını sağlayarak Ukrayna’yı iletişim sektöründe geleceğe taşıdı. İki ülke arasında gelişen ekonomik ilişkilerle beraber Turkcell Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Akça ise, Ukrayna tarihinde Ulusal Yatırım Konseyi’ne davet edilen ilk Türk yönetici oldu.

Ahmet Akça Ukrayna Ulusal Yatırım Konseyi’ne davet edildi

Ukrayna’da iletişim sektörünün en önemli aktörlerinden biri haline gelen Turkcell, Ukrayna devlet yönetimi tarafından da takdir ediliyor ve yatırımlarıyla ülkede söz sahibi olmaya devam ediyor. Bu nedenle ülke ekonomisinin gelişiminde önemli rolü bulunan yatırım konseyine davet edilen Turkcell Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Akça, Ukrayna Cumhurbaşkanı Petro Poroşenko’nun başkanlık ettiği Ukrayna Ulusal Yatırım Konseyi Toplantısı’na katıldı ve burada bir konuşma yaptı. Uluslararası yatırımlar tarafında önemli deneyime sahip olan ve Ukrayna'da iş dünyasına katkı sağlayan şirketlerin yer aldığı konsey toplantısında söz alan Akça, “Ukrayna’nın en önemli yabancı yatırımcılarından biri olan Turkcell’in yurtdışı iştiraki lifecell için bu pazar stratejik bir öneme sahip. 2 milyar dolara yaklaşan yatırımıyla lifecell, Ukrayna’daki en büyük yabancı yatırımcıların başında geliyor. Bu yatırımın yaklaşık 700 milyon dolarlık bölümü 2014 sonrasında hayata geçirildi. Son 4 yılı değerlendirdiğimizde lifecell, ülkede muhtemelen en çok yatırım yapan yabancı sermayeli şirketi durumunda. Bu yatırımlar Türkiye’yi ise ülkedeki en büyük 3 yabancı sermaye yatırımcısından biri haline getirdi” dedi. Toplantıya Turkcell Genel Müdürü Kaan Terzioğlu ve lifecell Ukrayna Genel Müdürü İsmet Yazıcı da katıldı.

lifecell yönetim merkezi büyüdü, ekonomik ilişkilerde yeni bir adım atıldı

Başkent Kiev’de yepyeni bir yönetim merkezine taşınan lifecell, faaliyetlerine ülkenin en modern iş merkezlerinden biri olan Eleven Buisness Center’da devam edecek. lifecell’in yeni lokasyona taşınmasıyla ilgili konuşan Turkcell Genel Müdürü Kaan Terzioğlu, “Bölgesel güç olma hedefi doğrultusunda, faaliyette bulunduğumuz ülkelerde konumumuzu daha da güçlendirmeye odaklandık. Bugün de Turkcell’in uluslararası operasyonları için pilot ülke olarak belirlediğimiz Ukrayna'da yepyeni bir teknoloji üssüne geçiyoruz. Artık lifecell'in Ukrayna faaliyetleri, çok daha güçlü şekilde bu merkezden yönetilecek.  Bu sayede Türkiye dışındaki en büyük yönetim üssümüzü de Ukrayna’da konumlandırmış oluyoruz. Dünyanın ilk dijital operatörü olarak Ukrayna pazarına olan inancımız artarken, yatırımlarımızı da bu yönde geliştiriyoruz” dedi.

 2 
 : Mayıs 25, 2018, 05:14:13 ÖS 
Başlatan deltafx - Son Mesaj Gönderen : deltafx
Telekom endüstrisince önemli referans noktalarından biri kabul edilen İngiltere merkezli Mobile Europe’un düzenlediği ‘Yılın Teknolojiden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı’ (CTO of The Year) ödülü Gediz Sezgin’in oldu. Turkcell Genel Müdür Yardımcısı Gediz Sezgin, Mobile Europe tarafından gerçekleştirilen ‘Gelecekle Yüzleşmek’ başlıklı etkinliğe katılarak yaptığı konuşma ardından ödülünü aldı.


Turkcell’in Şebeke Teknolojilerinden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Gediz Sezgin, 5G çalışmalarıyla Yılın Teknolojiden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı ödülüne layık görüldü. Telekom endüstrisince önemli referans noktalarından biri kabul edilen İngiltere merkezli Mobile Europe tarafından iki kategoride verilen ödül, ‘Gelecekle Yüzleşmek’ başlıklı toplantı ardından gerçekleşen törenle takdim edildi. Londra’da düzenlenen toplantının konuşmacıları arasında yer alan Gediz Sezgin, Turkcell’in yeni nesil altyapılara dair vizyonunu aktardı.   

‘Türkiye ilk 7 ülke arasında’

Dünyada 5G vizyonunu ilk defa ortaya koymuş ülkelerin başında geldiklerini belirten Gediz Sezgin, “Turkcell olarak 4.5G teknolojisini ülkemize kazandırırken 3 yıldır aslında hep 5G ve Endüstri 4.0’ı düşünerek altyapımızı geleceğe hazır hale getirmek için çalıştık. Bugün Türkiye; ABD, Güney Kore, Kanada, Japonya ve Çin’in içinde bulunduğu ülkeler arasına katılarak dünyada 5G’ye ilk geçecek ülkeler içinde önemli bir yer kazandı. Hedefimiz Türkiye’nin 5G’de sadece kullanıcı olmaması. 5G standartlarının belirlenmesinde ve yerli olarak geliştirilmesinde ülkemizin söz sahibi olması için çalışıyoruz. Biz Turkcell olarak küresel ve ulusal alanda önde gelen üniversiteler ve teknoloji devleri ile yaptığımız işbirlikleri ile bu standartların belirlenmesi ve 5G’nin hayata geçmesi sürecinde öncü rol oynuyoruz. NGMN (Next Generation Mobile Networks) üyeliğimiz kapsamında ise dünyada gerçekleştirilen 5G testlerini biz yönetiyoruz. Bunlar çok önemli deneyimler sağlıyor. 2020 yılında kullanmaya başlayacağımızı öngördüğümüz 5G’ye en hazır altyapı, yaptığımız bu çalışmalar sayesinde Türkiye’de diyebilirim” dedi.

‘5G’de bölgesel güç olmayı hedefliyoruz’

Gediz Sezgin, 5G’nin sadece hız değil, Endüstri 4.0’ın da bir parçası olduğunu vurgulayarak şöyle konuştu:
“Teknoloji bugüne kadar hep diğer sektörleri destekleyen, verimliliği artıran bir araç olarak değerlendirildi. Ancak Endüstri 4.0 ve 5G ile birlikte bu durum tamamen değişiyor. Artık teknoloji ayrı bir sektör olarak değil, mevcut tüm sektörler için vazgeçilmez bir bileşen haline geliyor. Teknolojiyi efektif şekilde kullanmayan hem kendi süreçlerini hem de müşterileri ile ilişki biçimlerini dijitalleştirmeyen şirketlerin artık başarılı olma şansları yok. Bizim bu noktada yerimiz ise çok daha kritik. Bir dijital operatör olarak hem dijital servis kullanıcılarımız ile birlikte toplamda 100 milyona yaklaşan müşterilerimiz ile ilişkilerimizi dijitalleştirmemiz hem de 5G ve fiber ile kendini dijital olarak geliştirmek isteyen şirketlere ihtiyaç duydukları altyapıyı sunmamız gerekiyor. Turkcell olarak, 5G standartlarının oluşmasında öncü rol oynayarak Avrupa ve Asya’da bölgesel güç olmayı amaçlıyoruz.”


 3 
 : Mayıs 25, 2018, 10:33:31 ÖÖ 
Başlatan deltafx - Son Mesaj Gönderen : deltafx
Türkiye'nin en çok takip edilen dijital yayın platformu Dergilik, kullanıcılarına çok özel hediyeler kazandırmaya devam ediyor.
Turkcell Hesabım uygulaması üzerinden “Salla Kazan Kampanyası”na katılanları, kazanacakları hediyelerin yanı sıra Dergilik uygulamasından da sürprizler bekliyor.

Her ay kullanıcıların karşısına farklı sürprizlerle çıkan Dergilik, Mayıs ayında da özel bir kampanyayla şaşırtıyor. Bu kez, Turkcell Hesabım uygulaması üzerinden Salla Kazan Kampanyası’na katılanlar, kazanacakları hediyelere ek olarak Dergilik uygulamasından dergi indirdiklerinde ikinci bir hediye kazanıyor. Okuma tutkunlarının en çok takip ettikleri dijital platform Dergilik uygulamasının bu sürpriziyle birlikte Mayıs ayı boyunca çok daha fazla içeriğe ulaşma şansı mümkün.

Yayın sayısı 586 ’a ulaştı
Türkiye’de öncü bir adımla dijital yayıncılığı başlatan “Dergilik” hem dergi hem de gazete raflarında yer alan birçok yayını tek bir uygulamada buluşturmayı sürdürüyor. Öyle ki açıklanan rakamlara göre, uygulama aracılığıyla Nisan ayında 3.2 milyon dergi ve 816 bin gazete okunmuş durumda. Şu ana kadar telefon ve tabletine Dergilik uygulamasını indiren kullanıcılar, 2018 başından bu yana yaklaşık 16.8 milyon yayına tek bir platform üzerinden ulaştı.

Bu rakamlarla birlikte ülkemizde yayıncılık sektörünü de canlandıran Dergilik’ten erişilebilen yayın sayısı da her geçen gün artıyor. Nisan’da Dergilik ailesine katılan 40 yeni gazete ve dergileriyle birlikte, uygulama üzerinden 493 dergi ve 93 gazete ile toplam 586 yayın, online olarak cep telefonu ve tabletlerden okunabilir hale geldi.

Türk insanına yepyeni bir okuma alışkanlığı kazandıran Dergilik’e sosyal medya hesaplarından da ulaşmak mümkün. Dergilik ile ilgili son gelişmeleri sosyal medya hesaplarını takibe alarak öğrenebilirsiniz.

 4 
 : Mayıs 24, 2018, 10:29:00 ÖS 
Başlatan Mavi_Kiyamet - Son Mesaj Gönderen : concon01
güzel

 5 
 : Mayıs 24, 2018, 01:57:48 ÖS 
Başlatan deltafx - Son Mesaj Gönderen : deltafx
Türkiye’nin yerli dijital televizyon platformu TV+, son dönemin en popüler dizilerini ekranlara taşımaya devam ediyor. Mayıs ayıyla beraber 50 farklı dizi TV+ ekranlarına geliyor. Maceradan bilim kurguya, dramadan komediye tüm popüler diziler, yüksek görüntü kalitesiyle TV+’ta izlenebilecek.

Blindspot, Vikings,Legion, The Following… Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de ekranlara damgasını vuran tüm yeni diziler artık TV+’ta…  Telefon, tablet, TV ve bilgisayardan izlenebilen dijital televizyon platformu TV+’ta dizi dünyası hızla genişliyor. Dilediği yerden dizi izlemek isteyenlerin gözde platformu TV+’a abone olanlar, en popüler programlara ücretsiz olarak erişebiliyor.

Beowulf, Türkiye’de ilk kez ve sadece TV+’ta
Dünyanın konuştuğu tüm dizileri portföyüne katan TV+, 50 farklı diziyle izleyicilerin karşısında. Bu dizilerin başında ise “Beowulf, Ölümsüz Savaşçı” var. Fantastik ve bilim kurgu türünün merakla beklenen dizisi, Filmbox işbirliğiyle Türkiye’de ilk kez ve sadece TV+’ta ekranlara geliyor. ABD yapımı olan dizi, Angelina Jolie, Anthony Hopkins ve Robin Wright gibi yıldızlarıyla popülerliğini yitirmezken, yayımlandığı ilk günden bu yana “en çok konuşulanlar” listesinde de yer alıyor.

TV+’taki yenilikler bununla da sınırlı değil. Ünlü oyuncuları ve çarpıcı senaryolarıyla izleyicilerin gözünü ayıramadığı birçok dizi de artık TV+ dünyasında yer alıyor. Aralarında Legion, Blindspot, The Following, Vikings, Ash vs Evil Dead, Crossing Lines, Medici: Masters of Florence gibi dizilerin yer aldığı 50 farklı dizi, orijinal dilinde veya Türkçe olarak izleyicilerin beğenisine sunuluyor.

TV+’ın yeni dizileri ve tüm yayın içeriği için WeBCaNaVaRi'na Üye Olmadan Link'leri ve Kod'ları Göremezsiniz.
Link'leri Görebilmek İçin. Üye Ol. veya Giriş Yap.
www.tvplus.com.tr
adresini ziyaret edebilirsiniz.

 6 
 : Mayıs 23, 2018, 03:39:22 ÖÖ 
Başlatan [B]a[R]a[N] - Son Mesaj Gönderen : Ripper
thank you

 7 
 : Mayıs 23, 2018, 03:35:50 ÖÖ 
Başlatan suatcan - Son Mesaj Gönderen : Ripper
thank you very much

 8 
 : Mayıs 22, 2018, 11:09:27 ÖS 
Başlatan BÖRÜLCE - Son Mesaj Gönderen : SERVİS
TEŞEKKÜRLER

 9 
 : Mayıs 22, 2018, 11:09:10 ÖS 
Başlatan sanane_61 - Son Mesaj Gönderen : SERVİS
TEŞEKKÜRLER

 10 
 : Mayıs 22, 2018, 11:08:10 ÖS 
Başlatan sanane_61 - Son Mesaj Gönderen : SERVİS
TEŞEKKÜRLER

Sayfa: [1] 2 3 4 5 6 ... 10


Theme: WeBCaNaVaRi 2011 Copyright © 2011 Simple Machines SiteMap | Arşiv | Wap | İmode | Konular