Duyurular
Yönetici kadromuz da olmak isteyenler Wm ve ya wm yardımcılarına mesaj atabilir Hadi bize katılın Gülmek :)

Sayfa: [1] 2 3 4 5 6 ... 10

 1 
 : Mart 23, 2017, 11:55:38 ÖS 
Başlatan kezban_62 - Son Mesaj Gönderen : tatvan
teşekkürler

 2 
 : Mart 23, 2017, 03:59:55 ÖS 
Başlatan demirdoven - Son Mesaj Gönderen : demirdoven
Dünyanın en önemli motorsporları organizasyonu olan Formula 1’de yeni sezon kapılarını Turkcell TV+’ta açıyor. Turkcell’in yeni nesil televizyon platformu içinde yer alan Türkiye’nin yeni spor kanalı S Sport, 2017 Formula 1 sezonunun ilk yarışı olan Avustralya Grand Prix’sinin tüm heyecanını sporseverlerle buluşturacak.

Turkcell’in yeni nesil TV platformu Turkcell TV+’ta, dünyanın önde gelen spor içeriğini yayınlayacak olan Türkiye’nin yepyeni spor kanalı S Sport ile büyük heyecan başlıyor. Motorsporları dünyasının en önemli organizasyonu olarak kabul edilen Formula 1 Dünya Şampiyonası, Turkcell’in televizyon, bilgisayar, cep telefonu ve tabletten izlenebilen kişisel televizyon platformu Turkcell TV+’ta olacak.
Avustralya’da yarın yapılacak antrenman turlarıyla resmen başlayacak olan 2017 Formula 1 sezonunun ilk yarışı olan Avustralya Grand Prix’si Turkcell TV+’ın HD kanalları arasında yerini alan S Sport’ta naklen yayınlanacak. Turkcell TV+’taki kaydet, geri al-izle gibi seçenekler sayesinde sporseverler Formula 1, İngiltere Premier Ligi ve NBA gibi dünyaca ünlü spor organizasyonlarını tekrar tekrar izleyebilecek.
İlk yarış Pazar günü saat 08.00’de
Melbourne’de 24 Mart Cuma sabah 04.00’te gerçekleştirilecek ilk antrenman turuyla başlayacak 2017 Formula 1 sezonunun ilk yarışı ise 26 Mart Pazar günü saat 08.00’de koşulacak.
Turkcell TV+ cepte ve tablette Full Cep, televizyon ekranlarında Aile Paketi bünyesinde bulundurduğu güçlü içeriğiyle kullanıcıların favorisi haline geldi. Bu paketlerin yanı sıra küçük ekranda Mini Cep ve Yeni Cep, büyük ekranda Giriş Paketi ile temel içerikleri izleyebilen kullanıcılar, mevcut paketlerine ek olarak Ek Spor paketini alarak İngiltere Premier Ligi, NBA ve Moto GP gibi dünyada en çok takip edilen spor organizasyonlarını izleyebiliyorlar.TURKCELL TV+ CANLI YAYINLARI


24 MART CUMA
03.30   LA Clippers – Dallas Mavericks / Turkcell TV+ 76 No’lu Kanal
04.30   Memphis Grizzlies – San Antonio Spurs / Turkcell TV+ 77 No’lu Kanal

25 MART CUMARTESİ

03.00   Atlanta Hawks – Milwaukee Bucks / Turkcell TV+ 76 No’lu Kanal
06.00   Formula 1 Avustralya GP Antrenman Turları / Turkcell TV+ 77 No’lu Kanal
06.30   Minnesota Timberwolves – LA Lakers / Turkcell TV+ 77 No’lu Kanal
09.00   Formula 1 Avustralya GP Sıralama Turları 7 Turkcell TV+ 77 No’lu Kanal

26 MART PAZAR       
03.30   Toronto Raptors – Dallas Mavericks / Turkcell TV+ 76 No’lu Kanal
08.00   Formula 1 Avustralya GP / Turkcell TV+ 77 No’lu Kanal

27 MART PAZARTESİ
01.00   Philadelphia 76ers – Indiana Pacers / Turkcell TV+ 76 No’lu Kanal
04.30   Portland Trail Blazers – LA Lakers / Turkcell TV+ 76 No’lu Kanal

28 MART SALI
04.00   Cleveland Cavaliers – San Antonio Spurs / Turkcell TV+ 77 No’lu Kanal
05.30   Memphis Grizzlies – Sacramento Kings / Turkcell TV+ 76 No’lu Kanal

29 MART ÇARŞAMBA
02.00   Minnesota Timberwolves – Indiana Pacers / Turkcell TV+ 76 No’lu Kanal
04.00   Golden State Warriors – Houston Rockets / Turkcell TV+ 77 No’lu Kanal

30 MART PERŞEMBE
05.30   Washington Wizards – LA Clippers / Turkcell TV+ 76 No’lu Kanal
05.30   Golden State Warriors – San Antonio Spurs / Turkcell TV+ 77 No’lu Kanal

 3 
 : Mart 23, 2017, 12:52:12 ÖS 
Başlatan BÖRÜLCE - Son Mesaj Gönderen : hanımelisi
çok teşekkürler emeğine sağlık

 4 
 : Mart 23, 2017, 12:14:12 ÖS 
Başlatan demirdoven - Son Mesaj Gönderen : demirdoven
‘İnsana Güven’in kurucusu ve yazar Metin Hara ruh, beden ve zihin dengesi üzerine, ekibiyle birlikte meditasyon tekniklerini ve düşünce gücüyle nefesi kontrol altına almayı sağlayan nefes egzersizlerini uygulamalı anlatacağı söyleşisiyle 29 Mart Çarşamba günü saat 15.00’da Akasya Sohbetleri’ne konuk oluyor.

Sevgi ve düşünce gücünü birleştirerek, bugüne kadar milyonların hayatına dokunan, ‘İnsana Güven’in kurucusu ve kitaplarıyla yoğun ilgi gören yazar Metin Hara, Akasya Sohbetleri’ne konuk oluyor.
29 Mart Çarşamba günü, saat 15.00’da dinleyicilere yepyeni deneyimler sunacak olan Hara ve ekibi, ruh ile bedeni buluşturan meditasyon tekniklerini ve düşünce gücüyle nefesi kontrol altına almayı sağlayan nefes egzersizleri yapacak.
Hayatına dengeli bir biçimde yön vermek amacıyla nefes egzersizleriyle fiziksel, duygusal, ruhsal pozitif deneyimler yaşamak, zihin, beden ve ruh bütünlüğü ile kendini keşfetmek isteyen herkes Metin Hara söyleşisine davetli.
     Diğer Akasya Sohbetleri’nden farklı olarak Akasya Kültür Sanat’ta gerçekleşecek etkinlik için 0533 418 72 83 nolu numaradan rezervasyon yapılması gerekmektedir.Akasya’ya ulaşım çok rahat
İstanbul Anadolu Yakası’nın seçkin semtlerinden ve konumu itibarıyla  İstanbul'un en merkezi noktalarından biri olan Acıbadem'in kalbinde yer alan Akasya, sahip olduğu yüksek standartları ulaşım kolaylığıyla birleştiriyor.
 Ana yollara, metro hattına ve köprülere doğrudan erişimi olan Akasya'ya;
15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nden 4 km yaklaşık 5 dk
Kozyatağı'ndan 4 km yaklaşık 5 dk
Suadiye'den 10 Km yaklaşık 7 dk
Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'nden 15 km yaklaşık 10 dk'da ulaşmak mümkün.

Akasya’ya ulaşım çok rahat
İstanbul Anadolu Yakası’nın seçkin semtlerinden ve konumu itibariyle İstanbul'un en merkezi noktalarından biri olan Acıbadem'in kalbinde yer alan Akasya, sahip olduğu yüksek standartları ulaşım kolaylığıyla birleştiriyor.

Ana yollara, metro hattına ve köprülere doğrudan erişimi olan Akasya'ya;
15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nden 4 km yaklaşık 5 dk
Kozyatağı'ndan 4 km yaklaşık 5 dk
Suadiye'den 10 Km yaklaşık 7 dk
Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'nden 15 km yaklaşık 10 dk'da ulaşmak mümkün.
 5 
 : Mart 23, 2017, 12:05:29 ÖS 
Başlatan demirdoven - Son Mesaj Gönderen : demirdoven
4.5G’nin birinci yılında dünyanın en hızlı ve en uygun mobil interneti Türkiye’de
Turkcell’in 4.5G’si Avrupa ve Amerika’yı solladı

Türkiye 4.5G’de birinci yıla girerken, Turkcell yaptığı yatırımlarla en hızlı mobil interneti en uygun fiyatlarla müşterileriyle buluşturdu. Yayınlanan hız raporuna göre Türkiye’deki en yakın rakibine yaklaşık 2 kat fark atan Turkcell, dünyanın lider operatörlerini de hızıyla geride bıraktı. Turkcell, hızının yanı sıra sunduğu avantajlı fiyatlarıyla da dünyadaki mobil operatörler arasında öne çıktı.

4.5G’nin birinci yılı dolarken Turkcell müşterilerinin data tüketimi %92 arttı ve toplam kullanım 602 milyon GB’ye yaklaştı.  İllerin yanı sıra tüm ilçeleri de kapsayan Turkcell’in 4.5G müşteri sayısı 26 milyona yaklaştı. Turkcell kullanıcılarının data kullanımı ise aylık ortalama 5 GB oldu.

İSTANBUL - Yaptığı yatırımlarla dünyanın en güçlü 4.5G altyapılarından birini Türkiye’ye kazandıran Turkcell, bu alanda dünyanın lider operatörlerini geride bırakarak Türkiye’yi en hızlı 4.5G ile buluşturdu. 4.5G’nin birinci yılına sayılı günler kala Speedtest’in geliştiricisi Ookla tarafından yayınlanan raporda Turkcell; Almanya, Amerika Birleşik Devletleri, Fransa,  İngiltere, İspanya ve İtalya’nın lider mobil operatörlerini1 geride bırakarak müşterilerine en hızlı interneti sunmayı başardı. Turkcell müşterilerinin ortalama indirme hızı 53.4 Mbps olurken, yükleme hızları ise 18.6 Mbps’ye ulaştı2.
Turkcell yine bu operatörler arasında, 2 GB’lik internet paketlerinin maliyetleri dikkate alınarak yapılan hesaplamada en uygun fiyatla mobil data sunan şirket oldu3. Turkcell’in Türkiye’de 39 TL’den sunduğu paketlere, Fransa’daki kullanıcılar 77 TL, İngiltere’dekiler 89 TL, Amerika’dakiler ise 126 TL’den sahip olabildi4. Bu sayede Turkcell müşterileri dünya çapındaki internet hızlarına en avantajlı fiyatlarla kavuşma şansını elde etti.

4.5G ile geçen bir yılda data kullanımı %92 artarak 602 milyon GB’ye ulaştı

4.5G ihalesinde en yüksek frekansları alarak rakiplerine fark atan Turkcell’in bu farkı rakamlara da yansıdı. Kısa zamanda sadece illerde değil tüm ilçelerde de 4.5G kapsamasını başarıyla tamamlayarak, 4.5G kapsamasını %82,5’e çıkaran Turkcell’in 4.5G müşteri sayısı ise 26 milyona dayandı. Turkcell müşterileri 4.5G ile birlikte data kullanımlarında da rekora imza attı. Müşteriler, 4.5G’li yaklaşık bir yıl boyunca toplamda 602 milyon GB’ye yakın data kullanarak bir önceki yıla göre kullanımlarını %92 oranında arttırdı. Turkcell müşterilerinin ortalama aylık data tüketimleri ise 5GB oldu.

“Işık hızında mobil interneti köylere de götüreceğiz”

4.5G ile geçen yaklaşık bir yılı değerlendiren Turkcell Genel Müdürü Kaan Terzioğlu şunları söyledi: “4.5G ihalesinde yaptığımız yatırımla Türkiye’de 4.5G’de liderliğimizi ilan etmiştik. Ancak bunun bizim için yeterli olmadığını biliyorduk. Amacımız ülkemiz insanına dünyanın en yüksek mobil internet hızını gerçek 4.5G deneyimiyle sunmaktı. Bunun için yatırımlarımızı ara vermeden sürdürdük ve sadece Türkiye’nin değil dünyanın en iyi altyapılarından birini kurarak 2020’lerin teknolojileriyle hizmet vermeye başladık. Aradan geçen yaklaşık bir yıllık zamanda sadece illerimizi değil tüm ilçelerimizi de 4.5G ile donattık. Yakın zamanda köylerimizi de 4.5G ile buluşturacağız. Ülkemizi doğusundan batısına kuzeyinden güneyine 4.5G ağıyla örerek bilgiye herkesin istediği yerden istediği zaman ulaşmasını hedefledik. Bunu sağlamak için insanlarımıza bırakın Türkiye’yi, Avrupa ve Amerika’daki insanlardan daha hızlı mobil internet erişimi imkanı sunuyoruz. Hatta bu hıza onlardan daha uygun fiyatlarla ulaşmalarını sağlıyoruz. Bu da bizi fiyat ve performansta dünya liderliğine taşıyor.”

Bilgiye erişimi sadece data hizmetiyle sınırlı tutmadıklarının altını çizen Terzioğlu, “Sunduğumuz dijital servislerle de müşterilerimizin aldıkları bilgilerle hayatlarını zenginleştirip kolaylaştırmalarına yardımcı oluyoruz. BiP, Turkcell TV+, lifebox, Goller Cepte, fizy, Hesabım, Dergilik ve Turkcell Akademi uygulamalarını indiren müşteri sayımız, 4.5G’nin etkisiyle son bir yılda iki kattan fazla artarak 44,2 milyona yükseldi. Tabii ki bugün geldiğimiz noktayı da yeterli bulmuyoruz. Türkiye’nin Turkcell’i olarak üzerimizdeki sorumluluğun farkındayız. Bunun için çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Bir yandan 4.5G’de yeni terminallerin gelmesiyle birlikte insanlarımızı 800 Mbps, 1 Gbps hızlarla buluşturmayı planlarken bir yandan da geleceğin teknolojilerinde ülkemizin de söz sahibi olması için çalışıyoruz. 4.5G teknoloji liderliğimizi 5G’de de sürdürmek ve öncü rolümüzü sürdürmek amacıyla 5G teknolojilerinin geliştirilme sürecinde aktif rol alıyoruz. Bu amaçla özellikle son 1 yıldır hem ulusal hem de global ölçekte çok önemli işbirlikleri yapıyoruz” dedi.

Kaan Terzioğlu konuşmasına şöyle devam etti: “Ülkemiz için son derece kritik olan yerli teknolojilerin kullanımı konusunda da üzerimize düşeni fazlasıyla yapıyoruz. Türkiye’nin teknolojide tüketen değil üreten ülke olabilmesi yolunda katkı sağlamak için gece gündüz çalışarak yerli üretimi destekliyoruz. Gerek teknolojik altyapıda, gerekse bu altyapı üzerinden taşınacak data konusunda yerli kaynaklarla çalışıp üretme noktasında büyük bir hassasiyet taşıyoruz. Bu noktada birçok değerli kurumumuzla işbirliğinde içinde çalışıyoruz. İlk geliştirme aşamalarından bu yana güçlü bir destek sunduğumuz yerli baz istasyonu için 250 adet sipariş verdik. Yerli baz istasyonun yanı sıra ilk olarak Turkcell’in girişimleri ile gündeme gelen ve yakında zamanda imzaladığımız Türkiye’nin ilk yerli 4.5G baz istasyonu anteninin geliştirilmesine yönelik işbirliği anlaşmasının da yerli teknolojilerin gelişimine büyük katkı sağlayacağını düşünüyoruz. Sadece 4.5G’de değil 5G’de de Ar-Ge çalışmaları ve yerli teknolojileri hayata geçirmek için ortak projelerde çalışıyoruz.

4.5G’de birinci yıla girerken Türkiye’de 4.5G’yi sunmamız için bize bu ortamı yaratan başta Cumhurbaşkanımız olmak üzere Başbakanımız, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanımız ve BTK’ya teşekkürlerimizi sunarken, 4.5G’de liderlerimizi pekiştirerek dünya çapında hizmet sunmak için bizi cesaretlendiren tüm müşterilerimize şirketim adına sonsuz şükranlarımı sunarım.”

4.5G’de birinci İstanbul

4.5G’nin birinci yılına doğru giderken en çok mobil internet kullanan il 56 milyon GB ile İstanbul oldu. İstanbul’un dışında mobil internet kullanımının en yoğun olduğu iller ise sırasıyla Ankara, İzmir, Bursa, Antalya, Kocaeli, Muğla, Mersin, Konya ve Gaziantep olarak yer aldı. Türkiye’deki en çok data tüketimi ise yaklaşık 2,5 milyon GB ile 18 Aralık günü yaşandı.KUTU:

“4.5G ile Türkiye’yi 10 milyar dolarlık ek yükten kurtardık”

Türkiye’nin 4G yerine 4.5G’ye geçerek 10 milyar dolarlık ek yükten kurtulduğunu belirten Turkcell Genel Müdürü Kaan Terzioğlu, “Türkiye’nin 3G’den 4G’ye geçmek yerine Cumhurbaşkanımızın tavsiyesiyle daha ileri bir teknoloji olan 4.5G’ye geçmesiyle, ekonomiyi 10 milyar dolarlık yükten kurtardık. Bu teknolojiyle 5G’ye geçmek çok daha az yatırımla daha kolay olacak” dedi.

Geçen yıl düzenlen 4.5G frekans ihalesine de değinen Terzioğlu bu ihalede en yüksek bedelle en fazla frekansı aldıklarını hatırlatarak şunları söyledi: “İhalede rakiplerimizden fazla frekans alarak en yeni teknolojiyi ülkemize kazandırdık. Kullanım hakkı kazandığımız frekanslar için  5 milyar 560 milyon TL’nin üzerinde bir rakam ödedik. Ayrıca 933 milyon TL’yi aşan KDV’nin de maliyenin kasasına girmesini sağladık. Böylece ülkemizi ileri teknoloji ile tanıştırırken ülke ekonomisine de kaynak sağladık. 4.5G ile hem devletimiz hem de milletimiz kazanmış oldu.”


1. GSMA Intelligence tarafından yayınlanan rapora göre her ülkenin abone sayısında lider olan operatörünün verileri baz alınmıştır.

2. Lider operatörlerin Speedtest’in geliştiricisi Ookla tarafından Şubat 2017’de yayınlanan raporunda yer alan yükleme ve indirme hızı verileri baz alınmıştır.

3. Fiyat karşılaştırması lider operatörlerin 2GB LTE paketleri baz alınarak yapılmıştır. İspanya lider operatörünün karşılaştırmasından 2GB’lik LTE paketi olmadığından 1,5 GB’lik paket baz alınmıştır. Almanya lider operatörünün karşılaştırmasından 2GB’lik LTE paketi olmadığından 1 GB’lik paket baz alınmıştır.

4. Fiyat karşılaştırmalarında 17 Mart 2017 tarihli TCMB kurları kullanılmıştır.


 6 
 : Mart 22, 2017, 07:30:18 ÖS 
Başlatan BÖRÜLCE - Son Mesaj Gönderen : sılairahm
Teşekkürler

 7 
 : Mart 22, 2017, 11:54:32 ÖÖ 
Başlatan demirdoven - Son Mesaj Gönderen : demirdoven
Artık GollerCepte’de maç özetleri, goller ve farklı içerikli videoların yanı sıra keyif dolu anlar da yaşanacak. Pis Burun adı verilen oyuna katılmak için ücretli üyeliğe gerek yok. Yapılması gereken tek şey kayıt olmak, turnuvaya katılmak ve şampiyon olarak milli takım formasını kapmak. 

Spor Toto Süper Lig’in resmi iletişim ve teknoloji sponsoru olan Turkcell’in taraftar uygulaması GollerCepte, takipçilerine bir yenilik daha sunuyor. Turkcell’in 4 büyük takım taraftarı için hazırladığı GollerCepte uygulamasına sahip kullanıcılar, atılan golleri cep telefonlarından maç anında izlemeye devam ederken, ilk kez bir oyunla da kendilerini turnuva heyecanın içinde bulacak.
Kutuyu aç, atağa devam et
Uygulama içerisinde yer alan ‘Pis Burun’ oyununda, kullanıcıların multiplayer (çoklu oyun) olarak yer alıp keyfine keyif katmaları için ücretli üye olmalarına gerek yok. Kayıt olarak dahil olabileceğiniz Pis Burun’da, oyun akışı ise çok kolay. Oyunda hedef bir futbol maçındakiyle aynı: Gol atarak maçı kazanmak. Rakip kaleye ilerleyebilmek için ise yapılması gereken şey var olan kutu alternatiflerinden birini seçmek. Eğer seçilen kutuda top çıkarsa, atağa devam etme şansına sahip olunuyor. Eğer kutudan top çıkmazsa hücum hakkı rakibe geçiyor.
İlk turnuva, ilk heyecan
GollerCepte uygulamasının kullanıcılarına sunduğu ilk oyunun bir de hediyesi var. Pis Burun içindeki turnuvaya girip rastgelen çıkan rakipleriyle girdiği online mücadeleden şampiyonlukla ayrılanlar, Milli Takım formasının da sahibi olacak.


 8 
 : Mart 22, 2017, 01:30:35 ÖÖ 
Başlatan buse_1396 - Son Mesaj Gönderen : sura
Teşekkürler

 9 
 : Mart 21, 2017, 09:15:56 ÖS 
Başlatan BÖRÜLCE - Son Mesaj Gönderen : zeynep şahin
teşekkürler

 10 
 : Mart 21, 2017, 09:11:54 ÖS 
Başlatan BÖRÜLCE - Son Mesaj Gönderen : hanımelisi
çok teşekkürler

Sayfa: [1] 2 3 4 5 6 ... 10
film indir | escort bayan | ataşehir escort | kartal escort | anadolu yakası escort | kadıköy escort | anadolu yakası escort | ataköy escort | bostancı escort | kartal escort | bakırköy escort | escort | kadıköy escort | kurtköy escort

Theme: WeBCaNaVaRi 2011 Copyright © 2011 Simple Machines SiteMap | Arşiv | Wap | İmode | Konular