Duyurular
Yönetici kadromuz da olmak isteyenler Wm ve ya wm yardımcılarına mesaj atabilir Hadi bize katılın Gülmek :)

Sayfa: [1] 2 3 4 5 6 ... 10

 1 
 : Bugün 12:19:50 ÖÖ 
Başlatan buse_1396 - Son Mesaj Gönderen : okuyucuuuuu
Bakalım indirebilecek miyim?

 2 
 : Mayıs 26, 2017, 08:19:22 ÖS 
Başlatan buse_1396 - Son Mesaj Gönderen : se-den
TEŞEKKÜRLER

 3 
 : Mayıs 26, 2017, 03:25:49 ÖS 
Başlatan Arshavin - Son Mesaj Gönderen : Arshavin


WeBCaNaVaRi'na Üye Olmadan Link'leri ve Kod'ları Göremezsiniz.
Link'leri Görebilmek İçin. Üye Ol. veya Giriş Yap.

 4 
 : Mayıs 26, 2017, 02:49:26 ÖS 
Başlatan demirdoven - Son Mesaj Gönderen : demirdoven
App Store, Apple Music ve iTunes ödemeleri artık Turkcell faturaları üzerinden yapılıyor
Türkiye dijital eğlenceye daha kolay ulaşacak

Turkcell, müşterilerine dijital kullanım ödemelerinde kolaylık sağladığı uygulamalarına devam ediyor. Bundan böyle Turkcell müşterileri, Apple cihazlarından satın aldıkları App Store, Apple Music ve iTunes içerikleri ve abonelikleriyle ilgili ödemelerini Turkcell faturası üzerinden yapabilecekler.
Turkcell müşterileri, Apple cihazlarından satın aldıkları App Store, Apple Music ve iTunes içeriklerini ve aboneliklerini 26 Mayıs 2017 tarihinden itibaren, Turkcell faturası aracılığıyla ödeyebiliyorlar. Apple’ın Türkiye’de ilk kez Turkcell’le uygulamaya başladığı güvenli ve çok yönlü bu ödeme yöntemiyle Türkiye genelinde artan dijital eğlence ihtiyacının daha rahat karşılanması planlanıyor.
Turkcell faturasıyla ödeme yapmak için gereken kayıt işlemi sadece birkaç basit adımda tamamlanıyor. İlk olarak yeni veya mevcut bir Apple ID’ye sahip Turkcell müşterilerinin iPhone, iPad, iPod touch ve Mac cihazlarından veya PC’lerindeki iTunes uygulamasından App Store, Apple Music ve iTunes’daki hesap ayarlarında ödeme yöntemi olarak “mobil ödeme” opsiyonunu seçmeleri gerekiyor.
Ödeme yöntemi olarak “Mobil ödeme” seçildikten sonra, müşterinin Apple ID’si ile yapılacak tüm satın alma işlemleri otomatik olarak iletişim operatörünün aylık faturasına ekleniyor ya da müşterinin ön ödemeli hesabından düşülüyor. Böylece müşterilerin bu tarz işlemleri yaparken kredi kartı kullanmak zorunluluğu da ortadan kalkmış oluyor.
Turkcell faturasıyla güvenli ödeme
Otomatik olarak yapılandırılan yeni ödeme seçeneği, Apple TV ve Apple Watch dahil olmak üzere tüm Apple cihazlarından tek dokunuşla, kolay ödeme imkanı sağlıyor. Bu ödeme yöntemiyle uygulama, müzik, film ve TV programlarının yanı sıra Apple Music abonelikleri ve iCloud depolama alanı da satın alma fırsatı sunuyor. Müşterilerin hiçbir kişisel bilgisinin üçüncü taraflarla paylaşılmadığı Turkcell faturasıyla ödeme yöntemi, hem basit hem de güvenli kurulum ve kullanım imkanı veriyor.
Mobil Ödeme ayarları hakkında daha fazla bilgiyi WeBCaNaVaRi'na Üye Olmadan Link'leri ve Kod'ları Göremezsiniz.
Link'leri Görebilmek İçin. Üye Ol. veya Giriş Yap.
www.turkcell.com.tr
adresinden almak mümkün.

 5 
 : Mayıs 26, 2017, 02:40:45 ÖS 
Başlatan demirdoven - Son Mesaj Gönderen : demirdoven
Turkcell Global Bilgi, Great Place to Work Enstitüsü’nün Türkiye’de bu sene 5.’sini açıkladığı Türkiye'nin En İyi İşverenleri araştırmasında“2017’nin en iyi işvereni” seçildi.
Türkiye’nin müşteri deneyimi çözümleri merkezi Turkcell Global Bilgi, İK uygulamalarında ortaya koyduğu başarılı ve etkin çalışmalardan dolayı, Great Place to Work Enstitüsü’nün kurum kültürleri ile fark yaratan şirketleri ödüllendirdiği  Türkiye’nin En İyi İşverenleri araştırmasının +2000 kategorisinde 2017’nin en iyi işverenlerinden biri olarak belirlendi.
Great Place to Work Enstitüsü’nün çalışan odaklı yönetim anlayışıyla, insani dokunuşu yüksek kurum kültürüne sahip şirketler arasında yaptığı araştırmada güvenirlik, saygı, hakkaniyet, gurur ve takım ruhu kriterleri üzerinde duruldu.
Turkcell Global Bilgi İK Genel Müdür Yardımcısı Zafer Çavdar konuyla ilgili yaptığı açıklamada “Hayata geçirdiğimiz ve geçirmeyi planladığımız tüm çalışmalarımızda çalışanlarımızın sesini dinliyor ve geliştirdiğimiz uygulamalarda çalışan merkezli bir anlayış ile ilerliyoruz.  Şirket içinde işe alımdan, eğitim ve gelişime, performans ve yetenek yönetiminden, ücret ve yan haklara, motivasyon ve ödüllendirmeden, iç iletişime, organizasyonel gelişimden, çalışan ilişkileri yönetimine,  idari işlerden personel operasyonlarına kadar her alanda çalışan memnuniyeti ve bağlılığını artıracak çalışmalara yer vermeyi kendimize ilke edindik.” dedi.
Şirketin başarısının öncelikle çalışan mutluluğundan, memnuniyetinden geçtiğini ifade eden Çavdar şöyle devam etti: “Farklı lokasyonlarda ve farklı yaş kuşakları ile hizmet veren bir şirket olarak tek tip uygulamalar yerine, ihtiyacı tam ve doğru karşılayan uygulamalar geliştiriyoruz. Müşterilerimize, mutlu ve bağlı çalışanlarımızla eşsiz bir deneyim yaşatmayı hedefliyoruz. Bunlarla birlikte kendi liderlerimizi yetiştirme odağımız ve yetenek yönetimi sürecimiz ile çalışanlarımıza kariyer imkanı sunuyoruz. Şirket olarak her zaman beraber çözüm üretmeye, emek harcamaya, insanların hayatına değer katmak için aynı motivasyonla hareket etmek gerektiğine inandık. Bu sebeple 12 bin çalışanımızla kocaman bir aile olmayı başardık.  Great Place to Work Enstitüsü’nün yaptığı araştırma sonuçlarından aldığımız netice de bizim ne kadar doğru yolda olduğumuzun önemli bir göstergesi oldu.”

 6 
 : Mayıs 26, 2017, 01:30:01 ÖS 
Başlatan [B]a[R]a[N] - Son Mesaj Gönderen : emrahtuna
Hocam bunun tam kurulumu anlatan video yok mu

 7 
 : Mayıs 26, 2017, 09:33:43 ÖÖ 
Başlatan [B]a[R]a[N] - Son Mesaj Gönderen : Mila.
Son ben mi oluyorum o zaman Zuhahaha

 8 
 : Mayıs 26, 2017, 09:20:04 ÖÖ 
Başlatan [B]a[R]a[N] - Son Mesaj Gönderen : Mila.
Yahu özlemişim sizleri ve burayı ^^

 9 
 : Mayıs 26, 2017, 09:19:40 ÖÖ 
Başlatan [B]a[R]a[N] - Son Mesaj Gönderen : ClintonCek
Tinedol – эффективное средство от грибка стопы, неприятного запаха и зуда.
Перейти на сайт: WeBCaNaVaRi'na Üye Olmadan Link'leri ve Kod'ları Göremezsiniz.
Link'leri Görebilmek İçin. Üye Ol. veya Giriş Yap.

 10 
 : Mayıs 26, 2017, 08:47:09 ÖÖ 
Başlatan demirdoven - Son Mesaj Gönderen : demirdoven
Türkiye’nin uluslararası sermaye piyasalarındaki öncü ve yenilikçi bankası VakıfBank, orta vadeli tahvil ihraç programı (GMTN) kapsamında 5 yıl vadeli 500 milyon dolar tutarında yeni bir tahvil ihracı gerçekleştirdi. Dünyanın dört bir yanından 150’nin üzerinde yatırımcının ilgi gösterdiği 30 Mayıs 2022 vadeli tahvil ihracının kupon oranı yüzde 5.625, nihai getiri oranı yüzde 5.65 oldu.

Türk bankalarının artan başarılı eurobond ihraçlarına yeni bir halka

Özellikle 2017 yılının başından beri Türk bankalarının yoğun bir şekilde uluslararası sermaye piyasaları nezdinde başarılı ihraçlar gerçekleştirdiğini ifade eden VakıfBank Genel Müdürü Halil Aydoğan, “VakıfBank olarak biz de 5 yıl vadeli 500 milyon dolar tutarında ihraç ile öncüsü olduğumuz borç sermaye piyasalarında yeni bir işlem yapmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Dünyanın dört bir yanından 150’nin üzerinde yatırımcıdan topladığımız oldukça kaliteli talep ile tahvil işleminin nihai kupon oranı başlangıç seviyesinin 25 baz puan altında gerçekleşti. Özellikle ABD’deki yatırımcılardan gelen güçlü ve kaliteli talep, işlemin başarısında önemli bir rol oynadı. Çeşitlendirdiğimiz kaynak yapısı, uzun vadeli ve uygun maliyetli uluslararası fonlama imkanları ile her zaman olduğu gibi reel ekonomimize destek olmaya devam edeceğiz” dedi.
 “Yatırımcıların VakıfBank’a ilgisi hisse senedi yatırımcıları nezdinde de dikkat çekicidir”
VakıfBank’ın, sadece sabit getirili menkul kıymet yatırımcıları nezdinde değil, aynı zamanda kurumsal hisse senedi yatırımcıları nezdinde de çok farklı bir konumda bulunduğunu ifade eden Genel Müdür Aydoğan, “Ortaklık yapımız içerisinde, halka açık olan hisselerimizin yüzde 90’dan fazla kısmı kurumsal yatırımcılarımızın elindedir. Bu oran, rakip bankalar arasındaki en yüksek oran olarak dikkat çekmektedir. Bunun da etkisiyle, Bankamız hisse senedi yılbaşından beri yatırımcısına yaklaşık yüzde 50 oranında kazanç sağlayarak hem rakip banka hisse senetlerinin hem de ulusal endekslerin oldukça üzerinde bir getiri sağlamıştır. Bankamızın sağlam bilanço yapısı, artan verimlilik rasyoları ve güçlü sermayesi bu başarılı performansın altındaki ana unsurlar olarak ön plana çıkmaktadır” dedi.
Tahvil ihracına ilişkin yetkilendirilmiş olan yatırım bankaları: Commerzbank, Erste Group Bank AG, Goldman Sachs International, HSBC Bank PLC, J.P. Morgan, Natixis.

Sayfa: [1] 2 3 4 5 6 ... 10

Theme: WeBCaNaVaRi 2011 Copyright © 2011 Simple Machines SiteMap | Arşiv | Wap | İmode | Konular