Duyurular
Uzun süredir sunucu kaynaklı yaşanan problemlerden ötürü özür dileriz. Yeni sunucu'ya geçiş yaptık ve artık sorunsuz olarak yayın hayatına tekrar başlamış bulunmaktayız. Problem ve Sorunlarınız için SaviorAngel adlı Adminimize P.M ile ulaşabilirsiniz.

  Mesajları Göster
Sayfa: [1] 2 3 4 5 6 ... 2546
1  .::|~ ♠ Eğlence ♠ ~|::. / Sohbet Edelim. / Ynt: Dünya'nın En Uzun Topic'i : Eylül 11, 2019, 04:51:47 ÖÖ
Hayırlı geceler abla Gülmek :)
2  .::| ~ Mobil Cihazlar ~ |::. / Apple IpHone, IPad / Iphone 11 Çıktı ! Kaç Para Olacak? 22.000 Söylentileri Doğru Mu ? : Eylül 08, 2019, 11:49:56 ÖS
Apple iPhone 11'i önümüzdeki salı günü tanıtacak. Fiyatın en az 1000 dolar olması beklenirken son yıllarda çıkan pahalı iPhone'lar kullanıcıları düşündürmeye başladı. Cep telefonunda ÖTV oranı yüzde 50'ye çıktığı için yeni iPhone'un fiyatı oldukça merak ediliyor! Yeni iPhone'un başlangıç fiyatının Türkiye'de 11 bin TL civarında olması muhtemel.iPhone fiyatları Türkiye'de son yıllarda kurun yükselmesi ve vergilerin artışı ile hatırı sayılır bir seviyeye gelip 10 bin TL barajını aşarken yurt dışında da Apple'ın yeni telefonları alım gücüne göre pahalı gelmeye başladı.

Financial Times'ta yer alan habere göre Apple 10 Eylül Salı günü yeni iPhone'u, iPhone 11'i tanıtacak. Cihazın fiyatıyla ilgili olarak henüz somut bir rakam yok. iPhone 11'in üç kameralı olması ve fotoğraf performansının son derece etkili olması bekleniyor.
SADECE YÜZDE 10’U 2 BİN DOLAR ÖDEMEYE HAZIR

Simon-Kucher&Partners'ın ABD'de 10 bin 250 kişiyle yaptığı bir araştırmaya göre araştırmaya katılanların sadece yüzde 10'u yeni iPhone için 2 bin dolar gibi bir bedel ödemeye hazır.

Yeni iPhone için bir önceki yapılan ankette ödenmesi göze alınan maksimum tutar 1.800 dolardı.

iPhone 11'in en büyük rakibinin Samsung'un dün Güney Kore'de satışa çıkan yeni telefonu Galaxy Fold olması bekleniyor. Galaxy Fold'un Türkiye satış fiyatının yaklaşık 22 bin TL olması bekleniyor.

Apple'ın iPhone 11'in fiyatını ne kadar yapacağı bilinmiyor. Fakat kontratsız fiyatın en az 1000 dolar olması bekleniyor. Kaynaklar, ön 2 kameranın 7 ve 12 MP, arkadaki 3 kameranın da 12 MP olacağını dile getiriyor. Yeni iPhone’un başlangıç fiyatının Türkiye’de 11 bin TL civarında olması muhtemel.

Şu an Türkiye'de satılan en pahalı iPhone, iPhone Xs Max 512 GB'ın ederi 13 bin 999 TL.
3  .::|~ ☼ Kültür ☼ ~|::. / Güncel Haberler / Kambiyo Vergisi Yine Geldi, Döviz Alım'larına Da Vergi Uygulanacak. : Mayıs 16, 2019, 03:00:27 ÖÖ
Geçmiş olsun arkadaşlar (:

4  .::|~ ♠ Eğlence ♠ ~|::. / Sohbet Edelim. / Ynt: Dünya'nın En Uzun Topic'i : Mayıs 11, 2019, 10:53:22 ÖS
Benim standart, Sahur vakti uyuyarak, Öğlen kalkıp iş güç baktıktan sonra iftar'ı uzanarak beklemek Gülmek :) Senin?
5  .::|- Videolar -|::. / Klipler / Summer Cem " Tamam Tamam " | Orjinal Klip. : Mayıs 11, 2019, 10:52:09 ÖS

Summer Cem ` TMM TMM `
6  .::|~ ♠ Eğlence ♠ ~|::. / Sohbet Edelim. / Ynt: Dünya'nın En Uzun Topic'i : Mayıs 11, 2019, 04:32:22 ÖÖ
Çok uzun zaman olmuş girmeyeli Gülmek :) hey gidi eski webcanavarı günleri Gülmek :) Bu arada tekrardan herkese merhaba arkadaşlar Gülmek :)

Hoşgeldin Guevara Gülmek :)
7  .::|~ ☼ Kültür ☼ ~|::. / Güncel Haberler / Poşetten Sonra, Kese Kağıdı / Yoğurt Ve Içecek Kutularına Da Ücret Tarifesi! : Mayıs 09, 2019, 02:06:16 ÖS
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ücretli poşet uygulamasının ardından, kese kağıdı, yoğurt ambalajı ve içecek kutularına da ücret tarifesi getiriyor.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ücretli poşet uygulamasının ardından, geri kazanım payı alınacak ürünlere yönelik çalışmasını da hızlandırdı. Bakanlık bu kapsamda hazırlanan ‘Geri Kazanım Katılım Paylarına İlişkin Yönetmelik Taslağı’nı görüşe açtı. Taslağa göre ekmeğin sarıldığı kese kağıdı, yoğurt kabı, cips kutuları ve çerez ambalajlarına katılım payı geliyor. Gazlı ve gazsız içeceklerin kutularından da katılım payı alınacak.

30 HAZİRAN'DA DEVREDE
Uygulamanın 30 Haziran’da devreye girmesi bekleniyor. Ürünler, sınıflandırılarak adet veya ağırlık olarak tanımlanıp, kayıt altına alınacak, bakanlığa bildirilecek. Ücretlendirme Vergi Usul Kanunu uyarınca tespit ve ilan edilen yeniden değerleme oranında artırılarak uygulanacak.

ÖDEMEYENE CEZA KESİLECEK
Katılım payıyla ilgili beyannamelerini kanuni süre içinde vermeyenlere 18.037 lira, ödemediği tespit edilenlere, miktarın yüzde 20 fazlası olacak şekilde idari para cezası verilecek. Ayrıca poşeti ücretsiz verene metrekare başına 12.37 TL ceza öngörülüyor.

HANGİ ÜRÜNLERİ KAPSIYOR?
Ürün, başka bir eşyanın ayrılmaz parçası değilse ambalaj kabul edilecek. Şeker kutuları, dergi poşetleri, çelik gaz tüpleri, konserve kutuları, ekmeğin sarıldığı kağıt, yoğurt kapları ve cips kutuları ambalaj sayılacak. Su ve süt ile bunların işlenmesi sonucu hazırlanan gazlı veya gazsız içecekler, meyveli içecek, meyveli doğal mineralli içecek, aromalı doğal mineralli içecek, yapay soda, kola, tonik, aromalı su, enerji içecekleri, sporcu içecekleri ve distile/damıtma yoluyla elde edilenler dahil alkollü içkilerin ambalajları içecek ambalajı olarak tanımlanacak

WeBCaNaVaRi'na Üye Olmadan Link'leri ve Kod'ları Göremezsiniz.
Link'leri Görebilmek İçin. Üye Ol. veya Giriş Yap.
8  .::|~ ⱷ Üye Tanışma & Kaynaşma ⱷ ~|::. / Tanışalım Kaynaşalım. / Ynt: 7 Yıl Sonra Yeniden Merhaba.. : Mayıs 03, 2019, 12:15:27 ÖS
Hoşgeldin. Rabia 'dan haber var mı? Gülmek :)
9  .::|~ ♠ Eğlence ♠ ~|::. / Sohbet Edelim. / Ynt: Dünya'nın En Uzun Topic'i : Mayıs 02, 2019, 07:25:25 ÖS
Tutacağını düşündüğünüz fikirleri yönetici odasında yazarsanız, İstediğinizi yapabilirim.
10  .::|~ ☼ Kültür ☼ ~|::. / Güncel Haberler / Ukrayna'lı Hack@r'lar, Fbı 'ı H@ckledi.. : Nisan 16, 2019, 05:22:09 ÖS

Ukrayna'dan yayın yapan bir web sitesinde, FBI'da görevli 4 bin personele ait personel kayıtlar yayınladı. ABD Federal Soruşturma Bürosunda (FBI) görevli yaklaşık 4 bin federal ajan ve emniyet görevlisine ait personel kayıtlarının bilgisayar korsanları tarafından çalındığı bildirildi. Yapılan bu saldırının FBI Ulusal Akademisi Derneği'ne ait internet sitelerine sızarak gerçekleştirildiği bildirildi. Kayıtlarda görevlilerin isimleri, unvanları, adresleri, telefon numaraları ve eposta adreslerinin yer aldığı belirtildi.

İnternet sitesine açıklama yapan korsanlardan biri, FBI dışında, ABD hükümetiyle ilişikili binden fazla web sitesine sızarak 1 milyondan fazla kamu görevlisinin bilgilerini kişisel bilgilerini ele geçirdiklerini iddia etti. Bilgisayar korsanı, bu bilgileri "Deep Web" adı verilen, özel tarayıcılarla ulaşılan gizli çevrimiçi portallar üzerinden anonim alıcılara satmayı planladıklarını söyledi.
Sayfa: [1] 2 3 4 5 6 ... 2546


Theme: WeBCaNaVaRi 2011 Copyright © 2011 Simple Machines SiteMap | Arşiv | Wap | İmode | Konular