Duyurular
27.10.2007 yılında kurduğumuz webcanavari.net Bugün itibariyle 12. yaşına girmiş bulunmaktadır. Bu uzun süre zarfında desteklerini esirgemeyen eski / yeni ve mevcutta bulunan yönetim kadromuza, saygıdeğer üyelerimize teşekkür ederiz.

0 Üye ve 1 Ziyaretçi Konuyu İncelemekte. Aşağı İn :)
Sayfa 1
Konu: Özgecmiş ( Cv ) Nasıl Hazırlanır ?  (Okunma Sayısı: 962 Kere Okundu.)
« : Ocak 21, 2010, 07:28:05 ÖS »

KumraLım
*
Üye No : 8462
Yaş : 28
Nerden : İstanbul
Cinsiyet : Bayan
Konu Sayısı : 1146
Mesaj Sayısı : 13.452
Karizma = 17239


ÖZGEÇMİŞ HAZIRLAMA...

Özgeçmiş Yazma

Özgeçmiş başvurulan işe uygun özellikleri ve başarıları özetleyen bir sunumdur. İyi bir özgeçmiş sizin kim olduğunuzu bugüne değin neler yaptığınızı ne tür becerileriniz olduğunu ne bildiğiniz ve ne yapmak istediğinizi anlatan bir özettir.
İşverenler;
'Neden bize başvurdu?'
'Bizim için neler yapabilir?'
'Bilgi ve yetenekleri nelerdir?'
'Kişisel özellikleri değerleri nelerdir?'
'Özellikleri işin gerektirdiği özellikler mi?'
gibi sorulara cevap ararlar. Dolayısıyla özgeçmişiniz bu sorulara cevap verebiliyor nitelikte olmalıdır. Kısacası özgeçmişiniz işverenlere;
'Ben bu işi yapabilirim.'
'Ben bu işi istiyorum.'
'Ben bu işe ve firmaya uyum sağlayabilirim'
mesajlarını verebiliyor olmalıdır.


ÖZGEÇMİŞ HAZIRLAMAYA BAŞLAMADAN ÖNCE...

Özgeçmiş hazırlamaya başlamadan önce hedefinizi belirlemeli ve bu hedefe yönelik olarak özgeçmişinizi hazırlıyor olmalısınız.
Özgeçmişinizi genel olarak bilgi beceri ve başarılarınızı yansıtmak üzere hazırlayabilirsiniz. Ancak spesifik olarak bir pozisyona başvuruda bulunuyorsanız özgeçmişiniz o işin gerekliliklerine göre hazırlanmış olmalıdır. Söz konusu iş için gerekli bilgi beceri ve kişilik özellikleri incelenerek hazırlanmış özgeçmiş daha başarılı sonuç verecek ve o işe sizin diğer kişilere göre daha uygun olabileceğinizi gösterebilecektir.
Diğer bir deyişle tek ve standart bir özgeçmiş yerine başvurulan işin özelliklerine göre şekillendirilmiş özgeçmişler hazırlamak daha yararlı olacaktır.

« Son Düzenleme: Mayıs 02, 2010, 04:52:40 ÖS Gönderen : SmBRN™ »
WeBCaNaVaRi Botu

Bu Site Mükemmel :)

*****

Çevrimİçi Çevrimİçi

Mesajlar: 222.152


View Profile
Re: Özgecmiş ( Cv ) Nasıl Hazırlanır ?
« Posted on: Ocak 20, 2020, 09:58:55 ÖS »

 
      Üye Olunuz.!
Merhaba Ziyaretçi. Öncelikle Sitemize Hoş Geldiniz. Ben WeBCaNaVaRi Botu Olarak, Siteden Daha Fazla Yararlanmanız İçin Üye Olmanızı ŞİDDETLE Öneririm. Unutmayın ki; Üyelik Ücretsizdir. :)

Giriş Yap.  Kayıt Ol.
Anahtar Kelimeler: Özgecmiş ( Cv ) Nasıl Hazırlanır ? e-book, Özgecmiş ( Cv ) Nasıl Hazırlanır ? programı, Özgecmiş ( Cv ) Nasıl Hazırlanır ? oyunları, Özgecmiş ( Cv ) Nasıl Hazırlanır ? e-kitap, Özgecmiş ( Cv ) Nasıl Hazırlanır ? download, Özgecmiş ( Cv ) Nasıl Hazırlanır ? hikayeleri, Özgecmiş ( Cv ) Nasıl Hazırlanır ? resimleri, Özgecmiş ( Cv ) Nasıl Hazırlanır ? haberleri, Özgecmiş ( Cv ) Nasıl Hazırlanır ? yükle, Özgecmiş ( Cv ) Nasıl Hazırlanır ? videosu, Özgecmiş ( Cv ) Nasıl Hazırlanır ? şarkı sözleri, Özgecmiş ( Cv ) Nasıl Hazırlanır ? msn, Özgecmiş ( Cv ) Nasıl Hazırlanır ? hileleri, Özgecmiş ( Cv ) Nasıl Hazırlanır ? scripti, Özgecmiş ( Cv ) Nasıl Hazırlanır ? filmi, Özgecmiş ( Cv ) Nasıl Hazırlanır ? ödevleri, Özgecmiş ( Cv ) Nasıl Hazırlanır ? yemek tarifleri, Özgecmiş ( Cv ) Nasıl Hazırlanır ? driverları, Özgecmiş ( Cv ) Nasıl Hazırlanır ? smf, Özgecmiş ( Cv ) Nasıl Hazırlanır ? gsm
Sayfa 1
Yukarı Çık :)
Gitmek istediğiniz yer:  Theme: WeBCaNaVaRi 2011 Copyright © 2011 Simple Machines SiteMap | Arşiv | Wap | İmode | Konular