Duyurular
Yönetici kadromuz da olmak isteyenler Wm ve ya wm yardımcılarına mesaj atabilir Hadi bize katılın Gülmek :)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi Konuyu İncelemekte. Aşağı İn :)
Sayfa 1
Konu: Oyak, 3 Ilde 15 Bin Konut Ve Yalova'da Sanayi Üssü Için Düğmeye Bastı  (Okunma Sayısı: 111 Kere Okundu.)
« : Ağustos 24, 2017, 11:07:44 ÖÖ »
Avatar Yok

demirdoven
*
Üye No : 210783
Nerden : İstanbul
Cinsiyet : Bay
Konu Sayısı : 562
Mesaj Sayısı : 562
Karizma = 10


OYAK, üyeleri için tarihinin en büyük konut projesini başlatıyor:
OYAK, 3 ilde 15 bin konut ve
Yalova’da sanayi üssü için düğmeye bastı

OYAK; Ankara, İzmir ve Yalova’da yaptığı yaklaşık 800 milyon TL’lik gayrimenkul yatırımı ile tarihinin en büyük konut projesini hayata geçirmeye hazırlanıyor. 3 milyon 742 bin metrekarelik proje; Ankara ve İzmir’de yaklaşık 13 bin konutluk çağdaş yaşam alanına, Yalova’da ise 2 bin konutun yanı sıra içinde Ar-Ge, sanayi ve lojistik merkezleri, ileri teknoloji üssü ve eğitim tesisleri bulunan, Türkiye ekonomisine katkı sağlayacak bir sanayi kompleksine zemin oluşturacak.

Türkiye’nin en büyük mesleki emeklilik fonu olan OYAK, 300 binin üzerinde üyesi için hizmetlerini en üst standartlara ulaştırma hedefiyle yatırımlarına devam ediyor. Üyelerine ve Türkiye ekonomisine katkı sağlayacak yeni projelerini hayata geçirmek üzere yaklaşık 800 milyon TL’lik bir arsa yatırımı gerçekleştiren OYAK, Emlak Konut GYO’dan satın alınan gayrimenkuller üzerindeki kentsel tasarım ve mimari projeye 2018 yılının ilk yarısında başlayacak.

OYAK Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Taş, “OYAK’ın kuruluş kanununda da öncelikli olarak yer alan, üyelerimizin ihtiyacı olan konutları üretmek amacıyla bu projelere ağırlık verdik. Önümüzdeki dönemde de bu tür arsa ve konut yatırımlarımız devam edecek” dedi.

Ankara, İzmir ve Yalova’da yaklaşık 550 futbol sahasına eşdeğer 3 milyon 742 bin metrekarelik gayrimenkul yatırımı yapan OYAK, toplamda yaklaşık 15 bin konutluk projeye ek olarak; içinde Ar-Ge, sanayi ve lojistik merkezleri ve ileri teknoloji üssü bulunan sanayi kompleksi için hazırlıklara başladı.

OYAK Genel Müdürü Süleyman Savaş Erdem: “OYAK’ın en büyük önceliği üyelerinin ihtiyaçları doğrultusunda projeler üretmek”

OYAK olarak tüm çalışmalarını 300 bini aşkın üyeye faydayı odağa alarak kurguladıklarının altını çizen OYAK Genel Müdürü Süleyman Savaş Erdem şunları söyledi: “OYAK’ın en büyük önceliği üyelerinin ihtiyaçları doğrultusunda hizmet üretmek. Bu hizmetlerin içinde konut ihtiyacı önemli bir yer tutuyor. Düzenli olarak gerçekleştirdiğimiz birlik gezilerimizde ve üyelerimize yönelttiğimiz anketlerde de en öne çıkan ihtiyaç bu yönde. Gayrimenkul Geliştirme Koordinatörlüğümüzün 6 aylık çalışmasının sonucunda detaylandırdığımız bu büyük yatırım projesini büyük bir heyecanla hayata geçiriyoruz. Kuruluşundan bu yana üyelerine 12 bin konut teslim eden OYAK, bu yeni projeler tamamlandığında, kendi tarihinin en büyük konut yatırımını gerçekleştirmiş olacak” dedi.

Ankara’ya 12 bin yeni konut

İlk olarak Ankara-Eskişehir Yolu üzerindeki Ballıkuyumcu bölgesinde yaklaşık 2 milyon metrekarelik arsa üzerine kurulacak dev yaşam alanına etaplar halinde 12 bin konut inşa edilmesi planlanıyor. Sosyokültürel tesislerden eğitim tesislerine, çocuk oyun merkezlerinden yeme-içme ve alışveriş  alanlarına kadar her türlü imkanı barındıracak olan proje, modern şehircilik anlayışına göre tasarlanmış örnek bir yaşam merkezi olacak. Projenin kentsel ve mimari tasarımına 2018’in ilk yarısında başlanacak.

Yeni cazibe merkezi Urla’da 1000 konutluk yatırım

OYAK, üyeleri tarafından tercih edilen yerleşim yerlerinden İzmir’in Urla ilçesinde de bin konutluk bir yatırım için düğmeye bastı. 2019 yılında başlanması hedeflenen proje kapsamında alınan 368 bin metrekarelik araziye, çevreye duyarlı, sosyal donatı alanlarına sahip bir yaşam alanı yapılacak.

Yalova’ya sanayi ve teknoloji kompleksi kurulacak

Kurum, bir diğer büyük gayrimenkul yatırımını Türkiye sanayisinin kalbi olan İstanbul-Kocaeli-Bursa üçgeninde yer alan Yalova Çiftlikköy’de yaklaşık 1,5 milyon metrekare arazi üzerinde planlıyor. Proje kapsamında, OYAK şirketlerinin faaliyetlerini daha etkin yürütebilmesine hizmet edecek olan Ar-Ge, sanayi ve lojistik merkezleri, ileri teknoloji üssü,  eğitim tesisleri ve yaklaşık 2 bin konutluk bir yaşam alanı yer alacak. İmar planları ve ihtiyaç programlarının tamamlanmasının ardından projeye 2019 yılında başlanması hedefleniyor.

Yalova’da yapılması planlanan sanayi üssü ile ilgili de bir değerlendirmede bulunan Erdem, “OYAK olarak lokomotif sektörlerde faaliyet gösteren grup şirketlerimiz ile ülkemiz ekonomisine hizmet ederken; şirketlerimizin sürekli gelişimine yönelik çalışmalara da büyük önem veriyoruz. Yönetim olarak grup ihtiyaçlarına yönelik değerlendirmemizde; inovasyon, teknoloji, Ar-Ge, lojistik ve mesleki eğitim alanlarında fayda sağlayacak bir merkez ihtiyacını tespit ettik. Yalova gibi stratejik bir bölgede konumlanacak merkezimiz ilerleyen yıllarda başka yatırımlara da  kaynak ve örnek teşkil edecektir” dedi.
WeBCaNaVaRi Botu

Bu Site Mükemmel :)

*****

Çevrimİçi Çevrimİçi

Mesajlar: 221.659


View Profile
Re: Oyak, 3 Ilde 15 Bin Konut Ve Yalova'da Sanayi Üssü Için Düğmeye Bastı
« Posted on: Ekim 21, 2017, 02:29:42 ÖS »

 
      Üye Olunuz.!
Merhaba Ziyaretçi. Öncelikle Sitemize Hoş Geldiniz. Ben WeBCaNaVaRi Botu Olarak, Siteden Daha Fazla Yararlanmanız İçin Üye Olmanızı ŞİDDETLE Öneririm. Unutmayın ki; Üyelik Ücretsizdir. :)

Giriş Yap.  Kayıt Ol.
Anahtar Kelimeler: Oyak, 3 Ilde 15 Bin Konut Ve Yalova'da Sanayi Üssü Için Düğmeye Bastı e-book, Oyak, 3 Ilde 15 Bin Konut Ve Yalova'da Sanayi Üssü Için Düğmeye Bastı programı, Oyak, 3 Ilde 15 Bin Konut Ve Yalova'da Sanayi Üssü Için Düğmeye Bastı oyunları, Oyak, 3 Ilde 15 Bin Konut Ve Yalova'da Sanayi Üssü Için Düğmeye Bastı e-kitap, Oyak, 3 Ilde 15 Bin Konut Ve Yalova'da Sanayi Üssü Için Düğmeye Bastı download, Oyak, 3 Ilde 15 Bin Konut Ve Yalova'da Sanayi Üssü Için Düğmeye Bastı hikayeleri, Oyak, 3 Ilde 15 Bin Konut Ve Yalova'da Sanayi Üssü Için Düğmeye Bastı resimleri, Oyak, 3 Ilde 15 Bin Konut Ve Yalova'da Sanayi Üssü Için Düğmeye Bastı haberleri, Oyak, 3 Ilde 15 Bin Konut Ve Yalova'da Sanayi Üssü Için Düğmeye Bastı yükle, Oyak, 3 Ilde 15 Bin Konut Ve Yalova'da Sanayi Üssü Için Düğmeye Bastı videosu, Oyak, 3 Ilde 15 Bin Konut Ve Yalova'da Sanayi Üssü Için Düğmeye Bastı şarkı sözleri, Oyak, 3 Ilde 15 Bin Konut Ve Yalova'da Sanayi Üssü Için Düğmeye Bastı msn, Oyak, 3 Ilde 15 Bin Konut Ve Yalova'da Sanayi Üssü Için Düğmeye Bastı hileleri, Oyak, 3 Ilde 15 Bin Konut Ve Yalova'da Sanayi Üssü Için Düğmeye Bastı scripti, Oyak, 3 Ilde 15 Bin Konut Ve Yalova'da Sanayi Üssü Için Düğmeye Bastı filmi, Oyak, 3 Ilde 15 Bin Konut Ve Yalova'da Sanayi Üssü Için Düğmeye Bastı ödevleri, Oyak, 3 Ilde 15 Bin Konut Ve Yalova'da Sanayi Üssü Için Düğmeye Bastı yemek tarifleri, Oyak, 3 Ilde 15 Bin Konut Ve Yalova'da Sanayi Üssü Için Düğmeye Bastı driverları, Oyak, 3 Ilde 15 Bin Konut Ve Yalova'da Sanayi Üssü Için Düğmeye Bastı smf, Oyak, 3 Ilde 15 Bin Konut Ve Yalova'da Sanayi Üssü Için Düğmeye Bastı gsm
Sayfa 1
Yukarı Çık :)
Gitmek istediğiniz yer:  


Benzer Konular
Konu Başlığı Başlatan Yanıtlar Görüntü Son Mesaj
Yalova Da Sanayi Ve Ticaret
Marmara Bölgesi
By.TuRuT 2 843 Son Mesaj Aralık 04, 2010, 07:30:34 ÖS
Gönderen : AlbatroS
Toki'den 50 Ilde Çekilişsiz Kurasız 9 Bin Konut
Güncel Haberler
KumraLım 2 498 Son Mesaj Kasım 18, 2009, 03:59:58 ÖS
Gönderen : harded
Galatasaray, Arda Turan Için Düğmeye Bastı
Galatasaray
Honey_Face 0 240 Son Mesaj Mayıs 18, 2013, 02:26:49 ÖS
Gönderen : Honey_Face
Ünal Aysal Düğmeye Bastı!
Galatasaray
orppersephone 0 139 Son Mesaj Ağustos 26, 2014, 08:59:26 ÖS
Gönderen : orppersephone
Hükümet Düğmeye Bastı! Temizlik Başlıyor
Güncel Haberler
derinfener 0 125 Son Mesaj Aralık 14, 2015, 12:24:15 ÖÖ
Gönderen : derinfener


Theme: WeBCaNaVaRi 2011 Copyright © 2011 Simple Machines SiteMap | Arşiv | Wap | İmode | Konular