Duyurular
WeBCaNaVaRi'na Üye Olmadan Link'leri ve Kod'ları Göremezsiniz.
Link'leri Görebilmek İçin. Üye Ol. veya Giriş Yap.
WeBCaNaVaRi Toolbar'ı Kurdunuz mu ?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi Konuyu İncelemekte. Aşağı İn :)
Sayfa 1
Konu: Onunla Sevgili Olmak Sabır Ister.  (Okunma Sayısı: 3246 Kere Okundu.)
« : Aralık 24, 2014, 11:49:23 ÖÖ »

-minel-
*
Üye No : 139378
Nerden : Yurt Dışı
Cinsiyet : Bayan
Konu Sayısı : 2459
Mesaj Sayısı : 4.725
Karizma = 5043


Oğlak burcu bir sevgiliyle yaşama rehberi


Oğlak burcu ile sevgili olmak prospektüsü olmayan bir ilaç, kullanma kılavuzu olmayan bir komut sistemi gibidir. Yanlış kullanımlar, anlık hatalar bir anda kendinizi olmadık bir tehlikenin içinde bulmanıza yol açabilir. Oğlak burcu bir sevgiliniz var ancak hayatınız zindan mı oluyor? Merak etmeyin bu yaşam rehberi sizi mutlu mesut bir aşığa çevirecek.

Burç aleminin ne Koçlar ve Aslanlar kadar artist mektebinden fırlamış karakterlerine, ne de Başak ve Yengeç gibi kendi halinde insanlarına benzer Oğlaklar. Onlar kimseye 'eyvallah'ı olmayan ama bir o kadar da narin kimseler olarak aramızda geziniyorlar. Bir Oğlak'ı tanımak kolaydır ama onunla sevgili olmak gerçekten ancak insaniyet kalibresini maksimum seviyelere yükseltmiş kişilerin başarabileceği bir şeydir. 4000 yıllık bir meditasyon süreci sonunda gelinebilecek noktalara bir Oğlak'ı severek ulaşabilirsiniz. Ancak bunu başarmak için bir rehbere ihtiyacınız var.


 "Bir Oğlak'ı çok sevdim ama o beni hiç sevmiyor" nameleri bu rehber sayesinde sizin için tarih olacak. Hem mevcut Oğlak yarinizle aranız düzelecek, hem de gözünüze kestirdiğiniz Oğlak'a kavuşabileceksiniz. Tek yapmanız gereken aşağıdaki maddelere özen göstermeniz.


1. İnatlaşmayın

Oğlak burcu sevgilinin tersi pistir. Genel olarak kafasındaki şeyi yapmak konusunda ısrarcıdır. Öyle ki bu burca neden "Keçi" değil de "Oğlak" diyerek mevzuyu uzatmışlar diye düşünebilirsiniz. Bildiğiniz keçidir oğlaklar, inatlaşırsanız yangın olur, alev topu olur sizi de yakar bizi de.


2. Sürpriz yapmayın

Sevgiliye minik sürprizler yapmak her zaman hoş karşılanır ancak sakın ola Oğlak burcuna sürpriz yapmaya kalkmayın. Oğlaklar sürprizlerden haz etmezler korkabilirler, kızabilirler, gerilebilirler aklınıza gelmeyecek tepkilerle karşılaşabilirsiniz. Lafı uzatmadan, kendisine ip ucu vermeden direkt aklınızdaki şeyi yapın.


3. Stabil kalın

Oğlak burçları etrafındakileri kontrol altında tutmak konusunda tutkuludurlar. Bu sebeple onun kontrolü dışında gelişen her şey onu kandırmaya yönelik bir hareketmiş gibi algılanabilir. Söylediğiniz her şey onun tarafından sizin çizgileriniz olarak algılanacaktır. Misal "Ben taksiye binmem" derseniz ömür billah taksiye binmemeniz gerekir. Gün olur işiniz düşer taksiye binecek olursunuz falan Oğlak sevgiliniz size "Hani binmezdin?" deyip sizinle dalga geçecek sanmayın. Artık onun gözünde ne yapacağı belli olmayan dengesiz birisinizdir, aman dikkat.


4. Verdiğiniz sözleri tutun

Herkes verilen sözlerin tutulmasını ister tabii ama Oğlaklar için durum biraz farklı. Misal "Akşam sinemaya gidelim" dediniz, anlaştınız ne güzel. Ondan sonra fikriniz değişti ve "Haydi filancalarla oyun oynayalım" dediniz. Bittiniz. Yapmayın. Söylediğiniz her söz, yaptığınız her plan yeminle sadık kalmanız gereken bir ant gibi olmalıdır. Anlık sapmaların cezasını ağır ödeyebilirsiniz.


5. Sabırlı olun

Oğlak burcu sabır isteyen bir burçtur, öyle sevgili olduk bitti gitti diye bakmayın. Kendisi hırpalandığında ilk önce hırsını sizden çıkartacağı için bir nevi kum torbası gibi olmanız gerekir. Herhangi bir şeye sinirlendiğinde öfkesini sizin üstünüzde söndürme eğiliminde olacaktır. Bu gibi durumlarda otomatik pilota geçiş yapın, kendinizi rahat bırakın ve oksijen maskelerinizi takmaya hazır olun. Türbülansa girmiş uçak gibi salının onun öfkesinde. İçinizden Levent Yüksel'in şarkısındaki şu sözleri geçirin: "Şiddetin ne hoş ne güzel şefkatin..."


6. İçinizden düşünmeyin

İnsan bazı şeyleri önce kendi kafasında değerlendirip sonra değerlendirmek ister değil mi? Öyle ama sakın bunu Oğlak burcu sevgiliniz hakkında bir şeyler düşünüyorsanız yapmayın. Çünkü o "Acaba benim hakkımda ne düşünüyor?" demez "Benim hakkımda hiç bir şey düşünmüyor!" şeklinde kuruntulara kapılır. Aklınızdan geçen dilinizden de geçsin. Onun hakkındaki fikir ve düşüncelerinizi hemen anında paylaşın, kendisini daha mutlu hissedecek sizi de darlamayacaktır.


7. Iskalamayın

Oğlak burcu bir sevgiliniz varsa onun size anlattığı, gösterdiği her şeyi aklınızda tutmanız ve hemen hatırlamanız gerekir. "Sana geçen bir şarkı yollamıştım" dediğinde "Ne şarkısı?" derseniz bittiniz. Gidin kendinizi yüksek bir binadan atın ve kafa üstü düşmeye gayret edin. Hafızanız zayıfsa bol bol ton balığı ve fosfor bakımından zengin besinler tüketin. Unutursanız, unutulmaz tecrübeler yaşayabilirsiniz. Bu yüzden hiç bir ayrıntıyı ıskalamadan sevgilinizi takip etmeniz gerekebilir, mümkünse bir not defteri taşıyın ve not tutun!


8. Kendinizi şanslı hissedin

İlk 7 maddeye bakıp da "Kaçın ulan kaçın!" diyerek uzaklaşmaya kalkmayın. Oğlak burcunun bir takım sıkıntılarına göğüs gerebilirseniz sizi dünyanın en mutlu insanı yapacaktır. Birincisi inanılmaz derece de koruyucu olan Oğlak burcu yeri gelir sizi kendinizden bile korur kollar. Size sahip çıkar. Kendinizi asla yalnız hissetmezsiniz.


9. Başarılı olmaya hazır olun

Hayatınız boyunca istediğiniz şeyler bir türlü elinize geçmemişse, bırakın kişisel gelişim kitaplarını atın bir kenara gidin helal süt emmiş bir Oğlak burcu sevgili bulun. Oğlaklar sevgililerinin arkasında duruşlarıyla, onların başarılarından beslenişleriyle çok özel insanlardır. Sevgilisi Oğlak olanın sırtı yere gelmez, yürür gider. Misal dizi yönetmenisiniz ve çektiğiniz dizi tutmuyor, kanal yayından kaldırdı kaldıracak... Mevcut bir sevgiliniz varsa savın başınızdan gidin bir Oğlak burcu sevgili yapın, bakın bakalım reyting rekorlarından gözleriniz yaşarıyor mu yaşarmıyor mu!


10. Kafanız rahat olsun

Çoğu burca mensup insan hep bir yardım ve destek talebinde bulunabilir. Oğlaklar ise başkasına ihtiyaç duymadan yaşamayı severler, elbette ilgi ve alakanızı hissettirin ancak kafanız rahat olsun o büyük ihtimalle işini kendisi halledecek ve size yük olmamaya çalışacaktır.


11. Aşka doyun

Oğlaklar sevgilerini ifade etmek konusunda tabiri caizse ateş eden insanlardır. Doya doya söylerler size olan aşklarını bağlılıklarını, öyle "Aman bizimki de iyicene soğudu benden" gibi bir cümle asla aklınızdan geçmez. Mutlu olursunuz, aşka doyarsınız, ayaklarınız yerden kesilir. Böyle dediysek çok ağdalı cümleler de ummayın, yetinmesini bilin sıcacık bir "Seni seviyorum" yeter de artar kıymetini bilene.


12. Güveni hissedin

Oğlakların bir başka yüreğe su serpen özelliği de onlara sonsuz güven duymanızı sağlayacak ilişki sorumluluklarıdır. Asla başına buyruk hareket etmezler ve siz olmadan hayattan pek fazla keyif de almazlar. O yüzden Oğlak sevgiliniz varsa kıymetini bilin öpün de başınıza koyun.


13. Vazgeçmeyin

Oğlak burcu bir sevgiliniz varsa iyi günde de, kötü günde de ondan vazgeçmeyin. Eğer zaten sizin sevgiliniz olmayı göz almışsa sizi ruh eşi olarak görmüş demektir. Çünkü mükemmeliyetçi bir ruh halleri vardır. İçlerine sinmeden asla biriyle birlikte olmazlar. Hayatınızda bir Oğlak varsa asla ondan vazgeçmeyin çünkü o kesinlikle sizin ruh eşinizdir.
WeBCaNaVaRi Botu

Bu Site Mükemmel :)

*****

Çevrimİçi Çevrimİçi

Mesajlar: 222.119


View Profile
Re: Onunla Sevgili Olmak Sabır Ister.
« Posted on: Ağustos 24, 2019, 01:08:04 ÖÖ »

 
      Üye Olunuz.!
Merhaba Ziyaretçi. Öncelikle Sitemize Hoş Geldiniz. Ben WeBCaNaVaRi Botu Olarak, Siteden Daha Fazla Yararlanmanız İçin Üye Olmanızı ŞİDDETLE Öneririm. Unutmayın ki; Üyelik Ücretsizdir. :)

Giriş Yap.  Kayıt Ol.
Anahtar Kelimeler: Onunla Sevgili Olmak Sabır Ister. e-book, Onunla Sevgili Olmak Sabır Ister. programı, Onunla Sevgili Olmak Sabır Ister. oyunları, Onunla Sevgili Olmak Sabır Ister. e-kitap, Onunla Sevgili Olmak Sabır Ister. download, Onunla Sevgili Olmak Sabır Ister. hikayeleri, Onunla Sevgili Olmak Sabır Ister. resimleri, Onunla Sevgili Olmak Sabır Ister. haberleri, Onunla Sevgili Olmak Sabır Ister. yükle, Onunla Sevgili Olmak Sabır Ister. videosu, Onunla Sevgili Olmak Sabır Ister. şarkı sözleri, Onunla Sevgili Olmak Sabır Ister. msn, Onunla Sevgili Olmak Sabır Ister. hileleri, Onunla Sevgili Olmak Sabır Ister. scripti, Onunla Sevgili Olmak Sabır Ister. filmi, Onunla Sevgili Olmak Sabır Ister. ödevleri, Onunla Sevgili Olmak Sabır Ister. yemek tarifleri, Onunla Sevgili Olmak Sabır Ister. driverları, Onunla Sevgili Olmak Sabır Ister. smf, Onunla Sevgili Olmak Sabır Ister. gsm
Yanıtla #1
« : Aralık 25, 2014, 09:33:24 ÖS »
Avatar Yok

FLORİS
*
Üye No : 167895
Nerden : Yurt Dışı
Cinsiyet : Bayan
Konu Sayısı : 4
Mesaj Sayısı : 2.274
Karizma = 305


Teşekkürler
Yanıtla #2
« : Aralık 25, 2014, 09:48:51 ÖS »

SaviorAngel
*
Üye No : 20558
Nerden : İstanbul
Cinsiyet : Bayan
Konu Sayısı : 5336
Mesaj Sayısı : 8.560
Karizma = 50938


Tabii güven vermesi önemli de sadece bu yetmez , teşekkürler Gülmek :)

Erhan Ali ve kardeşi Ömer Kaan <3
Sayfa 1
Yukarı Çık :)
Gitmek istediğiniz yer:  


Benzer Konular
Konu Başlığı Başlatan Yanıtlar Görüntü Son Mesaj
Plaj Güzeli Olmak Ister Misiniz
Moda & Güzellik
HaYaL 2 860 Son Mesaj Ağustos 23, 2008, 10:19:23 ÖS
Gönderen : Ebru.s
Herkes Ilk Olmak Ister Ama
Serbest Kürsü.
*Dantes* 3 1123 Son Mesaj Kasım 10, 2011, 01:01:50 ÖS
Gönderen : EyLüL_GüNeŞi_53
Kim Milyoner Olmak Ister Programında Yanlış Soru
Güncel Haberler
ZiyaBey 0 457 Son Mesaj Ocak 31, 2013, 07:10:07 ÖS
Gönderen : ZiyaBey
Kim Milyoner Olmak Ister'de Bir Osmanlı Sultanı Yarışacak
Televizyon & Radyo & Magazin
sanane_61 0 277 Son Mesaj Eylül 11, 2013, 06:01:18 ÖS
Gönderen : sanane_61
Alfabeyi Unutan Öğretmen Kim Milyoner Olmak Ister
Karışık Videolar.
Omega* 0 332 Son Mesaj Ekim 08, 2013, 01:17:51 ÖÖ
Gönderen : Omega*


Theme: WeBCaNaVaRi 2011 Copyright © 2011 Simple Machines SiteMap | Arşiv | Wap | İmode | Konular