Duyurular
27.10.2007 yılında kurduğumuz webcanavari.net Bugün itibariyle 12. yaşına girmiş bulunmaktadır. Bu uzun süre zarfında desteklerini esirgemeyen eski / yeni ve mevcutta bulunan yönetim kadromuza, saygıdeğer üyelerimize teşekkür ederiz.

0 Üye ve 1 Ziyaretçi Konuyu İncelemekte. Aşağı İn :)
Sayfa 1
Konu: Onu Elde Eden Siz Olun!  (Okunma Sayısı: 648 Kere Okundu.)
« : Kasım 04, 2011, 02:17:37 ÖÖ »
Avatar Yok

Mavi_Kiyamet
*
Üye No : 26505
Nerden : Yurt Dışı
Cinsiyet : Bayan
Konu Sayısı : 12252
Mesaj Sayısı : 47.788
Karizma = 55160


Rakibiniz ne kadar iddialı olursa olsun moralinizi bozmayın; onu başkasına kaptırmaya gerek yok. Biraz cinlik ufak oyunlar ve istek yeterli. Sonuçta durumu lehinize çevirmeniz an meselesi…

Her gün geldiğiniz ofisiniz hayatınızın geçtiği masanız ve ne yapmanız gerektiğini söyleyen raptiyeli küçük notlarınız... Bahar güneşi bütün görkemiyle camdan içeri sızıyor ama keyifmetreniz sıfırın altında bir yerde. Ya da yerdey-di! Ta ki aranıza henüz katılan yakışıklı iş arkadaşınıza aşık olana kadar… Aşık olunca her şeyin başka göründüğünü söylemeye gerek var mı? Her sabah geri geri giden ayaklarınız şimdi koşar adım işin yolunu tutuyor. Hatta mesaiye kalmak sırf o var diye uzun toplantılarda harap olmak bile aşk uğruna feda edilen küçük şeyler gibi görünüyor size. Bu erkeğin bütün eski mutsuz aşklarınızı unutturacağına ve birlikte süper bir ilişki yaşayacağınıza eminsiniz. Öğle yemeklerinde onunla beraber olmakiçin az çaba sarf etmediniz. Sonunda zamanı geldi ona aşık olduğunuzu söylemeye karar verdiniz. Ama işler istediğiniz gibi gitmiyor. Çünkü hoşlandığınız erkeği elde etmek isteyen biri daha var yardımcı kadın rolünde…

Sabrınız var ama kendinizi Penelope Cruz'un oynadığı Barselona Barselona filminde olduğu gibi bir aşk üçgeni içinde boğmak da istemiyorsunuz. Peki bu yeni heyecanı kaybetmek mi asla! Hemen paniklemeyin çünkü yapabileceğiniz bir şeyler var. Minik birkaç oyunla aşk savaşında kazanan olabilirsiniz.

Dikkatini Çekin
Ofisteki yeni iş arkadaşınızın dikkatini çekmek için görünümüze biraz daha özen göstermeniz gerekebilir. Uzun zamandır ertelediğiniz gardırop detoksu için harekete geçin. Erkekler bakımlı bir kadını her ortamda farkederler.

Gözler Sürekli Üzerinizde
İş hayatının monotonlaşmış ritmine ayak uydurduğunuz sıradan bir gündeydi yeni iş arkadaşınızın karşı masaya taşınması… O güne kadar giydiklerinize özen göstermediniz hatta gece uykuda birbirine karışmış saçlarınızla ofise gelmek neredeyse alışkanlık olmuştu. Aşık olmadığımız zamanlarda bizi hayata bağlayan heyecanı hatta var olma sebebimiz ibile sorgularız. Sevgilimiz yoksa Sevgililer Günü'nü anlamsız yıldönümlerini rutin sevgiliyle çıkılan tatilleri ise çok yorucu buluruz. Bütün ilişkiler sorunlu erkeklerse çekilmez yaratıklar olabilir birden. Oysa bütün kadınlar bilir ki konu kendimiz ve aşık olduğumuz bir erkekse tüm kalıplar feda edilebilir ezberler bozulabilir. Özellikle de etrafta bu yeni yakışıklı için pervane olan başka biri varsa… Paylaşmak hiçbir insan doğası için kabul edilebilir değil konu özellikle sevgiyse onu yalnızca biz yaşamak isteriz. İki aşk arasında kalan erkeği etkilemenin temel felsefeside budur. "Yalnızca benim olsun" duygusu. Eğer bu bir yatak odası dersi olsaydı Victoria's Secret'ın seksi takımlarından biri ve etkileyici deneyimleriniz sizi pekala bir adım öne götürebilirdi ama ofiste hoşlandığınız erkeğin dikkatini çekmek biraz daha marifet gerektiriyor bizden söylemesi. Mesela epeydir ertelediğiniz şu büyük gardırop yenileme işini hemen bugün halletmeye ne dersiniz? Yeni alacağınız kıyafetlerde moda kurbanı olmamaya dikkat edin ilk kural bu. Trendi yakından takip etmeli ama sizi daha hoş gösterecek parçaları seçmelisiniz. Detaylar önemlidir bunu asla unutmayın. Bir-iki düğmesi ışıltılı bir gömlek kemeri sayesinde belinizi daha ince gösteren şık bir elbise ya da bacaklarınızı cesurca sergileyebileceğiniz mini bir etek… Alışveriş sırasında bu yeni stilinize uygun ayakkabı çanta ve aksesuarları da kaçırmayın. Özellikle ince uzun topuklu ayakkabılar işe geldiğinizi farketmesi için birebirdir… Hem dolabın üstünden alınacak şu eski dosya için de merdivende hoş görünmeniz şart! Fiziki olarak yapmanız gerekenler bir tarafa; müstakbel sevgilinizin gülüşünüzü fikirlerinizi ve sosyal tavrınızı fark etmesine izin vermelisiniz. Mesela moraliniz hep yüksek olmalı keyifli şeyler anlatmalı ve bol bol gülümsemelisiniz.Toplantılara önceden çalışıp rakip dişiye farkatacak yeni fikirler ve öneriler üretmelisiniz. Kısacası hoşlandığınız erkeği hem güzelliğiniz hem de zekanızla elde etmeyi denemelisiniz. Artık yalnızca görüntümüzden etkilenen erkekler Lost'un adasındaki erkek sayısından daha az bilesiniz…

İyi Bir İkili Olmalarını Engelleyin
İş hayatında insanları idare etmek ve verilen görevleri yerine getirmek hepimiz için yorucudur. Bazen bir kahve molası vermek bile iyi gelebilir. Yakışıklı iş arkadaşınızı tavlamak bu kadar çetrefilliyken rakibenizle yapacakları şu proje de nereden çıktı? Bugünlerde etrafı her zamankinden daha fazla dinliyorsunuz bu güzel. Çünkü duyduğunuz tek bir şey avınızı tuş etmeye yeter de artar. Kulaklarınız Kırmızı Başlıklı Kız masalında kurdun daha iyi duyabilmek için irileşen kulaklarını çoktan geçti. Sonuç: Hayal kırıklığı! Aşık olduğunuz erkek ve hiç de küçümsenmeyecek rakibeniz birlikte biriş yemeğine çıkmak zorunda. Yüzünüz düştü hemen senaryoyu yazdınız: Arabada yan yana olacaklar ondan hoşlanacak hatta akşam iş çıkışında bir şeyler içmek için randevulaşacaklar… Hemen vazgeçmek yok patronunuzla konuşun ve tatlılıkla rakibinizin o gün başka bir toplantıya gitmesini sağlayın. En azından deneyin! Biraz zor görünse de gerçekten işe yarayabilir. Eğer bu küçük numara işe yaramazsa o zaman B planını devreye sokmak şart. Restorandaki masaya bir sandalye daha eklenmesini isteyin. Galiba bu aralar enerjiniz yüksek ve çok da yardımseversiniz... Birlikte çalışmak şirketinizin geleceği için çok yararlı olabilir onları bu fikre inandırmak sizin işiniz. Bu kadar çalışkan olmanız hem iş arkadaşınız olan yakışıklının ilgisini çeker hem de rakibiniz onunla yalnız kalma fırsatını kaybetmiş olur. Küçük bir öneri daha: En kısa zamanda patronunuzu aşık olduğunuz erkekle sizin daha iyi bir ikili olacağınıza ve iyi işler çıkaracağınıza inandırın. Ona daha yakın olmak işinizi koolaylaştırabilir. Ve bunu hemen şimdi yapın!

Bunun Bir Oyun Olduğunu Unutmayın
Diyelim rakibiniz o gün ofisteki herkesi etkileyebilecek kadar güzel görünüyor. Gömleğinin dekoltesi de fazla dikkat çekici. Hoşlandığınız erkek de öyle düşünüyor galiba gözlerini oradan ayırmadığına göre… Küçük bir kızken arkadaşlarımızın bebeklerini ellerinden çekip almamız ya da saklambaçta ebe olduğumuzda gözümüzün birini açık tutarak hile yapmamız nasıl masumsa aşık olduğumuz erkeği başka birine kaptırmamak için yaptıklarımız da o kadar masum aslında. Yalnızca bu heyecanlı oyunda rakibenizi saf dışı bırakmak için yaptıklarınızı nmakul sınırlar içinde kalmasına dikkat etmeniz gerektiğini unutmayın.


Pozitif Olun
Bir erkeğin ilgisini çekmek istiyorsanız moraliniz hep yüksek olmalı. Keyifli şeyler anlatmalı ve güleryüzlü olmalısınız. Toplantılara iyi hazırlanarak dikkatini çekmeyi de garantileyebilirsiniz.

En Önemli Taktik: Hedef Şaşırtmak
Dedikodu aşırıya kaçmadıkça zararsızdır. Üstelik eğlencelidir. Hayatınızda olmasını istediğiniz erkeğe rakibenizin bir flörtü olduğuna dair bir şeyler çıtlatabilirsiniz. Erkekler genellikle başka bir erkeğin markajındaki kadınlara saygı duyarlar ve duyguları konusunda ısrarcı olmazlar. Bizde olmayan müthiş bir özellik! Bu arada iki lafın arasında sizin de yalnız olduğunuzdan dem vurmayı onun gibi biriyle gerçek bir ilişki yaşamak istediğinizi ima etmeyi de ihmal etmeyin. Son hamle için rakibenizi bu yeni iş arkadaşınızın başka biriyle ilgilendiğine inandırmanız gerekiyor. Bundan sonrası; savunmasız ilgiye hazır ve kesinlikle size kalmış olan erkeği ona gerçekten aşık olduğunuza ve birlikte olmak için can attığınıza inandırmanıza kalıyor.

Birlikte Vakit Geçirmek Şart
Birbirinizi tanımanın ve onu tavlamanın en önemli yolu birlikte vakit geçirmektir… Karşı masadan ara sıra gülümsemek ya da şirket içinde birbirinize dosya göndermek yetmez. Ona kendinizi anlatmalı hoşlandığınızı fark ettirecek küçük durumlar yaratmalısınız. Tabii rakibeniz de bu konu üzerinde çalışıyorsa operasyona hemen hız vermeniz gerek. Mesela işe sabah kahvaltısını birlikte yapmakla başlayabilirsiniz. Yolunuzun üzerinde bulunan bir fırından alacağınız sıcacık çikolatalı kruvasanlar ilişkiniz için çok lezzetli bir başlangıç olabilir. Sabah kahvaltısı bu yakışıklı için yalnız bir kahve içmekse o zaman öğle yemeği için başbaşa ve samimi olabileceğiniz küçük bir kafeyi ayarlayın. Gözlerden uzak olmak ikinize de iyi gelebilir ve potansiyel varsa yakınlaşmanıza yardım edebilir. Öğleden sonra yapılan uzun ve yorucu toplantılardan sonra kahve içmeyi de bir fırsata çevirebilirsiniz. Küçük esprilerle ilgisini çekin ve onu çalışma hayatında çok başarılı bulduğunuzu anlatın. Erkekler övülmeyi en az kadınlar kadar severler. Ufak ve kıvrak sorularla hafta sonları ne yaptığını nerelere gittiğini öğrenmek ise bir sonraki hamlenize zemin oluşturur. Kimbilir belki arkadaşlarınızla dışarı çıktığınızda onunla aynı mekana gidip karşılaşabilirsiniz.. Bu hoş "tesadüf" iş dışında da bir ilişkiniz olmasına katkı sağlayabilir. Konuşmalarınızda hemen her şeyi anlatmaktan kaçının. Minik ipuçları ve biraz gizem sizi düşünmesine yardım edebilir. Sağlamasını yapmak için kendinizden yola çıkabilirsiniz siz de birini ne kadar merak ederseniz onu tanımak için o kadar sabırsızlanırsınız değil mi?

İstek & Öneri ve Şikayetlerinizi: WeBCaNaVaRi'na Üye Olmadan Link'leri ve Kod'ları Göremezsiniz.
Link'leri Görebilmek İçin. Üye Ol. veya Giriş Yap.
Adresine İletebiliriniz.
WeBCaNaVaRi Botu

Bu Site Mükemmel :)

*****

Çevrimİçi Çevrimİçi

Mesajlar: 222.150


View Profile
Re: Onu Elde Eden Siz Olun!
« Posted on: Aralık 16, 2019, 09:00:09 ÖÖ »

 
      Üye Olunuz.!
Merhaba Ziyaretçi. Öncelikle Sitemize Hoş Geldiniz. Ben WeBCaNaVaRi Botu Olarak, Siteden Daha Fazla Yararlanmanız İçin Üye Olmanızı ŞİDDETLE Öneririm. Unutmayın ki; Üyelik Ücretsizdir. :)

Giriş Yap.  Kayıt Ol.
Anahtar Kelimeler: Onu Elde Eden Siz Olun! e-book, Onu Elde Eden Siz Olun! programı, Onu Elde Eden Siz Olun! oyunları, Onu Elde Eden Siz Olun! e-kitap, Onu Elde Eden Siz Olun! download, Onu Elde Eden Siz Olun! hikayeleri, Onu Elde Eden Siz Olun! resimleri, Onu Elde Eden Siz Olun! haberleri, Onu Elde Eden Siz Olun! yükle, Onu Elde Eden Siz Olun! videosu, Onu Elde Eden Siz Olun! şarkı sözleri, Onu Elde Eden Siz Olun! msn, Onu Elde Eden Siz Olun! hileleri, Onu Elde Eden Siz Olun! scripti, Onu Elde Eden Siz Olun! filmi, Onu Elde Eden Siz Olun! ödevleri, Onu Elde Eden Siz Olun! yemek tarifleri, Onu Elde Eden Siz Olun! driverları, Onu Elde Eden Siz Olun! smf, Onu Elde Eden Siz Olun! gsm
Yanıtla #1
« : Temmuz 05, 2014, 09:47:42 ÖS »
Avatar Yok

Noor
*
Üye No : 186274
Nerden : Ankara
Cinsiyet : Bayan
Konu Sayısı : 0
Mesaj Sayısı : 10
Karizma = 0


Sağol
Yanıtla #2
« : Ağustos 15, 2014, 02:59:44 ÖS »
Avatar Yok

kimnana
*
Üye No : 143093
Nerden : Yurt Dışı
Cinsiyet : Bayan
Konu Sayısı : 1
Mesaj Sayısı : 329
Karizma = 2


teşekkürler
Sayfa 1
Yukarı Çık :)
Gitmek istediğiniz yer:  


Benzer Konular
Konu Başlığı Başlatan Yanıtlar Görüntü Son Mesaj
Elde Allah Yazisi « 1 2 3 »
Dini Resimler
YabanGulum64 21 8472 Son Mesaj Nisan 22, 2011, 07:17:07 ÖS
Gönderen : elze
Sıfırsız Milyon Elde Et!!! « 1 2 »
Beyin Fırtınası
[ IdentifieD ] 12 2078 Son Mesaj Mart 11, 2009, 01:18:27 ÖÖ
Gönderen : DeLy
Gülmek Elde Değil
Komik Resimler
By.MuraT 2 967 Son Mesaj Aralık 31, 2009, 02:42:20 ÖÖ
Gönderen : Mavi_Kiyamet
Atilla İlhan - Elde Var Hüzün
Şiir Köşesi
seyyah 0 739 Son Mesaj Temmuz 31, 2008, 03:07:56 ÖÖ
Gönderen : seyyah
Istediğimi Elde Edemedim Ama Ihtiyacım Olan Herşeyi Elde Ettim
Hayata Dair.
Asortik Hatun 9 2791 Son Mesaj Eylül 07, 2014, 04:06:02 ÖS
Gönderen : wiswis12


Theme: WeBCaNaVaRi 2011 Copyright © 2011 Simple Machines SiteMap | Arşiv | Wap | İmode | Konular