0 Üye ve 1 Ziyaretçi Konuyu İncelemekte. Aşağı İn :)
Sayfa 1
Konu: Öcalan: Savaş Çıkarsa Hükümet 3 Ay Dayanamaz  (Okunma Sayısı: 401 Kere Okundu.)
« : Mayıs 14, 2011, 01:44:48 ÖS »

labonde
*
Üye No : 18132
Nerden : Trabzon
Cinsiyet : Bayan
Konu Sayısı : 296
Mesaj Sayısı : 5.248
Karizma = 5229


Çözüm için 15 Haziran’a kadar süre veren Abdullah Öcalan, "anlaşma olmaması durumunda iç savaş çıkabileceğini" iddia etti. Öcalan, “Savaş çıkarsa hükümet üç ay bile dayanamaz” dedi.

PKK’ya yakınlığıyla bilinen Fırat Haber Ajansı’nda yer alan haber göre; Abdullah Öcalan, "eylemsizlik sürecinden sonra anlaşma olmaması durumunda iç savaş çıkabileceğini" öne sürdü.

Terörist Öcalan, 15 Haziran’dan sonra çatışma yaşanması durumunda hükümetin 3 ay bile dayanamayacağını ileri sürdü. PKK lideri Abdullah Öcalan şöyle konuştu: “Önemli bir sürece giriyoruz. 15 Haziran’dan sonra kimse kendini kandırmasın, herkes hazırlığını buna göre yapsın. 15 Haziran’dan sonra süreç ya büyük bir anlaşmaya ya da büyük bir savaşa evrilecektir. Eğer anlaşma olursa Kürtlerin tarihteki ilk büyük anlaşması olacaktır.

Anlaşma olmaz ise öyle pasif savunma, aktif savunma diye bir şey olmaz. Hem kırda hem şehirde topyekûn bir halk savaşı gelişebilir. Hatta iç savaş olabilir. Bundan yalnızca Kürtler etkilenmez, herkes etkilenir. Son görüşmede bütün bunları heyete açıkça ve bütün detaylarıyla anlattım. Buradaki görüşmeler ciddidir. Heyette devletin ciddi kurumlarının temsilcileri vardır. Devlete etki edebilecek güçte bir heyettir. Ama henüz devlete, siyasi partilere, topluma etki etmemiştir. Hükümet çözüm sürecine gelmezse, büyük bir savaş çıkarsa üç ay bile dayanamaz.”


Bu gönlüm gönlüm senindir
Çekinme bebeğim beni sevindir
Bak bu yürek sevgilim
Bir ömür geçsede yine esirin
İster öldür ister güldür bebeğim
İnanki değişmez bende sevgin

Sen henüz açmamış bir çiçeksin
İçinde bir meltem sıcak bir nefessin
Dinle bize birbirimiz lazım
Hadi gül gülümse benim çeşminazım...
WeBCaNaVaRi Botu

Bu Site Mükemmel :)

*****

Çevrimİçi Çevrimİçi

Mesajlar: 222.162


View Profile
Re: Öcalan: Savaş Çıkarsa Hükümet 3 Ay Dayanamaz
« Posted on: Ekim 26, 2020, 02:05:23 ÖÖ »

 
      Üye Olunuz.!
Merhaba Ziyaretçi. Öncelikle Sitemize Hoş Geldiniz. Ben WeBCaNaVaRi Botu Olarak, Siteden Daha Fazla Yararlanmanız İçin Üye Olmanızı ŞİDDETLE Öneririm. Unutmayın ki; Üyelik Ücretsizdir. :)

Giriş Yap.  Kayıt Ol.
Anahtar Kelimeler: Öcalan: Savaş Çıkarsa Hükümet 3 Ay Dayanamaz e-book, Öcalan: Savaş Çıkarsa Hükümet 3 Ay Dayanamaz programı, Öcalan: Savaş Çıkarsa Hükümet 3 Ay Dayanamaz oyunları, Öcalan: Savaş Çıkarsa Hükümet 3 Ay Dayanamaz e-kitap, Öcalan: Savaş Çıkarsa Hükümet 3 Ay Dayanamaz download, Öcalan: Savaş Çıkarsa Hükümet 3 Ay Dayanamaz hikayeleri, Öcalan: Savaş Çıkarsa Hükümet 3 Ay Dayanamaz resimleri, Öcalan: Savaş Çıkarsa Hükümet 3 Ay Dayanamaz haberleri, Öcalan: Savaş Çıkarsa Hükümet 3 Ay Dayanamaz yükle, Öcalan: Savaş Çıkarsa Hükümet 3 Ay Dayanamaz videosu, Öcalan: Savaş Çıkarsa Hükümet 3 Ay Dayanamaz şarkı sözleri, Öcalan: Savaş Çıkarsa Hükümet 3 Ay Dayanamaz msn, Öcalan: Savaş Çıkarsa Hükümet 3 Ay Dayanamaz hileleri, Öcalan: Savaş Çıkarsa Hükümet 3 Ay Dayanamaz scripti, Öcalan: Savaş Çıkarsa Hükümet 3 Ay Dayanamaz filmi, Öcalan: Savaş Çıkarsa Hükümet 3 Ay Dayanamaz ödevleri, Öcalan: Savaş Çıkarsa Hükümet 3 Ay Dayanamaz yemek tarifleri, Öcalan: Savaş Çıkarsa Hükümet 3 Ay Dayanamaz driverları, Öcalan: Savaş Çıkarsa Hükümet 3 Ay Dayanamaz smf, Öcalan: Savaş Çıkarsa Hükümet 3 Ay Dayanamaz gsm
Sayfa 1
Yukarı Çık :)
Gitmek istediğiniz yer:  Theme: WeBCaNaVaRi 2011 Copyright © 2011 Simple Machines SiteMap | Arşiv | Wap | İmode | Konular