0 Üye ve 1 Ziyaretçi Konuyu İncelemekte. Aşağı İn :)
Sayfa 1
Konu: Mini Hikaye - Kalbimi Çaldın  (Okunma Sayısı: 2385 Kere Okundu.)
« : Kasım 03, 2011, 04:24:24 ÖS »
Avatar Yok

cennet aşkı
*
Üye No : 83532
Yaş : 40
Nerden : İstanbul
Cinsiyet : Bayan
Konu Sayısı : 3
Mesaj Sayısı : 29
Karizma = 1


Buyurun size büyük bir aşk ve acısı.

Elenora dudağını ısırdı ve tutamadığı gözyaşları buruşmuş yanaklarından süzüldü.Hanımının yaşadığı ızdıraba ve kaybettiği kana tanık olmuştu, o da belliki hanımının kurtulacağına ihtimal vermiyordu.Ama bunu oğlu gibi sevdiği dük e belli etmeyecekti elbetteki.Zaten dükün yüzündeki ızdıraplı işkenceyi görüpte kim bu konuda tek kelime edebilirdiki.Bu dağ gibi adamı ilk defa bu kadar kederli görüyordu.Kim tahmin ederdiki aylardır yüzünü bile görmek istemediği karısı için bu kadar üzülebileceğini.Sessizce ayrıldı odadan elenora.Ne hanımını bu halde görmeye ,ne de oğlunun işkencesine tanık olmaya katlanabilecek gücü vardı.Tanrı ısabella yı kocasına ve oğluna bağışlasın.
 
 
Gecenin karanlığı ısabella nın odasını sarmalamıştı, ama edward ın kalbi odadan daha karaydı.
 
 
Edward yüreğindeki kedere teslim olmamakta kararlıydı.Isabella için!

 
Biliyordu ısabella savaşacaktı ve savaşırkende kendisine ihtiyacı olacaktı.Şimdiye kadar ısabella ya destek olamamıştı ama şimdi onu bırakmayacaktı.Ve bu savaşı beraber kazanacaklardı.Aksini düşünemiyordu edward.Isabella sız bir hayat yoktu onun için.
 
 
Edward şu an ki ızdırabın yanı sıra beynini kemiren pişmanlıkla başetmeye çalışıyordu.
 
 
Aptal kafa.
 
 
Nasılda kandırmıştı kendini.Bunca zaman aşık olmayacağım diye çabalamıştı göyası.Halbuki kör kütük aşıktıda kabul etmek istemiyordu.Aşkı öyle büyük ,öyle derindiki,aşkının ateşinden korkmuştu.
 
 
Isabella kollarında, henry nin yaşattıkları yüzünden ağladığı gece anlamıştı ona aşık olduğunu.Ama ertesinde aldığı darbe ile yaşadığı ızdıraptan korkmuştu.Şu hayatta hiç bir şey onu devirememişti.Ama o zaman ısabella nın onu devirebileceğini anlamıştı.Ve ondanda kendi aşkından da korkmuştu bu yüzden.Eğer bu zamana kadar, kendini ısabella ya olan aşkından korursa ,ondan gelebilecek darbede ayakta kalabileceğine inanmıştı.Ama işte yanıldığının kanıtı ortadaydı.Korktuğu başına gelmek üzereydi.Isabella onu terk etmek istiyordu.Ve o biliyordu ki bunca çaba boşunaydı.Isabella giderse edward a onun peşinden gidecekti.Onu kendine çelik zincirlerle bağlamıştı ısabella.Ne zaman ,nasıl yaptığını bilmiyordu edward ama ısabella onun nefesi olmuştu artık.Onunla nefes alıyordu,onunla atıyordu kalbi.Uzakta bile olsalar onun bu dünyadaki varlığını bilmek,onun kendisine ait olduğunu bilmek edward ı hayata bağlamıştı.
 
 
Şimdi onun gidebileceğini düşünmek dahi istemiyordu.
 
 
Diğer her şey anlamsızdı aslında.Isabella ya olan kızgınlıkları hep birer bahaneydi.Zaman zaman farklı düşündüğü olsada hiç bir zaman ısabella yı üzmeye kıyamamıştı.Ama şimdi biliyordu ki ısabella onun yüzünden çok çok üzülmüştü.Ve şimdi onun verdiği kederden kaçmak istiyordu.
 
 
Edward buna izin veremezdi.Böyle kendisini ızdıraplar içinde bırakıp gidemezdi ısabella.
 
 
Bu savaşı kazanacaklarına dair tüm inancına rağmen edward onu saran kedere ve gözlerinde biriken yaşlara engel olamıyordu.Kırık bir fısıltı ,titrek bir nefesle seslendi ısabella ya.
 
 
-Aşkım,ne olur duy sesimi.Beni bırakma.Sensiz yaşayamam,sensiz nefes bile alamam.Bunca zaman sana olan aşkımdan kaçıp durdum.Ama bak... Artık itiraf ediyorum işte.Sana deliler gibi aşığım.Sen benim her şeyimsin.Nefesimsin,kalbimsin,ruhumsun.Seni bu denli tapınırcasına severken,nasıl başka bir kadınla olabilirdimki.Tüm bedenim ve ruhumla seni arzularken başka tenlerde nasıl teselli bulabilirdim.Asla aşkım asla .Senden başkasıyla asla.Sana sadakat yemini ettiğim,seni kendime aldığım,kendimide sana verdiğim günden beri elim başka bir tene uzanmadı.Ne margeret nede başkası.Senden başkası asla meleğim.Bir tek sen.Hep sen.Yalvarırım beni sensiz bırakma.Oğlumuzu bizsiz bırakma.Ben sensiz var olamam.Duy sesimi Isabellam.Aç gözlerini.-
 
 
Edward sabaha kadar konuştu ısabella ile.Tüm yüreğindekileri döktü ona.Tüm pişmanlıklarını.Sonra aşk dolu geleceklerinin vaadlerini verdi.Oğullarıyla bereber paylaşacakları günlerden,onu büyütürken katlanacakları yaramazlıklardan bahsetti sevgi ile.Sonra ona olan tutkusundan bahsetti.
 
Ahh karanlık ne kadar cazip.Oradan yayılan huzuru hissedebiliyorum,hatta elimi uzatabilsem dokunacağıma eminim.Ama elimi ateş esir aldı,bırakmıyor.Sessiz haykırışlarla yalvarıyorum ama o aman vermiyor.Bıraksa ,kendimi dipsiz karanlığın koynunda ki ışıl ışıl huzurun içinde bulacağım.Ama ateş çok kararlı.Ve bana fısıldıyor.Bana güzel şeyler fısıldıyor.N e dediğini anlayamıyorum ama sesin tınısı ve anlattıklarını hissedebiliyorum.Bana başka türlü bir huzuru vaad ediyor ses.Ama ona inanamıyorum.Cehennem gibi yakıcı bir ateşe nasıl inanabilirimki
 
 
Ahh ama o sesi seviyorum.Sevgime güvenebilirmiyim? Ahh bu ses !
ISABELLAM
Tüm bedenimi sevgisiyle ve ateşiyle sardı aniden.Karanlık kızıl alevlere dönüştü,artık karanlığın huzur veren vaadini hissedemiyorum.O sesteki sevgi ve bedenimi cayır cayır yakan bir yangın kaldı geriye.Öyle bir yükseldiki içimdeki yangının alevleri ızdırabımdan sese sarıldım.Kendimi sese teslim ettim en sonunda.
 
 
Güneşin ilk ışınları ile yavaş yavaş aydınlanan odada edward ısabella nın eli öpüyor kokluyor avucuna fısıldıyordu aşkını bıkıp usanmadan.Sanki susarsa ısabella ona dönüş yolunu bulamayacakmış gibi ona sesiyle yol gösteriyordu.Isabella nın ona döneceğini biliyordu.Dönmek zorundaydı.
 
 
Birden avucundaki parmaklarda hafif bir kıpırtı hisseder gibi oldu edward.Kalbi göğsünden fırlayacakmışcasına atmaya başladı.Hemen ısabella nın yüzüne doğru eğildi ve ona seslendi.
 
 
-Aşkım,ısabellam.Beni duyuyormusun.Ne olur bana dön.-
 
 
Isabella nın göğsü hızla inip çıkmaya başladı,onunda kalp atışları hızlanmıştı.Sanki büyük bir mücadele veriyordu kendi içinde.Ve birden derin bir nefes aldı.Edward bekliyordu,aldığı nefesi geri varmasi için ısabella yı bekliyordu.Ama ısabella ne nefes alıyordu nede veriyordu.Kaç uzun saniye bekledi,kaç işkence dolu saat geçti,edward bilemiyordu.Isabella yı kaybediyordu.
 
 
Elleri ısabella nın omuzlarını kavradı ve ona haykırmaya başladı acı içinde.
 
 
-Isabellaaaaa,nefes al.Beni bırakamazsınnn...!-
 
Kocaman hikayemden küçükcük  bir kısmına bir sürü yorum aldım,şimdi bu bölümede yorum yaparsanız sevinirim.
« Son Düzenleme: Kasım 03, 2011, 04:35:22 ÖS Gönderen : SagittariuS »
WeBCaNaVaRi Botu

Bu Site Mükemmel :)

*****

Çevrimİçi Çevrimİçi

Mesajlar: 275.613


View Profile
Re: Mini Hikaye - Kalbimi Çaldın
« Posted on: Kasım 25, 2020, 07:21:44 ÖS »

 
      Üye Olunuz.!
Merhaba Ziyaretçi. Öncelikle Sitemize Hoş Geldiniz. Ben WeBCaNaVaRi Botu Olarak, Siteden Daha Fazla Yararlanmanız İçin Üye Olmanızı ŞİDDETLE Öneririm. Unutmayın ki; Üyelik Ücretsizdir. :)

Giriş Yap.  Kayıt Ol.
Anahtar Kelimeler: Mini Hikaye - Kalbimi Çaldın e-book, Mini Hikaye - Kalbimi Çaldın programı, Mini Hikaye - Kalbimi Çaldın oyunları, Mini Hikaye - Kalbimi Çaldın e-kitap, Mini Hikaye - Kalbimi Çaldın download, Mini Hikaye - Kalbimi Çaldın hikayeleri, Mini Hikaye - Kalbimi Çaldın resimleri, Mini Hikaye - Kalbimi Çaldın haberleri, Mini Hikaye - Kalbimi Çaldın yükle, Mini Hikaye - Kalbimi Çaldın videosu, Mini Hikaye - Kalbimi Çaldın şarkı sözleri, Mini Hikaye - Kalbimi Çaldın msn, Mini Hikaye - Kalbimi Çaldın hileleri, Mini Hikaye - Kalbimi Çaldın scripti, Mini Hikaye - Kalbimi Çaldın filmi, Mini Hikaye - Kalbimi Çaldın ödevleri, Mini Hikaye - Kalbimi Çaldın yemek tarifleri, Mini Hikaye - Kalbimi Çaldın driverları, Mini Hikaye - Kalbimi Çaldın smf, Mini Hikaye - Kalbimi Çaldın gsm
Yanıtla #1
« : Kasım 03, 2011, 04:42:35 ÖS »
Avatar Yok

elze
*
Üye No : 74226
Nerden : Kastamonu
Cinsiyet : Bayan
Konu Sayısı : 1323
Mesaj Sayısı : 4.387
Karizma = 5049


aşkın değerini kaybetmeden anlamak lazım Ağlıyorum. gerçekten güzel ama acıklı bi durum Ağlıyorum. malesef her gidişin dönüşü olmuyor Ağlıyorum. teşekkürLer bu mini hikayeyi  bizimle paylaştığınız için Gülmek :)

(-_-) <3 eLzeLif <3 (-_-)
Yanıtla #2
« : Kasım 03, 2011, 04:50:57 ÖS »

SheWolf
*
Üye No : 52134
Nerden : Denizli
Cinsiyet : Bayan
Konu Sayısı : 879
Mesaj Sayısı : 7.903
Karizma = 78382


Ortada bir emek olduğu çok açık, hikayede güzeldi,aşkın kıymetini hep kaybedince anlarız.
Elinize emeğinize sağlık. (:

Kumrular Sakindir Bir Tek
Ben Kumru Değilim ...
Yanıtla #3
« : Kasım 04, 2011, 04:37:49 ÖÖ »
Avatar Yok

cennet aşkı
*
Üye No : 83532
Yaş : 40
Nerden : İstanbul
Cinsiyet : Bayan
Konu Sayısı : 3
Mesaj Sayısı : 29
Karizma = 1


aşkın değerini kaybetmeden anlamak lazım Ağlıyorum. gerçekten güzel ama acıklı bi durum Ağlıyorum. malesef her gidişin dönüşü olmuyor Ağlıyorum. teşekkürLer bu mini hikayeyi  bizimle paylaştığınız için Gülmek :)
Ortada bir emek olduğu çok açık, hikayede güzeldi,aşkın kıymetini hep kaybedince anlarız.
Elinize emeğinize sağlık. (:
elbette hikayem burada başlamıyor ve burada bitmiyor,uzun bir öncesi ve sonrasıda mevcud,sizinle paylaşamadığım için üzgünüm ,fazlasıyla emek verilmiş,içinde aşkın her halini barındıran bir hikaye,Emeğe Saygınızdan dolayı size çokkk teşekkür ederim Gülmek :)
Yanıtla #4
« : Kasım 08, 2011, 08:13:38 ÖS »

Hephaestus
*
Üye No : 26057
Yaş : 27
Nerden : Tekirdağ
Cinsiyet : Bay
Konu Sayısı : 4838
Mesaj Sayısı : 13.562
Karizma = 60062


Gereksiz Mesajlar Silinmiştir. Son Mesajı Üyeye Özel Mesaj Olarak Attım. Okumadıysa Özel Mesajlardan Okur. Tekrarı Halinde Birilerinin Kalbi Çok Kırılacak.

Hayatınızda denge sorunu varsa etrafınıza dikkatlice bakın; muhtemelen birini yanlış bir yere koymuşsunuzdur.
Sayfa 1
Yukarı Çık :)
Gitmek istediğiniz yer:  


Benzer Konular
Konu Başlığı Başlatan Yanıtlar Görüntü Son Mesaj
Mini Mini Microbe:) « 1 2 3 »
Üyelerimizin Küçüklük Fotoğrafları
KirLi 27 6681 Son Mesaj Kasım 02, 2009, 03:55:21 ÖÖ
Gönderen : Engelsizdostlar
[mini Mini] Ayctory « 1 2 3 »
Üyelerimizin Küçüklük Fotoğrafları
ayctory 25 6348 Son Mesaj Temmuz 27, 2010, 02:44:18 ÖS
Gönderen : ...hulya...
Mini Mini Birler Pazartesi Başlıyor
Güncel Haberler
-LoSS AnGeL- 2 985 Son Mesaj Eylül 12, 2009, 04:05:37 ÖS
Gönderen : By.TuRuT
Orhan Balcı Mini Mini Giyersin 2009
Albüm Tanıtım
By.TuRuT 1 2656 Son Mesaj Aralık 18, 2010, 09:21:40 ÖS
Gönderen : Yıldızım
Gönlümü Çaldın - One Small Hitch
Sinema & Tiyatro ve Festivaller.
KaraElmas 0 499 Son Mesaj Temmuz 15, 2013, 04:42:13 ÖÖ
Gönderen : KaraElmas


Theme: WeBCaNaVaRi 2011 Copyright © 2011 Simple Machines SiteMap | Arşiv | Wap | İmode | Konular