0 Üye ve 1 Ziyaretçi Konuyu İncelemekte. Aşağı İn :)
Sayfa 1
Konu: Kuvayı İlmiye  (Okunma Sayısı: 752 Kere Okundu.)
« : Ağustos 15, 2008, 11:53:46 ÖÖ »
Avatar Yok

*GeLinCiKk
*
Üye No : 2580
Yaş : Yok
Nerden : Rize
Cinsiyet : Bayan
Konu Sayısı : 1966
Mesaj Sayısı : 12.263
Karizma = 28326


Kuvayı İlmiye


İsmail Çolak
NESİL YAYINLARI
Karanlık tünelden geçtiğimiz Kurtuluş Savaşı’nda “eğitim ordusu”neferleri de tüm güçlüklere ve imkansızlıklara rağmen yükümlğülğklerini yerine getirmiş ve vatan borçlarını ödemişlerdir. Öğretmeni öğrencisi mekteplisi medreselisi ve tekke dervişi ile eğitim sınıfının bütün mensupları okullarını bir kenara bırakıp bu ölüm kalım savaşının her kademesinde tüm güçleriyle mücadele etmişlerdir.
Maalesef Milli Mücadele’nin bu önemli boyutu şimdiye kadar hep ihmal edilmiş ve derinlemesine ele alınmamıştır. Elinizdeki kitap Kurtulıuş Savaşı’nın karanlıkta kalmış “eğitim ordusu”nun yerini ve rolünü fün ışığına çıkarmak maksadıyla hazırlanmış alanında Türkiye’deki ilk kapsamlı telif eserdir. Üç senelik yoğun ve titiz bir çalışmanun ürünü olarak vücuda gelen eserin bu sahada büyük bir boşluğu dolduracağı Milli Mücadele’ye ve eğitim tarihine ışık tutacağı muhakkaktır.
WeBCaNaVaRi Botu

Bu Site Mükemmel :)

*****

Çevrimİçi Çevrimİçi

Mesajlar: 222.163


View Profile
Re: Kuvayı İlmiye
« Posted on: Eylül 18, 2020, 10:04:23 ÖÖ »

 
      Üye Olunuz.!
Merhaba Ziyaretçi. Öncelikle Sitemize Hoş Geldiniz. Ben WeBCaNaVaRi Botu Olarak, Siteden Daha Fazla Yararlanmanız İçin Üye Olmanızı ŞİDDETLE Öneririm. Unutmayın ki; Üyelik Ücretsizdir. :)

Giriş Yap.  Kayıt Ol.
Anahtar Kelimeler: Kuvayı İlmiye e-book, Kuvayı İlmiye programı, Kuvayı İlmiye oyunları, Kuvayı İlmiye e-kitap, Kuvayı İlmiye download, Kuvayı İlmiye hikayeleri, Kuvayı İlmiye resimleri, Kuvayı İlmiye haberleri, Kuvayı İlmiye yükle, Kuvayı İlmiye videosu, Kuvayı İlmiye şarkı sözleri, Kuvayı İlmiye msn, Kuvayı İlmiye hileleri, Kuvayı İlmiye scripti, Kuvayı İlmiye filmi, Kuvayı İlmiye ödevleri, Kuvayı İlmiye yemek tarifleri, Kuvayı İlmiye driverları, Kuvayı İlmiye smf, Kuvayı İlmiye gsm
Sayfa 1
Yukarı Çık :)
Gitmek istediğiniz yer:  Theme: WeBCaNaVaRi 2011 Copyright © 2011 Simple Machines SiteMap | Arşiv | Wap | İmode | Konular