0 Üye ve 1 Ziyaretçi Konuyu İncelemekte. Aşağı İn :)
Sayfa 1
Konu: Kulak Temizlemek Artık Sorun Değil  (Okunma Sayısı: 630 Kere Okundu.)
« : Ocak 25, 2010, 02:30:41 ÖÖ »
Avatar Yok

By.TuRuT
*
Üye No : 773
Nerden : Rize
Cinsiyet : Bay
Konu Sayısı : 19239
Mesaj Sayısı : 48.229
Karizma = 65209


Kulak temizlemek artık sorun olmayacak!

Kulak mumu ile kulak temizleme modern tıp ile birleşiyor.

Anadolu’da yüzyıllardır alternatif tedavi yöntemi olarak uygulanan kulak mumu ile kulak temizleme modern tıp ile birleşiyor. Macaristan’da özel olarak üretilen “Kul-Tem Kulak Temizleme Mumu” artık Türkiye’de…
İletişim çağında çevre kirliliğinin yanı sıra yoğun telefon trafiği nedeniyle daha hızlı oluşan kulak kirleri yanlış temizlendiğinde işitme kayıplarına yol açıyor. Ani ya da yavaş gelişen işitme kayıpları gibi kulağa sokulan çubuklar; orta kulak enfeksiyonlarından basınç değişiklikleri sebebiyle oluşan hastalıklara ve kulak zarının delinmesine kadar birçok rahatsızlığa ortam hazırlıyor.

Kulak yıkama tekniği ise kulağın tamamen tıkanması sonrası doktor kontrolünde uygulanan bir yöntem olduğundan tıkanmaya yol açmamak için kulak temizleme mumunun düzenli olarak kullanılması öneriliyor.
Bir Kulak Mumu İle Birçok Rahatsızlığı Aynı Anda Çözün…
İşitme kaybından ötürü oluşan algılama zorluğu ve dikkat kaybı kulak temizleme mumunun kullanımını takiben ortadan kalkıyor mumun kullanılması ayrıca kulak enfeksiyonlarına bağlı olarak oluşan baş ağrısı migren ve sinüslerin açılmasına etki ederken sık sık kulak uğultusu çınlama kulak içi kaşıntı yaşayanlara da fayda sağlıyor. Kulak Mumu kullanımı vücut dengesi ile ilgili sorunların etkisini de azalttığı gibi rahatlatıcı ve yatıştırıcı özelliğiyle biyoenerjik ritmi düzenlemeye de yardımcı oluyor.
Çocuklar İçin İdeal…
Hiçbir yan etkisi olmayan ve çocuklara da rahatlıkla uygulanabilen kulak temizleme mumu kulakta yakılmasıyla çalışıyor. Modern tıpta “aspiratör sistemi” olarak adlandırılan kulak temizleme mumu %100 doğal maddelerden üretilmiş içi boş bir boru şeklinde… Selülozdan imal edilen mum kulağa yaslanıp ucunun bir başka kişi yardımıyla yakılmasıyla uygulanıyor. Üzerindeki delik sayesinde aspiratör şeklinde çalışan mum kulak içinde vakum oluşturuyor ve ortalama 8 dakika içerisinde kulağı bütün kirlerden arındırıyor.
Kul-Tem Kulak Temizleme Mumları’nı Türkiye’ye getirerek sağlık dünyasında yeni bir pazar açan Genel Ürün Yöneticisi Meral Güven getirdikleri mumlar hakkında şöyle konuştu: “Yabancı bir maddenin kulak içine sokulmasının sakıncalarını bilmemize rağmen genellikle kulak temizliği için pamuklu çubuk toka ve kibrit çöpü gibi sivri uçlu cisimler kullanıyoruz. Aslında bu çubuklarla kulaklarımızı temizlemiş olmuyoruz. Aksine kulak içinde biriken tıp dilinde “buşon” adı verilen kirleri daha da derine itiyoruz. Bu da ilerleyen zamanlarda kulak tıkanmalarına ve çeşitli rahatsızlıklara yol açıyor. Oysaki rahatlatıcı ve yatıştırıcı etkisiyle bilinen noninvazif metodlar modern ve alternatif tıpta binlerce yıldır kullanılan bir yöntem... Kulak Mumu bir aspiratör sistemidir. Bu yönteme göre kolay eriyen ince bir huni kulağa yaslanır ve huninin ucu yakılarak bir vakum etkisi oluşturulur. Ateşin içi boş boruyu vakumlaması kulak içinde birikmiş tüm buşonu çekip alır.”
AlıntıKulak Temizlemek Artık Sorun Değil

İstek & Öneri ve Şikayetlerinizi: WeBCaNaVaRi'na Üye Olmadan Link'leri ve Kod'ları Göremezsiniz.
Link'leri Görebilmek İçin. Üye Ol. veya Giriş Yap.
Adresine İletebiliriniz.
WeBCaNaVaRi Botu

Bu Site Mükemmel :)

*****

Çevrimİçi Çevrimİçi

Mesajlar: 222.163


View Profile
Re: Kulak Temizlemek Artık Sorun Değil
« Posted on: Eylül 25, 2020, 06:37:22 ÖÖ »

 
      Üye Olunuz.!
Merhaba Ziyaretçi. Öncelikle Sitemize Hoş Geldiniz. Ben WeBCaNaVaRi Botu Olarak, Siteden Daha Fazla Yararlanmanız İçin Üye Olmanızı ŞİDDETLE Öneririm. Unutmayın ki; Üyelik Ücretsizdir. :)

Giriş Yap.  Kayıt Ol.
Anahtar Kelimeler: Kulak Temizlemek Artık Sorun Değil e-book, Kulak Temizlemek Artık Sorun Değil programı, Kulak Temizlemek Artık Sorun Değil oyunları, Kulak Temizlemek Artık Sorun Değil e-kitap, Kulak Temizlemek Artık Sorun Değil download, Kulak Temizlemek Artık Sorun Değil hikayeleri, Kulak Temizlemek Artık Sorun Değil resimleri, Kulak Temizlemek Artık Sorun Değil haberleri, Kulak Temizlemek Artık Sorun Değil yükle, Kulak Temizlemek Artık Sorun Değil videosu, Kulak Temizlemek Artık Sorun Değil şarkı sözleri, Kulak Temizlemek Artık Sorun Değil msn, Kulak Temizlemek Artık Sorun Değil hileleri, Kulak Temizlemek Artık Sorun Değil scripti, Kulak Temizlemek Artık Sorun Değil filmi, Kulak Temizlemek Artık Sorun Değil ödevleri, Kulak Temizlemek Artık Sorun Değil yemek tarifleri, Kulak Temizlemek Artık Sorun Değil driverları, Kulak Temizlemek Artık Sorun Değil smf, Kulak Temizlemek Artık Sorun Değil gsm
Sayfa 1
Yukarı Çık :)
Gitmek istediğiniz yer:  Theme: WeBCaNaVaRi 2011 Copyright © 2011 Simple Machines SiteMap | Arşiv | Wap | İmode | Konular