Duyurular
27.10.2007 yılında kurduğumuz webcanavari.net Bugün itibariyle 12. yaşına girmiş bulunmaktadır. Bu uzun süre zarfında desteklerini esirgemeyen eski / yeni ve mevcutta bulunan yönetim kadromuza, saygıdeğer üyelerimize teşekkür ederiz.

0 Üye ve 1 Ziyaretçi Konuyu İncelemekte. Aşağı İn :)
Sayfa 1
Konu: Kova Burcu 2013 Falı  (Okunma Sayısı: 533 Kere Okundu.)
« : Ocak 13, 2013, 11:28:48 ÖS »
Avatar Yok

Mavi_Kiyamet
*
Üye No : 26505
Nerden : Yurt Dışı
Cinsiyet : Bayan
Konu Sayısı : 12252
Mesaj Sayısı : 47.788
Karizma = 55161


Ocak:Değer yargılarınızda, kendinize ve başkalarına bakış açınızda, sevgi ve aşk hakkındaki düşüncelerinizde köklü değişimler olacak. Artık akıllandınız!.. Sizin için yararı olmayan hiçbir şey için ne zaman ne de para harcıyorsunuz.

Özel hayatınızda geçen bazı olaylar, sizi hayat hakkında ve amaçlarınız üzerinde fazlasıyla düşünmeye sevk edecek. İçinizi bir güvensizlik, hassasiyet duygusu kaplayabilir. Endişelenmeyin, ancak temkini de elden bırakmayın.

Kendinizle ilgili düşüncelerinizde, hayal ve ideallerinizde değişiklikler yaşayacaksınız. Hayal gücünüz böylesine zenginken, dünya görüşünüzü ve inançlarınızı yeniden gözden geçirebilirsiniz. Dostluklarda ayrılık gözüküyor.

Şubat:Bağımsızlık arayışı, özgürlük tutkusu, yeniyi deneme heyecanı sizi baştan çıkarabilir. Alışılmamış davranışlar, egzotik ortamlar, ilginç arkadaşlıklar size cazip gelecek. Bütün bunları denemek isteyeceksiniz.

Yeni ve belki de daha önce hiç tanımadığınız bir sevgi anlayışına erişeceksiniz. Aşkla ilgili yeni şeyler keşfedecek, son derece sıra dışı değerler geliştireceksiniz.

Mart:Öyle bir döneme giriyorsunuz ki, yoğun tutkular yakanızı bırakmazken, duygularınız, hayata ilişkin görüşleriniz de birtakım değişimlere uğrayacak. Kendinizi daha girişken ve açık hissedeceksiniz. Acıklı duygulara artık son verin!

İçinizdeki yenilik tutkusuyla, şu anda uğraştığınız iş asla bağdaşmıyor. İçinizden taşan duygular, ilerlediğiniz yolu aydınlatacağı yerde, zaman zaman sizi durdurup ne yöne gideceğinizi sorgulamanıza neden oluyor.

Mesleki atılımlar ön planda. Pratik geçerliliği olan görüşlerinizle, yeni fikirlere ve yaklaşımlara önayak olacaksınız. Bu bağımsız ve özgün düşünce tarzınız, iş çevrenizde de etkili olacak.

Nisan:Gündelik olayların, hayatın gerçeklerinin ötesinde bir hayal âlemine doğru sürükleniyorsunuz. Neyin gerçek, neyin hayal olduğunu karıştıracaksınız. Hayallerinizde yaşattığınız gerçek, önünüzde beliriverecek.

Mayıs:Ev, aile, güven konularında hiçbir sıkıntınız yok. Duygularınızı açıklıkla ve sağlıklı bir biçimde sorgulayabiliyorsunuz. İç dünyanıza ilişkin sorunları yakınlarınızla paylaşacak ve rahatlayacaksınız.

Özel hayatınızda geçen bazı olaylar, sizi hayat hakkında ve amaçlarınız üzerinde fazlasıyla düşünmeye sevk edecek. İçinizi bir güvensizlik, hassasiyet duygusu kaplayabilir. Endişelenmeyin ancak, temkini de elden bırakmayın.

İçinizde hissedeceğiniz değişim duygusu, mesleğinizde kendinize çizdiğiniz hedefleri de etkileyecek. Yoğun psikolojik ye zihinsel değişimler yaşarken; kişiliğinizin de dönüşüme uğradığını fark edeceksiniz.

Haziran:Artık şu kabuğunuzu kırın, alışılmışın dışına çıkın biraz. Bunu yaparken de kararlılığı elden bırakmayın. Yeni ve farklı şeyler denedikçe, keşfetmenin büyüsüne kapılacaksınız. Böylece. bağımsız ve biraz da maceraperest yanınız gelişecek...

Mesleki atılımlar ön planda. Pratik geçerliliği olan görüşlerinizle, yeni fikirlere ve yaklaşımlara önayak olacaksınız. Bu bağımsız ve özgün düşünce tarzınız, iş çevrenizde de etkili olacak.

Temmuz:Yapay ve eğreti olan her şeye karşı sanki bir savaş açmışsınız. Bu duyarlılık güzel bir şey ama dikkat edin, insanlar eleştirilmeyi kolay kolay yediremezler. Kalıcı şeyler yaratmak uğruna fedakârlıkta bulunabilir, bu arada yıpranabilirsiniz.

Yeni ve belki de daha önce hiç tanımadığınız bir sevgi anlayışına erişeceksiniz. Aşkla ilgili yeni şeyler keşfedecek, son derece sıra dışı değerler geliştireceksiniz.

Bağımsızlık arayışı, özgürlük tutkusu, yeniyi deneme heyecanı sizi baştan çıkarabilir. Alışılmamış davranışlar, egzotik ortamlar, ilginç arkadaşlıklar size cazip gelecek. Bütün bunları denemek isteyeceksiniz.

Ağustos:Aklınız mükemmel çalışıyor. Gereksiz detayları bir bakışta eliyor, önemli olan neyse onun üzerinde yoğunlaşabiliyorsunuz. Bunu değerlendirip yeni işlere girişebilirsiniz.

Eylül:Yeni ve farklı şeyler denedikçe, keşfetmenin büyüsüne kapılacaksınız. Böylece, bağımsız ve biraz da maceraperest yanınız gelişecek.

Ekim:Kendinizle ilgili düşüncelerinizde, hayal ve ideallerinizde değişiklikler yaşayacaksınız. Hayal gücünüz böylesine zenginken, dünya görüşünüzü ve inançlarınızı yeniden gözden geçirebilirsiniz. Dostluklarda ayrılık gözüküyor.

Meselelerin kökenine inme beceriniz, hele şu sıralarda, idari ve pratik sorunları halletmede size müthiş yardım edecek. Kitle psikolojisini, insan topluluklarının hassas oldukları konuları ve bunların nasıl yönlendirileceğini biliyorsunuz.

Kasım:Özel hayatınızda geçen bazı olaylar, sizi hayat hakkında ve amaçlarınız üzerinde fazlasıyla düşünmeye sevk edecek. İçinizi bir güvensizlik, hassasiyet duygusu kaplayabilir. Endişelenmeyin ancak, temkini de elden bırakmayın.

Aralık:İçinizdeki yenilik tutkusuyla, şu anda uğraştığınız iş asla bağdaşmıyor. İçinizden taşan duygular, ilerlediğiniz yolu aydınlatacağı yerde, zaman zaman sizi durdurup ne yöne gideceğinizi sorgulamanıza neden oluyor.

Bağımsızlık arayışı, özgürlük tutkusu, yeniyi deneme heyecanı sizi baştan çıkarabilir. Alışılmamış davranışlar, egzotik ortamlar, ilginç arkadaşlıklar size cazip gelecek. Bütün bunları denemek isteyeceksiniz.


İstek & Öneri ve Şikayetlerinizi: WeBCaNaVaRi'na Üye Olmadan Link'leri ve Kod'ları Göremezsiniz.
Link'leri Görebilmek İçin. Üye Ol. veya Giriş Yap.
Adresine İletebiliriniz.
WeBCaNaVaRi Botu

Bu Site Mükemmel :)

*****

Çevrimİçi Çevrimİçi

Mesajlar: 222.152


View Profile
Re: Kova Burcu 2013 Falı
« Posted on: Ocak 25, 2020, 07:47:22 ÖS »

 
      Üye Olunuz.!
Merhaba Ziyaretçi. Öncelikle Sitemize Hoş Geldiniz. Ben WeBCaNaVaRi Botu Olarak, Siteden Daha Fazla Yararlanmanız İçin Üye Olmanızı ŞİDDETLE Öneririm. Unutmayın ki; Üyelik Ücretsizdir. :)

Giriş Yap.  Kayıt Ol.
Anahtar Kelimeler: Kova Burcu 2013 Falı e-book, Kova Burcu 2013 Falı programı, Kova Burcu 2013 Falı oyunları, Kova Burcu 2013 Falı e-kitap, Kova Burcu 2013 Falı download, Kova Burcu 2013 Falı hikayeleri, Kova Burcu 2013 Falı resimleri, Kova Burcu 2013 Falı haberleri, Kova Burcu 2013 Falı yükle, Kova Burcu 2013 Falı videosu, Kova Burcu 2013 Falı şarkı sözleri, Kova Burcu 2013 Falı msn, Kova Burcu 2013 Falı hileleri, Kova Burcu 2013 Falı scripti, Kova Burcu 2013 Falı filmi, Kova Burcu 2013 Falı ödevleri, Kova Burcu 2013 Falı yemek tarifleri, Kova Burcu 2013 Falı driverları, Kova Burcu 2013 Falı smf, Kova Burcu 2013 Falı gsm
Sayfa 1
Yukarı Çık :)
Gitmek istediğiniz yer:  


Benzer Konular
Konu Başlığı Başlatan Yanıtlar Görüntü Son Mesaj
2013 Kova Burcu Yorumları - Astrolog Irem Su
Burçlar
abra 1 1031 Son Mesaj Aralık 31, 2012, 08:18:17 ÖS
Gönderen : BelleHoney
Koç Burcu 2013 Falı
Burçlar
Mavi_Kiyamet 0 670 Son Mesaj Ocak 13, 2013, 11:15:48 ÖS
Gönderen : Mavi_Kiyamet
Başak Burcu 2013 Falı
Burçlar
Mavi_Kiyamet 0 539 Son Mesaj Ocak 13, 2013, 11:20:09 ÖS
Gönderen : Mavi_Kiyamet
Terazi Burcu 2013 Falı
Burçlar
Mavi_Kiyamet 0 501 Son Mesaj Ocak 13, 2013, 11:20:39 ÖS
Gönderen : Mavi_Kiyamet
Yay Burcu 2013 Falı
Burçlar
Mavi_Kiyamet 0 551 Son Mesaj Ocak 13, 2013, 11:22:29 ÖS
Gönderen : Mavi_Kiyamet


Theme: WeBCaNaVaRi 2011 Copyright © 2011 Simple Machines SiteMap | Arşiv | Wap | İmode | Konular