Duyurular
Yönetici kadromuz da olmak isteyenler Wm ve ya wm yardımcılarına mesaj atabilir Hadi bize katılın Gülmek :)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi Konuyu İncelemekte. Aşağı İn :)
Sayfa 1
Konu: Kompakt Kameradaki Yılın Ilk Savaşını Panasonic Ve Fujifilm Başlattı  (Okunma Sayısı: 299 Kere Okundu.)
« : Ocak 22, 2015, 10:19:42 ÖÖ »

-minel-
*
Üye No : 139378
Nerden : Yurt Dışı
Cinsiyet : Bayan
Konu Sayısı : 2459
Mesaj Sayısı : 4.725
Karizma = 5041


Kompakt kameradaki yılın ilk savaşını Panasonic ve Fujifilm başlattı
Sel­fi­e (öz­çe­kim) akı­mı­nın dün­ya­da çığ gi­bi bü­yü­me­siy­le ka­me­ra üre­ti­ci­le­ri işin tek­nik kıs­mı­nı ta­ma­men o tarz çe­kim­le­re gö­re di­zayn et­me­ye baş­la­dı­lar. Hedef en iyi özçekim.
Akıl­lı te­le­fon­lar­da ön ka­me­ra pik­sel gü­cü 5 MP’­in de üze­ri­ne çı­kar­ken kom­pakt fo­toğ­raf ma­ki­ne­ler­de 180 de­re­ce­ye ka­dar dön­dü­rü­le­bi­lir LCD ek­ran­lar ge­liş­ti­ril­me­ye baş­lan­dı. Yı­lın ilk ay­na­sız mo­del­le­ri­ni pa­za­ra su­nan Fu­ji­film ile Pa­na­so­nic bu alan­da­ki id­di­ası­nı hız­lı oto­fo­kus özel­lik­le­riy­le ka­nıt­lı­yor.

En ger­çek­çi gö­rün­tü­ler

Fu­ji­fil­m’­in X-A2 mo­del ka­me­ra­sı, bün­ye­sin­de ba­rın­dır­dı­ğı EXR Pro­ces­sor II gö­rün­tü iş­lem­ci­si sa­ye­sin­de hız­lı oto­fo­kus ye­te­ne­ği­ne sa­hip. Ma­ki­ne 0.06 sa­ni­ye­de çe­kim ya­pa­bi­li­yor. 175 de­re­ce dön­dü­rü­le­bi­lir LCD ek­ra­nı ile sel­fi­e tut­kun­la­rı­na hi­tap eden ci­haz­da 49 odak nok­ta sa­yı­sı var.

180 derece dönüş açısı

Pa­na­so­nic de Lu­mix DMC-GF7 mo­de­liy­le, Fu­ji­film X-A2’ye ce­vap ve­ri­yor. Ay­na­sız kom­pakt ci­haz, sel­fi­e çek­me­yi en ra­hat ha­le ge­ti­ren 180 de­re­ce dö­ne­bi­len 3 inç do­kun­ma­tik ek­ra­na sa­hip. Işık­lı or­tam­lar­da yük­sek gö­rü­le­bi­lir­lik sağ­la­yan ek­ran, müm­kün olan en iyi sel­fi­e ka­re­si­ni ya­ka­la­ma­ya yar­dım­cı olu­yor.Otomatik mod

Ek­ra­nı ken­di­ni­ze doğ­ru yö­nelt­ti­ği­niz­de Self Shot Mo­de isim­li oto­ma­tik çe­kim mo­du ak­tif ha­le ge­li­yor.  Yüz yapısına göre şekilMa­ki­ne, bu mo­dun­day­ken Soft Skin, De­fo­cus ve Slim­ming ola­rak ad­lan­dır­lan dü­zen­le­me se­çe­nek­le­ri­ni kul­la­nı­cı­la­ra su­nu­lu­yor. Soft Skin­cil­din da­ha pü­rüz­süz gö­rün­me­si­ne, De­fo­cus yü­zün et­ra­fı­nı bu­la­nık­laş­tır­ma­ya, Slim­ming ise yü­zün fo­toğ­raf­ta da­ha in­ce gö­zük­me­si­ne ola­nak sağ­lı­yor.
WeBCaNaVaRi Botu

Bu Site Mükemmel :)

*****

Çevrimİçi Çevrimİçi

Mesajlar: 221.876


View Profile
Re: Kompakt Kameradaki Yılın Ilk Savaşını Panasonic Ve Fujifilm Başlattı
« Posted on: Temmuz 16, 2018, 02:50:58 ÖS »

 
      Üye Olunuz.!
Merhaba Ziyaretçi. Öncelikle Sitemize Hoş Geldiniz. Ben WeBCaNaVaRi Botu Olarak, Siteden Daha Fazla Yararlanmanız İçin Üye Olmanızı ŞİDDETLE Öneririm. Unutmayın ki; Üyelik Ücretsizdir. :)

Giriş Yap.  Kayıt Ol.
Anahtar Kelimeler: Kompakt Kameradaki Yılın Ilk Savaşını Panasonic Ve Fujifilm Başlattı e-book, Kompakt Kameradaki Yılın Ilk Savaşını Panasonic Ve Fujifilm Başlattı programı, Kompakt Kameradaki Yılın Ilk Savaşını Panasonic Ve Fujifilm Başlattı oyunları, Kompakt Kameradaki Yılın Ilk Savaşını Panasonic Ve Fujifilm Başlattı e-kitap, Kompakt Kameradaki Yılın Ilk Savaşını Panasonic Ve Fujifilm Başlattı download, Kompakt Kameradaki Yılın Ilk Savaşını Panasonic Ve Fujifilm Başlattı hikayeleri, Kompakt Kameradaki Yılın Ilk Savaşını Panasonic Ve Fujifilm Başlattı resimleri, Kompakt Kameradaki Yılın Ilk Savaşını Panasonic Ve Fujifilm Başlattı haberleri, Kompakt Kameradaki Yılın Ilk Savaşını Panasonic Ve Fujifilm Başlattı yükle, Kompakt Kameradaki Yılın Ilk Savaşını Panasonic Ve Fujifilm Başlattı videosu, Kompakt Kameradaki Yılın Ilk Savaşını Panasonic Ve Fujifilm Başlattı şarkı sözleri, Kompakt Kameradaki Yılın Ilk Savaşını Panasonic Ve Fujifilm Başlattı msn, Kompakt Kameradaki Yılın Ilk Savaşını Panasonic Ve Fujifilm Başlattı hileleri, Kompakt Kameradaki Yılın Ilk Savaşını Panasonic Ve Fujifilm Başlattı scripti, Kompakt Kameradaki Yılın Ilk Savaşını Panasonic Ve Fujifilm Başlattı filmi, Kompakt Kameradaki Yılın Ilk Savaşını Panasonic Ve Fujifilm Başlattı ödevleri, Kompakt Kameradaki Yılın Ilk Savaşını Panasonic Ve Fujifilm Başlattı yemek tarifleri, Kompakt Kameradaki Yılın Ilk Savaşını Panasonic Ve Fujifilm Başlattı driverları, Kompakt Kameradaki Yılın Ilk Savaşını Panasonic Ve Fujifilm Başlattı smf, Kompakt Kameradaki Yılın Ilk Savaşını Panasonic Ve Fujifilm Başlattı gsm
Sayfa 1
Yukarı Çık :)
Gitmek istediğiniz yer:  


Benzer Konular
Konu Başlığı Başlatan Yanıtlar Görüntü Son Mesaj
Biz Kurtuluş Savaşını Neden Yaptık?..
Tarih
seyyah 0 419 Son Mesaj Temmuz 13, 2008, 02:55:49 ÖÖ
Gönderen : seyyah
Fujifilm Finepix Z100fd 8.0mp 2.7
Fotoğraf ve Kamera
*GeLinCiKk 0 530 Son Mesaj Temmuz 21, 2008, 01:56:26 ÖS
Gönderen : *GeLinCiKk
Kodak'tan Kompakt Fotoğraf Stüdyosu
Fotoğraf ve Kamera
By.CeZa 0 574 Son Mesaj Temmuz 22, 2008, 03:35:02 ÖS
Gönderen : By.CeZa
Dslr Gibi Kompakt Kamera
Bilim - Teknoloji ve Bilim Adamları
dreamily 0 450 Son Mesaj Eylül 05, 2008, 06:43:09 ÖS
Gönderen : dreamily
Fujifilm, Eros Rolüne Soyundu
Fotoğraf ve Kamera
By.TuRuT 1 671 Son Mesaj Eylül 05, 2009, 06:13:49 ÖÖ
Gönderen : yalnısslık


Theme: WeBCaNaVaRi 2011 Copyright © 2011 Simple Machines SiteMap | Arşiv | Wap | İmode | Konular