0 Üye ve 1 Ziyaretçi Konuyu İncelemekte. Aşağı İn :)
Sayfa 1
Konu: Kısır Olduğunu Öğrenen Izmirli Babanın Kızı Konuştu  (Okunma Sayısı: 427 Kere Okundu.)
« : Eylül 18, 2014, 04:41:59 ÖS »
Avatar Yok

Bendis
*
Üye No : 140261
Yaş : 31
Nerden : Yurt Dışı
Cinsiyet : Bayan
Konu Sayısı : 3309
Mesaj Sayısı : 8.500
Karizma = 14452
İzmir'de, kanserli babanın kendisinden bildiği kızının 19 yıl sonra başkasından olduğunu öğrenmesiyle yaşanan aile dramı yankı uyandırdı. Biyolojik olmayan babasıyla birlikte öz annesini terk eden genç kız ilk kez konuştu. Film se­nar­yo­la­rı­na taş çı­kar­an olay yü­rek­le­ri dağ­la­dı. Ola­yın en bü­yük mağ­du­ru genç kız T.T. ha­be­rin ya­yın­lan­ma­sı­nın ar­dın­dan şok ger­çe­ği öğ­ren­dik­ten son­ra ya­şa­dı­ğı duy­gu­sal dep­re­mi Bugün gazetesinden Cem Kartal'a an­lat­tı.

BAŞ­TAN SÖY­LE­SEY­Dİ
Kan­ser te­da­vi­si gö­ren ba­ba­sıy­la bir­lik­te İz­mi­r’­den ay­rı­lıp ye­ni bir ha­yat ku­ran genç kız, “An­nem ar­tık be­nim için öl­dü, be­ni an­cak fo­toğ­raf­lar­da gö­rü­r” de­di. Ba­ba­sıy­la ar­tık da­ha mut­lu ol­du­ğu­nu di­le ge­ti­ren T.T., “An­nem bu ya­şa­nan­la­rı en ba­şın­dan söy­le­se bu­gün ba­bam bu psi­ko­lo­ji­de ol­maz­dı. Ömür bo­yu ba­bam­la ya­şa­ya­ca­ğım. Ay­nı an­da ba­bam­la öle­ce­ğim, o be­nim ger­çek ba­ba­m” di­ye ko­nuş­tu. Ba­ba­sı­nın has­ta­lı­ğı­nın iyi­leş­mek üze­re ol­du­ğu­nu be­lir­ten T.T, “Ba­ba­ma ‘Ba­bam­la ya­şa­ya­ca­ğı­ma dai­r’ söz ver­dim. Ya­rın sa­bah kal­ka­yım o yok­sa ben de he­men onun ol­du­ğu ye­re gö­zü­mü kırp­ma­dan gi­de­rim. Kim­se bi­ze üzül­me­sin, acı­ma­sın. Biz böy­le her za­man­kin­den da­ha mut­lu­yuz” dedi.

ÖMÜR BOYU VİCDAN AZABI YAŞAYACAKLAR
Ya­şa­dık­la­rı­nı bir da­ha ha­tır­la­ma­mak için tüm dost­la­rı­nın ya­şa­dı­ğı İz­mi­r’­e bir da­ha dön­me­yi dü­şün­me­dik­le­ri­ni be­lir­ten T.T., “Ü­ni­ver­si­te sı­nav­la­rı­na ba­bam­la ha­zır­la­na­ca­ğım. O ya­nım­day­ken ken­di­mi gü­ven­de his­se­di­yo­rum. Biz bu ya­şa­dık­la­rı­mı­zı er ya da geç unu­tu­ruz ama bu­nu bi­ze ya­şa­tan­lar ömür bo­yu o vic­dan aza­bı­nı ya­şa­ya­cak. Her­kes hak et­ti­ği­ni ya­şa­r” de­di.

19 YIL SONRA ACI GERÇEK
İzmir’de yaşayan 45 yaşındaki A.T. tedavi gördüğü kanser rahatsızlığının iyileşmeye başlamasıyla yıllardır hasretini çektiği ikinci çocuk için doktorun kapısını çaldı. 19 yaşındaki T.T.’nin babası olan A.T, doktor muayenesinde doğuştan kısır olduğunu öğrencince yıkıldı. Acıya dayanamayıp hap içerek intihara kalkıştı.
WeBCaNaVaRi Botu

Bu Site Mükemmel :)

*****

Çevrimİçi Çevrimİçi

Mesajlar: 222.163


View Profile
Re: Kısır Olduğunu Öğrenen Izmirli Babanın Kızı Konuştu
« Posted on: Eylül 24, 2020, 01:26:38 ÖS »

 
      Üye Olunuz.!
Merhaba Ziyaretçi. Öncelikle Sitemize Hoş Geldiniz. Ben WeBCaNaVaRi Botu Olarak, Siteden Daha Fazla Yararlanmanız İçin Üye Olmanızı ŞİDDETLE Öneririm. Unutmayın ki; Üyelik Ücretsizdir. :)

Giriş Yap.  Kayıt Ol.
Anahtar Kelimeler: Kısır Olduğunu Öğrenen Izmirli Babanın Kızı Konuştu e-book, Kısır Olduğunu Öğrenen Izmirli Babanın Kızı Konuştu programı, Kısır Olduğunu Öğrenen Izmirli Babanın Kızı Konuştu oyunları, Kısır Olduğunu Öğrenen Izmirli Babanın Kızı Konuştu e-kitap, Kısır Olduğunu Öğrenen Izmirli Babanın Kızı Konuştu download, Kısır Olduğunu Öğrenen Izmirli Babanın Kızı Konuştu hikayeleri, Kısır Olduğunu Öğrenen Izmirli Babanın Kızı Konuştu resimleri, Kısır Olduğunu Öğrenen Izmirli Babanın Kızı Konuştu haberleri, Kısır Olduğunu Öğrenen Izmirli Babanın Kızı Konuştu yükle, Kısır Olduğunu Öğrenen Izmirli Babanın Kızı Konuştu videosu, Kısır Olduğunu Öğrenen Izmirli Babanın Kızı Konuştu şarkı sözleri, Kısır Olduğunu Öğrenen Izmirli Babanın Kızı Konuştu msn, Kısır Olduğunu Öğrenen Izmirli Babanın Kızı Konuştu hileleri, Kısır Olduğunu Öğrenen Izmirli Babanın Kızı Konuştu scripti, Kısır Olduğunu Öğrenen Izmirli Babanın Kızı Konuştu filmi, Kısır Olduğunu Öğrenen Izmirli Babanın Kızı Konuştu ödevleri, Kısır Olduğunu Öğrenen Izmirli Babanın Kızı Konuştu yemek tarifleri, Kısır Olduğunu Öğrenen Izmirli Babanın Kızı Konuştu driverları, Kısır Olduğunu Öğrenen Izmirli Babanın Kızı Konuştu smf, Kısır Olduğunu Öğrenen Izmirli Babanın Kızı Konuştu gsm
Sayfa 1
Yukarı Çık :)
Gitmek istediğiniz yer:  


Benzer Konular
Konu Başlığı Başlatan Yanıtlar Görüntü Son Mesaj
Kısır « 1 2 3 4 5 »
Salatalar
YabanGulum64 48 6727 Son Mesaj Mayıs 18, 2013, 05:31:50 ÖS
Gönderen : yagmur23333
İngilizceyi Yeni Öğrenen Birinden Ingilizce Mektup « 1 2 »
Geyik Muhabbeti
By.CeZa 11 1871 Son Mesaj Aralık 16, 2012, 09:25:16 ÖS
Gönderen : imge34
Kısır
İ - J - K
BemaGül 2 684 Son Mesaj Eylül 05, 2010, 09:12:44 ÖS
Gönderen : ...hulya...
Bende Babanın Eczacı Olduğunu Bilmiyordum. :) « 1 2 ... 5 6 »
Fıkralar
[B]a[R]a[N] 57 9821 Son Mesaj Ekim 23, 2014, 05:51:53 ÖS
Gönderen : yaz kızım karar
Kardeşi Olacağını Öğrenen Minik Kız Çıldırdı
Güncel Haberler
Bendis 1 1614 Son Mesaj Şubat 11, 2015, 09:54:59 ÖÖ
Gönderen : systec


Theme: WeBCaNaVaRi 2011 Copyright © 2011 Simple Machines SiteMap | Arşiv | Wap | İmode | Konular