Duyurular
Covid-19 ( Korona ) Virüsü nedeniyle siteye giriş-çıkış 'lar da ellerinizi en az 20 saniye yıkamanızı şiddetle tavsiye ediyoruz.

Ciddiye ALIN.

Webcanavari.NET Yönetimi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi Konuyu İncelemekte. Aşağı İn :)
Sayfa 1
Konu: Kenan'ın Sevgilisine Soruldu: Kenan Için..  (Okunma Sayısı: 463 Kere Okundu.)
« : Şubat 04, 2010, 10:10:33 ÖS »

-LoSS AnGeL-
*
Üye No : 12693
Nerden : Tekirdağ
Cinsiyet : Bayan
Konu Sayısı : 5276
Mesaj Sayısı : 23.371
Karizma = 45516
Kenan İmirzalıoğlu'nun sevgilisi olarak anılmaktan sıkılan Zeynep Beşerler ilişkisine dair ayrıntılar anlattı.. Beşerler'e şehir efsanesi gibi dilden dile dolaşan bir iddia da soruldu. Kenan İmirzalıoğlu ve Uğur Yücel arasında ilişki var iddialarına bakın Beşerler ne dedi..

KENAN GERÇEK BİR ANADOLU ERKEĞİ
Hâlâ evlenmemiş olmanızın da etkisi var herhalde...
- Evet. Ama onlar bu işten vazgeçsin diye kalkıp evlenmem. Biz şu an mutluyuz. Evlilik zamanı geldiğinde kısmet olursa evleniriz. Olmazsa ayrılırız, evlenmeyiz. Bu kimseyi ilgilendirmez. Onlar boşandıklarında ben “Vay efendim, niye boşandınız? Hani severek evlenmiştiniz?” diye soruyor muyum! Herkesin özel hayatı kendini ilgilendirir. Neden bu kadar didikliyorlar? Tamam, ünlü insanlar merak edilir ama bir yere kadar. Herkesin haddini, duracağı noktayı bilmesi lazım. Ama ayrılmıyoruz!

Artık sıradan insanlar bile ilişkilerini uzun zaman sürdüremiyor. Siz göz önünde bir çift olmanıza, hakkınızda pek çok haber çıkmasına rağmen nasıl altı yıldır birliktesiniz?

- Bir kere herkesten daha güçlü durmak zorundasın. Çünkü herkes seni yere devirmeye uğraşıyor. O yüzden de çaban iki katına çıkıyor.

KENAN VE UĞUR YÜCEL...
Beni yanlış anlamayın lütfen ama, geçmişte çıkan bir dedikodu, Kenan İmirzalıoğlu’nun Uğur Yücel’le “Ejder Kapanı”nı çekmesinden sonra yeniden gündeme geldi. Neden Kenan İmirzalıoğlu için “Uğur Yücel’le ilişkisi var” deniyor?

- Kenan, gerçek bir Anadolu erkeği. Onun gibi gelenek ve göreneklerine bağlı bir adama en büyük darbeyi böyle vurabilirlerdi ancak. O yüzden böyle söylüyorlar. Ama bunlarla darbe alınmaz. İyi yetiştirilmiş bir adamı böyle yere yıkamazsınız. Bunlar sadece Ali Cengiz oyunları. Boşuna uğraşıyorlar.

Altı yıldır Kenan İmirzalıoğlu ile birlikte olmanın bir artısı var mı?

- Tam tersine. Bunu dışarıdan çok yanlış anlıyorlar. Kenan sayesinde bir yere geliyorum, işler önümde yığılıyor zannediyorlar. Oysa o kadar büyük bir dezavantaj ki Kenan’la birlikte olmak, bunu anlatmam mümkün değil. Normal bir oyuncunun gösterdiği çabanın iki katını göstermek zorundasın. Tek avantajım, altı yıldır sevdiğim adamla birlikte olmam.

Bir ilişkinin uzun süreli olması için çiftlere neler önerirsiniz?

- Önce kendine, sonra karşısındakine, en son da ilişkilerine güvenecekler. Buna mecbursun. Yoksa başka türlü yürümüyor bu sektörde ilişkiler.

ARTIK ÖPÜŞÜRÜM DE SEVİŞİRİM DE
Kenan İmirzalıoğlu bir röportajında sizin için güzel sözler söyledi. Hemen ardından da “Zeynep Beşerler daha ne isteyebilir ki” diye yazılar yazıldı. Zeynep Beşerler, bir kadın olarak ne ister?

- Bana kadınların bunu söylemesi çok acıklı... Sevgilisinin birkaç güzel laf etmesi üzerine “Bir kadın daha ne ister” deniyorsa, kadınlar gerçekten zor durumda demektir. Kadınlar ufak şeylerden mutlu olabilir ama bu kadar değil. Bir kadın ne ister? Sevgilisi eve gelirken bir çiçek alsın ister. Bütün kadınların derdi bu değil mi? “Kocam hiç romantik değil, bana ilgi göstermiyor” denir hep, bunlar değil midir dert? Erkekler kusura bakmasın ama kadınlar bana göre çok özel ve yüce yaratıklar. Kadın doğurgandır, kadın annedir. O yüzden çok yücedir. Bu durumda kadın birçok şeyi isteme hakkına sahiptir. Ben Kenan’ın benim hakkımda ne düşündüğünü biliyorum zaten.

Son dönem dizi filmlerde öpüşme ve sevişme sahneleri yer alıyor. Siz de bunu yapabilir misiniz?
- Yaparım tabii canım. Daha önce bunun için “Yapamam, yapmam” diye düşünüyordum ama artık öyle değil. Gerçekten de bu işe ilk başladığımda olmaz diyordum. Çünkü bu işe yeni başlamıştım ve bu sektörde kimseyi tanıyordum. Arkamda beni destekleyen kimse yoktu. Kendi başına genç bir kızın ortaya çıkıp “Öpüşürüm de sevişirim de” demesi bana açıkçası çok yanlış geliyordu. Çünkü burası bir kurtlar sofrası ve kimseyi tanımıyorsun, ne olacağını bilmiyorsun. O yüzden o zamanlar bu işe yeni başlayan biri olarak böyle cevap verdim. Ama artık tecrübem var, birçok kişiyi tanıyorum. Bu işi artık tam anlamıyla yapabileceğimi düşündüğüm için de “Evet yaparım” diyorum.

Sevişme sahnelerinden sonra gelen eleştirilerle baş edebilecek misiniz peki?

- Hiç umurumda değil. Eline kağıt kalemi alan bütün fesatlar çiziktiriyor zaten!

ÇOCUK İSTEDİĞİMDEN EMİN DEĞİLİM

31 yaşındasınız. Anne olmak istemiyor musunuz?

- 31’ime geldim ve yavaş yavaş vazgeçiyorum galiba bu işten. Üç yıl önce “Hemen doğururum” diyordum. Ne zaman 30’a geldim, “Acaba” demeye başladım. şimdi hiç emin değilim.

Son röportajımızda evliliği düşünüyordunuz ama artık onun için de “olmayabilir” diyorsunuz...

- Bu bence yaşla ilgili. “Aman armudun sapı, üzümün çöpü” demeye başlıyorsun belli bir yaştan sonra. Evlilik ve çocuk şu an için uzak geliyor. Korkutmaya başladı beni. Belki hayatın daha büyük gerçeklerini görmeye başladım, onunla da ilgili olabilir. Artık yapamazmışım, evlenemezmişim gibi geliyor.

Ya başka birine aşık olursanız...

- Bunun önüne geçilmez ki! Her şey olabilir. Gönül bu, yapacak hiçbir şey yok.

AYNI EVDE İKİ AYRI ADAMLA YAŞIYORUM

Kenan İmirzalıoğlu’nun kimsenin bilmediği ve enteresan bir özelliğini söyleyin desem...

- Evin içinde kendini kaybeder. Eline bir şey almış vidalamaya çalışırken, bir anda onu orada bırakır ve gidip başka bir şeyin çivisiyle uğraşır. Onu bırakır, arka pencerenin kornişini takmaya çalışır. Sürekli böyledir. Bıraktığın yerde bulamazsın onu. Eşyaları oradadır ama kendi yoktur. ıkizler burcu olduğu için evde iki adam var sanki. O yüzden ben çok başarılıyım aslında! ıki adamla birlikte olduğum düşünülürse, altı yıldan 12 sene eder birlikteliğimiz. Hem de Kenan gibi büyük bir adamla. Herkes iyi düşünsün derim!

Diğer Sitelerimizi Ziyaret Ettiniz mi.?

Bayanlara: WeBCaNaVaRi'na Üye Olmadan Link'leri ve Kod'ları Göremezsiniz.
Link'leri Görebilmek İçin. Üye Ol. veya Giriş Yap.
www.kadincaforum.net

4EverRAP: WeBCaNaVaRi'na Üye Olmadan Link'leri ve Kod'ları Göremezsiniz.
Link'leri Görebilmek İçin. Üye Ol. veya Giriş Yap.
www.rapcanavari.net

4EverROCK: WeBCaNaVaRi'na Üye Olmadan Link'leri ve Kod'ları Göremezsiniz.
Link'leri Görebilmek İçin. Üye Ol. veya Giriş Yap.
www.rockcanavari.net

Twilight Saga FAN: WeBCaNaVaRi'na Üye Olmadan Link'leri ve Kod'ları Göremezsiniz.
Link'leri Görebilmek İçin. Üye Ol. veya Giriş Yap.
www.twilightturkiye.com

FlashOyun: WeBCaNaVaRi'na Üye Olmadan Link'leri ve Kod'ları Göremezsiniz.
Link'leri Görebilmek İçin. Üye Ol. veya Giriş Yap.
www.flashoyuncu.net
WeBCaNaVaRi Botu

Bu Site Mükemmel :)

*****

Çevrimİçi Çevrimİçi

Mesajlar: 314.020


View Profile
Re: Kenan'ın Sevgilisine Soruldu: Kenan Için..
« Posted on: Mart 29, 2020, 02:21:53 ÖÖ »

 
      Üye Olunuz.!
Merhaba Ziyaretçi. Öncelikle Sitemize Hoş Geldiniz. Ben WeBCaNaVaRi Botu Olarak, Siteden Daha Fazla Yararlanmanız İçin Üye Olmanızı ŞİDDETLE Öneririm. Unutmayın ki; Üyelik Ücretsizdir. :)

Giriş Yap.  Kayıt Ol.
Anahtar Kelimeler: Kenan'ın Sevgilisine Soruldu: Kenan Için.. e-book, Kenan'ın Sevgilisine Soruldu: Kenan Için.. programı, Kenan'ın Sevgilisine Soruldu: Kenan Için.. oyunları, Kenan'ın Sevgilisine Soruldu: Kenan Için.. e-kitap, Kenan'ın Sevgilisine Soruldu: Kenan Için.. download, Kenan'ın Sevgilisine Soruldu: Kenan Için.. hikayeleri, Kenan'ın Sevgilisine Soruldu: Kenan Için.. resimleri, Kenan'ın Sevgilisine Soruldu: Kenan Için.. haberleri, Kenan'ın Sevgilisine Soruldu: Kenan Için.. yükle, Kenan'ın Sevgilisine Soruldu: Kenan Için.. videosu, Kenan'ın Sevgilisine Soruldu: Kenan Için.. şarkı sözleri, Kenan'ın Sevgilisine Soruldu: Kenan Için.. msn, Kenan'ın Sevgilisine Soruldu: Kenan Için.. hileleri, Kenan'ın Sevgilisine Soruldu: Kenan Için.. scripti, Kenan'ın Sevgilisine Soruldu: Kenan Için.. filmi, Kenan'ın Sevgilisine Soruldu: Kenan Için.. ödevleri, Kenan'ın Sevgilisine Soruldu: Kenan Için.. yemek tarifleri, Kenan'ın Sevgilisine Soruldu: Kenan Için.. driverları, Kenan'ın Sevgilisine Soruldu: Kenan Için.. smf, Kenan'ın Sevgilisine Soruldu: Kenan Için.. gsm
Yanıtla #1
« : Şubat 05, 2010, 01:39:26 ÖS »
Avatar Yok

Salvatore
*
Üye No : 20592
Nerden : Sinop
Cinsiyet : Bayan
Konu Sayısı : 927
Mesaj Sayısı : 12.208
Karizma = 20483


Kenan İlginç Biriymiş Gerçekten Zuhahaha Kenan'ın Sevgilisi Olmak Güzel Bir Şey Olmalı Nanik-Nanik :P
Sayfa 1
Yukarı Çık :)
Gitmek istediğiniz yer:  Theme: WeBCaNaVaRi 2011 Copyright © 2011 Simple Machines SiteMap | Arşiv | Wap | İmode | Konular