0 Üye ve 1 Ziyaretçi Konuyu İncelemekte. Aşağı İn :)
Sayfa 1 2
Konu: Işte Acun'un Tanem'i  (Okunma Sayısı: 1667 Kere Okundu.)
« : Mart 06, 2010, 07:59:18 ÖS »

-LoSS AnGeL-
*
Üye No : 12693
Nerden : Tekirdağ
Cinsiyet : Bayan
Konu Sayısı : 5276
Mesaj Sayısı : 23.371
Karizma = 45516
Siz onu kamera önünde görüp sevdiniz ama Tanem Sivar parlak ışıkların gerisinde durmayı hedefliyor. Tanem Sivar’ı Acun Firarda ile tanımıştık. Acun’un pek de başarılı olmayan İngilizcesi’ni kendi Amerikan aksanı ve güzel gülüşüyle kapatıyordu. Sonra Cenk ve Erdem’le Vidivodo programını sunarken, ikilinin esprileri ve sivri dilleriyle çok iyi başa çıkıyordu. Hatta hazır cevaplığıyla takdirimizi kazanmıştı. Şimdiyse Yetenek Sizsiniz Türkiye’de aralarda dans eden, çocuklarla çok iyi anlaşan, tüm yarışmacılarla arkadaş olan bir Tanem Sivar var. Sağlam adımlarla ilerleyen ve Acun Ilıcalı’nın kanatları altında televizyonun inceliklerini öğrenen bu kızı ekranda daha çok görmek istiyor hayranları. Ben de hiçbir gazeteye röportaj vermeyen Tanem’i yakalamışken bolca konuşturdum. Neyse ki göründüğü kadar içten biriymiş, her soruyu temkinli ama dürüstçe cevapladı.Oldukça zengin bir ailenin kızı olduğunuzu duydum...

Çok zengin bir ailenin kızı değilim, hem zenginlik neye ve kime göre değerlendirilir ki? Ortalamanın üstündeydim diyelim.

Yurtdışında sinema eğitimi almışsınız, Amerika’da çok daha gelişmiş ve düzenli bir sektör varken neden Türkiye’ye döndünüz?

Amerika’ya gitmeye karar verdiğim gün, mezun olduğumda Türkiye’ye döneceğime de karar vermiştim. “Okuyayım, kendime katabileceklerimi katayım ama eninde sonunda buraya döneyim” diyordum. Amerika’yı
çok seviyorum, kız kardeşim de orada endüstri mühendisliği okudu sonra da kaldı. Annem de ABD’de doğdu, 30 yaşına kadar orada yaşamış. Babam hâlâ orada. Ama ben Türkiye âşığıyım.

Amerika’da da televizyon kanallarında çalışmışsınız...

Üniversitede okurken zorunlu staj döneminde San Diego’da Fox’ta haber masasındaydım. Çok da keyifliydi, hatta kalmamı istediler. Sonra bir dergide de çalıştım, yeni mekânları yazıyordum, fotoğraf çekiyordum. Ama aklım buradaydı.

Dergicilik çok keyiflidir, burada da bir dergide çalışmayı düşünmediniz mi?

Orada kendi zevkime bırakıyorlardı, küçük yazılar yazıyordum. Burada da yazmayı çok isterim ama benim yazdıklarımı kim ister onu bilmiyorum.

Hakim olduğum konularla ilgili yazacaksam, neden olmasın?

Hâkim olduğunuz konular neler?

Mesela sinemayla ilgili yazabilirim. İstanbul’u çok sevdiğim için şehirdeki mekânlarla ilgili fikirlerimi yazmak isterim ama kim ne kadar ilgilenir bilmiyorum.

TUĞÇE KAZAZ YERİNE TANEM SİVAR

Televizyonu nasıl tercih ettiniz?

Mezun olup döndüğümde kamera arkasında bir iş aramaya başladım. Bir gün bir arkadaşım aradı; “Acun Ilıcalı diye bir arkadaşım var, dünyayı gezeceksin” dedi. Atladım hemen ama kamera önü olduğunu bilmiyordum. Görüşmeye gittiğimde Acun “Deneme çekimi yaparız” dedi. Ben şaşırınca “Sana kamera taşıtacağımı mı düşünüyorsun” diye sordu. Yine de hiç aklıma gelmemişti çünkü dünya güzeli insanlar vardı benim yerime. O sıralar mesela Tuğçe Kazaz çalışacaktı Acun’la. Evlenince olmadı. Seçileceğimi düşünmediğimden çok rahattım. Acun da doğallığa, rahatlığa önem veriyor. Seçildim ve hop Cannes’a gittik.

Sonra kamerayı sevdiniz galiba?

Sevdim gerçekten.

Kendi programınızı yapmayı düşünüyor musunuz?

Olursa tam olsun isterim. Şu an Acun’un kanatları altında mutluyum, medyada herkesin çalışmak isteyeceği biri.

Hiç oyunculuk teklifi geldi mi?

Bir iki dizi teklifi, reklam, küçük küçük sunuculuk teklifleri geldi.

Ekşisözlük’te sadece sizin için Acun Bey’in programlarını izleyenler olduğunu okudum...

Öyle mi? Hayret Ekşi’de tatlı bir şey yazmışlar. İnternetin bu kadar özgür olması büyük kâbus. Herhangi biri, herhangi bir laf söyleyebilir.

İnternet özgür olmamalı mı?

İnternet tabii ki özgür olsun, sitelere erişim engellenmesin. Ama keşke insanlar yazdıkları sözleri daha dikkatli seçse.

Röportaj vermeyi sevmiyorsunuz galiba?

Röportaj vereceğin gün kendini kötü hissedebilirsin ve ağzından istemediğin bir laf çıkabilir, bu durumun geri dönüşü olmaması tedirgin ediyor beni. Sonra o söylediğin şeyin karşına çıkarılması kötü. O yüzden ne kadar az konuşursam o kadar iyi diye düşünüyorum.

Notting Hill filminde Hugh Grant “Bugünün gazeteleri yarının çöpleridir” der. Gazetede adı geçen kişiler için öyle olmuyor galiba...

Çok güzel filmdir o. Artık internette hiç ummadığın sitelerde bile kendi adına rastlayabiliyorsun tıklıyorsun altında hiçbir şey yok aslında, sadece ilgi çekmek için adını kullanıyorlar. İnsanların aklında iyi şeyler değil de kötüleri kalıyor. Çok da ürkek görünmek istemiyorum.

CANLI YAYINA ÇIKARKEN KARNIMA AĞRILAR GİRİYOR

Canlı yayında olmak nasıl bir duygu?

Korkunç! Karnıma ağrılar giriyor! Canlı yayında hata yapmak değil, nasıl toparlayacağın önemli. Çünkü hepimiz küçük hatalar yaparız konuşurken. Hep hazırlıklı çıkmaya çalışıyorum. Ama yine de hata yapmaktan korkuyorum...

Siz hata yapmadınız ama Ali Taran’ın canlı yayında küfretmesi çok konuşuldu. Acun Bey’in kriz yönetim kabiliyeti, rahatlığı bir güvence mi?

Acun benim için her zaman güçlü bir ağabey. Sıkıntım olursa koşacağım, danışacağım bir insan. Programda orada olacağını bilmek güven veriyor. Ailem de beni öyle yetiştirdi; “Hata yapamazsın ama yaparsan da biz arkandayız” dediler hep.

NURGÜL YEŞİLÇAY OYNASIN

Senaryo yazmak istiyormuşsunuz üniversitedeyken, var mı hâlâ öyle bir proje?

Yazıyorum, yazıyorum, sonunu getiremiyorum! Senaryo yazmak için tamamen konsantre olmalısın, faturanı, kiranı ödemeyi düşünmemelisin. Yazmaya başladım ama tam konsantre olamadım henüz.

Olursa nasıl bir film olacak?

Anneannemin hayatından esinlenerek yazacağım bir senaryo olacak. Küçükken gazeteci olmayı hayal ettiğim için; bir gazetecinin anneannemle diyalogları şeklinde gelişecek. Zaten anneannem hayatını yazdı. Kitap haline getiriyor. Onu senaryolaştırmak istiyorum.

Anneannenizi ve sizi kim oynasın istersiniz?

Anneannemi anneannemden başkası oynayamaz gibi geliyor. Nurgül Yeşilçay’la hiç tanışmadım ama çok beğeniyorum, çok gerçek bir oyuncu... O olabilir.

TWITTER’I ÇOK SEVİYORUM

Yarışmacılarla çok iyi iletişim içindesiniz... Arada size âşık olanlar çıktı mı mesela?

Yarışmacılarla aramız kamera önünde de kamera kapalıyken de çok iyi. Yanlış anlama olmuyor aramızda. Bir akşam eve gittim jimnastikçilerden birinin annesi teşekkür maili ve birlikte çektirdiğimiz fotoğrafı yollamış, böyle şeyler çok güzel.

Birlikte çektirdiğiniz fotoğrafları Twitter’da paylaşıyorsunuz...

Twitter çok eğlenceli! Oradaki tüm arkadaşlarımı çok seviyorum! Hemen paylaşıyorum çektiğimiz fotoğrafları.

Orada ünlü olan aslında sizsiniz ama yarışmacılara ünlü gibi davranıyorsunuz...

Öyle hissediyorum çünkü. Belki de o yüzden hiç röportaj vermiyorum... Niye merak etsinler beni diyorum. Birileri yarışmacılarla fazla samimi olduğumu, bazıları yapmacık durduğumu düşünebilir, kimi nasıl görmek istersen öyle görürsün.

ERKEK ARKADAŞI VAR

Gittikçe daha çok tanınıyorsunuz, magazin peşinize düşecektir. Hazır mısınız buna?

Hayır. Hiç değilim.

Erkek arkadaşınız var mı?

Var.

Diğer Sitelerimizi Ziyaret Ettiniz mi.?

Bayanlara: WeBCaNaVaRi'na Üye Olmadan Link'leri ve Kod'ları Göremezsiniz.
Link'leri Görebilmek İçin. Üye Ol. veya Giriş Yap.
www.kadincaforum.net

4EverRAP: WeBCaNaVaRi'na Üye Olmadan Link'leri ve Kod'ları Göremezsiniz.
Link'leri Görebilmek İçin. Üye Ol. veya Giriş Yap.
www.rapcanavari.net

4EverROCK: WeBCaNaVaRi'na Üye Olmadan Link'leri ve Kod'ları Göremezsiniz.
Link'leri Görebilmek İçin. Üye Ol. veya Giriş Yap.
www.rockcanavari.net

Twilight Saga FAN: WeBCaNaVaRi'na Üye Olmadan Link'leri ve Kod'ları Göremezsiniz.
Link'leri Görebilmek İçin. Üye Ol. veya Giriş Yap.
www.twilightturkiye.com

FlashOyun: WeBCaNaVaRi'na Üye Olmadan Link'leri ve Kod'ları Göremezsiniz.
Link'leri Görebilmek İçin. Üye Ol. veya Giriş Yap.
www.flashoyuncu.net
WeBCaNaVaRi Botu

Bu Site Mükemmel :)

*****

Çevrimİçi Çevrimİçi

Mesajlar: 222.163


View Profile
Re: Işte Acun'un Tanem'i
« Posted on: Eylül 28, 2020, 11:25:45 ÖÖ »

 
      Üye Olunuz.!
Merhaba Ziyaretçi. Öncelikle Sitemize Hoş Geldiniz. Ben WeBCaNaVaRi Botu Olarak, Siteden Daha Fazla Yararlanmanız İçin Üye Olmanızı ŞİDDETLE Öneririm. Unutmayın ki; Üyelik Ücretsizdir. :)

Giriş Yap.  Kayıt Ol.
Anahtar Kelimeler: Işte Acun'un Tanem'i e-book, Işte Acun'un Tanem'i programı, Işte Acun'un Tanem'i oyunları, Işte Acun'un Tanem'i e-kitap, Işte Acun'un Tanem'i download, Işte Acun'un Tanem'i hikayeleri, Işte Acun'un Tanem'i resimleri, Işte Acun'un Tanem'i haberleri, Işte Acun'un Tanem'i yükle, Işte Acun'un Tanem'i videosu, Işte Acun'un Tanem'i şarkı sözleri, Işte Acun'un Tanem'i msn, Işte Acun'un Tanem'i hileleri, Işte Acun'un Tanem'i scripti, Işte Acun'un Tanem'i filmi, Işte Acun'un Tanem'i ödevleri, Işte Acun'un Tanem'i yemek tarifleri, Işte Acun'un Tanem'i driverları, Işte Acun'un Tanem'i smf, Işte Acun'un Tanem'i gsm
Yanıtla #1
« : Mart 06, 2010, 08:31:13 ÖS »

KumraLım
*
Üye No : 8462
Yaş : 28
Nerden : İstanbul
Cinsiyet : Bayan
Konu Sayısı : 1146
Mesaj Sayısı : 13.452
Karizma = 17239


Cok Tatlı Bi Kız Mütevazıda (:
Yanıtla #2
« : Mart 06, 2010, 08:34:26 ÖS »
Avatar Yok

rap_06_unzel
*
Üye No : 22964
Nerden : Kütahya
Cinsiyet : Bayan
Konu Sayısı : 292
Mesaj Sayısı : 4.001
Karizma = 20206


şeşker bi kız (=


<< DarK RhymE>>     << Rap_06_unZeL >>    
"Kuzican'mm..Seviyorum Bee Seni.. <3 xD"         
^Tek 'Aşkımm' Kuzican'mm..xD^        
$éhr-i kâbuS..#     
^^ G!zé 'M' éLtém ^^     
¹º§uz olmªz     
'# VazgéCiLmézimSin ^^      
% Seni Seviyorum Kuzi!.. xD %
 
Yanıtla #3
« : Mart 06, 2010, 08:42:00 ÖS »

DeLy
*
Üye No : 15758
Nerden : İstanbul
Cinsiyet : Bayan
Konu Sayısı : 488
Mesaj Sayısı : 12.581
Karizma = 9


Aynen Çok TatLı Bir Kız (:

Forum, Mp3, Program, Film, Webcanavari, Makale, Eğitim, Video, Resim, Upload, SMF, Vb, MyBb, Html, Visual Basic, Karikatür, Komik Resimler, Haberler, Güncel, Destek, İsimden Adres Bul, Seo, WebMaster, İstanbul, İzmir, Ankara, Oyun, Download, Counter Strike, Knight Online, İndir, Ceza, Sago, Ayben, Kolera, Pit10, ŞanıŞer, Memleket, Google, Yahoo, Bing, FaceBook, Sohbet, Radyo, Arkadaşlık, HitOfDevil, English Boards, Döviz Kuru, NoteBook Driver, RapCanavari, RockCanavari, Mp3Canavari, Face, Netlog, Sugar.
Yanıtla #4
« : Mart 06, 2010, 10:49:06 ÖS »
Avatar Yok

sibeL*
*
Üye No : 36722
Nerden : Giresun
Cinsiyet : Bayan
Konu Sayısı : 42
Mesaj Sayısı : 1.124
Karizma = 1026


Evet ya çok tatlı bir kız Gülmek :)

Sadece susuyorum !!!
Yanıtla #5
« : Mart 07, 2010, 12:47:30 ÖÖ »
Avatar Yok

Mavi_Kiyamet
*
Üye No : 26505
Nerden : Yurt Dışı
Cinsiyet : Bayan
Konu Sayısı : 12252
Mesaj Sayısı : 47.787
Karizma = 55162


bencede Gülmek :)

İstek & Öneri ve Şikayetlerinizi: WeBCaNaVaRi'na Üye Olmadan Link'leri ve Kod'ları Göremezsiniz.
Link'leri Görebilmek İçin. Üye Ol. veya Giriş Yap.
Adresine İletebiliriniz.
Yanıtla #6
« : Mart 07, 2010, 01:48:29 ÖÖ »

StyLeLife[Rap]
*
Üye No : 24582
Nerden : Ankara
Cinsiyet : Bay
Konu Sayısı : 815
Mesaj Sayısı : 7.813
Karizma = 19646


Cok Tatlı Bi Kız Mütevazıda (:
Aynen ... xD

чusuf  '-Pınarcı    >> 


Sevginin göstergesi ilgidir , ilgi yoksa yakışan Silgidir (;
 
Yanıtla #7
« : Mart 07, 2010, 03:08:33 ÖÖ »

Hephaestus
*
Üye No : 26057
Yaş : 27
Nerden : Tekirdağ
Cinsiyet : Bay
Konu Sayısı : 4838
Mesaj Sayısı : 13.562
Karizma = 60062


Cok Tatlı Bi Kız Mütevazıda (:

Hayatınızda denge sorunu varsa etrafınıza dikkatlice bakın; muhtemelen birini yanlış bir yere koymuşsunuzdur.
Yanıtla #8
« : Mart 07, 2010, 12:11:08 ÖS »
Avatar Yok

Salvatore
*
Üye No : 20592
Nerden : Sinop
Cinsiyet : Bayan
Konu Sayısı : 927
Mesaj Sayısı : 12.208
Karizma = 20483


Aynen Çok TatLı Bir Kız (:
Yanıtla #9
« : Mart 07, 2010, 12:16:35 ÖS »
Avatar Yok

harded
*
Üye No : 32711
Yaş : 26
Nerden : Isparta
Cinsiyet : Bay
Konu Sayısı : 111
Mesaj Sayısı : 389
Karizma = 220


çok guzel bı kız yaaa ALLAH sahıbıne bağışlasın Gülmek :))))
Sayfa 1 2
Yukarı Çık :)
Gitmek istediğiniz yer:  Theme: WeBCaNaVaRi 2011 Copyright © 2011 Simple Machines SiteMap | Arşiv | Wap | İmode | Konular