0 Üye ve 1 Ziyaretçi Konuyu İncelemekte. Aşağı İn :)
Sayfa 1
Konu: Intikam Yolcusu - Gonca Çiftçioğulları ( Gece Gelen Ölüm 2)  (Okunma Sayısı: 428 Kere Okundu.)
« : Eylül 21, 2015, 03:28:28 ÖS »

BÖRÜLCE
*
Üye No : 182234
Nerden : Adana
Cinsiyet : Bayan
Konu Sayısı : 1488
Mesaj Sayısı : 4.330
Karizma = 2433İnsanın hayatı boyunca yaptığı seçimlerdi belki de ilerleyeceği yolu belirleyen. Doğru ya da yanlış… Bunun ne önemi vardı artık? Yanlış tarafa geçtiğini bile bile o yolda ilerlemeye devam ettikten sonra. İçinde uyanmaya başlayan karanlık yolcu muydu onu bu yola iten, yoksa kendini temize çıkarmak adına o yolcuya koşulsuz şartsız sarılması mıydı? Artık ne doğruyu ne de yanlışı ayırabilecek durumdaydı.

Tamamen parçalanmış, bölünmüş bir ruhun pençesi altında yaşamaya çalışan yaralı bir ceylandı o. Çünkü annesi hep öyle severdi; Ceylanım derdi, onun yaralı olduğundan habersiz. O yaraları kanatırcasına deştiğini bilmeden… İçinde kötülük tohumunun yeşerdiğini anlamadan… Kaderin sillesi tokat gibi çarptığında, kimseye anlatamadığı, içine attığı en büyük acısı doğrularını da şaşırtmıştı. Artık günahlarının hesabını bile yapamıyordu. Sevaplarını ise hiç düşünmedi, çünkü olup olmadığından bile emin değildi. Emin olduğu tek şey intikam ateşiyle yandığıydı. O artık bir İntikam Yolcusu'ydu.
(Tanıtım Bülteninden)

Türkçe
492 s. -- 2. Hamur-- Ciltsiz -- 14 x 21 cm
İstanbul, 2015
ISBN : 9786059817134
WeBCaNaVaRi Botu

Bu Site Mükemmel :)

*****

Çevrimİçi Çevrimİçi

Mesajlar: 222.162


View Profile
Re: Intikam Yolcusu - Gonca Çiftçioğulları ( Gece Gelen Ölüm 2)
« Posted on: Ekim 21, 2020, 04:49:14 ÖS »

 
      Üye Olunuz.!
Merhaba Ziyaretçi. Öncelikle Sitemize Hoş Geldiniz. Ben WeBCaNaVaRi Botu Olarak, Siteden Daha Fazla Yararlanmanız İçin Üye Olmanızı ŞİDDETLE Öneririm. Unutmayın ki; Üyelik Ücretsizdir. :)

Giriş Yap.  Kayıt Ol.
Anahtar Kelimeler: Intikam Yolcusu - Gonca Çiftçioğulları ( Gece Gelen Ölüm 2) e-book, Intikam Yolcusu - Gonca Çiftçioğulları ( Gece Gelen Ölüm 2) programı, Intikam Yolcusu - Gonca Çiftçioğulları ( Gece Gelen Ölüm 2) oyunları, Intikam Yolcusu - Gonca Çiftçioğulları ( Gece Gelen Ölüm 2) e-kitap, Intikam Yolcusu - Gonca Çiftçioğulları ( Gece Gelen Ölüm 2) download, Intikam Yolcusu - Gonca Çiftçioğulları ( Gece Gelen Ölüm 2) hikayeleri, Intikam Yolcusu - Gonca Çiftçioğulları ( Gece Gelen Ölüm 2) resimleri, Intikam Yolcusu - Gonca Çiftçioğulları ( Gece Gelen Ölüm 2) haberleri, Intikam Yolcusu - Gonca Çiftçioğulları ( Gece Gelen Ölüm 2) yükle, Intikam Yolcusu - Gonca Çiftçioğulları ( Gece Gelen Ölüm 2) videosu, Intikam Yolcusu - Gonca Çiftçioğulları ( Gece Gelen Ölüm 2) şarkı sözleri, Intikam Yolcusu - Gonca Çiftçioğulları ( Gece Gelen Ölüm 2) msn, Intikam Yolcusu - Gonca Çiftçioğulları ( Gece Gelen Ölüm 2) hileleri, Intikam Yolcusu - Gonca Çiftçioğulları ( Gece Gelen Ölüm 2) scripti, Intikam Yolcusu - Gonca Çiftçioğulları ( Gece Gelen Ölüm 2) filmi, Intikam Yolcusu - Gonca Çiftçioğulları ( Gece Gelen Ölüm 2) ödevleri, Intikam Yolcusu - Gonca Çiftçioğulları ( Gece Gelen Ölüm 2) yemek tarifleri, Intikam Yolcusu - Gonca Çiftçioğulları ( Gece Gelen Ölüm 2) driverları, Intikam Yolcusu - Gonca Çiftçioğulları ( Gece Gelen Ölüm 2) smf, Intikam Yolcusu - Gonca Çiftçioğulları ( Gece Gelen Ölüm 2) gsm
Sayfa 1
Yukarı Çık :)
Gitmek istediğiniz yer:  
Theme: WeBCaNaVaRi 2011 Copyright © 2011 Simple Machines SiteMap | Arşiv | Wap | İmode | Konular