0 Üye ve 1 Ziyaretçi Konuyu İncelemekte. Aşağı İn :)
Sayfa 1 2 3
Konu: Karabasanın Laneti  (Okunma Sayısı: 8200 Kere Okundu.)
« : Ocak 27, 2008, 05:00:58 ÖÖ »

saklı düşlerim
*
Üye No : 171
Konu Sayısı : 582
Karizma = 1652

bu olay 2006 senesının kıs ayında gecmıstır..ben 15 yasında ılgı ceken bakımlı sosyal hayata acık bı kızım..gunumuz genclerı gıbı benım de ruhlara hayaletlere karabasanlara ılgı duyan bu varlıklarla ılgılı oykulerı okumayı severım..ve basımdan da korkunc bı olay gectı..
her zamankı gıbı sıradan bır geceydı fakat ıcımde bır rahatsızlık vardı ve sıkıntı basıyodu.uyumak ıstemıyodum resmen ama uyudum.gece her sey normal gıdıyodu ve bı ruya gordum.ruyamda oturmus arkadaslarla ruhlar hakkında konusuyorduk ve ben ruyamda ruhlara ınanmadıgımı mezarlarından cıkıp gelceklerıne ınanmadıgımı soyledım arkadaslarıma.o anda o ruyadan uyandım ve kendımı yattıgım odanın ıcınde gordum.hersey normaldı hatta yataktan kalkcaktım uyandığımı sanmıstım ve su ıcecektım fakat kalkamadım ve derınlıklerden bır ses bana "hala ruhlara ınanmıyomusun " dıye ınlıyordu ve korkunc bı kahkaha atıyodu..bu nasıl olabılirdı yatagımda yatıyodum hersey normaldı fakat o ruya ve bu ses..ses gıttıkce yaklastı ve o varlıgın nefesını ensemde hıssettım hala ınanmıyomusun dıye sayıklıyo ve guluyordu..cok korkuyodum..bagırcaktım fakat sesım cıkmıyodu zor nefes alıyodum.ve o ıgrenc yaratıgın kolunu bogazıma sarılmıs sekılde gordum ve ıcımden bıldıgım duaları etmeye basladım..yuksek sesle edemıyodum cunku sesım cıkmıyodu ve bedenım hareket etmıyodu..son olarak arka arkaya besmele cekmeye basladım ıcımden..bu olay sankı 5 dakıka ıcerısınde gerceklesmıs gıbı gelse de bana meger butun gecemı almıs..nasıl mı anladım?cunku sabah kan ter ıcınde uyandım ve yataktan dogrulduğumda hala bılıncsız bır sekılde besmele cekıyordum..bu olay tamamen gercektır..sımdı sız karar verınn hala ınanmamak mı gerekır???
« Son Düzenleme: Mart 14, 2009, 04:52:06 ÖS Gönderen : KumraLım »

Ağlamak Yok Küçük Kız...Hani Söz Vermiştin
Ağlamak Yok Diye. Bak Gözlerin Dolmaya Basladı.. Sen Alışmamış Mıydın Ayrılıklara? Hadi Dön
Sırtını Dünya'ya Arkana Bakmadan Çek Git! Elveda Deme Dostlarına...Sadece
"BELKI" De Yaşlı Gözlerle "BELKI"....!''

.İsyAnkArIm bu hAyAtA...

∂!Lεr!м sąą∂εt!η ∂ε ßüץük 0Lur $εrεfs!zL!ğ!η ką∂ąr....

WeBCaNaVaRi'na Üye Olmadan Link'leri ve Kod'ları Göremezsiniz.
Link'leri Görebilmek İçin. Üye Ol. veya Giriş Yap.
вιzє υℓαşмαк ιçιη вυяαуα тıкℓαуıη
WeBCaNaVaRi Botu

Bu Site Mükemmel :)

Çevrimİçi Çevrimİçi

View Profile
Re: Karabasanın Laneti
« Posted on: Nisan 27, 2024, 04:43:34 ÖS »

Üye Olunuz.!
Merhaba Ziyaretçi. Öncelikle Sitemize Hoş Geldiniz. Ben WeBCaNaVaRi Botu Olarak, Siteden Daha Fazla Yararlanmanız İçin Üye Olmanızı ŞİDDETLE Öneririm. Unutmayın ki; Üyelik Ücretsizdir. :)

Giriş Yap.  Kayıt Ol.
Anahtar Kelimeler: Karabasanın Laneti e-book, Karabasanın Laneti programı, Karabasanın Laneti oyunları, Karabasanın Laneti e-kitap, Karabasanın Laneti download, Karabasanın Laneti hikayeleri, Karabasanın Laneti resimleri, Karabasanın Laneti haberleri, Karabasanın Laneti yükle, Karabasanın Laneti videosu, Karabasanın Laneti şarkı sözleri, Karabasanın Laneti msn, Karabasanın Laneti hileleri, Karabasanın Laneti scripti, Karabasanın Laneti filmi, Karabasanın Laneti ödevleri, Karabasanın Laneti yemek tarifleri, Karabasanın Laneti driverları, Karabasanın Laneti smf, Karabasanın Laneti gsm
Yanıtla #1
« : Ocak 29, 2008, 01:22:59 ÖÖ »

Nurcan Ünal
*
Üye No : 2134
Konu Sayısı : 5
Karizma = 9

offf...okuyunca tuhaf oldum yaw.ya inanmayanlar saçmalıyolar bence.tabikide inanmalıyız.şahsen inanıyorum..
Yanıtla #2
« : Ocak 30, 2008, 06:45:27 ÖS »

AnTLaM
*
Üye No : 2268
Konu Sayısı : 2
Karizma = 2

enteresan  Nanik-Nanik :P

Yanıtla #3
« : Ocak 30, 2008, 11:02:54 ÖS »

Back_Spy
*
Üye No : 2022
Konu Sayısı : 12
Karizma = 71

Bu olayın bi değişiği banada olmuştu tam tuvaletin önünden geçerken birden boynum yan yattı ve biraz uzaklaşınca geçti.Niye olduğunu bende bilmiyorum. Bu olayı bizimle paylaştığın için Sağol.. Artık daha tedbirli davranırız   Göz Kırp.
Yanıtla #4
« : Şubat 01, 2008, 11:33:29 ÖÖ »

casanova
Üye No : 0

bence ürkütücüydü bana da olmustu hemen hemen aynisi..... bi gece yatgimda yatiyorum sakin birden uykudan uyandım ama kımıldıyamıyordum bagirdim sesim çikmadi ama çok terlemistim bi seyler vardi hissetmistim ondan sonra nefesimin sonuna kadar bagirdim ve birden çiglikla yataktan 2 kere uyanmis gibi oldum korkmustum......sonra ondan 1 hafta sonra 1 bire bir cin miydi seytan misydi bilmiyorum ama arkadasımın kılıgın da bana gözüktü ama yine hareket edemiyordum sesler geliyodu kulagima yaratik sesleriydi ondan da uyundim onda fazla korkmadim ama çok gerçekciydi gözümün arsindan  bakabildim çünkü zor gözümü açmistim sasirmistim ilk defa böle bisey olmustu ben inanıyorum ya siz arkadaslar................Ne.??Ne.??Ne.????
Yanıtla #5
« : Şubat 08, 2008, 01:38:51 ÖÖ »

saklı düşlerim
*
Üye No : 171
Konu Sayısı : 582
Karizma = 1652

bende ınanıorum
Yanıtla #6
« : Şubat 09, 2008, 01:56:30 ÖS »

emoc
*
Üye No : 2637
Konu Sayısı : 4
Karizma = 6

ben inanıom bi yakınımın başınada böle bi şey geldiiiii
 :Gülmek :) :Gülmek :)

Yanıtla #7
« : Şubat 13, 2008, 08:42:15 ÖS »

mer_ve_g
*
Üye No : 1499
Konu Sayısı : 357
Karizma = 592

çok ilqinççç.
Yanıtla #8
« : Şubat 14, 2008, 05:15:08 ÖS »

Dj_KeKe
*
Üye No : 1993
Konu Sayısı : 130
Karizma = 96

inanmak gerek Zuhahaha
Yanıtla #9
« : Şubat 14, 2008, 08:39:37 ÖS »

*GeLinCiKk
*
Üye No : 2580
Konu Sayısı : 1966
Karizma = 28326

bnde inanıyom bnmde bi arkımın başına böle bişi gelmiş aslında nası bişi olduğunu bilmiyom ama karabasanlarla alakalı olduğunu sölemişti hatta o arkım bu foruma üye nese çoq konuştum inanmaq gerek
Sayfa 1 2 3
Yukarı Çık :)
Gitmek istediğiniz yer: