0 Üye ve 1 Ziyaretçi Konuyu İncelemekte. Aşağı İn :)
Sayfa 1
Konu: Manjaro Linux  (Okunma Sayısı: 1047 Kere Okundu.)
« : Kasım 30, 2013, 02:08:04 ÖÖ »

selatinabi
*
Üye No : 156344
Konu Sayısı : 2
Karizma = 0

Manjaro, bağımsız geliştirilen Arch İşletim Sistemi temelli ve son kullanıcı dostu bir Linux dağıtımıdır. Linux topluluğunda, Arch, hızlı, güçlü ve hafif olması ve sürekli güncel olmasıyla bilinir. Bununla birlikte , Arch, daha çok tecrübeli kullanıcılara hitap eden bir yapıya sahiptir ve teknik deneyime sahip kullanıcıları hedefler.
Manjaro , sürekli gelişim modelini kullanmaktadır. Sisteminizi bir kere yüklersiniz ve Manjaro depolarından yapacağınız güncellemeler ile , sürekli güncel ve kararlı bir işletim sistemine sahip olursunuz.
UNetbootin ile iso kalıbını flash belleğe yazdırır ister live olarak test eder,isterseniz test ederken aynı zamanda bilgisayarınıza kurarsınız
windows isletim sistemi ile beraber kullanırsınız. Benim yaptığım gibi  Gülmek :)

Manjaro Linux indir: WeBCaNaVaRi'na Üye Olmadan Link'leri ve Kod'ları Göremezsiniz.
Link'leri Görebilmek İçin. Üye Ol. veya Giriş Yap.

UNetbootin indir: WeBCaNaVaRi'na Üye Olmadan Link'leri ve Kod'ları Göremezsiniz.
Link'leri Görebilmek İçin. Üye Ol. veya Giriş Yap.
« Son Düzenleme: Kasım 30, 2013, 02:15:18 ÖÖ Gönderen : selatinabi »
WeBCaNaVaRi Botu

Bu Site Mükemmel :)

Çevrimİçi Çevrimİçi

View Profile
Re: Manjaro Linux
« Posted on: Nisan 30, 2024, 02:55:24 ÖS »

Üye Olunuz.!
Merhaba Ziyaretçi. Öncelikle Sitemize Hoş Geldiniz. Ben WeBCaNaVaRi Botu Olarak, Siteden Daha Fazla Yararlanmanız İçin Üye Olmanızı ŞİDDETLE Öneririm. Unutmayın ki; Üyelik Ücretsizdir. :)

Giriş Yap.  Kayıt Ol.
Anahtar Kelimeler: Manjaro Linux e-book, Manjaro Linux programı, Manjaro Linux oyunları, Manjaro Linux e-kitap, Manjaro Linux download, Manjaro Linux hikayeleri, Manjaro Linux resimleri, Manjaro Linux haberleri, Manjaro Linux yükle, Manjaro Linux videosu, Manjaro Linux şarkı sözleri, Manjaro Linux msn, Manjaro Linux hileleri, Manjaro Linux scripti, Manjaro Linux filmi, Manjaro Linux ödevleri, Manjaro Linux yemek tarifleri, Manjaro Linux driverları, Manjaro Linux smf, Manjaro Linux gsm
Sayfa 1
Yukarı Çık :)
Gitmek istediğiniz yer: