0 Üye ve 1 Ziyaretçi Konuyu İncelemekte. Aşağı İn :)
Sayfa 1
Konu: Acil Yardım Merhabalar  (Okunma Sayısı: 973 Kere Okundu.)
« : Haziran 01, 2011, 02:50:38 ÖS »

karakaya26
*
Üye No : 67079
Konu Sayısı : 7
Karizma = 0

merhabalar ben başka bir siteden geliyorum sitede admin lik yapıyorum sitemiz yeni açıldı video ekleyemiyoruz. yardım edebilirmisiniz nasıl video linki koyabiliriz ve birde avatar resmimize gif koyamıyoruz haraketli resim koyamıyoruz bunada yardımcı olurmusnuz..

merhabalar
WeBCaNaVaRi Botu

Bu Site Mükemmel :)

Çevrimİçi Çevrimİçi

View Profile
Re: Acil Yardım Merhabalar
« Posted on: Mayıs 02, 2024, 10:33:18 ÖS »

Üye Olunuz.!
Merhaba Ziyaretçi. Öncelikle Sitemize Hoş Geldiniz. Ben WeBCaNaVaRi Botu Olarak, Siteden Daha Fazla Yararlanmanız İçin Üye Olmanızı ŞİDDETLE Öneririm. Unutmayın ki; Üyelik Ücretsizdir. :)

Giriş Yap.  Kayıt Ol.
Anahtar Kelimeler: Acil Yardım Merhabalar e-book, Acil Yardım Merhabalar programı, Acil Yardım Merhabalar oyunları, Acil Yardım Merhabalar e-kitap, Acil Yardım Merhabalar download, Acil Yardım Merhabalar hikayeleri, Acil Yardım Merhabalar resimleri, Acil Yardım Merhabalar haberleri, Acil Yardım Merhabalar yükle, Acil Yardım Merhabalar videosu, Acil Yardım Merhabalar şarkı sözleri, Acil Yardım Merhabalar msn, Acil Yardım Merhabalar hileleri, Acil Yardım Merhabalar scripti, Acil Yardım Merhabalar filmi, Acil Yardım Merhabalar ödevleri, Acil Yardım Merhabalar yemek tarifleri, Acil Yardım Merhabalar driverları, Acil Yardım Merhabalar smf, Acil Yardım Merhabalar gsm
Yanıtla #1
« : Haziran 01, 2011, 04:28:01 ÖS »

[B]a[R]a[N]
*
Üye No : 4
Konu Sayısı : 5706
Karizma = 62878

Merhaba,

Başka Bir Site'de Admin Olduğunu Söylüyorsun ama Bu Konu'nun Daha Nerede Açılması Gerektiğini Bilmiyorsun. Forum Sistemin Neyse, Site'mizde Araştır ve İlgili ( yardım bölümüne, webmaster istek ) Bölümüne Konu Aç ve Detaylı Olarak Anlat. Yardımcı Oluruz.

İstek & Öneri ve Şikayetlerinizi: link (@) webcanavari . net Adresine İletebilirsiniz.
Yanıtla #2
« : Haziran 01, 2011, 05:39:44 ÖS »

karakaya26
*
Üye No : 67079
Konu Sayısı : 7
Karizma = 0

kusura bakamyasın çabuk işim vardı hmn merhaba hemde bu konuyu konuşmak istedim
Yanıtla #3
« : Haziran 01, 2011, 11:05:22 ÖS »

inflames
*
Üye No : 78489
Konu Sayısı : 1
Karizma = 0

hosgeldin.
« Son Düzenleme: Haziran 02, 2011, 12:54:36 ÖÖ Gönderen : Mavi_Kiyamet »
Sayfa 1
Yukarı Çık :)
Gitmek istediğiniz yer:  

Theme: WeBCaNaVaRi 2011 Copyright 2011 Simple Machines SiteMap | Arsiv | Wap | imode | Konular