0 Üye ve 1 Ziyaretçi Konuyu İncelemekte. Aşağı İn :)
Sayfa 1 2
Konu: Rüya Tabirleri Ü  (Okunma Sayısı: 3352 Kere Okundu.)
« : Mart 21, 2008, 07:40:26 ÖS »

iBRaHiMiNe
*
Üye No : 3622
Konu Sayısı : 1247
Karizma = 349

Ü

ÜCRET
Rüyada ücret vermekte almakta iyiye yorumlanır. Rüyada birisine bir iş karşılığı ücret ödemek birilerine yardımda bulunacağınıza işarettir. Rüyada ücret almak ise işlerinizin alacağınız yardımlarla düzeleceğine yorumlanır. Ücret verdiğini görmek, birine yardımda bulunacaktır.

ÜLSER
Düzensiz yaşamanız nedeniyle sağlığınızın bozulduğunu bildirir. Bir hastalığa yakalanacağınızı haber verir.

ÜNİFORMA
Üniforma ile ilgili rüyalar, mutluluk ve iş yaşamında başarılara yorumlanır. Rüyada üniforma veya üniformalı birini görmek gerçekten iyi arkadaşlarınızın desteği ile isteklerinize kavuşacaksınız demektir.

ÜNİVERSİTE
Rüyada bir üniversitede olduğunu görmek, içinde bulunduğunuz sıkıntılı durum iye doğru değişecek demektir. İş yaşamınızda da başarılı olacağınıza yorumlanır.

ÜN
Rüyada ünlü olmak rüyayı göreni mutlu edecek, umutlandıracak olaylarla karşı karşıya geleceğini işaret eder. Ünlü birini görmek; çevresi geniş, güçlü birinden yardım alacağına yorumlanır.

ÜRPERME
Rüyada ürperdiğinizi görmek, küçük bir hastalığa yakalanacağınızı haber verir.

ÜŞÜMEK
Rüyada bir erkeğin üşümesi; başarısızlığının nedenlerini dışarıda değil kendisinde araması gerektiğini bildirir. Orta yaşlı birisi için bu rüya eskiden yaptığı bir hatanın ortaya çıkacağını ancak bu olayın üstesinden geleceğini işaret eder. Evli kadınlar için; önemsiz bir kaza yapacağına yorumlanır. Genç birisi için ise yakında aşk yaşamak anlamındadır.

ÜTÜ
Rüyada ütü insanın yaşamına karışan, öğüt veren, bir kimse olabilir.Rüyada sıcak ütü görmek, çok akıllı bir insan olduğunuza ama aklınızı iyi kullanmadığınız için zarara uğrayacağınıza yorumlanır. Rüyada bir şeyi ütülemek, işlerin iyi olacağına yorumlanır.

ÜVEY
Rüyada üvey anne, baba ya da kardeş görmek, kötü bir haber alacağınıza yorumlanır.

ÜZENGİ
Rüyada üzengi görmek, bir yolculuğa çıkacağınızı bildirir.

ÜZÜM
Rüyada üzüm görmek bir işten bol miktarda para kazanılacağını işaret eder. Kara üzüm ise sıkıntı, üzüntü ve hastalığa yorumlanır. Beyaz üzüm; iyi olaylara ve şifaya yorumlanır.

Dengeli Yaşam Tarzı Yolunda Bir Adım
WeBCaNaVaRi Botu

Bu Site Mükemmel :)

Çevrimİçi Çevrimİçi

View Profile
Re: Rüya Tabirleri Ü
« Posted on: Mayıs 03, 2024, 05:18:52 ÖÖ »

Üye Olunuz.!
Merhaba Ziyaretçi. Öncelikle Sitemize Hoş Geldiniz. Ben WeBCaNaVaRi Botu Olarak, Siteden Daha Fazla Yararlanmanız İçin Üye Olmanızı ŞİDDETLE Öneririm. Unutmayın ki; Üyelik Ücretsizdir. :)

Giriş Yap.  Kayıt Ol.
Anahtar Kelimeler: Rüya Tabirleri Ü e-book, Rüya Tabirleri Ü programı, Rüya Tabirleri Ü oyunları, Rüya Tabirleri Ü e-kitap, Rüya Tabirleri Ü download, Rüya Tabirleri Ü hikayeleri, Rüya Tabirleri Ü resimleri, Rüya Tabirleri Ü haberleri, Rüya Tabirleri Ü yükle, Rüya Tabirleri Ü videosu, Rüya Tabirleri Ü şarkı sözleri, Rüya Tabirleri Ü msn, Rüya Tabirleri Ü hileleri, Rüya Tabirleri Ü scripti, Rüya Tabirleri Ü filmi, Rüya Tabirleri Ü ödevleri, Rüya Tabirleri Ü yemek tarifleri, Rüya Tabirleri Ü driverları, Rüya Tabirleri Ü smf, Rüya Tabirleri Ü gsm
Yanıtla #1
« : Nisan 15, 2008, 12:33:07 ÖÖ »

Lady32
*
Üye No : 3262
Konu Sayısı : 134
Karizma = 54

emegine saglik.. paylasim icin tessekurler
Yanıtla #2
« : Mart 10, 2013, 08:14:51 ÖS »

ROBSTEN_01
*
Üye No : 129538
Konu Sayısı : 1
Karizma = 0

Kütüphanemdeki tabir kitabında bulamamıştım. Teşekkürler
Yanıtla #3
« : Mart 12, 2013, 05:29:46 ÖS »

keremlal
*
Üye No : 83450
Konu Sayısı : 0
Karizma = 0

rüyamda ünlü birini gördüm, çevresi geniş birindne hala yardım almadım,
Yanıtla #4
« : Nisan 24, 2013, 04:14:51 ÖS »

Yelda_mmr
*
Üye No : 134120
Konu Sayısı : 1
Karizma = 0

ünlü birini görmek ne anlama geliyor acaba Ne.??
Yanıtla #5
« : Temmuz 08, 2013, 06:40:27 ÖS »

cimbo
*
Üye No : 129037
Karizma = 0

teşekkürler
Yanıtla #6
« : Kasım 18, 2013, 04:29:27 ÖS »

seyfiyumlu
*
Üye No : 154873
Karizma = 0

teşekkürler
Yanıtla #7
« : Ocak 30, 2014, 07:01:40 ÖS »

sena95
*
Üye No : 165168
Karizma = 0

BENDE UNLU BİRİNİ GÖRDUM UMARIM YARDIM ALIRIM
Yanıtla #8
« : Mart 20, 2014, 10:40:14 ÖÖ »

minecim20
*
Üye No : 171942
Karizma = 0

hmm   Ne.??
Yanıtla #9
« : Nisan 17, 2014, 05:17:21 ÖS »

bulentbaba012
*
Üye No : 33471
Karizma = 0

Sağ ol.
Sayfa 1 2
Yukarı Çık :)
Gitmek istediğiniz yer:  

Theme: WeBCaNaVaRi 2011 Copyright 2011 Simple Machines SiteMap | Arsiv | Wap | imode | Konular