Duyurular
27.10.2007 yılında kurduğumuz webcanavari.net Bugün itibariyle 12. yaşına girmiş bulunmaktadır. Bu uzun süre zarfında desteklerini esirgemeyen eski / yeni ve mevcutta bulunan yönetim kadromuza, saygıdeğer üyelerimize teşekkür ederiz.

0 Üye ve 1 Ziyaretçi Konuyu İncelemekte. Aşağı İn :)
Sayfa 1
Konu: Iki Günde Saçlarınıza Kavuşabilirsiniz  (Okunma Sayısı: 262 Kere Okundu.)
« : Kasım 08, 2013, 11:15:13 ÖS »

sanane_61
*
Üye No : 99109
Nerden : Trabzon
Cinsiyet : Bayan
Konu Sayısı : 9902
Mesaj Sayısı : 13.435
Karizma = 40591


Hayatın her alanında kullanılan teknoloji saç ekiminde de yeni tekniklerin gelişmesine olanak sağlıyor. 

Esteworld Plastik Cerrahi Hastaneleri’nde hizmete giren Esteworld Akademi’de geliştirilen TDF (Two Days Fue) tekniği, kısa zamanda tekrar saçlara kavuşmayı mümkün kılıyor. TDF ile ilgili bilgi veren Uzm. Dr. Servet Terziler, tepe açıklığı fazla olan kişilerde daha önce 7-8 ay aralıklarla 2 seanslık ekim yapıldığını hatırlatarak, bu yöntem ile 2 gün içerisinde 2 seanslık işlemi gerçekleştirdiklerini açıkladı.

Yoğun iş hayatında fırsat bulamayan ya da saç ektirdikten sonra kısa zamanda çalışma hayatına geri dönmek isteyenler için artık yeni bir saç ektirme tekniği var. Esteworld Plastik Cerrahi Hastaneleri’nde başlatılan TDF tekniği saç ekimini ve iyileşme sürecini minimuma indiriyor.

Saçınıza 2 günde kavuşun

Esteworld Plastik Cerrahi Hastaneleri Medikal Direktörü Uzm. Dr. Servet Terziler, saç ekiminde 0,6 mm çapından başlayan mikro motorlar ile donör alanı denilen 2 kulak arasındaki ense bölgesinden saç köklerini alarak açık bölgelere (Saçsız) naklettiklerini anımsattı. İki kulak arasından alınan saç köklerinin açık alanlara ekiminin kök sayısına bağlı olarak 5-8 saat sürdüğünü belirten Uzm. Dr. Terziler, “Ekilen saçlarınız 1’inci ayında dökülebilir. 3’üncü ayına kadar ekilen saçlarınız bir daha dökülmemek üzere çıkmaya başlar. 6’ncı ay ekilen saçlarınızın yüzde 60-70'i çıkar. En son görüntüsünü alması 8 ay ile 1 yılı bulur. Bu süreç kişiye göre 1–2 ay farklılık gösterebilir” dedi. Uzm. Dr. Servet Terziler, tepe açıklığı fazla olan kişilerde ise 2 seanslık ekimler yapıldığını ve bu işlemlerin arasında minimum 7-8 ay olduğunu söyledi. Geliştirdikleri TDF tekniği ile 2 gün içerisinde 2 seanslık bu işlemi yaptıklarını belirten Uzm. Dr. Terziler, yöntemi şöyle anlattı: “Operasyonda ilk gün donör alanı sağ ve sol olmak üzere 2 bölüme ayrılıyor. Sağ bölgedeki saç telleri alınıp saçsız bölgelerin ilk yarısına naklediyor.  Kalan açıklık için saçların yerleştirileceği kanallar açılıyor. Böylece 2 seanslık ekimin yüzde 50’si tamamlanıyor. Ertesi gün donör alanının 2’nci kısmı olan sol bölgeden saç kökleri alınarak bir gün önce açılmış kanallara yerleştiriliyor. Maksimum kök nakledilmesi açıklığın sizi memnun edecek derecede kapatılmasına olanak sağlıyor.”

İyileşme süreci kısalıyor

TDF tekniği ile ortalama 5 bin – 8 bin arasında kök transferi gerçekleştirdiklerini söyleyen Uzm. Dr. Terziler, operasyon sırasında uyguladıkları prp tedavisyle iyileşme sürecinin kısaldığını ve yeni çıkacak saç köklerinin daha güçlü olmasının sağlandığını ifade etti. Servet Terziler, ekimin lokal anestezi ile yapıldığını, hastanın tüm süreçleri takip ederek ihtiyaç molaları verebildiğini kaydederek, “Saçsız bölgede açılan tüm kanallar lateral slit tekniği ile açıldığı için işlem sonrası oluşabilecek şişlik, ödem, ağrı gibi şikayetler minimuma iniyor. Çıkış yönünde ekilen saçlar doğal görünümü ile memnuniyet oranını artırıyor” dedi.


WeBCaNaVaRi Botu

Bu Site Mükemmel :)

*****

Çevrimİçi Çevrimİçi

Mesajlar: 222.144


View Profile
Re: Iki Günde Saçlarınıza Kavuşabilirsiniz
« Posted on: Şubat 25, 2020, 09:35:23 ÖÖ »

 
      Üye Olunuz.!
Merhaba Ziyaretçi. Öncelikle Sitemize Hoş Geldiniz. Ben WeBCaNaVaRi Botu Olarak, Siteden Daha Fazla Yararlanmanız İçin Üye Olmanızı ŞİDDETLE Öneririm. Unutmayın ki; Üyelik Ücretsizdir. :)

Giriş Yap.  Kayıt Ol.
Anahtar Kelimeler: Iki Günde Saçlarınıza Kavuşabilirsiniz e-book, Iki Günde Saçlarınıza Kavuşabilirsiniz programı, Iki Günde Saçlarınıza Kavuşabilirsiniz oyunları, Iki Günde Saçlarınıza Kavuşabilirsiniz e-kitap, Iki Günde Saçlarınıza Kavuşabilirsiniz download, Iki Günde Saçlarınıza Kavuşabilirsiniz hikayeleri, Iki Günde Saçlarınıza Kavuşabilirsiniz resimleri, Iki Günde Saçlarınıza Kavuşabilirsiniz haberleri, Iki Günde Saçlarınıza Kavuşabilirsiniz yükle, Iki Günde Saçlarınıza Kavuşabilirsiniz videosu, Iki Günde Saçlarınıza Kavuşabilirsiniz şarkı sözleri, Iki Günde Saçlarınıza Kavuşabilirsiniz msn, Iki Günde Saçlarınıza Kavuşabilirsiniz hileleri, Iki Günde Saçlarınıza Kavuşabilirsiniz scripti, Iki Günde Saçlarınıza Kavuşabilirsiniz filmi, Iki Günde Saçlarınıza Kavuşabilirsiniz ödevleri, Iki Günde Saçlarınıza Kavuşabilirsiniz yemek tarifleri, Iki Günde Saçlarınıza Kavuşabilirsiniz driverları, Iki Günde Saçlarınıza Kavuşabilirsiniz smf, Iki Günde Saçlarınıza Kavuşabilirsiniz gsm
Sayfa 1
Yukarı Çık :)
Gitmek istediğiniz yer:  


Benzer Konular
Konu Başlığı Başlatan Yanıtlar Görüntü Son Mesaj
Yer ve gök kaç günde yaratılmıştır?
İslam
iBRaHiMiNe 3 796 Son Mesaj Mayıs 19, 2008, 07:50:55 ÖS
Gönderen : Musty*
10 Günde 5 Kilo
Diyet
[MasaL] 8 1694 Son Mesaj Ağustos 08, 2011, 11:14:37 ÖÖ
Gönderen : MahzaŞermi
3 Günde 34 Ölüm!
Güncel Haberler
KumraLım 7 1183 Son Mesaj Aralık 02, 2009, 12:59:56 ÖÖ
Gönderen : SpyKinqS
Ümıt Besen - Iyı Günde Kötü Günde
Albüm Tanıtım
By.TuRuT 0 645 Son Mesaj Ocak 09, 2010, 05:43:37 ÖS
Gönderen : By.TuRuT
5 Günde 5 Acı!
Güncel Haberler
SaviorAngel 0 353 Son Mesaj Ocak 25, 2013, 11:10:43 ÖS
Gönderen : SaviorAngel


Theme: WeBCaNaVaRi 2011 Copyright © 2011 Simple Machines SiteMap | Arşiv | Wap | İmode | Konular