Duyurular
27.10.2007 yılında kurduğumuz webcanavari.net Bugün itibariyle 12. yaşına girmiş bulunmaktadır. Bu uzun süre zarfında desteklerini esirgemeyen eski / yeni ve mevcutta bulunan yönetim kadromuza, saygıdeğer üyelerimize teşekkür ederiz.

0 Üye ve 1 Ziyaretçi Konuyu İncelemekte. Aşağı İn :)
Sayfa 1
Konu: İkİ Asker Arasindakİ Namaz Dialoğu  (Okunma Sayısı: 438 Kere Okundu.)
« : Ekim 31, 2008, 11:11:01 ÖÖ »

Asortik Hatun
*
Üye No : 3762
Nerden : İzmir
Cinsiyet : Bayan
Konu Sayısı : 13389
Mesaj Sayısı : 22.842
Karizma = 58066


Bir asker,namaz kılan (en zor şartlarda bile terk etmeyen) diğer askere sordu:
"-Arkadaş kaçıncı asırda yaşıyoruz ? Niçin kendini zahmete sokup her gün 5 defa namaz kılıyorsun.

Namaz kılan asker, tam o sırada uzaktan görünen teğmeni gösterdi:
-şu insan; niçin yanından geçerken toplanıyor, selam veriyor ve bütün emirlerine itaat ediyorsun? "yat" dese yatıyor, "kalk" dese kalkıyorsun? O da senin gibi iki ayağı, iki eli ve bir başı olan bir insan değil mi?"

Diğer asker cevap verdi:
"-Evet! O da benim gibi bir insan ama rütbesi var,omuzun da yıldızı var"

Namaz kilan askerin cevabı müthişti:
"-Ey arkadaş!Sen omuzunda bir tane yıldızı var diye senin gibi bir insana itaat ediyorsun da ben, yerdeki kumlar adedince yıldızları olan ve hepsini tespih tanesi gibi kudret eliyle çeviren bir zata niçin itaat etmeyeyim? Niçin namaz kilip emrini yerine getirmeyeyim?"

WeBCaNaVaRi'na Üye Olmadan Link'leri ve Kod'ları Göremezsiniz.
Link'leri Görebilmek İçin. Üye Ol. veya Giriş Yap.
Üyelerimizden Destek Bekliyoruz.
WeBCaNaVaRi Botu

Bu Site Mükemmel :)

*****

Çevrimİçi Çevrimİçi

Mesajlar: 222.145


View Profile
Re: İkİ Asker Arasindakİ Namaz Dialoğu
« Posted on: Kasım 23, 2019, 04:07:05 ÖÖ »

 
      Üye Olunuz.!
Merhaba Ziyaretçi. Öncelikle Sitemize Hoş Geldiniz. Ben WeBCaNaVaRi Botu Olarak, Siteden Daha Fazla Yararlanmanız İçin Üye Olmanızı ŞİDDETLE Öneririm. Unutmayın ki; Üyelik Ücretsizdir. :)

Giriş Yap.  Kayıt Ol.
Anahtar Kelimeler: İkİ Asker Arasindakİ Namaz Dialoğu e-book, İkİ Asker Arasindakİ Namaz Dialoğu programı, İkİ Asker Arasindakİ Namaz Dialoğu oyunları, İkİ Asker Arasindakİ Namaz Dialoğu e-kitap, İkİ Asker Arasindakİ Namaz Dialoğu download, İkİ Asker Arasindakİ Namaz Dialoğu hikayeleri, İkİ Asker Arasindakİ Namaz Dialoğu resimleri, İkİ Asker Arasindakİ Namaz Dialoğu haberleri, İkİ Asker Arasindakİ Namaz Dialoğu yükle, İkİ Asker Arasindakİ Namaz Dialoğu videosu, İkİ Asker Arasindakİ Namaz Dialoğu şarkı sözleri, İkİ Asker Arasindakİ Namaz Dialoğu msn, İkİ Asker Arasindakİ Namaz Dialoğu hileleri, İkİ Asker Arasindakİ Namaz Dialoğu scripti, İkİ Asker Arasindakİ Namaz Dialoğu filmi, İkİ Asker Arasindakİ Namaz Dialoğu ödevleri, İkİ Asker Arasindakİ Namaz Dialoğu yemek tarifleri, İkİ Asker Arasindakİ Namaz Dialoğu driverları, İkİ Asker Arasindakİ Namaz Dialoğu smf, İkİ Asker Arasindakİ Namaz Dialoğu gsm
Sayfa 1
Yukarı Çık :)
Gitmek istediğiniz yer:  Theme: WeBCaNaVaRi 2011 Copyright © 2011 Simple Machines SiteMap | Arşiv | Wap | İmode | Konular