0 Üye ve 1 Ziyaretçi Konuyu İncelemekte. Aşağı İn :)
Sayfa 1
Konu: Her Gece Sen Girersin Rüyalarıma  (Okunma Sayısı: 577 Kere Okundu.)
« : Haziran 30, 2009, 08:28:30 ÖS »

[*KaRMaKaRıŞıK*]
*
Üye No : 8763
Yaş : 29
Nerden : Kastamonu
Cinsiyet : Bayan
Konu Sayısı : 492
Mesaj Sayısı : 3.483
Karizma = 4115


Her gece sen girersin rüyalarıma
Her gece sen...
Paramparça olur uykularım.Karanlığın en koyulaştığı yerde kapının çalındığını duyarım.Açınca soğuk bir rüzgar çarpar yüzüme.Sen yoksun...Kilitlenir dudaklarım gözlerim karanlıklarda boşuna arar seni.Sen yoksun..Yalnızlığımı kadehlere doldurup tek başıma içmeliyim bu gece.Kırmalıyım kitapları evleri ateşe vermeliyim.
Sen yoksun...

Zaman gitgide uzar
Altmış saniye bir dakika
Altmış dakika bir saat
Ve sabahın olmasına daha beş saat var
Beklemek bir çeşit ölmektir
Sen yoksun...
Bu bana her gece binlerce ölüm demektir.

Neden ayrılsın ellerimiz her akşam üstü?Gözlerime acı bir karanlık düşsün.Bir vapur alsın götürsün seni.Ben vapurlar dolusu kederimle yapayalnızım.Sen uzak bir körfezde özlemli dalgın.Kıyılarına çarpıp ağladığı yerde dalgaların.Neden ay karşılardan yükseldiği zamanbaşın omuzlarımda olmasın?
Neden ellerin avuçlarımda değil?
Neden gözlerim aradığı zaman gözlerini bulmasın?

Durup durup beni bu çaresizlik hançerliyor.Bu yolların bir yerde ayrılmasıuzayan kilometreler...O sefil anlayışsız bakışları insanların.Dünya o eski dünya değil Tanrı'ysa çoktan unuttu bizi.Şu uçsuz bucaksız evrende ne derdimizi dinleyenne de bir anlayan var sevgimizi.

İki ömür değiliki ayrı ve büyük yalnızlıktır yaşadığımız.Her şey aslında başka renkte.Vernikli eşyalar vernikli yüzler..Altından yer yer sırıtan bir yoksulluk.Yalan üstüne yalanoyun içinde oyun...
Her şey bir yerde anlamsız ve boş
Gerçek olan şimdi senin yokluğun..

Senin varlığını özledim duyuyormusun?Bak nasıl artıyor ellerimin sıcaklığı.Dinle bak nasıl çarpıyor yüreğim.Bütün sokaklarında bu şehrin sana koşuyorum.Seni soruyorum gelip geçene'Görmedik' diyorlar.Anlamıyorlar seni nasıl özlediğiminasıl sevdiğimi bilmiyorlar.Volkanlar tutuşuyorormanlar yanıyor içimde.
Her gece milyonların uyuduğu bir anda
Devler uyanıyor içimde.

Seni düşünüyorum.
Karanlıklar içinden özlemli sesin geliyor.Bir ışık yanıyor çok uzaklardaçorak topraklarımın üzerinden bir bulut geçiyor.Şimdi umutlarımvarılmaz uçurum diplerinde.Korkunç karanlık mağaralarda hayallerim.Derin bir kuyudan su çekercesinezamandan ve mesafelerden seni çekiyor ellerim.Sen her zaman olduğun gibi yine o en güzel en değerli...Benimse ellerim sımsıcakdudaklarım nemli.Özlediğim herşeyimle kopup en yüksek tepelerden bir çığ gibi sana geliyorum.
Sonra dağlar çöküyor ansızın
Ağaçlar devriliyor
Evler yıkılıyor
Altında kalıyorum...

Kırık bir heykel
Parçasını arıyor her gece.
Bir şarkı notasını...
Bir tablo renklerini...
Ağaç yapraklarını...
Vazo çiçeklerini...
Ve bir adamher gece yollara düşüpyana yakıla seni arıyor...Mağrur gözleri ıslakılk defa ağlıyor bu adam'Gel ' diyeilk defa yalvarıyor...

Ben her gecegözlerim tavanda bir noktaya dikilmişSeni düşünüyorum.
Ve sen o saatlerdebenim görmediğim rüyaları görüyorsun.
Bir böcek giriyor kafatasıma...
Her gece sen
Bir cinnet gibi
Kanıma yürüyorsun...

Yaşadığın yeri cennet yapamadığın sürece, kaçtığın her yer cehennemdir.
WeBCaNaVaRi Botu

Bu Site Mükemmel :)

*****

Çevrimİçi Çevrimİçi

Mesajlar: 222.163


View Profile
Re: Her Gece Sen Girersin Rüyalarıma
« Posted on: Eylül 26, 2020, 03:28:00 ÖS »

 
      Üye Olunuz.!
Merhaba Ziyaretçi. Öncelikle Sitemize Hoş Geldiniz. Ben WeBCaNaVaRi Botu Olarak, Siteden Daha Fazla Yararlanmanız İçin Üye Olmanızı ŞİDDETLE Öneririm. Unutmayın ki; Üyelik Ücretsizdir. :)

Giriş Yap.  Kayıt Ol.
Anahtar Kelimeler: Her Gece Sen Girersin Rüyalarıma e-book, Her Gece Sen Girersin Rüyalarıma programı, Her Gece Sen Girersin Rüyalarıma oyunları, Her Gece Sen Girersin Rüyalarıma e-kitap, Her Gece Sen Girersin Rüyalarıma download, Her Gece Sen Girersin Rüyalarıma hikayeleri, Her Gece Sen Girersin Rüyalarıma resimleri, Her Gece Sen Girersin Rüyalarıma haberleri, Her Gece Sen Girersin Rüyalarıma yükle, Her Gece Sen Girersin Rüyalarıma videosu, Her Gece Sen Girersin Rüyalarıma şarkı sözleri, Her Gece Sen Girersin Rüyalarıma msn, Her Gece Sen Girersin Rüyalarıma hileleri, Her Gece Sen Girersin Rüyalarıma scripti, Her Gece Sen Girersin Rüyalarıma filmi, Her Gece Sen Girersin Rüyalarıma ödevleri, Her Gece Sen Girersin Rüyalarıma yemek tarifleri, Her Gece Sen Girersin Rüyalarıma driverları, Her Gece Sen Girersin Rüyalarıma smf, Her Gece Sen Girersin Rüyalarıma gsm
Sayfa 1
Yukarı Çık :)
Gitmek istediğiniz yer:  Theme: WeBCaNaVaRi 2011 Copyright © 2011 Simple Machines SiteMap | Arşiv | Wap | İmode | Konular