0 Üye ve 1 Ziyaretçi Konuyu İncelemekte. Aşağı İn :)
Sayfa 1
Konu: Hande Doğandemir: Beğenilmek Beni Utandırıyor  (Okunma Sayısı: 423 Kere Okundu.)
« : Eylül 18, 2014, 04:45:29 ÖS »
Avatar Yok

Bendis
*
Üye No : 140261
Yaş : 31
Nerden : Yurt Dışı
Cinsiyet : Bayan
Konu Sayısı : 3309
Mesaj Sayısı : 8.500
Karizma = 14452
‘Güneşi Beklerken’ dizisinden sonra ekranlara ara veren Hande Doğandemir, hayranlarının ilgisinden mutlu olsa da, utandığı zamanlar da olduğunu söylüyor. Aylık online gençlik dergisi  ‘10 Sayfa.com’ için objektif karşısına geçen Doğandemir,  bilinmeyenlerini anlattı.

"UTANIYORUM"
- İnternette hakkınızda yapılan yorumlara baktığımızda; “Türkiye’nin en güzel kadınlarından ”, “Kendi kulvarında en başarılı oyunculardan” gibi pek çok iltifat bulunuyor. Katılıyor musunuz?

İnsan kendi için böyle bir şey düşünemez. Bu sonsuz bir süreç. “Ben buyum” diyebileceğin bir yol değil. Öğrenmenin bitmediği bir alan. O yüzden ben kendim için böyle şeyler düşünmüyorum. Öte yandan kim olsa takdir edilmek, beğenilmek hoşuna gider ama ben bundan birazcık utanabilen bir insanım.

"HAYALLERİM GERÇEK OLUYOR"
- Yerinizde olmak isteyen pek çok genç kız var... Bu konumunuzu hayal eder miydiniz?

Küçüklüğümden beri sürekli sahnede bir şeyler yaptım; okul gösterileri, danslar, tiyatrolar... Her kız çocuğu gibi ben de yatağa yatıp, gözlerimi kapatıp, kendimi sahnede şarkı söylerken, dans ederken hayal ediyordum elbette ama bir gün bunu gerçek anlamda yapacağımı hiç düşünmedim. Fakat hep ulaşmak istediğim yerler vardı ve ne yapıyorsam onun en iyisini yapmak istedim.

"KENDİMİ İZLERKEN RAHATSIZ OLUYORUM"
- Ekranda kendinizi görünce neler hissediyorsunuz?

Kendini izlerken çok rahatsız olanlardanım. “Ne yaptım”, “Acaba bir eksiğim var mı”, “Bu sahneyi şöyle çekmiştik, nasıl oldu acaba” gibi. Tabii ki izliyorsun, onu işin için yapıyorsun. Ama ben izlerken rahatsız oluyorum çünkü hiçbir zaman tatmin edici olmuyor. Hep “Daha iyisi olmalı”, “Daha iyisini yapmalıyım” diye düşünüyorum.

"SEVİYORSAM HEMEN SÖYLERİM"
- “Seni seviyorum” demek veya birinden özür dilemek herkes için kolay değildir. Peki ya sizin için?

Ben sevdiğini çok belli eden biriyim, söylemekten hiç çekinmem. Bu bir arkadaşım olabilir, sevgilim olabilir, ailem olabilir... Herkes için, her zaman onu çok sevdiğimi gerçekten tam olarak bu şekilde söyleyebiliyorum. Bu beni de çok mutlu ediyor. Özür dilemek kısmı, evet zor. İnsan hatalı olduğunu kolay kolay kabul edemiyor. Gerçekten farkındaysam hatalı olduğumun, özür dileyebiliyorum ama sevdiğimi daha rahat söylüyorum.

- Pek çok in­sa­nın ken­di dış gö­rü­nü­şü ile prob­lem­le­ri var. Sizde de böyle bir durum var mı?

Bu işi yap­tı­ğım sü­re­ce ken­di­me dik­kat et­mek ve iyi gö­rün­mek zo­run­da­yım ama bu mes­lek­te­ki şe­kil­ci­lik be­ni ra­hat­sız edi­yor. İyi oyun­cu ol­ma­ya ça­lış­mak­la, iyi mo­del ol­ma­ya ça­lış­mak ara­sın­da fark var. Mo­del gi­bi ol­ma­dı­ğı­mız için çok fazla eleş­ti­ri­li­yo­ruz; ha­ka­ret­le­re uğ­ru­yo­ruz. Bir in­sa­nı gö­rü­nü­şü ile hor gör­mek, suç­la­mak ne ka­dar tu­haf ve be­nim hiç­bir za­man an­la­ya­ma­ya­ca­ğım bir dü­şün­ce. Bir in­san na­sıl iyi his­se­di­yor­sa öy­le mut­lu­dur ve işi neyi ge­rek­ti­ri­yor­sa onu ya­par.

"BEN DE DEPRESYONA GİRDİM"
- Hiç dep­res­yo­na gi­rip ça­re­yi yan­lış şey­ler­de ara­dı­ğı­nız ol­du mu?

Ken­di­mi mut­suz ve umut­suz his­set­ti­ğim za­man­lar ol­du ta­bi­i. Her in­san gi­bi, bel­ki far­kın­da bi­le ol­ma­dan ben de dep­res­yo­na gir­mi­şim­dir. Ancak yan­lış yol­la­ra baş­vur­ma­dım çün­kü çev­rem­de ba­na des­tek ola­n ve akıl ve­re­n in­san­lar ol­du. O yön­den çok şans­lı­yım.

WeBCaNaVaRi Botu

Bu Site Mükemmel :)

*****

Çevrimİçi Çevrimİçi

Mesajlar: 275.613


View Profile
Re: Hande Doğandemir: Beğenilmek Beni Utandırıyor
« Posted on: Kasım 25, 2020, 08:33:17 ÖÖ »

 
      Üye Olunuz.!
Merhaba Ziyaretçi. Öncelikle Sitemize Hoş Geldiniz. Ben WeBCaNaVaRi Botu Olarak, Siteden Daha Fazla Yararlanmanız İçin Üye Olmanızı ŞİDDETLE Öneririm. Unutmayın ki; Üyelik Ücretsizdir. :)

Giriş Yap.  Kayıt Ol.
Anahtar Kelimeler: Hande Doğandemir: Beğenilmek Beni Utandırıyor e-book, Hande Doğandemir: Beğenilmek Beni Utandırıyor programı, Hande Doğandemir: Beğenilmek Beni Utandırıyor oyunları, Hande Doğandemir: Beğenilmek Beni Utandırıyor e-kitap, Hande Doğandemir: Beğenilmek Beni Utandırıyor download, Hande Doğandemir: Beğenilmek Beni Utandırıyor hikayeleri, Hande Doğandemir: Beğenilmek Beni Utandırıyor resimleri, Hande Doğandemir: Beğenilmek Beni Utandırıyor haberleri, Hande Doğandemir: Beğenilmek Beni Utandırıyor yükle, Hande Doğandemir: Beğenilmek Beni Utandırıyor videosu, Hande Doğandemir: Beğenilmek Beni Utandırıyor şarkı sözleri, Hande Doğandemir: Beğenilmek Beni Utandırıyor msn, Hande Doğandemir: Beğenilmek Beni Utandırıyor hileleri, Hande Doğandemir: Beğenilmek Beni Utandırıyor scripti, Hande Doğandemir: Beğenilmek Beni Utandırıyor filmi, Hande Doğandemir: Beğenilmek Beni Utandırıyor ödevleri, Hande Doğandemir: Beğenilmek Beni Utandırıyor yemek tarifleri, Hande Doğandemir: Beğenilmek Beni Utandırıyor driverları, Hande Doğandemir: Beğenilmek Beni Utandırıyor smf, Hande Doğandemir: Beğenilmek Beni Utandırıyor gsm
Sayfa 1
Yukarı Çık :)
Gitmek istediğiniz yer:  


Benzer Konular
Konu Başlığı Başlatan Yanıtlar Görüntü Son Mesaj
Hande Yener - Hande`ye Neler Oluyor
Albüm Tanıtım
By.TuRuT 0 781 Son Mesaj Nisan 04, 2010, 12:33:12 ÖÖ
Gönderen : By.TuRuT
Hande Yener - Aşk Beni Hep Değiştirecek
Türkçe Sözler
Honey_Face 0 399 Son Mesaj Mart 11, 2012, 03:50:33 ÖÖ
Gönderen : Honey_Face
Hande Doğandemir Saçlarını Boyatamıyor
Televizyon & Radyo & Magazin
-minel- 0 444 Son Mesaj Şubat 11, 2015, 09:53:43 ÖÖ
Gönderen : -minel-
Hande Doğandemir Ve Kerem Bürsin Sevgili Olduklarını Açıklıyor !!
Beyaz Show
SaviorAngel 0 612 Son Mesaj Mart 06, 2015, 12:50:45 ÖS
Gönderen : SaviorAngel
Oyuncu Hande Doğandemir 5. Kattan Böyle Düştü
Televizyon & Radyo & Magazin
-Trinity- 0 375 Son Mesaj Kasım 20, 2015, 10:00:36 ÖS
Gönderen : -Trinity-


Theme: WeBCaNaVaRi 2011 Copyright © 2011 Simple Machines SiteMap | Arşiv | Wap | İmode | Konular