Duyurular
27.10.2007 yılında kurduğumuz webcanavari.net Bugün itibariyle 12. yaşına girmiş bulunmaktadır. Bu uzun süre zarfında desteklerini esirgemeyen eski / yeni ve mevcutta bulunan yönetim kadromuza, saygıdeğer üyelerimize teşekkür ederiz.

0 Üye ve 1 Ziyaretçi Konuyu İncelemekte. Aşağı İn :)
Sayfa 1
Konu: Fenerbahçe Adını Kullanarak Popüler Kalma Çabası  (Okunma Sayısı: 521 Kere Okundu.)
« : Ağustos 12, 2010, 11:31:01 ÖÖ »

Vo1Ka
*
Üye No : 56069
Yaş : 25
Nerden : Ankara
Cinsiyet : Bayan
Konu Sayısı : 20
Mesaj Sayısı : 172
Karizma = 9


Eski futbolcumuz Nicolas Anelka’nın transfer sürecine ilişkin  kulübümüz eski yöneticisi Hakan Bilal Kutlualp’in gerçek dışı bir takım iddiaları 11 Ağustos 2010 tarihli Hürriyet Gazetesi’nde yer almıştır. Kutlualp, medyada yer alabilmek, kendisini TV ekranlarında, gazete sayfalarında görmek ve gösterebilmek adına daha önce de pek çok kez tekrarladığı gibi son dönemde de yine asılsız iddialarla ortaya çıkmaktadır.

Fenerbahçe Spor Kulübü, Hakan Bilal Kutlualp’le yollarını, kulübümüzün marka değerine hizmetten ziyade kendi imajına yarar sağlamak niyetinde olduğu için ayırmıştır. Fenerbahçe Spor Kulübü’nün yönetiminde kendilerini ön plana çıkarmak niyetiyle gayret edenlerin yeri olmamalıdır. Bu kişilerin, aldığımız her mağlubiyetten ya da kötü sonuçtan sonra ortaya çıkması da kuşkusuz tesadüf değildir.

Eski futbolcumuz Nicolas Anelka’nın takımımıza transferi ve kendisinin ayrılmasıyla ilgili bazı bilgileri kamuoyunun doğru bilgilendirilmesi adına paylaşmak istiyorum. Bu çerçevede net olarak bilinmesi gerekmektedir ki;

- Hakan Bilal Kutlualp, Nicolas Anelka’yı Kulübümüz adına Kulübümüz tarafından kiralanan uçakla ülkemize getirmiştir. Kulübümüzde herhangi bir oyuncunun ya da herhangi bir teknik adamın transferinin bir yönetici tarafından tek başına yapılması söz konusu olamaz. Transferler,  yönetim ve teknik heyetin ortak kararı, çalışmaları ve mevcut bütçe olanakları dahilinde yapılır. Hakan Bilal Kutlualp, Nicolas Anelka tranferine giderken randevular ve pazarlıklar da dahil olmak üzere her türlü hazırlık önceden yapılmıştı. Hakan Bilal Kutlualp Nicolas Anelka’yı sadece almaya gitmişti. Nicolas Anelka’yı o gün yurtdışından almaya giden Kutlualp değil de bir başka yönetim kurulu üyesi de olabilirdi.  Dolayısıyla, Hakan Bilal Kutlualp’in her fırsatta basında "Anelka’yı ben transfer ettim" aldatmacasını devam ettirmeye çalışması yine sadece kendi imajına hizmet etmek niyetinden öteye gitmemektedir.

- Hakan Bilal Kutlualp, kendisi ile çalışmak istemememiz üzerine yönetimimizden 17 Ekim 2005 tarihinde istifa etmiştir. Nicolas Anelka ile yollarımız ise 28 Ağustos 2006’da ayrılmıştır. Hakan Bilal Kutlualp, Anelka’nın Kulübümüzden ayrılışından bir yıl önce yönetimden istifa ettiği için oyuncunun ayrılış sürecinde bulunmamıştır. Hal böyleyken bu sürece  dair asılsız iddialarda bulunmasının art niyetten başka bir izahı olamaz. Bu sebeple Hakan Bilal Kutlualp’in TV 8’de dile getirdiği ve Hürriyet Gazetesi’nde yer alan iddiaları baştan aşağıya yalandır; Bu Kutlualp’in bir gün daha TV ekranlarında görünmek ve gazete sayfalarında yer almak adına kurguladığı bir senaryodan ibarettir.


- O dönemde, Kulübümüze Louis Fabiano teklif edilmiş ancak kadromuzda Anelka gibi önemli bir futbolcu olduğu için adı geçen oyuncu ile ilgilenmediğimiz karşı tarafa bildirilmiştir. Dolayısıyla Kutlualp’in iddia ettiği gibi Anelka’nın satılması ile ilgili yönetimimizin herhangi  bir kararı kesinlikle söz konusu değildir. Tam tersine yönetimimizin Anelka’nın kalması konusunda kesin ve net bir tavrı söz konusuydu. O dönemdeki görsel ve yazılı basında da bu konuya ilişkin tüm gelişmeler aktardığımız şekliyle yer almıştır.

- İngiliz  takımlarından Bolton, Nicolas Anelka’nın takımımızla yaz dönemi hazırlık kampında olduğu süre içerisinde futbolcumuza talip olduğunu kulübümüze defalarca resmi yollarla iletmiş olmasına karşın, futbolcumuzu satmak istemememiz sebebiyle ilgili takımın yetkilileri ile o tarihe dek herhangi bir görüşme yapılmamıştır. Hazırlık kampı sonrası Anelka’nın Premier Lig’de oynama arzusu ve ısrarı nedeniyle kendisinin Kulübümüze daha fazla yarar sağlamayacağına karar verilmiş, o zamanki Teknik Direktörümüz Sayın Arthur Zico’nun da onayıyla oyuncunun Bolton’a gitmesine izin verilmiştir.

Fenerbahçe Spor Kulübü’nün yönetimine ilişkin eleştiri sahipleri, bunları genel kurullarımızda ve divan kurullarımızda dile getirebilirler. Mevcut yönetimimize alternatif model ve metodları olanların da projeleriyle her zaman Fenerbahçe camiasının karşısına çıkıp bunları anlatma hakkı da bulunmaktadır.

Kamuoyunun bilgisine sunulur.

Saygılarımla,

Aziz YILDIRIM
Başkan


WeBCaNaVaRi.NeT
WeBCaNaVaRi Botu

Bu Site Mükemmel :)

*****

Çevrimİçi Çevrimİçi

Mesajlar: 222.149


View Profile
Re: Fenerbahçe Adını Kullanarak Popüler Kalma Çabası
« Posted on: Aralık 12, 2019, 06:37:40 ÖÖ »

 
      Üye Olunuz.!
Merhaba Ziyaretçi. Öncelikle Sitemize Hoş Geldiniz. Ben WeBCaNaVaRi Botu Olarak, Siteden Daha Fazla Yararlanmanız İçin Üye Olmanızı ŞİDDETLE Öneririm. Unutmayın ki; Üyelik Ücretsizdir. :)

Giriş Yap.  Kayıt Ol.
Anahtar Kelimeler: Fenerbahçe Adını Kullanarak Popüler Kalma Çabası e-book, Fenerbahçe Adını Kullanarak Popüler Kalma Çabası programı, Fenerbahçe Adını Kullanarak Popüler Kalma Çabası oyunları, Fenerbahçe Adını Kullanarak Popüler Kalma Çabası e-kitap, Fenerbahçe Adını Kullanarak Popüler Kalma Çabası download, Fenerbahçe Adını Kullanarak Popüler Kalma Çabası hikayeleri, Fenerbahçe Adını Kullanarak Popüler Kalma Çabası resimleri, Fenerbahçe Adını Kullanarak Popüler Kalma Çabası haberleri, Fenerbahçe Adını Kullanarak Popüler Kalma Çabası yükle, Fenerbahçe Adını Kullanarak Popüler Kalma Çabası videosu, Fenerbahçe Adını Kullanarak Popüler Kalma Çabası şarkı sözleri, Fenerbahçe Adını Kullanarak Popüler Kalma Çabası msn, Fenerbahçe Adını Kullanarak Popüler Kalma Çabası hileleri, Fenerbahçe Adını Kullanarak Popüler Kalma Çabası scripti, Fenerbahçe Adını Kullanarak Popüler Kalma Çabası filmi, Fenerbahçe Adını Kullanarak Popüler Kalma Çabası ödevleri, Fenerbahçe Adını Kullanarak Popüler Kalma Çabası yemek tarifleri, Fenerbahçe Adını Kullanarak Popüler Kalma Çabası driverları, Fenerbahçe Adını Kullanarak Popüler Kalma Çabası smf, Fenerbahçe Adını Kullanarak Popüler Kalma Çabası gsm
Yanıtla #1
« : Ağustos 12, 2010, 12:50:33 ÖS »
Avatar Yok

Mavi_Kiyamet
*
Üye No : 26505
Nerden : Yurt Dışı
Cinsiyet : Bayan
Konu Sayısı : 12252
Mesaj Sayısı : 47.788
Karizma = 55160


hayirLisi Gülmek :)

İstek & Öneri ve Şikayetlerinizi: WeBCaNaVaRi'na Üye Olmadan Link'leri ve Kod'ları Göremezsiniz.
Link'leri Görebilmek İçin. Üye Ol. veya Giriş Yap.
Adresine İletebiliriniz.
Sayfa 1
Yukarı Çık :)
Gitmek istediğiniz yer:  Theme: WeBCaNaVaRi 2011 Copyright © 2011 Simple Machines SiteMap | Arşiv | Wap | İmode | Konular