Duyurular
Giyims.com Açıldı! Birbirinden farklı kategorilerde, Erkek Giyim ve Bayan Giyim 'in kaliteyle buluşma adresi, 3d secure güvenli ödeme sistemi, İster kredi kartıyla, İster bankamatik kartınızla ve/veya Havale / Eft yöntemi ile Dilerseniz Kapıda ödeme ile alışveriş yapabilirsiniz.

WeBCaNaVaRi'na Üye Olmadan Link'leri ve Kod'ları Göremezsiniz.
Link'leri Görebilmek İçin. Üye Ol. veya Giriş Yap.
GİYİMS.COM

0 Üye ve 1 Ziyaretçi Konuyu İncelemekte. Aşağı İn :)
Sayfa 1
Konu: Elin Erkeğine Yakışıp Türk Erkeğine Yakışmayan 15 Meret  (Okunma Sayısı: 5575 Kere Okundu.)
« : Ağustos 25, 2015, 08:22:24 ÖS »

-minel-
*
Üye No : 139378
Nerden : Yurt Dışı
Cinsiyet : Bayan
Konu Sayısı : 2459
Mesaj Sayısı : 4.725
Karizma = 5043


Elin Erkeğine Yakışıp Türk Erkeğine Yakışmayan 15 MeretTürk erkeği dünyadaki diğer bütün erkeklerden çok başka bir tür, çok başka bir cins çeşit insan türü. Öyle garip bir güruh ki Türk erkekleri, hiç kimseye yakışmayacak birçok şey çok güzel duruyor üstünde. Bıyık olsun, tespih olsun tarlası yanmış köylü oturuşu olsun nasıl bir güzel duruyor üstünde Türk erkeğinin… Ama bazı şeyler var ki, tüm çalışmalarımıza tüm çabamıza rağmen bir türlü yakışmıyor bize. Yakışık durmuyor üstümüzde. Özeniyoruz, biz de elin adamı gibi olalım istiyoruz. Haklı olarak Türk kadını da bu tip özlemlerle yanıp tutuşuyor. Ama yok anacım, bizim DNA’mız farklı yoğrulmuş. Bizim iliğimize kemiğimize çok başka elementler işlemiş. Bazı şeyler bir türlü durmuyor üstümüzde.


Gelin bir bakalım elin herifinden nedir farkı Türk erkeğinin;  ZuhahahaBeyaz atletAl dakika bir gol bir. Vin Diesel başkana ‘cuk’ diye oturan o zalım beyaz atlet benim Anadolu menşeili Türk erkeğimin üstünde emanet duruyor resmen. Nice genç kızların yüreği hoplasın diye pazardan alınan o beyaz atletler nedense bir türlü istediğimiz etkiyi neden yaratmaz anlamadım. O da atlet bu da atlet kardeşim. Birine bakıyorsun için gidiyor, öbürüne bakıyorsun…Bakmazlar olasıca.  Öldüm Gülmekten.


Üstü sıyırmakBrad abimiz üstünü sıyırınca bir değişik bir hoş oluyor, göze batmıyor. Bizim eleman sıyırınca içi darlanıyor insanın. Ne bileyim bir tövbe estağfurullah çekesi geliyor dudakların. Neden aynı etkiyi yaratmıyor neden olmuyor, açıklayabilen beri gelsin.


Kasları sergilemekElin adamı tamam belki daha sportiftir belki daha güzel imkanlarda yapıyordur o kasları ama kardeşim al işte bizim çocuklar da sıkıyorlar kolu göğsü. Bizimkilerinki de patates püresi değil ki… Bir şey eksik ama ne? Aynı tadı nedense veremiyoruz.


Yaşlı gözlerBizde kültürdür, erkek adam ağlamaz derler. Racona ters ama yani yeri gelince erkeğin de bir bam teli tıngırdadı mı ağlar eder, iki yaş akıtır. Fakat gelgelim elin adamı ağlarken bile puanları toplarken, bizim yüzüne bakmaya doyamayacağın Kenan’ımız bile iki damla gözyaşında karizmayı marizmayı yırtıp atıyor. Neden arkadaş?

 Bizimki de göz pınarı bizimki de yürek, aynı etkiyi neden yaratmıyor.


Selfie pozElin adamı telefonuyla bir poz çekiyor sosyal medya sallanıyor, bizim eleman çekince mizah sitelerine meze oluyor. Neden kardeşim al cihazsa bizimkinin de telefonu güzel, aynaysa bizimkinin de var aynası, her şey tip mi yani. Al bak bizimki de bir şekil vermeye çalışmış yani buna da bir iki puan veren neden olmaz diğerinin yanında yazıktır günahtır. Öldüm Gülmekten.


Silahlı pozŞiddet karşıtı insanlar olarak biz zaten silaha karşıyız. Sevmeyiz sevdirip özendirmeyiz de bunu bir kenara koymakla birlikte; Danyal abimizin elinde verdiği pozla birlikte bir hali karizmatik duran tabancayı, bir de bizimkilerin eline vermeye gör. Bizimki bıçakla bile desteklemeye çalışsa da kurtaramazken pozu, Danyal abi nasıl bir bakış atıyorsa yok arkadaş cuk oturuyor. Zaten sevdiğimiz bir şey değil, bari ortaya çıkartıp ağzımıza malzeme etmeyin şunu güzel kardeşim.


Saç kazıtmacaBeckham kazıtır artist olur, bizimki kazıtır iner misin çıkar mısın… Tamam kabul, biz kazıtırken biraz işin suyunu çıkartmıyor muyuz hamdolsun ziyadesiyle çıkartıyoruz. Ancak yani mesele kazıtmaksa elin adamına nasıl bu kadar güzel yakışır yahu. Bizim askerdeki evlatlarımız var hepsi kazıtmış durumda şu an git gir bütün koğuşlara Beckham’ın karşısına bir tanesini koyamazsın.


Banyo pozuBizim kültürümüz zaten hamam kültürü öyle banyoymuş, duşmuş falan bize ters şeyler. Böyle diyerek bu manzaradan nasıl sıyırırım diye kasım kasım kasıyorum ülkemin erkeğini ama ne diyeyim kardeşim, adamlar bizi bu konuda da gömüyor yani. Her banyodan çıktığımızda biz de bakıyoruz aynaya, daha bir kere jakuzideki donlu abimizden bir adım öteye gidebilmiş değiliz.


DJ’likHer Türk erkeğinin doğuştan yetenekli olduğu konulardan biri olduğuna inandığımız DJ’lik konusunda da elin herifi yetmiş sekiz fersah ötede bir karizmayla işini icra ederken, bizim insanımızın hali hal değil. Nedendir bilmem, ne elimize yakışır o meretler, ne bakışlarımızda o işin adamı olduğumuzu yansıtan bir pırıltı olmaz. Özentiliğimiz kurusun ne diyeyim. Nanik-Nanik :P


Küpe olayıBizim ecdadımız Yavuz Sultan Selim takmış kardeşim küpe dediğin şeyi. Yakışacaksa en güzel bizim erkeğimize yakışır diyeceğim ama Tamer abinin bakışıyla nereye kadar? Elin adamı nasıl bir özgüvenle takıyorsa o mereti kulağında tunç oluyor küpesi, bizimkisi at yelesinde kelebek misali… Tutmuyor kardeşim işte nasıl bir mayaysa yok “Budur” diyemiyor insan.


At yelesi saç

Elin herifi bir salıyor saçını salkım saçak, vay diyor insan vaylar vayı… Bizimkisi iki hafta geç gitse berbere yüzüne bakmazsın. Hak mıdır bu bize, suçumuz Türk olmak mı nedir kardeşim. Kadın arkadaşlar çıksın bir akıl versin nerededir hatamız.


Süper kahramanlıkŞimdi adamlıksa kahramanlıksa dibine kadar Türk erkeği seri başıdır dünyada. Başka milletin adamı elimize su dökemez. Bu konuda toz kondurmam, kimsenin de itirazının olacağını sanmam. Gel gelelim işin içine azıcık bir fantastik kaçtı mıydı, orada bizim erkeğimize iki adım geri durmak düşmeli. Çünkü yüreği süper olan adamlarız biz, şekil şemalle olacak iş değil kahramanlık. İş şekle şemale gelince Ferhat abimiz bizim erkeğimize neler olabileceğini yedi düvele göstermiştir.


Güneş gözlüğüGüneş gözlüğü gerçekten bir karizma, bir ne bileyim duruş simgesi erkeğin yüzünde. İfadeyi saklayan ama bambaşka bir hava veren bir aparat. Elin adamı takınca yürekler hoplarken, benim yurdumun delikanlısı takınca neden aynı etkiyi yaratmaz bilemiyoruz. Bir şekilde bir uyumsuzluk baş gösteriyor. Akıl sır erecek gibi değil yahu. Al aynı gözlüğü Ryan Gosling’e tak 4 milyar kadın bastığı otları kemirir, bizim İzzet’e takıyorsun hamile kadınlar düşük yapıyor ne iştir anlamıyoruz.


Dans

Elin herifi partneriyle bir dans ediyor ki sanırsın resital veriyorlar şerefine. Akıyor adam su gibi, bir ateş, arzu, tutku yumağı. Erkek adamı baştan çıkarır figürler sergiliyor aklın duruyor. Bizim adamı atıyorsun piste, otur çay demle… Olmuyor işte, yakışmıyor adama, tutmuyor aynı hamurun mayası. Ne yapmak lazım bu kadar adamı dans kursuna mı yazdıracaksın. Eğitim işi değil ki bu içinde yok bizimkilerin.


Tatil sefasıElin adamı tatile gidiyor öyle pozlar çıkıyor ki iki haftalık tatilden, artık sosyal medyada kaç tane takipçisi olan hatun varsa ip gibi diziliyorlar tatilden dönsün de bir münasebet olsun diye. Bir de bizimkine bakıyorsun, olay bambaşka yerlerde. Bir tatile gidiyor paylaştığı fotoğraf başına kadınlı erkekli 50-60 takipçi kaybediyor. Bir yol göstereni olsa toparlayacak belki ama yok anacım bazı şeyler genetik önüne geçemezsin. Yaratan böyle yaratmış, seveceksin yaradandan ötürü başka çaresi yok…

Kısa sözün özü, biz bu listeyi Türk erkeğini ezelim büzelim, yuhlara mazhar edelim diye kaleme almadık elbette. Buraya Türk erkeğinin üstün özelliklerini yazsak kilometre uzunluğunda içerik olur internet kaldırmaz öyle bir veriyi. Elin herifinin bizi geçtiği noktaların aslında ne kadar yüzeysel, ne kadar şekil şemal işi olduğunu vurgulayalım dedik. Maksat biz yurdum erkeğinin eksiklerini görüp gelecek nesillerde bu eksikleri de giderelim takriben elli altmış seneye kusursuz erkek figürünü yaratalım. Yoksa şiir bizde, muhabbet bizde, alem bizde, ortam bizde… Yalnız şu beyaz atlet olayını bir en başta çözmek lazım. Hönk.!
WeBCaNaVaRi Botu

Bu Site Mükemmel :)

*****

Çevrimİçi Çevrimİçi

Mesajlar: 222.167


View Profile
Re: Elin Erkeğine Yakışıp Türk Erkeğine Yakışmayan 15 Meret
« Posted on: Ağustos 11, 2020, 12:23:11 ÖÖ »

 
      Üye Olunuz.!
Merhaba Ziyaretçi. Öncelikle Sitemize Hoş Geldiniz. Ben WeBCaNaVaRi Botu Olarak, Siteden Daha Fazla Yararlanmanız İçin Üye Olmanızı ŞİDDETLE Öneririm. Unutmayın ki; Üyelik Ücretsizdir. :)

Giriş Yap.  Kayıt Ol.
Anahtar Kelimeler: Elin Erkeğine Yakışıp Türk Erkeğine Yakışmayan 15 Meret e-book, Elin Erkeğine Yakışıp Türk Erkeğine Yakışmayan 15 Meret programı, Elin Erkeğine Yakışıp Türk Erkeğine Yakışmayan 15 Meret oyunları, Elin Erkeğine Yakışıp Türk Erkeğine Yakışmayan 15 Meret e-kitap, Elin Erkeğine Yakışıp Türk Erkeğine Yakışmayan 15 Meret download, Elin Erkeğine Yakışıp Türk Erkeğine Yakışmayan 15 Meret hikayeleri, Elin Erkeğine Yakışıp Türk Erkeğine Yakışmayan 15 Meret resimleri, Elin Erkeğine Yakışıp Türk Erkeğine Yakışmayan 15 Meret haberleri, Elin Erkeğine Yakışıp Türk Erkeğine Yakışmayan 15 Meret yükle, Elin Erkeğine Yakışıp Türk Erkeğine Yakışmayan 15 Meret videosu, Elin Erkeğine Yakışıp Türk Erkeğine Yakışmayan 15 Meret şarkı sözleri, Elin Erkeğine Yakışıp Türk Erkeğine Yakışmayan 15 Meret msn, Elin Erkeğine Yakışıp Türk Erkeğine Yakışmayan 15 Meret hileleri, Elin Erkeğine Yakışıp Türk Erkeğine Yakışmayan 15 Meret scripti, Elin Erkeğine Yakışıp Türk Erkeğine Yakışmayan 15 Meret filmi, Elin Erkeğine Yakışıp Türk Erkeğine Yakışmayan 15 Meret ödevleri, Elin Erkeğine Yakışıp Türk Erkeğine Yakışmayan 15 Meret yemek tarifleri, Elin Erkeğine Yakışıp Türk Erkeğine Yakışmayan 15 Meret driverları, Elin Erkeğine Yakışıp Türk Erkeğine Yakışmayan 15 Meret smf, Elin Erkeğine Yakışıp Türk Erkeğine Yakışmayan 15 Meret gsm
Yanıtla #1
« : Ağustos 25, 2015, 08:26:53 ÖS »

Tourniquet
*
Üye No : 111994
Yaş : Yok
Nerden : İstanbul
Cinsiyet : Bayan
Konu Sayısı : 498
Mesaj Sayısı : 2.032
Karizma = 2119


Kenan'a ne güldüm yaaaa Öldüm Gülmekten. Öldüm Gülmekten. Hehehehe Hehehehe

Emeğine sağlık çookk güzel bir paylaşım Gülmek :)

WeBCaNaVaRi'na Üye Olmadan Link'leri ve Kod'ları Göremezsiniz.
Link'leri Görebilmek İçin. Üye Ol. veya Giriş Yap.
"Benim Gizli Dünyama Bakmak İster Misiniz?"

        
Sayfa 1
Yukarı Çık :)
Gitmek istediğiniz yer:  


Benzer Konular
Konu Başlığı Başlatan Yanıtlar Görüntü Son Mesaj
Kadınlara Yakışmayan Erkekler
Kitaplar Hakkında Bilgi ve Özetler
By.CeZa 0 873 Son Mesaj Ağustos 11, 2008, 08:53:20 ÖS
Gönderen : By.CeZa
Bir Elin Hayal Oldu
Şiir Köşesi
elze 0 482 Son Mesaj Mayıs 11, 2012, 02:33:05 ÖS
Gönderen : elze
Neden Sol Elin 4. Parmağı?
Evlilik ve Aile
Asortik Hatun 1 626 Son Mesaj Nisan 30, 2013, 08:59:32 ÖÖ
Gönderen : Mavi_Kiyamet
Bir Elin Nesi Var Iki Elin Sesi Var.
Deyimler Sözlüğü
Asortik Hatun 0 497 Son Mesaj Eylül 16, 2013, 07:53:21 ÖS
Gönderen : Asortik Hatun
Kova Burcu Erkeğine Güvenmemeniz Için 8 Neden
Burçlar
-Trinity- 0 511 Son Mesaj Ocak 24, 2016, 10:39:06 ÖÖ
Gönderen : -Trinity-


Theme: WeBCaNaVaRi 2011 Copyright © 2011 Simple Machines SiteMap | Arşiv | Wap | İmode | Konular