Duyurular
27.10.2007 yılında kurduğumuz webcanavari.net Bugün itibariyle 12. yaşına girmiş bulunmaktadır. Bu uzun süre zarfında desteklerini esirgemeyen eski / yeni ve mevcutta bulunan yönetim kadromuza, saygıdeğer üyelerimize teşekkür ederiz.

0 Üye ve 1 Ziyaretçi Konuyu İncelemekte. Aşağı İn :)
Sayfa 1
Konu: Easy Cd-da Extractor Professional 12.1.0.0  (Okunma Sayısı: 462 Kere Okundu.)
« : Nisan 20, 2010, 05:46:42 ÖS »
Avatar Yok

By.TuRuT
*
Üye No : 773
Nerden : Rize
Cinsiyet : Bay
Konu Sayısı : 19239
Mesaj Sayısı : 48.229
Karizma = 65203
Easy CD-DA Extractor Professional bir ses dosyası düzenleme yazılımıdır. Alanının en iyilerinden birisi olarak gösterilen bu yazılım müzik CD'lerini rip'leme, ses dosyalarının biçimlerini birbirine dönüştürme, müzik CD'leri oluşturma, MP3, WMA CD'leri yazdırma olmak üzere 4 önemli işleve sahiptir. Tüm popüler ses dosyası biçimlerini desteklemektedir.
Müzik CD'lerini 'Rip'leme
Müzik CD'lerinizi itina ile 'rip'lemenizi sağlayan, yüksek performanslı bir CD 'rip'leme motoruna sahiptir. Kopya koruma özelliğine sahip CD'ler üzerinde de işlem yapabilen yazılım, fena hâlde çizilmiş diskleri de okuyabilmektedir. 'Rip'lenen müzik CD'lerine ID3 ve ID3V2 biçimli ilave metaverileri yazdırma şansınız da bulunmaktadır. Bu ilave metaverileri sizin 'rip'lemiş olduğunuz dosyalara özel adlar vermenizi, kodlayan kişinin adını yazmanızı, yorum yapabilmenizi sağlamaktadır.

Not: 'Rip'leme teriminden kasıt Audio biçimli ses dosyalarından oluşan bir CD'yi MP3, WMA, WMV gibi popüler ses biçimlerine dönüştürerek bilgisayarınıza kaydetmektir.

Ses Dosyası Biçimlerini Dönüştürme
Bilgisayarınızda kayıtlı ses dosyalarının biçimlerini birbirleri arasında dönüştürme işlemini mükemmel şekilde yapabilen yazılım, dosyalar üzerindeki ID3 ve ID3V2 biçimli metaverisi bilgileri üzerinde düzenleme yapabilmektedir. Sanatçı adı, parça adı, müzik tarzı, çıkış yılı bilgilerini sıfırdan girebilir ya da mevcut bilgiler üzerinde değişiklik yapabilirsiniz. Daha da önemlisi dönüşüm yapacağınız ses dosyaları üzerinde Bit değerlerini değiştirerek kalite ayarı yapabilirsiniz. Dönüştürme hızı ve kalitesi mükemmel olan bu yazılımın en önemli ve işlevsel bölümü de bu alandır.

Müzik CD'leri Oluşturma
Bilgisayarınızda kayıtlı olan ses dosyalarını Audio biçimli müzik CD'leri şeklinde yazdırma işlemi yapabilirsiniz. Tüm popüler ses dosyası biçimlerinden ister tek bir biçimde ister karışık biçimlerde seçerek Audio CD olarak tanımlanan diskler oluşturabilirsiniz. Oluşturacağınız bu CD'lerin üzerine albüm, sanatçı, parça adlarını da yazabilmenize imkan tanıyan bu bölüm sade görünümü ile oldukça kolay işlem yapmanızı da sağlamaktadır.

MP3, WMA CD'leri Yazdırma
Sahip olduğunuz ses dosyalarını MP3, WMA biçiminde CD'ler halinde yazdırmanızı sağlayan bu işlev, ayrıca standart veri CD'leri oluşturmanıza da imkan vermektedir. Veri CD'lerinin içerisini karışık biçimli ses dosyalarını seçerek yazdırabilirsiniz. Uluslararası kod desteği ile Türkçe karakter sorunu da yaşamayacağız alanda uzun dosya adına sahip parçalarınızı da tereddütsüz seçebilirsiniz.

Yukarı da yazılımın sahip olduğu 4 temel işlev açıklanmıştır. Bu işlevlerine ek olarak yazılımın şu özellikleri bulunmaktadır:

# Türkçe dil desteği
# Ses dosyaları üzerinde normalizasyon yapabilme. Yani dönüştürülen ya da 'rip'lenen dosyalarınızın aynı ses şiddetine sahip olması sağlanmaktadır.
# Ses dosyalarında güçlendirme ve zayıflatma yapabilme
# Dahili bir CD oynatma aracına sahip olma
# Ses dosyalarının başındaki ve sonundaki sessiz bölümleri kesebilme
# M3U biçiminde çalma listeleri oluşturabilme
# CD'ye yazdırılan dosyalar arasında bir zaman dilimi koyabilme
# CD yazdırma hatalarının önüne geçebilmek için BURN-Proof özelliği
# 30 ayrı dile destek verme
# Amazon arama motoru üzerinden albüm bilgileri yükleyebilme
# Sürükle-bırak desteği.

Desteklenen Ses Dosyası Biçimleri:

3G2, 3GP, MP1, MP2, MP3, Windows Media Audio, Ogg Vorbis, MP4, M4A, AAC, aacPlus (HE-AAC, AAC+, HE-AAC+PS, eAAC+), FLAC, Musepack, WavPack, WAV, AIFF, Monkey's Audio, CUE ve M3U.

alt Easy CD-DA Extractor, the Swiss Army Knife Of Digital Audio is ALL-IN-ONE music converter that rips Audio CDs, converts audio files from one format to another, edits metadata of audio files and burns Audio CDs, MP3 CDs and DVDs, and Data CDs and DVDs.

Audio CD Ripper: Rip audio CDs to selected audio format.

- AccurateCDDATM ripping engine for accurate and high-performance CD ripping
- Bypass audio CD copy-protections
- Detect and report audio/data errors
- Get disc information from Internet disc database
- Edit or automatically fill metadata with Cover Art support
- Read CD-Text
- Digital audio processing (Volume level, RMS, Fade In/Out, ...)

Audio Converter: Convert audio files from one format to another.

- Convert audio formats
- Edit metadata of audio files
- Edit or automatically fill metadata with Cover Art support
- Digital audio processing (Volume level, RMS, Fade In/Out, ...)

CD/DVD Creator: Burn Audio CD, MP3 CD/DVD, Data CD/DVD, and DVD Video.

- Burn Audio CDs compatible with all home/car CD-players
- Write CD-Text
- Supports Unicode and long filenames
- Supports UDF, ISO/Joliet and DVD Video file systems
- Make disc image from CD and DVD
- Burn CD and DVD from ISO, BIN, IMG and CUE disc image
- Make 1:1 identical copies of CDs and DVDs

Includes iPod compatible AAC and high efficiency aacPlus (AAC+, eAAC+) encoders from Dolby / Coding Technologies.

Supports all popular audio file formats such as 3G2, 3GP, MP1, MP2, MP3, Windows Media Audio (WMA), Ogg Vorbis (OGG), MP4, M4A (iPod AAC and Apple Lossless), AAC, aacPlus (AAC+ and eAAC+), FLAC, Musepack (MPC), WavPack (WV), WAV, AIFF, Monkey's Audio (APE), CUE and M3U.


WeBCaNaVaRi'na Üye Olmadan Link'leri ve Kod'ları Göremezsiniz.
Link'leri Görebilmek İçin. Üye Ol. veya Giriş Yap.

İstek & Öneri ve Şikayetlerinizi: WeBCaNaVaRi'na Üye Olmadan Link'leri ve Kod'ları Göremezsiniz.
Link'leri Görebilmek İçin. Üye Ol. veya Giriş Yap.
Adresine İletebiliriniz.
WeBCaNaVaRi Botu

Bu Site Mükemmel :)

*****

Çevrimİçi Çevrimİçi

Mesajlar: 222.152


View Profile
Re: Easy Cd-da Extractor Professional 12.1.0.0
« Posted on: Ocak 29, 2020, 11:47:16 ÖÖ »

 
      Üye Olunuz.!
Merhaba Ziyaretçi. Öncelikle Sitemize Hoş Geldiniz. Ben WeBCaNaVaRi Botu Olarak, Siteden Daha Fazla Yararlanmanız İçin Üye Olmanızı ŞİDDETLE Öneririm. Unutmayın ki; Üyelik Ücretsizdir. :)

Giriş Yap.  Kayıt Ol.
Anahtar Kelimeler: Easy Cd-da Extractor Professional 12.1.0.0 e-book, Easy Cd-da Extractor Professional 12.1.0.0 programı, Easy Cd-da Extractor Professional 12.1.0.0 oyunları, Easy Cd-da Extractor Professional 12.1.0.0 e-kitap, Easy Cd-da Extractor Professional 12.1.0.0 download, Easy Cd-da Extractor Professional 12.1.0.0 hikayeleri, Easy Cd-da Extractor Professional 12.1.0.0 resimleri, Easy Cd-da Extractor Professional 12.1.0.0 haberleri, Easy Cd-da Extractor Professional 12.1.0.0 yükle, Easy Cd-da Extractor Professional 12.1.0.0 videosu, Easy Cd-da Extractor Professional 12.1.0.0 şarkı sözleri, Easy Cd-da Extractor Professional 12.1.0.0 msn, Easy Cd-da Extractor Professional 12.1.0.0 hileleri, Easy Cd-da Extractor Professional 12.1.0.0 scripti, Easy Cd-da Extractor Professional 12.1.0.0 filmi, Easy Cd-da Extractor Professional 12.1.0.0 ödevleri, Easy Cd-da Extractor Professional 12.1.0.0 yemek tarifleri, Easy Cd-da Extractor Professional 12.1.0.0 driverları, Easy Cd-da Extractor Professional 12.1.0.0 smf, Easy Cd-da Extractor Professional 12.1.0.0 gsm
Sayfa 1
Yukarı Çık :)
Gitmek istediğiniz yer:  Theme: WeBCaNaVaRi 2011 Copyright © 2011 Simple Machines SiteMap | Arşiv | Wap | İmode | Konular