Duyurular
Giyims.com Açıldı! Birbirinden farklı kategorilerde, Erkek Giyim ve Bayan Giyim 'in kaliteyle buluşma adresi, 3d secure güvenli ödeme sistemi, İster kredi kartıyla, İster bankamatik kartınızla ve/veya Havale / Eft yöntemi ile Dilerseniz Kapıda ödeme ile alışveriş yapabilirsiniz.

WeBCaNaVaRi'na Üye Olmadan Link'leri ve Kod'ları Göremezsiniz.
Link'leri Görebilmek İçin. Üye Ol. veya Giriş Yap.
GİYİMS.COM

0 Üye ve 1 Ziyaretçi Konuyu İncelemekte. Aşağı İn :)
Sayfa 1
Konu: Burcunuzun Aşk Için Şanslı Olduğu Aylar  (Okunma Sayısı: 648 Kere Okundu.)
« : Ağustos 15, 2012, 10:31:37 ÖS »
Avatar Yok

Mavi_Kiyamet
*
Üye No : 26505
Nerden : Yurt Dışı
Cinsiyet : Bayan
Konu Sayısı : 12252
Mesaj Sayısı : 47.787
Karizma = 55161


Aşk, flört ve ilişkiler mutluluk veren kaynaklarımız olması gerekirken bazen bizi çok fazla yorup mutsuz edebiliyor. Küçük mutluluk ipuçları ise aylardan geçiyor. Burcunuzun aşk için şanslı olduğu ayları biliyor musunuz? İşte hangi ayda aşk için daha şanslınız?
Koç
Ağustos ve Ekim arasında tanıştıysanız
Astrolojik bakımdan Koç yılın ilk burcu ve en Zor burcudur. Koç ilişkisi fırtınalı, dur durak bilmeyen bir ilişkidir. İlişkisi de hızlı meydana gelir, düşünüp tartışmak için pek yer bırakmaz. Koç kendine güvenen bir burçtur, buna bağlı olarak Koç ilişkisi ateşli, şehvet dolu, ama kavga gürültü de içerebilen, inişli çıkışlı bir ilişkidir. Bu aşk bana ne kazandırıyor, ne kaybettiriyor, diye düşünmeniz mümkündür.
Aşkın tehlikeye girdiği zamanlar
Her ikiniz de kendi isteklerinizi ön planda tuttuğunuz ve bunlardan fedakârlık etmek niyetinde olmadığınızda, noktalamakta gecikmeyecektir.
Boğa
Nisan ve Mayıs arasında tanıştıysanız
Boğa burcu hassas, duygu dolu bir burçtur. Yanlış anlaşılmalara asla izin vermez, ancak kırgın olduğunda da kendisiyle iletişim kurulmasını engeller. Kafasını toparladığında ise az ve öz bir şekilde, kırgın olduğu konudan açık yüreklilikle söz eder. Kendine değer verir. 7 Nisan 16–17 Mayıs. Tarihi aşk hayatınızla ilgili konularda süreklilik önemli İlişkinizle alakalı konularda güçlenme ve pürüzlerin ayıklanması gayet mümkün.
Aşkın tehlikeye girdiği zamanlar
Boğa'nın olumlu sayılamayacak ilk özelliği sahiplenici olması, ikincisi ise inatçılığıdır. Ancak her iki taraf da, farklı hedefler peşindeyse ve ilişkide dengeler yerli yerine oturmaz.

İkizler
Mayıs ve Haziran arasında tanıştıysanız
Bu burcun en önemli özelliği iletişim olduğu için, ilişki daima sıcak ve bol konuşma içeren bir havada geçecektir. İkizler bir hava grubu burcudur, bu ilişkide beyinlerin vücutlardan daha fazla temas içinde olması beklenebilir. Her ne kadar bu enerji altında özgürlük ön planda olsa da, ilişki eğer düzgün seyirde gidiyorsa, Ayrılıklar olamaz. Bu ay içindeki etkili görünümleri ise 16–17 Mayıs ve 5 Haziran İlişkinizle alakalı konularda dikkatli olunması gerekebilir. Bu görünüm bazılarınızda bir kopuşun veya sıkıntılı bir durumun yaşanmasına yol açabilir.

Aşkın tehlikeye girdiği zamanlar
İlişkileri süresince zor durumlarla başa çıkmayı öğrenememiş, iseniz birbirinizi kırma, tartışmalar, gerginlikler, yıpranmalar, sinir krizleri arasında aşk yitip gitmesine neden olur.
Yengeç

Haziran ve Temmuz arasında tanıştıysanız
Aşkınız aile izlerini taşıyan, korumacı bir havada olacaktır. Yaşam tarzınız aile ve ev hayatıysa, mutlu olabilirsiniz, tam aradığınızı buldunuz demektir. Yengeç anaç duyguların ağır bastığı bir burçtur. Bu burca ait bir ilişkisi olan kişiler çabucak çocuk sahibi olmak ve büyük bir aile kurmak isterler. 'Ben âşık oldum' diyen Bayan Yengeçler daha çok oluyor. O nedenle kendinizi sakın üzmeyiniz, tedirgin etmeyiniz ve kendinize yüklenmeyiniz.

Aşkın tehlikeye girdiği zamanlar
Kendinizi Fark Ettirin Kişi bu enerji nedeniyle ikilemli düşünebilir. Maddi ve manevi açıdan doğal olarak güvencenizi ön planda tutmak isteyebilirsiniz yaşadığınız aşk tutarlı ve güvenilir değilse iyi düşünmek ve doğru karar almak lazım.Aslan

Temmuz ve Ağustos arasında tanıştıysanız
Hayatınız asla sıkıcı olmayacak çünkü daima dramatik yükselişler ve inişler yaşayacaksınız, ancak belli bir noktadan sonra yorulabilirsiniz. Aslan bir Ateş burcudur, yani ilişkiniz sımsıcak olacak ancak yanıp tutuşurken ilişkinizi de yok etmemeye özen gösterin. Birlikteliğinizin uzun vadeli olması için, haritalarınızdaki enerjilerin birbiriyle kadersel temasının bulunması etkileyicidir Bu dönemde yaşanan ilişkinin ciddileşmesi oldukça güçtür. Bir arkadaşlık ve hoşlanma şeklinde gelişir ve sonlanması mümkündür.

Aşkın tehlikeye girdiği zamanlar
İlişkinizde para konuları önemli hale gelebilir. Özellikle ilişkilerde maddiyatın ortaya konması ilişkiyi olumlu yönde etkileyebilir. Parasal yolunu seçiyorsa, size yeterince ilgi duymadığı anlaşılır.

Başak
Ağustos ve 23 Eylül arasında tanıştıysanız
Tanışmalarda güçlü ve kendini geliştirmiş insanları tercih eder. Ne zaman tanıştığınız, ne giydiğiniz, ne yediğiniz, hepsi dün gibi aklındadır. Başak aşırı detaycı bir burçtur, gözünden hiçbir şey kaçmaz. Toprak burcudur, yani hayatınızın mükemmel olma şansı çok fazla. Olumlu bir enerjiniz var. Yinede biraz kafası karışıktır. Özellikle kadersel haritasında problemli olan çiftlerin dikkatli olmasını gerektiriyor. Yinede sahip olduğunuz güzellikler için şükredin.

Aşkın tehlikeye girdiği zamanlar
Her şeyin dört dörtlük olması isteğiniz bazen yorucu olabilir. Hayatınızın biraz rast gele olmasına izin verin. Birbirinize çok iyi bakacak, huzurlu bir ilişki yaşayacaksınız.

Terazi
Eylül ve Ekim arasında tanıştıysanız
Bu ilişkinin devam etme şansı çok yüksek çünkü zaman geçse de, birbirinizi sevmekten vazgeçmiyorsunuz. Terazi aşk gezegeni olan Venüs tarafından yönetilir. Aşk, düzeyli ilişkiler, uyum ve dürüstlük ilişkinizin ana hatlarını oluşturacaktır. Yinede geleceğe dönük olarak ilişkinin mutlaka gözden geçirilmesi şarttır. Bu yapılırken tarafların gereksiz yere birbirlerini kırmamaları gerekir birbirinizi her yönüyle tanımaya gayret ediniz. Gizli saklı davranabilir, kendi hakkındaki asıl doğruları gizleyebilir. Ayrıca bu etkiler altında yaşanan ilişkiyi derinlemesine gözden geçirmek kolay olmadığı için, görünen kısmı sizi daha fazla çekebilir.

Aşkın tehlikeye girdiği zamanlar
Tensel paylaşımın güçlenmesini, sağlayacak olan iletişimdir. Yani birlikteliğinizde ne kadar çok şeyi paylaşıyorsanız birbirinizi o kadar çekici bulabilirsiniz. Bunun tersi durumunda, beraberliği uzun süreli sürdürmek mümkün değildir.
Akrep
Ekim ve Kasım arasında tanıştıysanız
Akrep cinselliğiyle ünlü bir burçtur. İlişkinizin büyük bir bölümü cinsellik üzerinde kurulu olsa da, derin ve duygusal bir ilişki yaşamanız için hiçbir engel yok. fedakârlıkta bulunur. Kendi bireyselliğinden ziyade aşığının ihtiyaçlarına önem verir. Doğası gereği birazda bencildir. Beraber farklı bir şeyler üretmek sizi keyiflendirebilir. Bu süreçte duygusal olmak veya derin bir şekilde aşkı yaşamak yerine, tutkularınızı paylaşmak, konuşmak, iletişimde bulunmak hoşunuza gidebilir. Yıldızlar sizin tarafınızda, mükemmel bir ilişki yaşamaya devam edin.

Aşkın tehlikeye girdiği zamanlar
Kendi kendinizi yemek yerine, bazı sorunları açık açık konuşun. Kavga etmekten korkmayın, kavgaların sonunda barışmak güzel olabilir

Yay
Kasım ve Aralık arasında tanıştıysanız
Yay arzu dolu bir ateş burcudur. Macera üzerine kurulmuş bir ilişkidir. Birlikte seyahat etmek, hatta ayrı şehirlerde oturarak aşk yaşamak sizin için uygun olabilir. Bir elmanın yarısı misali bütünleştirici, dönemi gayet hoş bir şekilde geçirmenizi müjdeleyicidir. Bu süreçte dağınık olan parçalar yerine oturur, böylece ilişkinizdeki sağlamlık ve güvenlik olgusu kökleştirilir. Kimi zaman ciddi meseleler ele alınır, kimi zaman hayata esprili şekilde bakılır. Sonuçta, birbirinin kişisel özelliklerinin bilincinde olan bu çift, ortak bir noktada buluşmayı başarabilirler.

Aşkın tehlikeye girdiği zamanlar
Bir uçta siz varsınızdır, diğerinde sevdiğiniz,. İlişkiniz ortak sorumluluğunuzdur. Yani bu ilişkide inişler ve çıkışlar olması doğaldır. Siz gergin olduğunuzda o mantıklı yaklaşımlarla sizi sakinleştirirse, O, duygusallaştığında siz destek olursanız sorunlar ortadan kalkar.
Oğlak
Aralık ve Ocak arasında tanıştıysanız
Söz konusu gönül ilişkileri olunca, soğuk Oğlak bile kendini kaybedebilir. Satürn tarafından yönetilen Oğlak ilişkisinin uzun süreli bir ilişki olma şansı fazladır. Kıskançtırlar Bu ilişkide paylaşmak söz konusu olamaz Size güven veren bir ilişki istiyorsanız, doğru yoldasınız. Aşkta sağlam ve gerçekten uzun vadeli olana yönelir. Kararlarını çabuk ve düşünmeden vermez. Yararını ve zararını hesap eder. Yine Burçların en duygusallarından olmasa da, sevdiğinden biri Koç, Yengeç, Aslan veya Yay olursa, tensellik bakımından da sorun yaşanmayabilir.

Aşkın tehlikeye girdiği zamanlar
Siz elinize geçeni harcamaya meraklı iseniz, buna karşılık flört ettiğiniz kişi tutumlu olmayı yeğliyorsa, eninde sonunda para bir huzursuzluk kaynağı olacaktır. İlişkinin ömrü daha ziyade kısalır.


Kova
Ocak ve Şubat arasında tanıştıysanız
Bu ilişki asla sıradan bir ilişki olamaz. Bu ilişki her birinize benlik duygusu kazandıracaktır. Bu da son derece olumlu, elektriği arttıran bir özelliktir. İlişkiniz aynı zamanda son derece entelektüeldir, belli bir sürâtlilık söz konusudur Kendinizi daha enerjik hissetmenizi sağlar. Genç insanlarla iletişiminiz güçlenir, çocuklarınızla birlikte hoşça paylaşımlarda bulunmanız daha kolaydır. . Çok çabuk karar verip uygulayabilirsiniz. Sosyal hayatla birebir ilişki kurduğunuzda, başkalarıyla en önemlisi, özel biriyle yan yanayken huzurlu ve mutlu hissetmeniz kolaydır.

Aşkın tehlikeye girdiği zamanlar
Kova en tensel burç olmasa da, ikinizden biri Ateş burcu (Aslan, Koç, Yay) veya Toprak burcu ise (Boğa, Oğlak veya Başak), ilişkinin sımsıcak geçmesi için şansınız var. Aşkı geçince pişman olacağı kararlar alabilir…

Balık
Şubat ve 20 Mart arası tanıştıysanız
Hükmeden aşk: Karşı tarafı fethetmek, sahip olmak arzusu ön plandadır. Balık âşıklar, birlikte olduğu kişiyi sürekli kısıtlayabilir, önüne engeller koyabilir ve kendisinden uzaklaşmasına izin vermeyebilir. İlişkinizi geleceğe taşıma anlamında sorumlulukların birlikte ele alınmasını gerektiriyor. Eğer ilişkinizde bugüne dek yanlışların üstü sıvazlanmış ve çözülmemiş ise, daha açık söylemek gerekirse, bir taraf kurban olmuş diğeri sürekli eleştirel davranmış ise, bir kopuş meydana gelebilir. Çözümlenirse sorun tatlıya bağlanabilir.

Aşkın tehlikeye girdiği zamanlar
Hayatındaki kadını nasıl görmek istediğine karar verdikten sonra bunun dışına çıkması gerçekten de zordur" Fiziksel uyumda çok önemli, Bir Balığı değiştiremezsiniz. Bu yüzden en iyisi onu olduğu gibi beğenmeye bakın.

İstek & Öneri ve Şikayetlerinizi: WeBCaNaVaRi'na Üye Olmadan Link'leri ve Kod'ları Göremezsiniz.
Link'leri Görebilmek İçin. Üye Ol. veya Giriş Yap.
Adresine İletebiliriniz.
WeBCaNaVaRi Botu

Bu Site Mükemmel :)

*****

Çevrimİçi Çevrimİçi

Mesajlar: 222.169


View Profile
Re: Burcunuzun Aşk Için Şanslı Olduğu Aylar
« Posted on: Ağustos 04, 2020, 12:12:06 ÖÖ »

 
      Üye Olunuz.!
Merhaba Ziyaretçi. Öncelikle Sitemize Hoş Geldiniz. Ben WeBCaNaVaRi Botu Olarak, Siteden Daha Fazla Yararlanmanız İçin Üye Olmanızı ŞİDDETLE Öneririm. Unutmayın ki; Üyelik Ücretsizdir. :)

Giriş Yap.  Kayıt Ol.
Anahtar Kelimeler: Burcunuzun Aşk Için Şanslı Olduğu Aylar e-book, Burcunuzun Aşk Için Şanslı Olduğu Aylar programı, Burcunuzun Aşk Için Şanslı Olduğu Aylar oyunları, Burcunuzun Aşk Için Şanslı Olduğu Aylar e-kitap, Burcunuzun Aşk Için Şanslı Olduğu Aylar download, Burcunuzun Aşk Için Şanslı Olduğu Aylar hikayeleri, Burcunuzun Aşk Için Şanslı Olduğu Aylar resimleri, Burcunuzun Aşk Için Şanslı Olduğu Aylar haberleri, Burcunuzun Aşk Için Şanslı Olduğu Aylar yükle, Burcunuzun Aşk Için Şanslı Olduğu Aylar videosu, Burcunuzun Aşk Için Şanslı Olduğu Aylar şarkı sözleri, Burcunuzun Aşk Için Şanslı Olduğu Aylar msn, Burcunuzun Aşk Için Şanslı Olduğu Aylar hileleri, Burcunuzun Aşk Için Şanslı Olduğu Aylar scripti, Burcunuzun Aşk Için Şanslı Olduğu Aylar filmi, Burcunuzun Aşk Için Şanslı Olduğu Aylar ödevleri, Burcunuzun Aşk Için Şanslı Olduğu Aylar yemek tarifleri, Burcunuzun Aşk Için Şanslı Olduğu Aylar driverları, Burcunuzun Aşk Için Şanslı Olduğu Aylar smf, Burcunuzun Aşk Için Şanslı Olduğu Aylar gsm
Sayfa 1
Yukarı Çık :)
Gitmek istediğiniz yer:  


Benzer Konular
Konu Başlığı Başlatan Yanıtlar Görüntü Son Mesaj
Oyunlar Çocuklar Kadar Önemli Olduğu Kadar Büyükler Için De Önemlidir. ... « 1 2 3 »
Münazara
mer_ve_g 21 6115 Son Mesaj Haziran 22, 2014, 03:21:51 ÖÖ
Gönderen : yilmaz.atik
Insan Akıllı Olduğu Için Mi Allaha Inanır, Allaha Inandığı Için Mi Akıllıdır? « 1 2 »
İslam
[*KaRMaKaRıŞıK*] 13 5251 Son Mesaj Şubat 27, 2014, 05:37:05 ÖS
Gönderen : sewdush
Burcunuzun Modası Ne ? « 1 2 3 »
Burçlar
Mavi_Kiyamet 21 4128 Son Mesaj Haziran 01, 2014, 06:55:13 ÖS
Gönderen : sevqa
' Prenses Diana Hamile Olduğu Için Öldürüldü '
Güncel Haberler
sanane_61 0 288 Son Mesaj Ekim 08, 2013, 08:42:54 ÖS
Gönderen : sanane_61
Bayrağı Üzgün Olduğu Için Indirmiş!
Güncel Haberler
Bendis 0 342 Son Mesaj Aralık 12, 2014, 02:55:00 ÖS
Gönderen : Bendis


Theme: WeBCaNaVaRi 2011 Copyright © 2011 Simple Machines SiteMap | Arşiv | Wap | İmode | Konular