Duyurular
Yönetici kadromuz da olmak isteyenler Wm ve ya wm yardımcılarına mesaj atabilir Hadi bize katılın Gülmek :)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi Konuyu İncelemekte. Aşağı İn :)
Sayfa 1
Konu: 2012 Ekim Ayı Burç Yorumları - Rezzan Kiraz Burç Yorumları  (Okunma Sayısı: 9177 Kere Okundu.)
« : Eylül 26, 2012, 08:01:34 ÖS »
Avatar Yok

kezban_62
*
Üye No : 20625
Nerden : İstanbul
Cinsiyet : Bayan
Konu Sayısı : 16106
Mesaj Sayısı : 29.128
Karizma = 74


2012 Ekim Ayı Burç Yorumları - Rezzan Kiraz Burç Yorumları - Rezzan Kiraz 2012 ekim Ayı Burç Yorumları - Aylık Burç yorumları


2012 Ekim Ayı’nda Koç Burcu


11 Ekim’ de Koç burcundaki Dolunay kişisel büyüme için bir fırsat sunuyor ve geçen aylardaki etkiye bağlı olarak ilişkiler önem kazanıyor. Kendinize dair daha güçlü bir anlayış geliştirmek başkalarıyla nasıl etkileşim kuracağınızı çıkar ve arzularınızı nasıl bir araya getirebileceğinizi öğrenmek için fırsatları değerlendirin. Bu size yakın olan biriyle bağları güçlendirmenize yardımcı olur.

Ay sonunda Jüpiter’in Boğa Plüton’un Oğlak burcuna girmesiyle şansınız yükseliyor. Kariyerinizde büyük bir başarıya ve para kazanma fırsatlarına açık olacaksınız. En azından bu şansı patronlarınız üzerindeki etkinizi artırmak için kullanın. Liderlik becerilerinizi sergileyin. Düşüncelerinizi açıkça ifade edin ve yaratıcı ancak elverişli fikir ve çözümlerinizi paylaşın.

Ekim ayının başında Güneş Merkür ve Venüs’ün yedinci eviniz Terazi burcunu ziyaret etmesiyle başka insanlarla olan iletişiminiz güçleniyor. Arkadaşlıklar ve kariyer bağlantıları önem kazanıyor ve siz size ilham verecek insanlarla iletişim kuracaksınız. Başkaları size tavsiyelerde bulunduğunda dikkatle dinleyin.
Duyduklarınız hoşunuza gitmeyebilir ama bu tavsiyeleri almak sizin yararınıza olacaktır.

26 Ekim’de Yeni Ayın sekizinci eviniz Akrep burcuna girmesiyle para konusu önem kazanıyor. 9 Ekim’de Venüs’ün Akrep burcuna girmesi ve 13′ünde Merkür ile buluşması sonucunda kazanç sağlamanız mümkün. Ay ortasında zaman ayırırsanız pazarlık ederek büyük tasarruf sağlayabilirsiniz. Ama ay sonunda mekân kararlarını başkalarına bırakırsanız sosyal aktiviteler bütçenizi sarsabilir.


2012 Ekim Ayı’ nda Boğa Burcu


Mars dördüncü eviniz Aslan burcunda ilerliyor ve evle ilgili projelere başlamak ya da başladığınız projeleri tamamlamak için ihtiyacınız olan motivasyonu sağlıyor. Ancak aşırı iyimser olmaktan kaçının çünkü gerçekçi olarak başarabileceğinizden daha fazlasını üstlenmeniz mümkündür. Ve bu da ay sonunda aile ilişkilerinizde sorunlara yol açabilir. Eşinizin ya da en yakın arkadaşınızın tavsiyelerine kulak verin.

Bir molayı hak ediyorsunuz ve evren de sizinle aynı fikirde. 12 Ekim haftasında Dolunay on ikinci eviniz Boğa burcundayken birkaç gün izin alın. Evde tembellik yapın güzel yemekler yiyin masaj yaptırın veya bir akşamüzerini güzellik merkezinde geçirin. Yeterince uyuyamadığmız zamanların acısını çıkartın. Ayrıca yalnız kalmak yaşadığınız olaylar üzerinde düşünüp onları belirli bir bakış açınıza oturmanıza yardımcı olacaktır.

Venüs’ün 9 Ekim’den itibaren yedinci eviniz Akrep burcuna ilerlemesi ve 13′ünde Merkür’ün de gelişiyle bazı insanlarla uyumlu olacak bazılarıyla tamamen ters düşeceksiniz 26 Ekim’de Akrep burcundaki Yeni Ay zorlukları ortaya çıkaracak ancak onları çözmek veya görmezden gelmek size kalmış. Büyük olasılıkla en iyi seçenek ilkidir ama bunun için zihninizi yeni fikirlere açarken inatçı ve kararlı davranmanız gerekecek.

Bazı zamanlarda iş yükünüz normalden fazla olacak ama siz şikâyet etmeyecek ve hedeflerinize doğru ciddi ilerleme kaydettiğinizi hissedeceksiniz. 7 veya 21 Ekim’de alacağınız bir iltifat 2012 yılında başarabileceklerinizin ilk göstergesi olabilir. Aynı tarihler mesaiden sonra iş arkadaşlarınızda keyifli zaman geçirmek için de idealdin


2012 Ekim Ayı ‘nda İkizler Burcu


Mars’ın üçüncü eviniz Aslan burcunda olması iki sebepten dolayı dikkatli olmanızı gerektiriyor. Birincisi insanlara karşı sabırsız olacaksınız özellikle de yorum ya da fikirlerinizi hemen kavrayamadıklarında. Bu yaklaşımı düşünün. Zihniniz ışık hızında çalıştığından her şeyi yeterince iyi anlatamamış olabilirsiniz. İkinci ise direksiyonun basma geçtiğinizde yavaş gidin. Trafik cezasına ihtiyacınız yok.


Ayın bir bölümünde pek çok gezegen beşinci eviniz Terazi burcundaki Satürn’e katılıyor. Bu hobiler çocuklarınızla geçireceğiniz zaman spor aktiviteleri ve egzersizler yapmak için bir artıdır. Ayrıca uzun vadeli kazanımlar için en iyi tercihleri ve çocuklarınızın üniversite masraflarını göz önünde bulundurarak yatırımlarınızı veya emeklilik hesabınızı inceleyin.

12 Ekim’de Dolunay on birinci eviniz Koç burcundayken ihtiyacınız olan tek şey arkadaşlarınız. Arkadaşlarınızla zaman geçirmek için planlar yapın ve en yakın dostlarınıza ayrıca zaman ayırın. Şimdi yeni insanlarla tanışmanın daha kolay olduğunu fark edeceksiniz ve sohbetler kendiliğinden gelişecek. Hatta 12 Ekim civarında geçmişten biriyle tekrar iletişim kurabilirsiniz. Ancak bu kişi eski bir sevgilinizse artık birlikte olmama sebeplerinizi tekrar hatırlayın.

26 Ekim’de altıncı eviniz Akrep burcundaki Yeni Ay iş yerinde hızı artırıyor. İyi haber ise Kasım ayının ilk yarısında yüksek performansınız için bir zam ya da üretkenliğiniz için bir ödül alabilecek olmanız. Ancak ihtiyacınız olan dönüşümü başlatmak zaman alabilir. O yüzden son dakikaya kadar beklemek yerine daha erken başlayın. Ay sonunda bir iş seyahatine çıkabilirsiniz.


2012 Ekim Ayı ‘nda Yengeç Burcu


Bazı ufak tefek finansal sıkıntılar olsa da genel anlamda güzel bir ay geçireceksiniz. Zaten bu sıkıntıları da kolaylıkla kontrol edeceksiniz. Bütçenizi zorlayacak gezmeler ve harcamalardan kaçınmaya gayret edin. Pahalı olmayan restoranlar seçin ve ücretsiz veya düşük maliyetli aile aktiviteleri bulun.

Gezegensel dizilim evle ilgili projelere hız veriyor. Hatta çok çalışarak planladığınız her şeyi gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Neyse ki bir başladınız mı devamını getirecek ruh hâli içinde olacak ve sonuçlardan memnun kalacaksınız. Aileden ve arkadaşlarınızdan yardım isteyin.

Önce 9 Ekim’de Venüs’ün ardından 13′ünde Merkür’ün beşinci eviniz Akrep burcuna gelmesiyle sosyal yaşamınız canlanıyor. Ancak bu sadece başlangıç. 26′sında aynı burca gelen Yeni Ay bu etkiyi güçlendiriyor ve etkisini Kasım ayına uzatıyor. Ayrıca çiftler için romantizmle geçecek bir ay olacak. Bekârsanız arkadaşlarınızla zaman geçirirken harika biriyle tanışmanız mümkün. Çocuğunuz varsa Yeni Ay bir kutlama yapmak için sebep olacak.

12 Ekim’de Dolunay onuncu eviniz Koç burcuna geliyor ve kariyeriniz üzerinde etkili oluyor. Her fırsatta kendinizi gösterin projeler üstlenin ve genel olarak yerinizi sağlama almak için elinizden geleni yapın. Karar yetkisi olan insanlar sizi izliyor olacaklar ve onlardan biri sizi destekleyebilir. Şansınız varsa meslektaşlarınızla daha yakın ilişkiler kurabileceğiniz mesai sonrası aktiviteler düzenleyin.


2012 Ekim Ayı ‘nda Aslan Burcu


Bu ay pek çok gezegenin üçüncü eviniz Terazi burcundaki Satürn’le buluşması bir araba veya ev aletiyle ilgili mekanik sorunların yaşanması olasılığını artırıyor. Arabanızı düzenli olarak servise götürün ve bir sorun çıkabileceğini hissettiğinizde tamire götürmek için gecikmeyin. Bu uzun vadede tasarruf etmenizi sağlayacaktır. Eğer evdeki bir eşyada sorun varsa tamir ettirmeden önce yenisi almanın daha mantıklı olup olmayacağını düşünün.


11 Ekimde Dolunayın dokuzuncu eviniz Koç burcunda olmasıyla seyahat ve öğrenmeye yönelik ilginiz artıyor. Ancak bilgiyi gecikmelerin yaşanabileceği seyahate tercih edin. Okumalar yapın interneti kullanın bir kitap kulübüne katılın ya da bir kursa gidin. îş becerilerinizi artıracak ve önünüze yeni fırsatlar çıkaracak bir kursa katılmayı düşünün.

26 sında dördüncü eviniz Akrep burcundaki Yeni Ay ev ve aile yaşantınızı hareketlendiriyor. Gelecek iki hafta boyunca keyifli akşamlar geçirebilirsiniz. Bu dönem arkadaşlarınızla olmak için de idealdir. Ekim ayının başlarında Venüs 9'unda daha sonra Merkür 13'ünde Akrep burcuna geliyor. Bu enerjiyi evde değerlendirin; dekoru değiştirebilir bir odayı yenileyebilir ya da evinizi kışa hazırlayabilirsiniz.

Bu ay pek çok gezegenin onuncu eviniz Boğa burcundaki Jüpiter’le buluşması kariyer alanında şansı işaret edivor. Bir fırsat çîktığmda bir an önce harekete geçmeniz gerekecek ama sonra gelişmeleri beklerken sabırlı olmalısınız. Ancak bir istisna var. Duyduğunuz tüm haberlere rağmen evden yürütülecek işlere para yatırmayın Bir iş başvurusunda bulunmak istiyorsanız 12 ve 13 Ekim’i tercih edin.


2012 Ekim Ayı’nda Başak Burcu

Bu ay birkaç istisna dışında sorunsuz geçecek Ekim ayının başlarında geçen aylardan bu yana süregelen bazı finansal sorunlarla karşılaşmanız mümkün. Ancak en önemlisi her akşam bir saatinizi sakinleşip rahatlamaya ve zihninizi boşaltmaya ayırmanızda Aksi takdirde on ikinci eviniz Aslan burcundaki Mars sizi sabaha kadar uyutmayacak.

Dokuzuncu eviniz Boğa burcundaki Jüpiter ay sonunda beşinci eviniz Oğlak burcundaki Plüton’la uyumlu bir ilişki kuruyor. Birkaç gün aileniz veya eşinizle uzaklaşıp keyifli zaman geçirmek için ihtiyacınız olan tek şey de bu. Mümkünse günübirlik bir geziye gidin. Ortam değişimi sizi canlandıracak ve rahatlatacaktır.2012 Ekim Ayı’nda Terazi Burcu


Bu ay genel anlamda yaşam normale dönüyor sadece birkaç sıkıntıyla karşılaşabilirsiniz. Sokağa çıktığınızda finans bilgilerinizi ve diğer değerli eşyalarınızı koruduğunuzdan emin olun ve arkadaşlarınızla organizasyonlarınızla ilişkilerinizde cömertliğinizi sınırlandırmaya çalışın; aşırıya kaçma eğiliminiz var. Elinizden geleni yapın ama önemli olanın kendi hayatınız olduğunu unutmayın.

Güneş Merkür ve Venüs burcunuzdan geçerken tüm cazibe ve çekiciliğiniz üzerinizde olacak. Venüs özellikle Kova burcundaki Neptün’le ilişki kurduğu 7 Ekim’de size maksimum çekim gücü veriyor. Zihninizi pozitif düşüncelerle doldurun ve her güne geleceğin parlak olduğunu bilerek iyimserlikle başlayın.

Tüm ilişkileriniz özellikle de en yakın olanlar 12 Ekim’de Dolunayın yedinci eviniz Koç burcuna gelmesinden büyük fayda sağlıyor. Bu dönemde kendinizi bazı insanlardan uzak tutmaya karar verebilirsiniz. Bu insanlar artık sizin yaşamınızı tamamlamıyor olabilirler. Aynı zamanda geçmişten o dönemde sizin özgüveninizi hafife almış biriyle tekrar karşılaşmanız mümkün. Ancak bu insanı neden geçmişte bıraktığınızı hatırlayın ve yolunuza devam edin.

26 Ekim’de Yeni Ayın ikinci eviniz Akrep burcuna gelmesi sayesinde bu ay veya gelecek ay banka hesabınızdaki rakamlarda artış olması mümkün. Talihli gezegensel dizilim de özellikle giyim ve ev eşyalarında indirimli ürünler bulma olasılığınızı artırıyor. Ancak dikkatli olmazsanız para harcarken sının hızla asabilirsiniz. Alışveriş yapıp güzel zaman geçirirken bütçenizi unutmayın.2012 Ekim Ayı’nda Akrep Burcu


Bu ay hayatınız hareketlenecek ancak abartıya kaçmama konusunda dikkatli olmalısınız. Güneş Merkür ve Venüs’ün ayın bir bölümünde on ikinci evinizde olmasıyla yine gribe yakalanma riskiniz yüksek olacak. O yüzden kendinize iyi davranın. Bol bol uyuyun ve bedeninizi sağlıklı besinlerle doldurun. Bir yerden fedakârlık etmeniz gerekecekse bırakın bu sosyal yaşamınız olsun. Çünkü iş yerindeki yoğun günler için enerjiye ihtiyacınız olacak.

26′sında kutlama yapmaya hazır olun. Bu Yeni Ayın burcunuza geleceği tarihtir ve yeni Güneş yılınızın başlangıcını temsil eder. Yeni ay iletişimi temsil eden üçüncü eviniz Oğlak burcundaki Plüton ve ilişkileri temsil eden yedinci eviniz Boğa burcundaki şanslı Jüpiter ile uyum içinde. Bu ay ve yılın geri kalan bölümünde yaşamınızın odak noktası insanlar olacak. Siz de iletişim halkasının merkezinde olacaksınız.

9 Ekim’de Venüs ardından 13 Ekim’de Merkür burcunuza geliyor. Bu ikili etki ilişkiler için bir diğer artıdır ve siz insanları neredeyse sihirli bir şekilde yörüngenize çekiyor olacaksınız. Ayrıca sıra dışı bir şekilde konuşkan olacaksınız ve kendinizi her türlü şanslı insanlarla tanışabilirsiniz. Bu tarihler arkadaş ve meslektaşlarınızla sosyal ortamlara girmek için idealdir.

İlişkideki çiftler ve ruh eşi arayan bekarlar 10 Kasım’da Dolunayın yedinci eviniz Boğa burcuna girmesiyle gülümseyecek pek çok sebep bulabilirler. Uzun süredir ilişkide olan çiftler birlikteliklerinin keyfini çıkarırken ciddi bir ilişkisi olanlar için nişan söz konusu olabilir. Dolunay aynı zamanda sizi iş ve sosyal yaşamınızda karşılaştığınız insanlarla uyum içinde olmaya teşvik edecek.

25 Kasım’da Yeni Ayın (Güneş tutulması) Yay burcunda olması bir zam veya ikramiye olasılığını artırıyor. Ancak bu dönemde Merkür’ün geri çekilmesiyle bu süreç zaman alabilir hatta nakit parayı görmeniz Aralık ayını bulabilir. Bu geri çekilme dönemini bütçenizi gözden geçirmek ve yıl sonu gelmeden ilgilenmeniz gereken parasal konulan halletmek için kullanın. Ayrıca yılbaşı için hediye listenizi yapmaya başlayın.


2012 Ekim Ayı’nda Yay Burcu


Eylül’ de yaşanan sıkıntılar 9'unda Venüs ve 13'ünde Merkür on ikinci eviniz Akrep burcuna yönelmeden önceki iki hafta boyunca daha çok dikkat gerektirecek. Yeni Ayın Akrep burcuna geleceği 26 sına yaklaşırken yaşamınız daha sakin bir döneme girecek ve bu süreçte siz kendiniz için güzel bir şey yapmak isteyebilirsiniz. Biraz rahatlayın uyuyun ve aradığınız yanıtları bulmak için meditasyon yapın.

Mars tüm ay boyunca Aslan burcuna ilerleyerek Ekim ayını seyahat planlaması için ideal bir zaman yapıyor. Aynı zamanda bir hobinizle ilgili becerilerinizi geliştirmek ya da yeni bir spor dalı öğrenmek için bir kursa katılmayı düşünebilirsiniz. Şu anda Yoga size hitap ediyor olabilir çünkü bir yandan bedeninizi ve zihninizi beslerken diğer yandan altıncı hissinizi özgür bırakmanıza yardımcı olacak.

Boş zamanlarınızda birlikte olmaktan keyif alacağınız pek çok insan olacak. 12 Ekim’de Dolunay beşinci eviniz Koç burcunda parlarken tam da bunu yapmak için gereken motivasyona sahip olacaksınız. Bekârsanız bu Dolunay yeni bir ilişkiyi tetikleyebilir. Ama içinde bulunduğunuz ilişki umduğunuz gibi gitmiyorsa yolunuza devam etme kararı alabilirsiniz. Ayrıca çocuklarınıza zaman ayırın; ilginin sadece üzerlerinde olması hoşlarına gidecek.

Bu ay Jüpiter altıncı eviniz Boğa burcundan çeşitli gezegenlerle uyum içinde hareket ederken iş yaşamınız kazançlı çıkacak. Ay sonunda bir zam alabilir ya da iş arıyorsanız bir teklifle karşılaşabilirsiniz. Özel bir projede veya ekip çalışması gerektiren bir işte önderlik etmeniz istenirse kabul edin.2012 Ekim Ayı’nda Oğlak Burcu


12 Ekim’de dördüncü eviniz Koç burcundaki Dolunay bu ayki sıkıntılarınızı tetikleyecek; kariyer hayatınızla ev ve aile yaşamınız çakışacak. İki ayrı yöne çekildiğinizi hissedeceksiniz ve her ikisine de zaman ve enerji harcamak zorlaşacak. Bunun basit bir çözümü yok; tek yapabileceğiniz zamanınızı iyi planlamak ve ailenizi planlarınızdan haberdar etmektir. Neyseki Dolunayın ardından bu dertler kaybolmaya başlayacak.

Bu ay tekrar ailenizle keyifli zaman geçirmeye başlayabileceksiniz. 28 ve 29 Ekimde çocuklarınızla geçireceğiniz anlar unutulmaz olmaya aday. O yüzden günübirlik bir gezi veya bir başka aileyle bir spor aktivitesine katılmayı planlayabilirsiniz. En iyisi bırakın gideceğiniz yeri veya yapacağınız aktiviteyi çocuklar seçsin.

Ayın ilerleyen günlerinde önce Venüs’ün ardından 13'ün de Merkür’ün on birinci eviniz Akrep burcuna gelmesiyle arkadaşlıklarınız ve sosyal yaşamınız önem kazanacak. Bu enerji 26 sında aynı burçtaki Yeni Ayla zirveye tırmanıyor ve bu etki Kasım ayın da da sürecek. Arkadaşlarınızı evde ağırlamak ya da yakın dostlarınızla bîr akşam dışarı çıkmak için en ideal gün 22 si olacaktır.

Ekim ayının başlarında iş yerinde günleriniz hem stresli hem de rahat geçecek. Bir işi ya da üretim hedefini tamamlamak için kendinizi zorlamak durumunda kalabilirsiniz ancak bu zaman dilimi aynı zamanda kazanımlar ve büyük kazançlar için de idealdir. Mars’ın sekizinci eviniz Aslan burcunda ilerlemesiyle cömertliğiniz artacak. Ama herkesin kendi payına düşeni ödemesine izin verin.2012 Ekim Ayı’nda Kova Burcu


Ekim’de sadece Eylül ayında yaşadığınız sıkıntıların uzantılarını yaşayacaksınız ve bunlar da üç gezegen dokuzuncu eviniz Terazi burcundaki geçişlerini tamamladıklarında yani Ekim’in ilk haftasında çözüme ulaşacaklar. Deneyimden ders çıkarmak öncelikli hedeftir ve siz de içinizdeki inancı ve bu bilgiyle gelen ilhamı keşfedebilirsiniz. Bu ay seyahat etmeyi planlıyorsanız 14 Ekim civarında gecikmeler yaşanabilir.

Bu ay pek çok gezegen dördüncü eviniz Boğa burcundaki Jüpiter’le ilişki kuruyor dolayısıyla bu arkadaşlarınızla keyifli zaman geçirmek için ideal bir zaman. Ancak akrabalarınızla sorun yaşayabilirsiniz. Ayrıca evde ailenizle zaman geçirmek sizi mutlu edecek. Hatta bir odanın dekorasyonunu yenilemek için istek duyabilirsiniz.

Tüm ay boyunca veya en azından Dolunaydın iletişim ve gezileri temsil eden üçüncü eviniz Koç burcunda olduğu 11 Ekim
haftasında oldukça hareketli olacaksınız. Trafikte dikkatli olun çünkü yapmanız gereken işlere ve aramanız gereken insanlara odaklandığınızdan dikkatiniz dağınık olacak. Aracınız tamir gerektirebilir ancak aracınızı düzenli olarak servise götürerek bunu önleyebilir veya en aza indirebilirsiniz. 26 Eki mele biı yakınınız size değerli bir tavsiyede bulunabilir.

26 Ekim’de kariyer ve statüyü temsil eden onuncu eviniz Akrep burcundaki Yeni Ayla yıldızınız yükseliyor. İlgi çekeceksiniz bunun tadını çıkarın ancak talihinize çok fazla güvenmeyin. Ne kadar üretken olursanız o kadar kazançlı çıkarsınız. Bu kazançlarınızı da yıl sona ermeden almanız mümkün.2012 Ekim Ayı’nda Balık Burcu


Ekim ayında birkaç sıkıntı dışında hayat sorunsuz ilerliyor. Geçen ay yaşadığınız sorunlar 12 Ekim’ de ikinci eviniz Koç burcundaki Dolunay ile çözüme kavuşuyor. Sekizinci eviniz Terazi burcundaki Satürn ile buluştuğundan sorunları bir kenara bırakabilirsiniz ancak sadece onlardan ders almayı başardıysanız.

26 Ekim’de Akrep burcundaki Yeni Ay seyahat ve bilgiyi temsil eden dokuzuncu evinizi aydınlatıyor. 26 sında bir iş seyahatine çıkmanız mümkün ya da kariyerinize fayda sağlayacak bîr konferans veya eğitime katılabilirsiniz. Tatil yapmaya vaktiniz olmayacak ama en azından bir hafta sonu yakınlarda bir yere gidip küçük bir kaçamak yapabilirsiniz. Günübirlik bir geziyle ortam değişikliği ruhunuza iyi gelecektir.

Bu ay pek çok gezegen Akrep burcundan geçerken uzaktaki akrabalarınız ve tanıdıklarınızla iletişiminiz güçleniyor. Ancak sabırlı olmanız gerekecek çünkü bazıları bazı vaatlerde bulunup bu vaatlerini yerine getirmeyi başaramayacaklar. Ayrıca yakın arkadaşlarınızla dünyaya ve hayata dair bakış açınızı güçlendirecek bazı sohbetlerde bulunabilirsiniz.

Mars altıncı eviniz Aslan burcundaki ilerleyişini sürdürürken iş yasanımız koşturmalarla devam ediyor. Ekim başında üzerinizde çok baskı olacak özellikle de ek bir proje üstlenmeniz istendiği takdirde. İşin altında size söylenenden fazlası olabilir ve iyimserliğiniz sizi yanıltabilir. Zamanlamalar konusunda gerçekçi davranın.


WeBCaNaVaRi'na Üye Olmadan Link'leri ve Kod'ları Göremezsiniz.
Link'leri Görebilmek İçin. Üye Ol. veya Giriş Yap.
« Son Düzenleme: Ekim 26, 2012, 03:55:28 ÖS Gönderen : SmBRN »
WeBCaNaVaRi Botu

Bu Site Mükemmel :)

*****

Çevrimİçi Çevrimİçi

Mesajlar: 230.449


View Profile
Re: 2012 Ekim Ayı Burç Yorumları - Rezzan Kiraz Burç Yorumları
« Posted on: Şubat 28, 2017, 01:21:23 ÖÖ »

 
      Üye Olunuz.!
Merhaba Ziyaretçi. Öncelikle Sitemize Hoş Geldiniz. Ben WeBCaNaVaRi Botu Olarak, Siteden Daha Fazla Yararlanmanız İçin Üye Olmanızı ŞİDDETLE Öneririm. Unutmayın ki; Üyelik Ücretsizdir. :)

Giriş Yap.  Kayıt Ol.
Anahtar Kelimeler: 2012 Ekim Ayı Burç Yorumları - Rezzan Kiraz Burç Yorumları e-book, 2012 Ekim Ayı Burç Yorumları - Rezzan Kiraz Burç Yorumları programı, 2012 Ekim Ayı Burç Yorumları - Rezzan Kiraz Burç Yorumları oyunları, 2012 Ekim Ayı Burç Yorumları - Rezzan Kiraz Burç Yorumları e-kitap, 2012 Ekim Ayı Burç Yorumları - Rezzan Kiraz Burç Yorumları download, 2012 Ekim Ayı Burç Yorumları - Rezzan Kiraz Burç Yorumları hikayeleri, 2012 Ekim Ayı Burç Yorumları - Rezzan Kiraz Burç Yorumları resimleri, 2012 Ekim Ayı Burç Yorumları - Rezzan Kiraz Burç Yorumları haberleri, 2012 Ekim Ayı Burç Yorumları - Rezzan Kiraz Burç Yorumları yükle, 2012 Ekim Ayı Burç Yorumları - Rezzan Kiraz Burç Yorumları videosu, 2012 Ekim Ayı Burç Yorumları - Rezzan Kiraz Burç Yorumları şarkı sözleri, 2012 Ekim Ayı Burç Yorumları - Rezzan Kiraz Burç Yorumları msn, 2012 Ekim Ayı Burç Yorumları - Rezzan Kiraz Burç Yorumları hileleri, 2012 Ekim Ayı Burç Yorumları - Rezzan Kiraz Burç Yorumları scripti, 2012 Ekim Ayı Burç Yorumları - Rezzan Kiraz Burç Yorumları filmi, 2012 Ekim Ayı Burç Yorumları - Rezzan Kiraz Burç Yorumları ödevleri, 2012 Ekim Ayı Burç Yorumları - Rezzan Kiraz Burç Yorumları yemek tarifleri, 2012 Ekim Ayı Burç Yorumları - Rezzan Kiraz Burç Yorumları driverları, 2012 Ekim Ayı Burç Yorumları - Rezzan Kiraz Burç Yorumları smf, 2012 Ekim Ayı Burç Yorumları - Rezzan Kiraz Burç Yorumları gsm
Yanıtla #1
« : Eylül 27, 2012, 09:04:09 ÖÖ »

abra
*
Üye No : 76761
Nerden : Düzce
Cinsiyet : Bayan
Konu Sayısı : 158
Mesaj Sayısı : 1.312
Karizma = 28


TEŞEKKÜRLER

Yanıtla #2
« : Eylül 27, 2012, 10:20:03 ÖS »
Avatar Yok

WhySoSerious
*
Üye No : 108119
Nerden : İstanbul
Cinsiyet : Bayan
Konu Sayısı : 108
Mesaj Sayısı : 908
Karizma = 1006


Aa iyiymiş valla ya teşekkürler Gülmek :)


İnsanların çoğu kaybetmekten korktuğu için, sevmekten korkuyor.


Sevilmekten korkuyor, kendisini sevilmeye layık görmediği için.

Düşünmekten korkuyor, sorumluluk getireceği için.

Konuşmaktan korkuyor, eleştirilmekten korktuğu için.

Duygularını ifade etmekten korkuyor, reddedilmekten korktuğu için.

Yaşlanmaktan korkuyor, gençliğinin kıymetini bilmediği için.

Unutulmaktan korkuyor, dünyaya iyi birşey vermedigi için.

Ve ölmekten korkuyor aslında yaşamayı bilmediği için...


William Sheaskpeare
Yanıtla #3
« : Ekim 02, 2012, 07:46:50 ÖS »
Avatar Yok

kezban_62
*
Üye No : 20625
Nerden : İstanbul
Cinsiyet : Bayan
Konu Sayısı : 16106
Mesaj Sayısı : 29.128
Karizma = 74


Kadincaforum.net'ede Gülmek :) Bekleriz
Yanıtla #4
« : Ekim 06, 2012, 11:43:24 ÖÖ »
Avatar Yok

Ygmur
*
Üye No : 113337
Nerden : İstanbul
Cinsiyet : Bayan
Konu Sayısı : 0
Mesaj Sayısı : 25
Karizma = 0


Teşkkurler.
Yanıtla #5
« : Ekim 06, 2012, 01:18:03 ÖS »

Asortik Hatun
*
Üye No : 3762
Nerden : İzmir
Cinsiyet : Bayan
Konu Sayısı : 13388
Mesaj Sayısı : 22.872
Karizma = 58066


Emeğine saglık Gülmek :) valla bu ay pek bir dedikodum geçecekmiş ahahah Nanik-Nanik :P

WeBCaNaVaRi'na Üye Olmadan Link'leri ve Kod'ları Göremezsiniz.
Link'leri Görebilmek İçin. Üye Ol. veya Giriş Yap.
Üyelerimizden Destek Bekliyoruz.
Yanıtla #6
« : Ekim 09, 2012, 01:58:29 ÖÖ »
Avatar Yok

nrs06
*
Üye No : 113595
Nerden : Samsun
Cinsiyet : Bayan
Konu Sayısı : 0
Mesaj Sayısı : 32
Karizma = 0


neredeyse doğru teraziyle ilgili olanlar teşekkürler ...
Yanıtla #7
« : Aralık 14, 2014, 01:01:32 ÖÖ »
Avatar Yok

israfilkaya
*
Üye No : 200092
Nerden : Konya
Cinsiyet : Bay
Konu Sayısı : 0
Mesaj Sayısı : 15
Karizma = 0


Teşekkür ederiz
Yanıtla #8
« : Ocak 10, 2015, 04:42:21 ÖS »
Avatar Yok

milkshakee
*
Üye No : 167062
Nerden : İstanbul
Cinsiyet : Bayan
Konu Sayısı : 0
Mesaj Sayısı : 17
Karizma = 0


Teşekkür ederim.
« Son Düzenleme: Ocak 10, 2015, 06:35:35 ÖS Gönderen : imge34 »
Sayfa 1
Yukarı Çık :)
Gitmek istediğiniz yer:  


Benzer Konular
Konu Başlığı Başlatan Yanıtlar Görüntü Son Mesaj
2012 Ağustos Ayı Burç Yorumları - Rezzan Kiraz Burç Yorumları
Burçlar
kezban_62 4 2544 Son Mesaj Ağustos 17, 2012, 03:37:15 ÖS
Gönderen : eflatun
2012 Eylül Ayı Burç Yorumları - Rezzan Kiraz Burç Yorumları « 1 2 »
Burçlar
kezban_62 10 6591 Son Mesaj Ocak 02, 2015, 10:34:49 ÖÖ
Gönderen : salihmerih8787
2012 Kasım Ayı Burç Yorumları - Rezzan Kiraz Burç Yorumları
Burçlar
kezban_62 4 18039 Son Mesaj Ocak 02, 2015, 10:35:08 ÖÖ
Gönderen : salihmerih8787
2012 Aralık Ayı Burç Yorumları - Rezzan Kiraz Burç Yorumları
Burçlar
kezban_62 2 1834 Son Mesaj Aralık 15, 2012, 08:22:10 ÖS
Gönderen : laureldel
2013 Ekim Ayı Burç Yorumları - Rezzan Kiraz Burç Yorumları
Burçlar
kezban_62 2 563 Son Mesaj Aralık 14, 2014, 01:01:46 ÖÖ
Gönderen : israfilkaya
film indir | escort bayan | ataşehir escort | kartal escort | anadolu yakası escort | kadıköy escort | anadolu yakası escort | ataköy escort | bostancı escort | kartal escort | bakırköy escort | escort | kadıköy escort | escort bayan

Theme: WeBCaNaVaRi 2011 Copyright © 2011 Simple Machines SiteMap | Arşiv | Wap | İmode | Konular