Duyurular
27.10.2007 yılında kurduğumuz webcanavari.net Bugün itibariyle 12. yaşına girmiş bulunmaktadır. Bu uzun süre zarfında desteklerini esirgemeyen eski / yeni ve mevcutta bulunan yönetim kadromuza, saygıdeğer üyelerimize teşekkür ederiz.

0 Üye ve 1 Ziyaretçi Konuyu İncelemekte. Aşağı İn :)
Sayfa 1
Konu: Burç Gruplarına Göre Aşk Ilişkileri...  (Okunma Sayısı: 2311 Kere Okundu.)
« : Eylül 15, 2009, 08:04:19 ÖS »
Avatar Yok

Mavi_Kiyamet
*
Üye No : 26505
Nerden : Yurt Dışı
Cinsiyet : Bayan
Konu Sayısı : 12252
Mesaj Sayısı : 47.788
Karizma = 55161


Ve siz aşk yolunu yönlendirebileceğinizi zannetmeyim çünkü aşk sizi buna layık görürse sizin yolunuzu yönlendirir. "Kahlil Gibran"

Hep burçları okuyorsunuz ama burçların ait oldukları gruplar da özellikle ilişkilerde çok önemlidir ve size sandığınızdan çok daha fazla yön verebilirler.

Ateş Burçları: Koç - Aslan - Yay
Toprak Burçları: Boğa - Başak - Oğlak
Hava Burçları: İkizler - Terazi - Kova
Su Burçları: Yengeç - Akrep - Balık

Ateş/Ateş
Koç Yay ve Aslan kolay ve sık aşık olurlar ve çabuk bıkarlar. Gerçekte aşktan yoksun bir hayat ateş burçları için iç karartıcıdır. Koç ve Yay'ın yeni maceraların çoşku ve heyecanına olan ihtiyacı daha durgun olan ve sürekliliklerden hoşlanan Aslan'dan daha çoktur. Ateş/ateş bileşimi cinsel açıdan heyecan verici olabilir çünkü ikisi de güçlü ve yaratıcı bir yaklaşımı paylaşırlar ama ani etkilenmeler ve sonuçtaki kıskançlıklar ve kuşkular ilişkiyi yıkabilir. Ateş/ateş ilişkilerinin olumsuz yönlerinden biri de her ikisinin şöför koltuğunu tercih etmesidir böylece daha az egemen olan onu sürekli engelleyen daha önemsiz bir role itilir. Sonuç olarak bu kişi genellikle muhteşem bir tabak fırlatma sahnesinden sonra bir başkasını bulup eşini terkeder. Ateşin daima iyi bir bakıma ihtiyacı vardır aksi halde söner ama yakıtı fazla olursa kontrolden çıkacaktır.

Ateş/Toprak
Ateş ve toprak fiziksel ve sembolik anlamlarda çatışan iki maddedir. Fazla toprak ateşi söndürür ve fazla ateş ise toprağı kovurur. Ama ateş ve toprak birliği üzerinde biraz düşünülürse o kadar da anlamsız bir şey değildir. Yargıları ve davranışları çok farklı olsa da ikisi de diğerinin yeteneklerinden yararlanır. Olumsuz yönde ateşin şimdiki zamanı yaşama tercihi ve kısıtlamalara karşı kayıtsızlığı toprağın geleneksel bağlılığıyla çatışabilir. Böylece Koç Oğlak'ın Aslan Boğa'nın ve Yay Başak'ın etkisindedir çünkü benzer niteliklerin zıt cazibesi bir mıknatıs gibi çeker. Bazen ateş ve toprağın cinsel etkileşimi zorluklar yaratabilir. En azından başlangıçtaki enerjik cazibe bir yana toprak ateşi biraz saldırgan ve geleneklere karşıt görebilir ve ateş ise toprağı aşk ve olağandışı ortamlarda sıkıcı ve yetersiz bulabilir. Toprak onun iyi niyetini anlamalı ve alıştığı güven ortamında kalmaktansa doğal olmalı ve ara sıra riske girmelidir. Her ikisi de yaklaşımlarının tek doğru olduğuna inandığı ve diğerini değiştirmeyi başaramadığı takdirde birbirlerinden uzaklaşacaklar ateş soğuyacak ve toprak daha hırçın olacaktır. Ama bu ikili daha yüksek bir yolu benimsediklerinde toprak/ateş birliği karşılıklı destek ve başarıyı getirebilir. Fakat emek bilinçlik ve ödün gerekecektir.

Ateş/Hava
Ateş ve hava iyi bir birlik kurarlar. Her ikisi de kötümserlikten ve tedbirden hoşlanmazlar toplumsal etkileşimi eğlenceyi ve yeni düşünceleri severler. Hava ateşin davranışlarının sonucunu onun coşkusunu ezmeden inceleyebilir ama hava herşeye hafif değindiği ve ateş de oldukça ağır elli olduğu için çelişki oluşabilir. Hava her zamanki tarafsızlığı ile zorluklar ortaya çıkaracak ateşi sonuçlarla başbaşa bırakacaktır. Hava birkaç olanak arasında kalıp bir karara varmak için ateşin onu tahrik etmesine gerek duyduğu anda ateş onu harekete geçirmek için teşvik etmelidir. Zıtlıklar astrolojide hep mevcuttur ve Jung'un ifade ettiği gibi her düşüncenin zıddının tohumunu taşıdığı ilkesini içerirler. Böylece her kahraman Koç'un arkasında becerikli bir Terazi vardır kendini yücelten Aslan'ın yanında insancıl bir Kova yatar ve yüce gönüllü Yay'ın içinde mantıklı bir İkizler vardır. Bu birliğin bir diğer olumsuz yönü de ateşin duygusal seviyesi yüksek ve ateşli arzularına karşıt havanın duygularıyla ilgili klasik sorunlarından ibarettir. İkisi birbirleriyle iletişim kurabilseler bile hava büyük bir tutkuyu besleyemez ve ateş ise duygularından çok uzun bir süre ayrı kalamaz. Bununla beraber farklılıklar ateş/toprak veya ateş/su ikilemlerinden daha kolay halledilebilir.

Ateş/Su
Ateş ve su her açıdan huysuz uyku eşleridirler. Ateş sıcakkanlı ve doğaldır ve duyguları dışa yöneliktir. Pasif ve daha yumuşak olan suyun ise duygusal beslenmeye ve anlayışa ihtiyacı vardır. Ateş burçları düşüncesiz ve bencil olmaya meyillilerdir ama kolay affedip unuturlar. Su burçları ise aşırı duyarlı ve savunmasızlardır ve incindiklerinde somurtmaya meyillilerdir. Ateş suyun sık sık ruhsal durumunu değiştirememesine kızar su ise ateşin antipatik ve bencil olduğunu düşünür. Sonuç olarak ilişki sorunlarla yıpranır. Ateşin amacı suyun duygularını incitmek değildir ama su daha fazla incinme korkusuyla kendi dertlerini saklar ve duygusal bir gerilim oluşturur. Suyun duyguları sel gibi boşalınca ateş hareketsizleşir. Böylece ateş/su birliğinde çıkan en büyük sorun farklı duygusal ihtiyaçları ve davranışları kabullenmede ve yardımlaşmakta görülür. Bir ateş eş ikisinin en çok çalışanı olmalıdır çünkü suyun yaralanabilirliğini hep göz önünde bulundurmalıdır. Su uzun bir süre için terkedildiğinde kinler beslememeli ve sessizlik içinde acı çekme eğilimini yenmelidir. Bir Ateş/su ilişkisi fiziksel yönde genelde iyi bir başlangıç yapar çünkü ateş dikkatlidir su ise henüz fazla hassas ya da gücenik değildir. Buna rağmen duygular şiddetlendiğinde her şeyin yolunda gitmesini sağlamak için ciddi çaba göstermek gerekir.

İstek & Öneri ve Şikayetlerinizi: WeBCaNaVaRi'na Üye Olmadan Link'leri ve Kod'ları Göremezsiniz.
Link'leri Görebilmek İçin. Üye Ol. veya Giriş Yap.
Adresine İletebiliriniz.
WeBCaNaVaRi Botu

Bu Site Mükemmel :)

*****

Çevrimİçi Çevrimİçi

Mesajlar: 222.152


View Profile
Re: Burç Gruplarına Göre Aşk Ilişkileri...
« Posted on: Ocak 20, 2020, 09:45:18 ÖS »

 
      Üye Olunuz.!
Merhaba Ziyaretçi. Öncelikle Sitemize Hoş Geldiniz. Ben WeBCaNaVaRi Botu Olarak, Siteden Daha Fazla Yararlanmanız İçin Üye Olmanızı ŞİDDETLE Öneririm. Unutmayın ki; Üyelik Ücretsizdir. :)

Giriş Yap.  Kayıt Ol.
Anahtar Kelimeler: Burç Gruplarına Göre Aşk Ilişkileri... e-book, Burç Gruplarına Göre Aşk Ilişkileri... programı, Burç Gruplarına Göre Aşk Ilişkileri... oyunları, Burç Gruplarına Göre Aşk Ilişkileri... e-kitap, Burç Gruplarına Göre Aşk Ilişkileri... download, Burç Gruplarına Göre Aşk Ilişkileri... hikayeleri, Burç Gruplarına Göre Aşk Ilişkileri... resimleri, Burç Gruplarına Göre Aşk Ilişkileri... haberleri, Burç Gruplarına Göre Aşk Ilişkileri... yükle, Burç Gruplarına Göre Aşk Ilişkileri... videosu, Burç Gruplarına Göre Aşk Ilişkileri... şarkı sözleri, Burç Gruplarına Göre Aşk Ilişkileri... msn, Burç Gruplarına Göre Aşk Ilişkileri... hileleri, Burç Gruplarına Göre Aşk Ilişkileri... scripti, Burç Gruplarına Göre Aşk Ilişkileri... filmi, Burç Gruplarına Göre Aşk Ilişkileri... ödevleri, Burç Gruplarına Göre Aşk Ilişkileri... yemek tarifleri, Burç Gruplarına Göre Aşk Ilişkileri... driverları, Burç Gruplarına Göre Aşk Ilişkileri... smf, Burç Gruplarına Göre Aşk Ilişkileri... gsm
Yanıtla #1
« : Eylül 15, 2009, 08:12:29 ÖS »
Avatar Yok

Salvatore
*
Üye No : 20592
Nerden : Sinop
Cinsiyet : Bayan
Konu Sayısı : 927
Mesaj Sayısı : 12.208
Karizma = 20483


Teşekkürler Gülmek :)
Yanıtla #2
« : Eylül 17, 2009, 12:26:41 ÖÖ »

-LoSS AnGeL-
*
Üye No : 12693
Nerden : Tekirdağ
Cinsiyet : Bayan
Konu Sayısı : 5276
Mesaj Sayısı : 23.371
Karizma = 45516


teşekkürler canım Zuhahaha

Diğer Sitelerimizi Ziyaret Ettiniz mi.?

Bayanlara: WeBCaNaVaRi'na Üye Olmadan Link'leri ve Kod'ları Göremezsiniz.
Link'leri Görebilmek İçin. Üye Ol. veya Giriş Yap.
www.kadincaforum.net

4EverRAP: WeBCaNaVaRi'na Üye Olmadan Link'leri ve Kod'ları Göremezsiniz.
Link'leri Görebilmek İçin. Üye Ol. veya Giriş Yap.
www.rapcanavari.net

4EverROCK: WeBCaNaVaRi'na Üye Olmadan Link'leri ve Kod'ları Göremezsiniz.
Link'leri Görebilmek İçin. Üye Ol. veya Giriş Yap.
www.rockcanavari.net

Twilight Saga FAN: WeBCaNaVaRi'na Üye Olmadan Link'leri ve Kod'ları Göremezsiniz.
Link'leri Görebilmek İçin. Üye Ol. veya Giriş Yap.
www.twilightturkiye.com

FlashOyun: WeBCaNaVaRi'na Üye Olmadan Link'leri ve Kod'ları Göremezsiniz.
Link'leri Görebilmek İçin. Üye Ol. veya Giriş Yap.
www.flashoyuncu.net
Yanıtla #3
« : Eylül 17, 2009, 06:06:58 ÖS »

nsrn
*
Üye No : 30183
Nerden : Tekirdağ
Cinsiyet : Bayan
Konu Sayısı : 1
Mesaj Sayısı : 82
Karizma = 4


Teşekkürler
Yanıtla #4
« : Ekim 30, 2009, 01:03:07 ÖÖ »
Avatar Yok

dreamily
*
Üye No : 6603
Nerden : İstanbul
Cinsiyet : Bayan
Konu Sayısı : 773
Mesaj Sayısı : 11.794
Karizma = 11817


teşekkürler Gülmek :)
Yanıtla #5
« : Kasım 04, 2009, 10:55:38 ÖÖ »

KumraLım
*
Üye No : 8462
Yaş : 28
Nerden : İstanbul
Cinsiyet : Bayan
Konu Sayısı : 1146
Mesaj Sayısı : 13.452
Karizma = 17239


Doğru Gülmek :) Teşekkürler.
Yanıtla #6
« : Kasım 05, 2009, 09:30:08 ÖS »

kFi
*
Üye No : 3437
Yaş : 24
Nerden : Tokat
Cinsiyet : Bay
Konu Sayısı : 6752
Mesaj Sayısı : 10.937
Karizma = 15564


Hmm .. Teşekkürler.
Yanıtla #7
« : Aralık 10, 2010, 03:08:16 ÖÖ »
Avatar Yok

Kıskanç
*
Üye No : 52435
Nerden : Yalova
Cinsiyet : Bayan
Konu Sayısı : 65
Mesaj Sayısı : 1.719
Karizma = 6035


Teşekkürler Zeynep Gülmek :)

Bütün Renkler Aynı Hızla Kirleniyordu , Birinciliği Beyaza Verdiler ...
Yanıtla #8
« : Temmuz 09, 2011, 12:44:43 ÖÖ »
Avatar Yok

@sen@
*
Üye No : 74554
Nerden : İstanbul
Cinsiyet : Bayan
Konu Sayısı : 693
Mesaj Sayısı : 4.117
Karizma = 8


Ateş/Su
Bir Ateş/su ilişkisi fiziksel yönde genelde iyi bir başlangıç yapar çünkü ateş dikkatlidir su ise henüz fazla hassas ya da gücenik değildir. Buna rağmen duygular şiddetlendiğinde her şeyin yolunda gitmesini sağlamak için ciddi çaba göstermek gerekir.

Doğru Ağlıyorum.

Webcanavari.Net
Rapcanavari.Net
Rockcanavari.Net
KadincaForum.Net
VideoCanavari.Net
Kitaplar Hakkında Bilgi ve Özetler
E-book
Film İndir, Film İzle
Albüm ve Parçalar
Rap Rock Genel
Diziler
Yerli Filmler
Yabancı Filmler
Tüm Oyunlar
Oyun İndir
Yanıtla #9
« : Ağustos 20, 2011, 01:01:34 ÖÖ »
Avatar Yok

elze
*
Üye No : 74226
Nerden : Kastamonu
Cinsiyet : Bayan
Konu Sayısı : 1323
Mesaj Sayısı : 4.387
Karizma = 5049


ateş/hava.. bilmiyorum vallaa.. hele bi ateş çıksın karşıma tekrar bi yorum yaparım.. teşekkürler ablacannn.. Gülmek :)

(-_-) <3 eLzeLif <3 (-_-)
Sayfa 1
Yukarı Çık :)
Gitmek istediğiniz yer:  


Benzer Konular
Konu Başlığı Başlatan Yanıtlar Görüntü Son Mesaj
Üye Gruplarına Özel Bbc Izin Verme Modifikasyonu. ( 1x )
Modifiye
[B]a[R]a[N] 0 497 Son Mesaj Nisan 22, 2011, 12:45:20 ÖÖ
Gönderen : [B]a[R]a[N]
Ilişkileri Nasıl Mahvedersiniz ?
Kadınca
Mavi_Kiyamet 0 453 Son Mesaj Aralık 20, 2011, 04:35:56 ÖÖ
Gönderen : Mavi_Kiyamet
Kan Gruplarına Göre Beslenme
Alternatif Tıp
elze 1 760 Son Mesaj Kasım 05, 2012, 11:26:30 ÖÖ
Gönderen : portakal


Theme: WeBCaNaVaRi 2011 Copyright © 2011 Simple Machines SiteMap | Arşiv | Wap | İmode | Konular