Duyurular
Yönetici kadromuz da olmak isteyenler Wm ve ya wm yardımcılarına mesaj atabilir Hadi bize katılın Gülmek :)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi Konuyu İncelemekte. Aşağı İn :)
Sayfa 1
Konu: Beyoğlu’nun En Güzel Abisi Kitap Özeti – Ahmet Ümit  (Okunma Sayısı: 204 Kere Okundu.)
« : Haziran 06, 2018, 12:19:49 ÖS »
Avatar Yok

BaRaNwEb
*
Üye No : 243769
Nerden : İstanbul
Cinsiyet : Bay
Konu Sayısı : 65
Mesaj Sayısı : 74
Karizma = 0


Başarılı yazar bu eserinde okuyucuları ile Beyoğlu’nun karanlık sokaklarını, en ücra köşelerini ve karanlık sırlarını paylaşmıştır.

Her yılbaşı olayın eksik olmadığı İstanbul’da Başkomiser Nevzat ve yardımcısı Ali yine görev başında idiler. Beklenen oldu ve Tarlabaşı’nda bir cinayet işlendi. Beyoğlu’nun En Güzel Abisi kitap özeti Uzun yıllar Beyoğlu’nda görev yapan Başkomiser Nevzat tecrübeleri ile hemen cinayeti araştırmaya koyulmuştu. Ölen kişi Engin Akça adında Öz Tarlabaşlılar kulübünü sahibi Kara Nizam ile birlikte çalıştığını öğrendiler. Hemen araştırmalara başlayan Başkomiser Nevzat ve Ali Engin’in evine gittiler ve evin önüne geldiklerinde biri ateş etti. Ali de karşılık verince ateş eden kişi ölmüştü. Ölen kişi kiralık katil olan Titiz Tarık’tı olaylar gittikçe daha ilginç bir hal almaya başlıyordu.


 
Nevzat ve Ali hem Engin’i kimin öldürdüğünü hem de neden öldürdüğünü araştırmaya başlamışlardı. Engin’in öldürüldüğünü duyan Barbut İhsan ve Kara Nizam cinayetin kendileri ile bir alakasını olmadığını söylemiş, hatta Barbut İhsan Başkomiser Nevzat’ın tanıdığı olan Janti Cemal’i araya sokmuştu. Ama her ikisinin de Engin’i öldürmek için sebepleri vardı.

Beyoğlu’nun En Güzel Abisi kitap özeti Engin’in Barbut İhsan’ın eski sevgilisi Çilem ile bir ilişkisi vardı. Fakat ilginç olan ise Kara Nizam Engin’in öldürüldüğü gece Çilem ile evlenmişti. Engin’in Azize adında yeni bir sevgilisi vardı. O gece Engin’in sevgilisi Azize’nin çalıştığı gazinoda olduğunu öğrendiler. Azizeyi bulmak için gazinoya gittiler fakat Azize orada değildi. Sadri adında bir adam onları karşıladı. Sadri Azize’nin iş yerinden arkadaşı idi.

Sadri Bulgaristan göçmeniydi. Karakoldaki kriminolog Zeynep’in ailesi de Bulgaristan göçmeniydi. Başkomiser Nevzat dışarda sürekli komşusu ile karşılaşıyordu. Komşusu bir polisiye kitap yazarıydı. İlham almak ve hikaye yaratmak için kendisini takip ettiğini düşünmeye başlamıştı. O gece Kara Nizam’ın kulübüne bir saldırı oldu ve Nizam’ın yeğeni Kudret Fidan adında bir kızı öldürmüştü.


 
Başkomiser Nevzat ve Ali Titiz Tarık’ın kaldığı oteli buldular ve oradaki çalışanlar ile görüştüler ve kamera kayıtlarına ulaştılar. Jale adında bir kadının Tarık ile birkaç kez görüştüğünü öğrendiler. Beyoğlu’nun En Güzel Abisi kitap özeti Aynı gün Tarık’ın hesabına yüklü miktarda para yattığını öğrendiler ve şüphelilerin başında artık Jale geliyordu. Hikaye bundan sonra iyice içinden çıkılmaz bir hal almış ve yine Ahmet Ümit’in bizi keşmekeşlere ve karanlık maceralara sürüklemekte ve okurdan maceradan maceraya sürüklemiştir.

Yazar eserlerinde karmaşık olay örgülerini usta bir dille kaleme almış ve okuyucularını hikayenin birer kahramanı haline getirmeyi amaçlamıştır. Amaçlarında başarılı olan yazar, hem sizi sürükleyecek hem de hikayenin bir parçası haline getirerek uzun süre Başkomiser Nevzat ve Ali’nin varlığına alıştırmıştır. Sizler de eseri okurken onlardan biri olacak ve hayatlarına yakından bakma şansına bakma şansınız olacaktır.
WeBCaNaVaRi Botu

Bu Site Mükemmel :)

*****

Çevrimİçi Çevrimİçi

Mesajlar: 222.103


View Profile
Re: Beyoğlu’nun En Güzel Abisi Kitap Özeti – Ahmet Ümit
« Posted on: Nisan 25, 2019, 05:45:02 ÖS »

 
      Üye Olunuz.!
Merhaba Ziyaretçi. Öncelikle Sitemize Hoş Geldiniz. Ben WeBCaNaVaRi Botu Olarak, Siteden Daha Fazla Yararlanmanız İçin Üye Olmanızı ŞİDDETLE Öneririm. Unutmayın ki; Üyelik Ücretsizdir. :)

Giriş Yap.  Kayıt Ol.
Anahtar Kelimeler: Beyoğlu’nun En Güzel Abisi Kitap Özeti – Ahmet Ümit e-book, Beyoğlu’nun En Güzel Abisi Kitap Özeti – Ahmet Ümit programı, Beyoğlu’nun En Güzel Abisi Kitap Özeti – Ahmet Ümit oyunları, Beyoğlu’nun En Güzel Abisi Kitap Özeti – Ahmet Ümit e-kitap, Beyoğlu’nun En Güzel Abisi Kitap Özeti – Ahmet Ümit download, Beyoğlu’nun En Güzel Abisi Kitap Özeti – Ahmet Ümit hikayeleri, Beyoğlu’nun En Güzel Abisi Kitap Özeti – Ahmet Ümit resimleri, Beyoğlu’nun En Güzel Abisi Kitap Özeti – Ahmet Ümit haberleri, Beyoğlu’nun En Güzel Abisi Kitap Özeti – Ahmet Ümit yükle, Beyoğlu’nun En Güzel Abisi Kitap Özeti – Ahmet Ümit videosu, Beyoğlu’nun En Güzel Abisi Kitap Özeti – Ahmet Ümit şarkı sözleri, Beyoğlu’nun En Güzel Abisi Kitap Özeti – Ahmet Ümit msn, Beyoğlu’nun En Güzel Abisi Kitap Özeti – Ahmet Ümit hileleri, Beyoğlu’nun En Güzel Abisi Kitap Özeti – Ahmet Ümit scripti, Beyoğlu’nun En Güzel Abisi Kitap Özeti – Ahmet Ümit filmi, Beyoğlu’nun En Güzel Abisi Kitap Özeti – Ahmet Ümit ödevleri, Beyoğlu’nun En Güzel Abisi Kitap Özeti – Ahmet Ümit yemek tarifleri, Beyoğlu’nun En Güzel Abisi Kitap Özeti – Ahmet Ümit driverları, Beyoğlu’nun En Güzel Abisi Kitap Özeti – Ahmet Ümit smf, Beyoğlu’nun En Güzel Abisi Kitap Özeti – Ahmet Ümit gsm
Sayfa 1
Yukarı Çık :)
Gitmek istediğiniz yer:  


Benzer Konular
Konu Başlığı Başlatan Yanıtlar Görüntü Son Mesaj
Kitap Özeti
Kitaplar Hakkında Bilgi ve Özetler
kFi 1 681 Son Mesaj Eylül 03, 2010, 03:10:24 ÖS
Gönderen : Hephaestus
Beyoğlu'nun En Güzel Abisi - Ahmet Ümit
Kitaplar Hakkında Bilgi ve Özetler
naberpravda 4 1186 Son Mesaj Nisan 11, 2014, 08:42:16 ÖÖ
Gönderen : liman6936
Elveda Güzel Vatanım - Ahmet Ümit
Kitaplar Hakkında Bilgi ve Özetler
BÖRÜLCE 0 427 Son Mesaj Kasım 23, 2015, 07:24:59 ÖS
Gönderen : BÖRÜLCE
Patasana Kitap Özeti – Ahmet Ümit
Kitaplar Hakkında Bilgi ve Özetler
BaRaNwEb 0 76 Son Mesaj Haziran 06, 2018, 10:42:21 ÖÖ
Gönderen : BaRaNwEb
Beyoğlu Rapsodisi Kitap Özeti – Ahmet Ümit
Kitaplar Hakkında Bilgi ve Özetler
BaRaNwEb 0 164 Son Mesaj Haziran 06, 2018, 12:21:04 ÖS
Gönderen : BaRaNwEb


Theme: WeBCaNaVaRi 2011 Copyright © 2011 Simple Machines SiteMap | Arşiv | Wap | İmode | Konular