Duyurular
Giyims.com Açıldı! Birbirinden farklı kategorilerde, Erkek Giyim ve Bayan Giyim 'in kaliteyle buluşma adresi, 3d secure güvenli ödeme sistemi, İster kredi kartıyla, İster bankamatik kartınızla ve/veya Havale / Eft yöntemi ile Dilerseniz Kapıda ödeme ile alışveriş yapabilirsiniz.

WeBCaNaVaRi'na Üye Olmadan Link'leri ve Kod'ları Göremezsiniz.
Link'leri Görebilmek İçin. Üye Ol. veya Giriş Yap.
GİYİMS.COM

0 Üye ve 1 Ziyaretçi Konuyu İncelemekte. Aşağı İn :)
Sayfa 1
Konu: Bazen Aptal Şeyler Yapıyorum  (Okunma Sayısı: 626 Kere Okundu.)
« : Şubat 03, 2010, 06:51:52 ÖS »

-LoSS AnGeL-
*
Üye No : 12693
Nerden : Tekirdağ
Cinsiyet : Bayan
Konu Sayısı : 5276
Mesaj Sayısı : 23.371
Karizma = 45516
Önder Bekensir’le nikah masasına oturan Demet Akalın, yıldırım evliliğin öncesi ve sonrasını Kelebek’e anlattı. Artık çok mutlu ve huzurlu olduğunu belirten Akalın, hiçbir dedikodunun da evliliğini yıkamayacağını söyledi.


Önder ile mankenlik yaptığınız dönemden arkadaş mıydınız?

- Yok, hayır. Uzaktan tanıdığım birisiydi, tanışmışlığımız falan yoktu.

Nasıl başladı bu ilişki peki?

- Ben çok kangren olmuş bir ilişkiden yeni çıkmıştım.

Emir Tamer’le ilişkinden söz ediyorsun...

- Evet... Neyse Önder ile bizi Longtable’da Selin ımer tanıştırdı. Ondan sonra çok sık görüşmeye başladık. Sebebi de şuydu; o benim kız arkadaşlarımla çok fazla samimiydi. Dolayısıyla o bizi bir yerlere çağırıyordu, biz de onu. Hep böyle 10 kişilik grup halinde geziyorduk. Bir gece herkes benim evimde toplandı. Önder de geldi... Sohbet sırasında yılbaşında erkek arkadaşlarıyla birlikte Brezilya’ya gideceğini anlattı. Ama nasıl ballandıra ballandıra anlatıyor. O anlattığı sırada ben içimden, “Ne kadar boş konuşuyor. Biz yılbaşında beraber olacağız” dedim. (Gülüyor) Önder’in bundan haberi yok tabii.
İlginçmiş...

- Gerçekten öyle. Neden böyle düşündüm; çünkü Önder çok iyi anlaştığım birisi. Sohbeti çok güzel ve çok eğlenceli. Onunla beraberken çok huzurluyum. Dolayısıyla yılbaşını onunla geçirmek istemiş olabilirim. Allah bozmasın, hâlâ çok huzurlu bir ilişkimiz var. Gazetelerde yazdığı gibi etek boyuma falan asla karışmaz. Yasaklar falan koyduğu da yok. Kıyafetlerime bakmıyor bile... Eski şarkılarımın da hiçbirini bilmiyor. Geçenlerde radyoda onlardan biri çaldı, “Kim bu, Bengü mü?” diye sordu. Adam 15 yıl Amerika’da kalmış. O yüzden de “onu giyme, bu kıyafetini uzat” gibi dertleri yok. Kendine çok güveniyor. Ama ilk başlarda ona çok kızıyordum.

Neden?

- Neden olacak, benim ona ufaktan ufağa ilgim başlamıştı ama o her yere beni kız arkadaşlarımla beraber çağırıyordu. Yalnız davet etmiyordu. Bir gece yine grup halinde çıktık. Çok üşümüştüm. Ceketini çıkarıp bana verince, “Tamam dedim, bunun da bende gönlü var ama açılamıyor”... Aradan zaman geçti, bir gece Clup 29’a gittik. Yine kalabalığız tabii. Orada bir espri yaptı. Leopar desenli kumaştan nefret ettiğini söyledi.

ÖNDER KONUSUNDA BENİ UYARDILAR

Süreyya Yalçın’dan dolayı mı acaba?

- Bilmiyorum, olabilir. Bu leopar kumaşla ilgili yan tarafta eğlenen kızlara laf atınca, ben de bozuldum. Bozulduğumu fark etmiş, bir anda beni kendine çekip sarıldı. Kulağıma bir şeyler söyledi ve öpmeye başladı. O öpüşmeyle beraber ilişkimiz de başlamış oldu. Clup 29, bizim kırılma noktamız oldu.

Yıldırım hızıyla da evlendiniz...

- O da şöyle oldu... Galata’da Hande Yener’le barışma gecemiz vardı. O gece çok eğlendik. Çok keyifli bir geceydi. Oradan çıktıktan sonra başka bir mekana gittik. Bir ara baktım Önder bir köşede kara kara düşünüyor. Kafam da o kadar iyi ki... Yanına gidip ne düşündüğünü soramadım. O sabah eve geldik, Önder “Sana bir şey söyleyeceğim, üzülme” demez mi! Panikledim. “Adam ayrılmak istiyor” diye düşünmeye başladım. Ama Önder o gece hiçbir şey söylemedi. Sabah kalktım, baktım kendisi giyinmiş, işe gidiyor. Onu yolcu ettim. Ettim ama yüreğim pırpır, ne söyleyeceğini merak ediyorum. O sabah da bir şey söylemedi, çıkıp gitti. Ben de sıkıntılı bir şekilde banyoya girdim. Bir baktım banyo aynasında bir mektup... Çok güzel şeyler yazmış, yazmış, en sonunda da “Karım olur musun?” demiş. Ben mektubu aldım, banyonun ortasına oturdum, hem okuyorum hem ağlıyorum. ılk önce Hande Yener’i arayıp bu sevincimi onunla paylaştım. Sonrasında her şey hızla gelişti.
Ne diyelim, Allah mutlu etsin. Önder de senin gibi çok fırtınalı ilişkiler yaşadı... Ne düşünüyorsun onun hayatıyla ilgili?

- Biz evlenmeden önce her şeyi oturup konuştuk. O bana yaşadıklarını anlattı, ben ona. Önder dışarıdan çok farklı algılanan biri. Bu evlilikle ilgili beni uyaran kız arkadaşlarım oldu. Ama ben kimseyi dinlemedim. Anlatılanlar gibi kötü bir şey varsa ortada, onu kendim görmek istedim. Dediğim gibi Önder dışarıdan değişik tanınıyor olabilir ama özünde öyle değil. Acayip sevgi dolu, insancıl bir adam.

GECE HAYATINDAN KOCA YAPTIM

Daha açık konuşalım mı? Önder’le ilgili şöyle genel bir algı var; zengin kadınlarla beraber olan, aslında hiçbir şeyi olmayan bir playboy...

- Herkes için her şey söyleniyor. Benim kocam en azından askerliğini yapmış, kötü alışkanlıkları olmayan, işinde, gücünde, bana huzur veren birisi. O yüzden parası pulu beni çok enterese etmiyor. Evini geçindirecek kadar para kazanması benim için yeterli, ki kazanıyor da zaten. Benim fazla parada pulda gözüm yok. Karşımdaki insana baktığımda bir aşk evliliği yaptığını görüyorum. Ayrıca ben de aynaya baktığımda yaşadığım aşkın yüzümdeki yansımalarını görüyorum. Daha ne isteyebilirim ki...

Cimri mi Önder?

- Öyle diyorlar değil mi? Düğünümüzü Önder yaptı ve hiçbir masraftan kaçınmadı. Yani cimri değil, tutumlu. Hesabını çok iyi biliyor ve beni de bu konularda uyarıyor. Geçmişte yaşadıkları beni çok enterese etmiyor. Benim geçmiş ilişkilerim de onu... Biz her şeyin üstünü örttük ve güzel bir ilişki yaşıyoruz. Mutluyuz, huzurluyuz. ınsanların benim düğünümle, ilişkimle ilgili bu kadar çok konuşmasından da açıkçası çok rahatsız oluyorum.

Ne iş yapıyor Önder?

- Ailesinin kimya ve tuz fabrikaları var. Bunun dışında bir güvenlik şirketleri var. İşi gücü yerinde bir çocuk yani...

Önder’in nikah şahidi Selin İmer’di... Sen, birkaç yıl önce Selin İmer yüzünden ilk eşin Oğuz Kayhan’dan boşandın.

-Çünkü telefon mesajlarını yakalamıştım.

Hatta İmer’le mahkemelik bile olmuştun. Nasıl bir anda bu kadar kanka olabildiniz?

- Evet Selin İmer, ilk eşimden ayrılmama sebep olan kadındır. Ancak ben hiçbir zaman Selin’den gelen mesajları görmedim. Eşimden giden mesajları görmüştüm. Ben karşılıklı mesajlaştıklarını düşünerek Selin’i sorumlu tutmuştum. Keşke o zaman telefon açıp Selin’e sorsaymışım. Sonrasında kendisiyle konuştuk. O dönem eşim mesaj atmış ama Selin hiçbir zaman bu mesajlara yanıt vermemiş. O yüzden de Selin’le çok iyi arkadaş olduk. Selin, ayrıca Önder’in çok eski arkadaşı. ıki kardeş gibiler yani. Dolayısıyla Selin, Önder’in nikah şahidi oldu. Tabii işin iç yüzünü bilmedikleri için, bu durum herkese tuhaf gelmiş olabilir. Selin’in benim hayatımdaki yeri çok önemli. Çünkü o, benim bir dönemimin kapanmasına, başka bir dönemimin açılmasına neden olan kadın. ılk eşimden onun yüzünden ayrıldım, ikinci eşimle de onun sayesinde tanıştım. şaka gibi yani. Hayat çok eneterasan. Gece hayatından tanıştığım bir insanla, gece hayatından koca yaptım. Hani “Gece hayatında koca mı var?” denilir ya... Var işte... Sonuçta hepimizin gittiği, eğlendiği yerler aynı... Ama bizimkisi çok hızlı oldu. 1,5 aylıkken evlendik. Ben bütün flörtümü de, heyecanımı da evlilik içinde yaşamayı istedim. 2-3 yıl birlikte yaşayınca bütün heyecan bitiyor çünkü. şimdi çok huzurluyum. ınanın kendimden çok Önder’e güveniyorum. O kadar mutluyum yani. Ben bir aşk evliliği yaptım, sevdiğim adamla evlendim.

BENGÜ’YÜ ÇAĞIRMAMAM TAM BİR DENYOLUKTU

Oysa Önder’le inat uğruna evlendiğin söyleniyor...

- Kime inat yapabilirim ki? Ben son dört ayda eski erkek arkadaşımdan iki tane evlenme teklifi aldım. Ama kabul etmedim. Etseydim, hayatım kararırdı. Çünkü çok huzursuz ve kangren bir ilişkiydi. Onun için kim, neye inanmak isterse inansın, ben nefes aldığım sürece Önder’le evli kalacağım.

Evlenmeden iki gün önce eski eşiniz Oğuz Kayhan’a “Evet de, evlenmeyeyim” diye mesaj attığın doğru mu Demet?

- Böyle bir şey olabilir mi? İnsanın canını acıtmak için bu kadarı da yapılmaz yani. Pes diyorum. Böyle bir şey yok.

Aranızda evlilik sözleşmesi var mı?

- Bunu konuşmadık bile...

Ama annen “sözleşme yap” der, rahat bırakmaz...

- Artık annem için yaşamıyorum. Eskiden hep onu düşünürdüm. Ama bir yerden sonra insan kendini düşünmeye başlıyor. Dolayısıyla annemi bu ilişkinın içine çok sokmuyorum.

Hande Yener ve Gülşen düğününde vardı. Bengü’yü niye çağırmadın?

- Ben Bengü’yü de seviyorum. Öyle atışmalarımız falan oldu ama iyi bir kız. Keşke düğünüme de çağırsaydım. Benim denyo halim işte. Bazen öyle aptal aptal şeyler yapıyorum. Kızın “Mutluluklar dilerim” açıklamasını okuyunca kendime kızdım yani.

Gerçekten “80 Euro kişi başı, kalabalık gelmeyin” diye mesaj attın mı davetlilere?

- Ya hiç böyle bir şey olur mu Sema? Bir kadın popçu kalktı (Tuğba Özerk) makyözü ile gelmek istedi. Ben de “Lütfen yalnız gel” dedim, hepsi bu. Bu 80 Euro nereden çıktı hiç anlamıyorum. Ayıp yani.

Sonra konuştunuz mu Tuğba ile?

- Asla... Telefonlarını falan hep sildim. O düğün telaşında beni daha da geren birisiyle niye konuşayım yani.

SİBEL CAN’A KIRGINIM

Ben Sibel Can’ı çok severim. Kendisi benim nikah şahidim olacaktı. Bunu günler öncesinden konuştuk, kararlaştırdık. Seve seve geleceğini, şahidim olacağını söyledi. Fakat nikaha 2 gün kala kendisine bir türlü ulaşamadık. şahitlik için işlemleri başlatmamız gerekiyordu. Fakat bir türlü telefonları açılmadı. Ardından acil bir konseri çıktığını ve gelemeyeceğini söyledi. Oysa gazetede okudum, çocuklarıyla çoktan Londra’ya gitmiş bile. Apar topar yeni şahit buldum ama iki ayağım bir pabuca girdi. Çok kırıldım ve üzüldüm. Sonra kendisi bana bir mesaj yazdı ama kırgınlığım geçmiş değil yani.

ÖNDER, MEG RYAN İLE PODYUMA ÇIKACAK

Demet Akalın, eşi Önder Bekensir’in İstanbul Fashion Week ’in açılışı için İstanbul’a gelen Meg Ryan ile bir defilede podyuma çıkacağını söyledi. Akalın, “Meg Ryan’dan kıskanmam ama Angelina Jolie olsaydı, hayatta izin vermezdim” dedi.

Diğer Sitelerimizi Ziyaret Ettiniz mi.?

Bayanlara: WeBCaNaVaRi'na Üye Olmadan Link'leri ve Kod'ları Göremezsiniz.
Link'leri Görebilmek İçin. Üye Ol. veya Giriş Yap.
www.kadincaforum.net

4EverRAP: WeBCaNaVaRi'na Üye Olmadan Link'leri ve Kod'ları Göremezsiniz.
Link'leri Görebilmek İçin. Üye Ol. veya Giriş Yap.
www.rapcanavari.net

4EverROCK: WeBCaNaVaRi'na Üye Olmadan Link'leri ve Kod'ları Göremezsiniz.
Link'leri Görebilmek İçin. Üye Ol. veya Giriş Yap.
www.rockcanavari.net

Twilight Saga FAN: WeBCaNaVaRi'na Üye Olmadan Link'leri ve Kod'ları Göremezsiniz.
Link'leri Görebilmek İçin. Üye Ol. veya Giriş Yap.
www.twilightturkiye.com

FlashOyun: WeBCaNaVaRi'na Üye Olmadan Link'leri ve Kod'ları Göremezsiniz.
Link'leri Görebilmek İçin. Üye Ol. veya Giriş Yap.
www.flashoyuncu.net
WeBCaNaVaRi Botu

Bu Site Mükemmel :)

*****

Çevrimİçi Çevrimİçi

Mesajlar: 222.169


View Profile
Re: Bazen Aptal Şeyler Yapıyorum
« Posted on: Ağustos 04, 2020, 10:53:22 ÖÖ »

 
      Üye Olunuz.!
Merhaba Ziyaretçi. Öncelikle Sitemize Hoş Geldiniz. Ben WeBCaNaVaRi Botu Olarak, Siteden Daha Fazla Yararlanmanız İçin Üye Olmanızı ŞİDDETLE Öneririm. Unutmayın ki; Üyelik Ücretsizdir. :)

Giriş Yap.  Kayıt Ol.
Anahtar Kelimeler: Bazen Aptal Şeyler Yapıyorum e-book, Bazen Aptal Şeyler Yapıyorum programı, Bazen Aptal Şeyler Yapıyorum oyunları, Bazen Aptal Şeyler Yapıyorum e-kitap, Bazen Aptal Şeyler Yapıyorum download, Bazen Aptal Şeyler Yapıyorum hikayeleri, Bazen Aptal Şeyler Yapıyorum resimleri, Bazen Aptal Şeyler Yapıyorum haberleri, Bazen Aptal Şeyler Yapıyorum yükle, Bazen Aptal Şeyler Yapıyorum videosu, Bazen Aptal Şeyler Yapıyorum şarkı sözleri, Bazen Aptal Şeyler Yapıyorum msn, Bazen Aptal Şeyler Yapıyorum hileleri, Bazen Aptal Şeyler Yapıyorum scripti, Bazen Aptal Şeyler Yapıyorum filmi, Bazen Aptal Şeyler Yapıyorum ödevleri, Bazen Aptal Şeyler Yapıyorum yemek tarifleri, Bazen Aptal Şeyler Yapıyorum driverları, Bazen Aptal Şeyler Yapıyorum smf, Bazen Aptal Şeyler Yapıyorum gsm
Yanıtla #1
« : Şubat 03, 2010, 06:53:34 ÖS »
Avatar Yok

Salvatore
*
Üye No : 20592
Nerden : Sinop
Cinsiyet : Bayan
Konu Sayısı : 927
Mesaj Sayısı : 12.208
Karizma = 20483


Nihayet Aptalca Şeyler Yaptığını Anladı Zuhahaha Nanik-Nanik :P
Yanıtla #2
« : Şubat 04, 2010, 04:48:11 ÖÖ »
Avatar Yok

Mavi_Kiyamet
*
Üye No : 26505
Nerden : Yurt Dışı
Cinsiyet : Bayan
Konu Sayısı : 12252
Mesaj Sayısı : 47.787
Karizma = 55161


Nihayet Aptalca Şeyler Yaptığını Anladı Zuhahaha Nanik-Nanik :P
aynen Zuhahaha Zuhahaha

İstek & Öneri ve Şikayetlerinizi: WeBCaNaVaRi'na Üye Olmadan Link'leri ve Kod'ları Göremezsiniz.
Link'leri Görebilmek İçin. Üye Ol. veya Giriş Yap.
Adresine İletebiliriniz.
Sayfa 1
Yukarı Çık :)
Gitmek istediğiniz yer:  Theme: WeBCaNaVaRi 2011 Copyright © 2011 Simple Machines SiteMap | Arşiv | Wap | İmode | Konular