Duyurular
27.10.2007 yılında kurduğumuz webcanavari.net Bugün itibariyle 12. yaşına girmiş bulunmaktadır. Bu uzun süre zarfında desteklerini esirgemeyen eski / yeni ve mevcutta bulunan yönetim kadromuza, saygıdeğer üyelerimize teşekkür ederiz.

0 Üye ve 1 Ziyaretçi Konuyu İncelemekte. Aşağı İn :)
Sayfa 1
Konu: '' Aşka Inanmıyorum ''  (Okunma Sayısı: 623 Kere Okundu.)
« : Ocak 22, 2010, 05:47:22 ÖÖ »
Avatar Yok

Mavi_Kiyamet
*
Üye No : 26505
Nerden : Yurt Dışı
Cinsiyet : Bayan
Konu Sayısı : 12252
Mesaj Sayısı : 47.788
Karizma = 55160Ziynet Sali aşk hayatı hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu.
Ziynet Sali'nin son single'ında yer alan 'Rüya' isimli şarkı sözleri “Yanıma koşa koşa gelsen geceyi yedi güne bölsen elini tuta tuta ölsem” sözleriyle aşkı henüz bulamamış ama pür dikkat bekleyen kadınlar için yılın şarkı sözlerisı olmaya aday.

Boş hayaller kuran hayalperest biri olmadığını söyleyen Ziynet Sali bu şarkı sözlerida olduğu gibi büyük aşklara inanmadığını itiraf ediyor: “Böyle bir aşk yok ki belki de o yüzden şarkı sözleriyı söylediğimde ağlamak geliyor içimden” diyor. Sali'yle 'Rüya' şarkı sözlerisından yola çıkıp kendimizi aşkın çıkmaz sokaklarında bulduk.

- 'Rüya' şarkı sözlerisı size ne ifade ediyor?

Bu şarkı sözleri beni ağlatıyor. Yalnızlığımaklıma geliyor olabilir. Sanki şarkı sözleriyı kendime söylüyormuşum gibi...

'BÜYÜK AŞKLARA İNANMIYORUM'

- 'Rüya' şarkı sözlerisında “Elini tuta tuta ölsem” diye bir cümle var. Aradığınız böyle bir aşk mı?

Kimse kızmasın ama ben öyle aşklara inanmıyorum. Çok isterdimöyle büyük ve koşulsuz bir duyguyla birine bağlanmayı ama artık yaşadığımız zaman böyle aşkların gerçekleşmesine izin vermiyor. Boş hayaller
kuran bir hayalperest değilim. “Elini tuta tuta ölsem” derken bunu yaşayabilme ihtimali güzel ama gerçekçi olmadığını bilmek acı bir durum.

- O yüzden mi bazen yaşayamayacağımızı bildiğimiz duyguları şarkı sözlerilarda bağıra bağıra söylüyor daha fazla sahipleniyoruz?

Evet tamolarak bunu yapıyoruz. “Elini tuta tuta ölsem” buna çok güzel bir örnek. Böyle bir aşk yok ki ama olmasını nasıl isterdik... Belki de o yüzden şarkı sözleriyı söylediğimde ağlamak geliyor içimden.

- Peki 'gece' size ne düşündürür?

Geceleri uyuyamayan bir kadınım. Bazen diyorum ki “Neden sarılıp huzurla uyuyayacağımbir erkek yok hayatımda.” Bunun yokluğunu çok kafama takmış bununla yoğrulmuş olduğumu düşünmeyin ama insan ister istemez yalnızlığını bile paylaşacak birini arıyor. Geceler benimiçin hep hayal kurmak için doğru zaman olmuştur. Geceleri gökyüzüne bakıp kendime bir yıldız seçer dileklerde bulunur hayallerimi o yıldızla paylaşırım. Çocukluğumdan bu yana bir alışkanlığımbu benim...

- Hayallerinizi süsleyen erkek nasıl biri?

Aslında hiç öyle kadınlardan değilim. Aşkın sevginin kendisini özlemle beklerim ama bunu getirecek olan erkeği şekillendirmem. Öyle kadınlar ya da erkekler vardır. Kaşını gözünün rengini boyunu tarif ederler. Ben öyle kadınlardan değilim.

- Yaşadığınız evde sizden başka biri var mı?

Hayır yok. Tam manasıyla yalnızım.

- Yalnız olma hissini seviyor musunuz?

Alıştım demek daha doğru olur. Alıştıktan sonra her şey kolaylaşıyor. Bunu kafama çok takmıyorumya da takmamaya çalışıyorum.

- Yalnız yaşamanızın en zorlayıcı yanı ne?

Gece kâbus görüp uyandığımda yanımda kimsenin olmaması... Bu gerçekten tarifi zor bir karamsarlık ve üzüntü yaşatıyor.

- Uyumaya giderken rutinleriniz varmıdır?

Evet fazla televizyon izlemesem bile uyurken televizyonu açık bırakırım. Korkularımı yenmem için kolaylık sağlıyor. Kolay kolay uykuya dalamıyorum. Yatağa yattıktan iki saat sonra uyuyorum. O yüzden geceleri kitap okumayı tercih ediyorum.

'İÇİMDE FIRTINALAR KOPSA DA BELLİ ETMEM'

- Sevginizi nasıl yaşarsınız?

Ben sevgimi yerlere göklere sığdıramam. Çok romantik bir kadın olsamda aynı zamanda 'cool' olmaya çalışırım. Yerlere sermemyaşadığımduyguları. Her şey yerli yerinde ve dozunda yaşanır ama içeride fırtınalar kopar.

- Şimdiye kadar hakkını verdiğinizi düşündüğünüz bir ilişki yaşadınız mı?

Madem aşk kadınıyım romantik bir mizacım var sevdiğimi yerlere göklere sığdıramıyorum; “Peki neden hayatımda elini tuta tuta ölebileceğimi hissettirecek bir erkek yok?” Bu soruyu soruyorumkendime. Sanırım bunun nedeni yine benim. İşkolik olmam karşıma çıkan her erkeğe güvenemiyor olmam ve bu konularda kapılarımı açmakta fazla muhafazakâr davranmamdan kaynaklanıyor.

- Bu değiştirmek istediğiniz bir özellik mi?

Bu aslında beni oluşturuyor. Şikâyet ediyor olsam da bu benim. Şu an bu konuları konuşuyor olmamız bile albümüme ihanet ettiğimi düşündürtüyor komik değil mi?

- Kimseye ihanet etmiyoruz albümünüzdeki şarkı sözleri bizi buraya getirdi. Peki sağlam ilişkilerin dışında eğlencelik aşklar yaşamaktan hoşlanır mısınız?

Evet! İlk anda başlayan kalp çarpıntıları salgılanan hormonlar tensel çekim... Bunları yaşamak flört etmek karşındaki insanı tanımak için yoğun çaba isteği duymak harika bir şey. Ama o heveslendirici aşk ya da aşkın yanılsaması her ne ise yerini yoğun sevginin doldurduğu ayakları yere sağlambasan bir ilişkiye bırakamıyor. Ötesini berisini düşünmeyecek olursak aşkı yaşamak flörtleşmenin keyfini sürmek de güzel bir duygu.

'Aşk işime ihanet gibi geliyor'

- Aşk mı yoksa iş odaklı mı yaşarsınız hangisi sizin için daha önceliklidir?

Maalesef iş odaklı yaşıyorum. Hayatımda biri olsun ya da olmasın önce “işim” diyorum. Bazen dozunu kaçırıp aşk olaylarına fazla zaman ayırınca işime ihanet etmişim gibi hissettiğim de oluyor.

- Bu düşünceleriniz hayatta var olabilme çabanızdan mı kaynaklanıyor?

Bilemiyorum. Eğer mesleğimde başarılı olamazsan benden geriye bir şey kalmazmış o zaman Ziynet olamazmışım gibi geliyor.

- Bu durumda ilişki yaşadığınız erkek kötü hissediyor olmalı...

Evet kimse ikekşi planda olmak istemez elbette. Ama ben de bunu çok hissettirerek ve kalp kırarak yapmıyorum. Bu benim önceliğim yanımda duracak kişinin işime olan bağlılığıma saygı duyması ve anlaması gerekiyor.

İstek & Öneri ve Şikayetlerinizi: WeBCaNaVaRi'na Üye Olmadan Link'leri ve Kod'ları Göremezsiniz.
Link'leri Görebilmek İçin. Üye Ol. veya Giriş Yap.
Adresine İletebiliriniz.
WeBCaNaVaRi Botu

Bu Site Mükemmel :)

*****

Çevrimİçi Çevrimİçi

Mesajlar: 222.145


View Profile
Re: '' Aşka Inanmıyorum ''
« Posted on: Kasım 23, 2019, 04:40:58 ÖÖ »

 
      Üye Olunuz.!
Merhaba Ziyaretçi. Öncelikle Sitemize Hoş Geldiniz. Ben WeBCaNaVaRi Botu Olarak, Siteden Daha Fazla Yararlanmanız İçin Üye Olmanızı ŞİDDETLE Öneririm. Unutmayın ki; Üyelik Ücretsizdir. :)

Giriş Yap.  Kayıt Ol.
Anahtar Kelimeler: '' Aşka Inanmıyorum '' e-book, '' Aşka Inanmıyorum '' programı, '' Aşka Inanmıyorum '' oyunları, '' Aşka Inanmıyorum '' e-kitap, '' Aşka Inanmıyorum '' download, '' Aşka Inanmıyorum '' hikayeleri, '' Aşka Inanmıyorum '' resimleri, '' Aşka Inanmıyorum '' haberleri, '' Aşka Inanmıyorum '' yükle, '' Aşka Inanmıyorum '' videosu, '' Aşka Inanmıyorum '' şarkı sözleri, '' Aşka Inanmıyorum '' msn, '' Aşka Inanmıyorum '' hileleri, '' Aşka Inanmıyorum '' scripti, '' Aşka Inanmıyorum '' filmi, '' Aşka Inanmıyorum '' ödevleri, '' Aşka Inanmıyorum '' yemek tarifleri, '' Aşka Inanmıyorum '' driverları, '' Aşka Inanmıyorum '' smf, '' Aşka Inanmıyorum '' gsm
Yanıtla #1
« : Ocak 22, 2010, 01:56:02 ÖS »

-LoSS AnGeL-
*
Üye No : 12693
Nerden : Tekirdağ
Cinsiyet : Bayan
Konu Sayısı : 5276
Mesaj Sayısı : 23.371
Karizma = 45516


bende Nanik-Nanik :P Zuhahaha

Diğer Sitelerimizi Ziyaret Ettiniz mi.?

Bayanlara: WeBCaNaVaRi'na Üye Olmadan Link'leri ve Kod'ları Göremezsiniz.
Link'leri Görebilmek İçin. Üye Ol. veya Giriş Yap.
www.kadincaforum.net

4EverRAP: WeBCaNaVaRi'na Üye Olmadan Link'leri ve Kod'ları Göremezsiniz.
Link'leri Görebilmek İçin. Üye Ol. veya Giriş Yap.
www.rapcanavari.net

4EverROCK: WeBCaNaVaRi'na Üye Olmadan Link'leri ve Kod'ları Göremezsiniz.
Link'leri Görebilmek İçin. Üye Ol. veya Giriş Yap.
www.rockcanavari.net

Twilight Saga FAN: WeBCaNaVaRi'na Üye Olmadan Link'leri ve Kod'ları Göremezsiniz.
Link'leri Görebilmek İçin. Üye Ol. veya Giriş Yap.
www.twilightturkiye.com

FlashOyun: WeBCaNaVaRi'na Üye Olmadan Link'leri ve Kod'ları Göremezsiniz.
Link'leri Görebilmek İçin. Üye Ol. veya Giriş Yap.
www.flashoyuncu.net
Yanıtla #2
« : Ocak 22, 2010, 05:30:00 ÖS »
Avatar Yok

Salvatore
*
Üye No : 20592
Nerden : Sinop
Cinsiyet : Bayan
Konu Sayısı : 927
Mesaj Sayısı : 12.208
Karizma = 20483


bende Nanik-Nanik :P Zuhahaha
Öyle Mi Nanik-Nanik :P

Aşka İnanılmaz Mı Yaa Nanik-Nanik :P
Yanıtla #3
« : Ocak 22, 2010, 10:46:27 ÖS »
Avatar Yok

Mavi_Kiyamet
*
Üye No : 26505
Nerden : Yurt Dışı
Cinsiyet : Bayan
Konu Sayısı : 12252
Mesaj Sayısı : 47.788
Karizma = 55160


bende Nanik-Nanik :P Zuhahaha
diyosun Zuhahaha
Sayfa 1
Yukarı Çık :)
Gitmek istediğiniz yer:  Theme: WeBCaNaVaRi 2011 Copyright © 2011 Simple Machines SiteMap | Arşiv | Wap | İmode | Konular